PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : 4Clubbers Hit Mix Top Year 2012 - Hardstyle/Hardtrance


Dreamview
31-12-2012, 17:16
4Clubbers Hit Mix@Facebook (http://www.facebook.com/4ClubbersHitMix):serce:


http://img.ledsplej.net/hardd.png

Mix przygotował dla Was Hardman. Dziękujemy za możliwość udostępnienia składaka. Wszystkich zachęcamy do pobierania i odsłuchiwania oraz zostawiania komentarzy.

Jeszcze raz życzę wszystkim użytkownikom udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku.

WAŻNE!!! Linki do poszczególnych utworów pojawią się wkrótce!

1. Fausto & Phil York feat. MC Da Syndrome - IHDS (Wragg & Log One Remix)
2. DJ W - The M3ss3nger (Original Mix)
3. Sa.Vee.Oh - Loop Hole (DJ W Remix)
4. Danny V. - Chromosphere (Original Mix)
5. Danny V. - Universe (Original Mix)
6. Greenz - Ignizion
7. DJ Holocaust - Sound Of The Underground
8. Brennan & Heart - Hardstate Channel (Thera's Trololo Edit)
9. DJ Stephanie feat. MC Chucky - The Nation Of Hardstyle (Original Version)
10. Phrantic & Blackburn - In Your What
11. The Beholder & Max Enforcer - Bitcrusher (Chris One Remix)
12. Zatox - D.E.C.I.B.E.L. (Official Decibel 2012 Anthem)
13. Zatox - Opera
14. Acti & Jajox - Crap Out (Jajox Remix)
15. Sylenth & Glitch - Music In You (2012 Remix)
16. Adaro - Italian Tribute (Kick Edit)
17. Solutio & The I's - Necromancy
18. Veracocha - Carte Blanche (Toneshifterz Remix)
19. Activator - Big Fat Pancake
20. Activator - Let The Bodies Hit The Floor (Medley Bodies)
21. Phrantic - Spells
22. Phrantic - Let Go
23. Alphaverb feat. Intractable One - C (Crowd Analyzer)
24. Alphaverb & Intractable One - Destination Nowhere (Jack of Sound Remix)
25. Brian NRG - 100% Cocaine (2012 Re-Edit)
26. Brian M vs. Mcbunn - We Like Bass (Original Mix)
27. DJ Troll - The Fusion
28. Ed E.T & D.T.R vs. DJ Toxic - Reverse Psychology
29. Enigmato - Impact (Noisyboy Remix)
30. Arkett SpYnDL - Moon Tremmors

DOWNLOAD:

Barti
01-01-2013, 13:24
Ktoś widać układał liste pod siebie :X Większości pewnie się nie spodoba brak hhz itd.

Noa1993
01-01-2013, 14:00
Może brak Headhunterza to nie jest aż tak wielkim minusem lecz ma dobrych kilka kawałków. Ale gdzie są ja sie pytam Gunz 4 Hire, Wildstylez, Code Black, Technoboy, ScopeDJ czy Frontliner ? Słabo jak dla mnie :/

Stevenson
01-01-2013, 16:13
Dobra, pora na małe wyjaśnienie. To tak jak pisał Barti tracklista pisana pod siebie. Co roku o tej porze nagrywam seta składającego się z najciekawszych kawałków (to moje subiektywne zdanie), stąd też jest ten czy tamten producent.
Set z założenia w ogóle nie miał trafić w to miejsce gdzie jest aktualnie, pojawił się najpierw na innych stronach, a później tutaj (http://www.4clubbers.com.pl/promo-mix/908920-hardman-hardtrance-hardstyle-yearmix-2012-a.html) Wczoraj Dreamview napisał mi, że set się spodobał i zapytał czy wyraziłbym zgodę na zaprezentowanie go szerszemu gronu. Na co jak widać się zgodziłem.
Od razu chciałbym uprzedzić wszystkich, że nie lubię typowego, cukierkowatego NuStyle'u a'la Headhunterz i kilku innych, których wymienił m.in Noa1993 stąd też tracklista jest jaka jest. Fanom prawdziwego hardu powinno przypasować.

