PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Seat Cordoba - link - pomoc


sony_st
16-01-2013, 18:31
Co sądzicie o tej Cordobie? Tylko nie piszcie że napewno była puknięta bo to już wiem.
Na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego auta?

http://tablica.pl/oferta/seat-cordoba-i-fl-1-4-b-gaz-CID5-ID27UxP.html#ce9aa99c18;r:;s:

graba83
17-01-2013, 09:46
O widzę że wyszukałeś auto z okręgu cudów (Sierpc, Płock, Gostynin) - nie obrażając nikogo.
Auto fajne, ale bite to przede wszystkim sprawdzenie kątów ramy, czy trzyma zbieżność, jak tu jest ok to wtedy dogłębnie silnik, skrzynia i instalacja gazowa z podłączeniem kompa. Z tego co widzę to nawet nie było malowane tylko elementy w kolorze dobrane, a to sugeruje cięcie kosztów i zazwyczaj sztukaterię.

sony_st
17-01-2013, 14:51
Z tego co widaćto tylko ta maska, auto jest 80km od mojej miescowosci w lipnie, przebieg ma niby 170tys. ciekawi mnie ono

benek2411
17-01-2013, 15:04
170 tysięcy powiadasz? A jak długo jest w naszym kraju? Nawet średnie 30.000 rocznie daje większy wynik i jak to w benzyniakach, niedługo będzie się zbliżał moment kulminacji wymian w tym aucie:)

Przy zakupie na pewno nie zwracaj na:
-małe wgniotki,
-ryski,
-lekko wyeksploatowany środek,

Zwróć uwagę na:
-elementy konstrukcyjne pojazdu,
-dach,
-spód auta,


Plusem samochodów z VAG'a jest duża ilość częsci w dobrym hajsie no i niezliczona ilość zamienników. Cena nie jest jakas wygórowana jeśli chodzi o takie Cordobiaki, tylko że samochód jest kompletnym golasem i jego kupno może się wiązać z dożywotką. Nie lepiej poszukać czegoś innego ?:)

sony_st
17-01-2013, 18:40
Jeśli o kosmetykę chodzi to raczej przy takiej cenie nie będzie się czego doczepić.

Generalnie chodzi mi o to żeby dobrze jeździł i się nie psuł często

benek2411
18-01-2013, 07:20
Często się psuło nie będzie i będzie dobrze jeździło :)
No chyba że jakiś wybitny gtroll był jego poprzednim właścicielem :)

graba83
18-01-2013, 08:44
Jak ma dobrze jeździć to musiałby być baaaaaaaaaaaaardzo delikatnie trafiony. Ja bym go sobie darował, bo jak koleś nie kwapił się aby zew go ogarnać to ciekawe jak reszta jest zrobiona?

sony_st
22-01-2013, 13:16
Do zamknięcia, samochód kupiony, cordoba trochę nowsza.