PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Jaki wzmak do golfa


ndw agroo89
08-01-2013, 18:09
Witam


Panowie oto moje nagłosnienie w golfie 3 werjsa gti 3DR

Rozkład ori głosnikow.
2 w desce
2 w drzwiach
2 W TYLNYCH BOCZKACH w tym na kazdej stronie 1 tweeter i 1 woofer.

Takie nagłosnienie było montowane w lepszej wersji kultowych 3- jek

Ostatnio zaczałem od wymiany głosnikow.

W desce narazie nie ruszyłem moim zdasniem swietnie graja, w drzwiach wymieniłem na pajoniery, z tyłu tweeter został ori a woffery mam gms 1865.

Pytanie najwzniejsze jaki wzmak pod to i co mi da w sumie sam wzmacniacz. skrzynia czy tuba odpada bo plastiki zaczna mi rzezic co mnie nie miłosiernie wkur...

Auto wygłuszone, radio blaupunkt SF 300

aha kasa na wzmak badz wasze propo to max 300 zł

Chris1991
15-01-2013, 23:35
Radio masz 4x50W więc to już jest dobre połączenie z tymi głośnikami które masz, nie wiem tylko jakie te "pajoniery" masz, bo te GMS'y dają 50W w RMSie więc pod wzmacniaczem będzie różnica ale nie wielka. Powiedz mi co chcesz podłączać pod ten wzmacniacz?

ndw agroo89
26-01-2013, 15:29
jak to co wszystkie głosniki a jesli nie to np same te basowe da to jakis efekt?

A te pionki to jakas srednia połka z 2007r

Chris1991
02-02-2013, 12:46
Efekt zawsze będzie bo te dane dotyczące wyjściowej mocy na radiu są zawsze zawyżone. Pod basowe jak podłączysz da to jakiś efekt ale nie spodziewaj się rewelacji. No a wzmacniacz dobierz pod moc, ja ostatnio wybrałem wzmacniacz firmy AudioMedia tyle że jedno kanałówkę, i z głośnikiem GZ bardzo dobrze to gra. Szukaj w tej cenie jakiegoś wzmacniacza czterokanałowego o odpowiedniej mocy do tych głośników z zapasem.