Hidden
01-01-2013, 16:48
Zarówno część hardtrensowa, jak i hardstajlowa są złe. O ile w przypadku tej drugiej, biorąc pod uwagę obecną kondycję muzyki hardstyle, nie dało się wiele zdziałać, to ta pierwsza mogła być znacznie lepsza, dlatego na niej się skupię. Zacznijmy od tego, że pierwszy utwór, remiks IHDS, jest z 2011 roku, co w tym wypadku jest istotnym przeoczeniem. Kolejna sprawa, zabrakło najciekawszych zeszłorocznych produkcji ht, a z tych znajdujących się w miksie tylko "M3ss3nger" i "Sound Of The Underground" zasługują na wyróżnienie. Mimo wszystko cieszę się, że w podsumowaniu roku 2012 znalazło się miejsce dla muzyki hardtrance i liczę, że za rok to się powtórzy. Pozdrawiam.

Stevenson
01-01-2013, 17:08
W tym momencie nie mówimy już o samym secie, a tylko o trackliście. Nie ma to większego sensu. W takim razie proponuję, każdemu, kto interesuje się tymi gatunkami o udostępnienie swoich tracklist i zaczniemy wtedy je komentować :)

Hidden
01-01-2013, 17:19
Wybacz, ale w miksie podsumowującym dany rok to tracklista gra główną rolę, nie kunszt DJski.

Noa1993
01-01-2013, 17:21
Dobra, pora na małe wyjaśnienie. To tak jak pisał Barti tracklista pisana pod siebie. Co roku o tej porze nagrywam seta składającego się z najciekawszych kawałków (to moje subiektywne zdanie), stąd też jest ten czy tamten producent.
Set z założenia w ogóle nie miał trafić w to miejsce gdzie jest aktualnie, pojawił się najpierw na innych stronach, a później tutaj (http://www.4clubbers.com.pl/promo-mix/908920-hardman-hardtrance-hardstyle-yearmix-2012-a.html) Wczoraj Dreamview napisał mi, że set się spodobał i zapytał czy wyraziłbym zgodę na zaprezentowanie go szerszemu gronu. Na co jak widać się zgodziłem.
Od razu chciałbym uprzedzić wszystkich, że nie lubię typowego, cukierkowatego NuStyle'u a'la Headhunterz i kilku innych, których wymienił m.in Noa1993 stąd też tracklista jest jaka jest. Fanom prawdziwego hardu powinno przypasować.


No ok ok. Cukierki cukierkami, lecz tworząc set powinieneś to również uwzględnić bo to tez jakaś tam odmiana hardstylu jest. Ale tak poza tym set jest wyje**ny ;) Mi się podoba :P Fausto rządzi :D

Stevenson
01-01-2013, 17:27
Set składa się w zasadzie z trzech podgatunków:

- kawałki od 1 do 7 - Hardtrance
- 8 - 22 - NuStyle/Raw
- 23 - 30 - Early Hardstyle (mniej lub bardziej, ale jednak)

Longer_7
01-01-2013, 17:45
Wybacz, ale w miksie podsumowującym dany rok to tracklista gra główną rolę, nie kunszt DJski.

Co za ludzie, co za ludzie. Widzę czytanie ze zrozumieniem kuleje coraz bardziej.
Stevenson wyraźnie napisał, że MIX ROBIŁ WG. WŁASNEGO GUSTU!

To tak jak pisał Barti tracklista pisana pod siebie. Co roku o tej porze nagrywam seta składającego się z najciekawszych kawałków (to moje subiektywne zdanie), stąd też jest ten czy tamten producent.
PRZECZYTAJCIE TO RAZ, DRUGI I TRZECI JEŚLI NADAL NIE DOCIERA!

Jeśli macie mieć do kogoś pretensję, to do użytkownika 'Schizeq', który zawalił po całości i zapomniał o Was wszystkich! Miał zrobić mix, a jak widzicie olał sprawę :) cieszcie się tym co macie, a jak się nie podoba, to z płaczami to Schizqa.

Dzięki @Stevenson za to, że zgodziłeś się pokazać nam swoje dzieło, pieprz hejterów, bo tylko to potrafią robić. Wyśmieją nawet Twój gust, byle się dowalić do czegoś. Szkoda słów.

Stevenson
01-01-2013, 18:40
Od tego jest internet...żeby m.in wyrażać swoje opinie, w sposób szybki, klarowny i bez owijania. :)

Zacznijmy od tego, że pierwszy utwór, remiks IHDS, jest z 2011 roku, co w tym wypadku jest istotnym przeoczeniem.

Tuż przed nagrywaniem seta, jeden track nie dawał mi spokoju. Zgadnij jaki? :D A pamiętałem, że w ubiegłym roku, wyszła na pewno wersja oryginalna. Szybko wszedłem na discogs, ale nic mi nie znalazło w wyszukiwarce, więc... :D

Hidden
01-01-2013, 20:14
Co za ludzie, co za ludzie. Widzę czytanie ze zrozumieniem kuleje coraz bardziej.
Stevenson wyraźnie napisał, że MIX ROBIŁ WG. WŁASNEGO GUSTU!


PRZECZYTAJCIE TO RAZ, DRUGI I TRZECI JEŚLI NADAL NIE DOCIERA!

Jeśli macie mieć do kogoś pretensję, to do użytkownika 'Schizeq', który zawalił po całości i zapomniał o Was wszystkich! Miał zrobić mix, a jak widzicie olał sprawę :) cieszcie się tym co macie, a jak się nie podoba, to z płaczami to Schizqa.

Dzięki @Stevenson za to, że zgodziłeś się pokazać nam swoje dzieło, pieprz hejterów, bo tylko to potrafią robić. Wyśmieją nawet Twój gust, byle się dowalić do czegoś. Szkoda słów.

Zapewniam, że czytać ze zrozumieniem umiem. Zignorowałem wyjaśnienie Stevensona, ponieważ jego miks pierwotnie nie służący jako obiektywne podsumowanie roku wraz z umieszczeniem go tutaj i zatytułowaniem "4Clubbers Hit Mix Top Year 2012 - Hardstyle/Hardtrance" za owo podsumowanie został uznany i zgodnie z tym go oceniam. Proszę mi nie ubliżać, sugerując, że jestem "hejterem", który za wszelką cenę chce się do czegoś dowalić. Jestem miłośnikiem muzyki hardtrance i wyraziłem negatywną opinię, zgodną z tym, co myślę, do czego mam pełne prawo, i nie zasłużyłem na okazywanie mi braku szacunku.

Tuż przed nagrywaniem seta, jeden track nie dawał mi spokoju. Zgadnij jaki? :D A pamiętałem, że w ubiegłym roku, wyszła na pewno wersja oryginalna. Szybko wszedłem na discogs, ale nic mi nie znalazło w wyszukiwarce, więc... :D

Fausto* & Phil York feat. MC Da Syndrome - I.H.D.S (File, MP3) at Discogs (http://www.discogs.com/Fausto-Phil-York-feat-MC-Da-Syndrome-IHDS/release/2983183)

Bez wątpienia jest to świetny utwór, który powinien znaleźć się w podsumowaniu roku, ale nie 2012. Następnym razem chętnie pomogę w dobraniu tracklisty, bo, wbrew temu, co twierdzi członek forumowej wierchuszki, zależy mi jedynie na ukazaniu mojego ulubionego gatunku muzyki w jak najkorzystniejszym świetle. Pozdrawiam.

_Dj Mierw_
01-01-2013, 20:34
Ja bym proponował zrobić 2cd do HS, na jednej płycie prawdziwy hard i hardtrance, na drugiej płycie technoboje, hedhantersy, datłikaazy itd xD i po kłopocie... za rok chyba tego osobiście dopilnuje bo masakra jakaś

Stevenson
01-01-2013, 20:41
Hidden, skoro wywołałeś już tak ten temat Hardtrance'u to szczerze powiedziawszy żeby podsumować wszystko co najlepsze w tym gatunku, trzeba by było nagrać oddzielnego, co najmniej dwugodzinnego seta. Często w swoich setach ten gatunek służy mi za taki wstęp do późniejszego, nieco mocniejszego grania (choć dzisiejszy HT jest np. dużo mocniejszy od NU). Tak też było i tutaj.

Ja też jestem wielkim wielbicielem tego gatunku, ale jeszcze bardziej lubię Early Hardstyle i to głównie w tym podgatunku gustuję i staram się grać (w swoich zbiorach mam sporo setów, spod mojej ręki, zawierających utwory Classic HT i Early. Przez ponad rok miałem swoją audycję w Fear.FM pt. Early Selector, gdzie w 16-tu epizodach nieco odświeżyłem sporo nieśmiertelnych staroci). Natomiast przez to co dzieje się obecnie w muzyce hard (czyli postępująca komercjalizacja) to nieco mniejszą uwagę zwracam na to co ukazuje się obecnie, przez co nie zawsze jestem na bieżąco.

Robson132
01-01-2013, 21:07
O ile w przypadku tej drugiej, biorąc pod uwagę obecną kondycję muzyki hardstyle, nie dało się wiele zdziałać bez przesady z kawałków które są na poziomie można zrobić kilka takich mixów. Ten mix totalna klapa jest kilka fajnych nutek, ale było dużo dużo więcej fajniejszych

Hidden
01-01-2013, 21:10
Hidden, skoro wywołałeś już tak ten temat Hardtrance'u to szczerze powiedziawszy żeby podsumować wszystko co najlepsze w tym gatunku, trzeba by było nagrać oddzielnego, co najmniej dwugodzinnego seta.

Hehe, bez obaw, obecnie hardtrance nie jest w aż tak dobrej formie. Solidne podsumowanie z kilku kawałków jest wykonalne.

Natomiast przez to co dzieje się obecnie w muzyce hard (czyli postępująca komercjalizacja) to nieco mniejszą uwagę zwracam na to co ukazuje się obecnie, przez co nie zawsze jestem na bieżąco.

Dlatego przyda się moja pomoc.

bez przesady z kawałków które są na poziomie można zrobić kilka takich mixów. Ten mix totalna klapa jest kilka fajnych nutek, ale było dużo dużo więcej fajniejszych

Traktuj te słowa z przymrużeniem oka, gdyż nie trawię nustajlu.

Dreamview
01-01-2013, 21:42
Tylu z Was tak negatywnie się tu wypowiada, iż liczę, że przy kolejnym rocznym podsumowaniu m.in. tego gatunku wszyscy będziecie się wręcz bili o zrobienie mix'a bądź przygotowanie t-lki ;) Ja wiem, że mądry Polak po szkodzie i tak, to jest jak jeden próbuje za innych naprawić poniesione straty, gdy tamten się z umowy nie wywiązuje. Przykro mi, wyszło tak, a nie inaczej. Musicie to zaakceptować. Można było rozwiązać tą sprawę tylko na dwa sposoby - wybrałem pierwszy, bo drugi oznaczałby nie wypuszczanie w tym roku żadnego podsumowania tego gatunku. A to byłaby z pewnością większa krzywda dla miłośników hardstyle'u. Nacieszcie się tym co macie, bo ktoś chciał dla Was jedynie zrobić dobrze i nie sprzeczajcie się już teraz, bo to nie ma sensu. Naprawdę, nikomu to niepotrzebne.
Za wszystkie opinie dziękujemy. Głębszą dyskusję możecie prowadzić przez wiadomości prywatne, pozwólcie pozostałym 'dojść do klawiatury' i ocenić, choć myślę, że pewnie jak zobaczą te opinie - to i ochotę na dodanie kilku słów od siebie stracą. No, ale zobaczymy, jak za rok to wypadnie i czy ta dyskusja teraz okaże się jedynie zwykła chęcią ponarzekania i krytykowania.

3Deck
02-01-2013, 08:02
13. Zatox - Opera Pierwszy browar
26. Brian M vs. Mcbunn - We Like Bass (Original Mix) drugi i największy browar
27. DJ Troll - The Fusion 3 wielki browar
28. Ed E.T & D.T.R vs. DJ Toxic - Reverse Psychology 4 browar :)

Składaka ściągam i będę katować od rana :D

SchizeQ
02-01-2013, 08:13
Jeśli macie mieć do kogoś pretensję, to do użytkownika 'Schizeq', który zawalił po całości i zapomniał o Was wszystkich! Miał zrobić mix, a jak widzicie olał sprawę :) cieszcie się tym co macie, a jak się nie podoba, to z płaczami to Schizqa.

.

Rok temu zrobiłem zajebistego seta, siedziałem nad nim sporo i poswieciłem kupe swojego czasu. W tym roku znowu miałem go robic, zaczałem zbierać propozycje od ludzi co do tracklisty i byłem gotowy to zrobić. Niestety w międzyczasie potrzebowałem pomocy od 4clubbers i ostatecznie jej nie otrzymałem więc dlaczego ja mam poswięcać swój wolny czas? ;) Jak Kuba Bogu..


Jesli ktos chce wieszać na mnie psy niech sprawdzi zeszłoroczny robiony dla 4c: Coarsection - Hardstyle 2011 Yearmix - YouTube (http://youtu.be/5Z7W2lcokKc)

Stevenson
02-01-2013, 11:16
Tylu z Was tak negatywnie się tu wypowiada, iż liczę, że przy kolejnym rocznym podsumowaniu m.in. tego gatunku wszyscy będziecie się wręcz bili o zrobienie mix'a bądź przygotowanie t-lki ;) Ja wiem, że mądry Polak po szkodzie i tak, to jest jak jeden próbuje za innych naprawić poniesione straty, gdy tamten się z umowy nie wywiązuje. Przykro mi, wyszło tak, a nie inaczej. Musicie to zaakceptować. Można było rozwiązać tą sprawę tylko na dwa sposoby - wybrałem pierwszy, bo drugi oznaczałby nie wypuszczanie w tym roku żadnego podsumowania tego gatunku. A to byłaby z pewnością większa krzywda dla miłośników hardstyle'u. Nacieszcie się tym co macie, bo ktoś chciał dla Was jedynie zrobić dobrze i nie sprzeczajcie się już teraz, bo to nie ma sensu. Naprawdę, nikomu to niepotrzebne.
Za wszystkie opinie dziękujemy. Głębszą dyskusję możecie prowadzić przez wiadomości prywatne, pozwólcie pozostałym 'dojść do klawiatury' i ocenić, choć myślę, że pewnie jak zobaczą te opinie - to i ochotę na dodanie kilku słów od siebie stracą. No, ale zobaczymy, jak za rok to wypadnie i czy ta dyskusja teraz okaże się jedynie zwykła chęcią ponarzekania i krytykowania.
Sugerowanie się gustami innych to ostatnia rzecz, którą bym zrobił, stąd też może i tyle tutaj krytyki. Jeszcze raz napiszę: TO JEST MOJE SUBIEKTYWNE PODSUMOWANIE ROKU I Z NIKIM GO NIE UZGADNIAŁEM, ANI NIKT MNIE O NIE NIE PROSIŁ, A UDOSTĘPNIŁEM TYLKO DLATEGO, ŻE NIE UDAŁO SIĘ NA CZAS ZORGANIZOWAĆ WCZEŚNIEJ UMAWIANEGO PODSUMOWANIA!

Takie info chyba najlepiej od razu dać w pierwszym poście, bo stąd później wielkie biadolenie.

I jeszcze jedno - nienawidzę Nu syfu i jeszcze nigdy w moim secie nie zagościł chociażby taki Headhunterz (nie powiem, jeszcze dawniej odwalał kawał dobrej roboty, ale teraz?!). Natomiast co do niektórych sugestii odnośnie tego jakie kawałki mógłbym tu jeszcze zagrać to być może tylko jeszcze coś od Frontliner'a i Gunz For Hire - Bolivia (od tych producentów, o których wspominał np. Noa1993 czyli: Wildstylez, Code Black, Technoboy, ScopeDJ wybaczcie, ale nic się dla mnie nie znalazło ostatnimi czasy).

Robson132
02-01-2013, 17:32
Set z założenia w ogóle nie miał trafić w to miejsce gdzie jest aktualnie, pojawił się najpierw na innych stronach, a później tutaj (http://www.4clubbers.com.pl/promo-mix/908920-hardman-hardtrance-hardstyle-yearmix-2012-a.html) Wczoraj Dreamview napisał mi, że set się spodobał i zapytał czy wyraziłbym zgodę na zaprezentowanie go szerszemu gronu. Na co jak widać się zgodziłem. przyznam że tego nie widziałem a skomentowałem, gdyby to był oficjalny mix od 4c to można by było po nim jechać.

moja propozycja na część Nu/RAW (z innymi nie jestem w temacie)

Ran-D, Adaro, Alpha² & E-Force a.k.a. A² Allstars - The Resistance

b-front-mysterias

Brennan Heart - Hardbass Junkie

frequencerz-burning

S-Dee & Toneshifterz - Voice of Creation (Original Mix)

Solutio & The I’s - Mistress

Frontliner - Symbols (Q-Base 2012 Open Air Anthem)

Gunz For Hire - Bolivia

Chaotic Spirit & Sound Intenserz - Flying Angel

Coone & Da Tweekaz - Born In The 80's

Ran-D - My way

Longer_7
02-01-2013, 19:52
Rok temu zrobiłem zajebistego seta, siedziałem nad nim sporo i poswieciłem kupe swojego czasu. W tym roku znowu miałem go robic, zaczałem zbierać propozycje od ludzi co do tracklisty i byłem gotowy to zrobić. Niestety w międzyczasie potrzebowałem pomocy od 4clubbers i ostatecznie jej nie otrzymałem więc dlaczego ja mam poswięcać swój wolny czas? ;) Jak Kuba Bogu..


Jesli ktos chce wieszać na mnie psy niech sprawdzi zeszłoroczny robiony dla 4c: Coarsection - Hardstyle 2011 Yearmix - YouTube (http://youtu.be/5Z7W2lcokKc)

Brawo, bardzo profesjonalne podejście. Nikogo z nas nie obchodzi co było rok temu, liczy się tu i teraz. Dałeś d... i nic tego nie zmieni. Wyzywacie Pixela od gwiazdorów a tu proszę... śmiech.

SchizeQ
02-01-2013, 19:54
Brawo, bardzo profesjonalne podejście. Nikogo z nas nie obchodzi co było rok temu, liczy się tu i teraz. Dałeś d... i nic tego nie zmieni. Wyzywacie Pixela od gwiazdorów a tu proszę... śmiech.

czytanie ze zrozumieniem ;) czy moze podkreslic wazniejsze fragmenty jesli za duzo do czytania?

Longer_7
02-01-2013, 19:59
czytanie ze zrozumieniem ;) czy moze podkreslic wazniejsze fragmenty jesli za duzo do czytania?

Wszyscy robią mixa za darmo niczego nie oczekując, robią to z pasji.
Zawsze znajdzie się jeden gwiazdorek, który musi się wychylić :]
Za małą gażę Ci zaproponowano? Phi.

SchizeQ
02-01-2013, 20:00
Wszyscy robią mixa za darmo niczego nie oczekując, robią to z pasji.
Zawsze znajdzie się jeden gwiazdorek, który musi się wychylić :]
Za małą gażę Ci zaproponowano? Phi.

nazwałbym Cie w stosowny sposob ale spoko nie dam sie sprowokowac. Chciałem czegos co nie wymagalo zadnego wysiłku i tego nie otrzymalem.
I spoko mnie za inne sety tez nikt nie placi a nagrywam ich dziesiatki w ciagu roku, wiec nie pier.

Longer_7
02-01-2013, 20:08
nazwałbym Cie w stosowny sposob ale spoko nie dam sie sprowokowac. Chciałem czegos co nie wymagalo zadnego wysiłku i tego nie otrzymalem.
I spoko mnie za inne sety tez nikt nie placi a nagrywam ich dziesiatki w ciagu roku, wiec nie pier.

A nazywaj mnie jak chcesz, myślałem, że jesteś poważnym człowiekiem i producentem, a tu proszę, obrażone dziecko.
Słowem się nie odezwałeś, że nie zrobisz mixa, gdybyś chociaż tyle zrobił, poradzilibyśmy sobie bez Ciebie. Chciałeś zagrać nam na nosie, no to Ci się udało.

Jeszcze raz gratuluję profesjonalizmu.

SchizeQ
02-01-2013, 20:14
Jeszcze raz gratuluję profesjonalizmu.

Dziekuję, jestem profesjonalistą i tego samego oczekuję od drugiej strony z którą mam współpracować. Tak sie wszyscy srają o to ze dje graja po klubach za 2 piwa a jak sie w sieci oczekuje po prostu czegokolwiek(co nie jest zadnym nakładem finansowym oczywiscie) to juz sie jest gwiazdorem.

Z mojej strony to wszystko, nie zamierzam się wiecej tłumaczyć ani teżtoczyć głupiej debaty na ten temat. Miałem powód to miałem. A Hardman to tak samo dobry gość, gra od bardzo dawna, jedynie co tutejszym moze sie nie podobac to jego specyficzny gust.

Stevenson
02-01-2013, 21:01
A Hardman to tak samo dobry gość, gra od bardzo dawna, jedynie co tutejszym moze sie nie podobac to jego specyficzny gust.Mój gust jest o tyle specyficzny, że...ja po prostu lubię Hardstyle i szeroko pojętą muzykę hard, której w dzisiejszych czasach coraz mniej. ;) Problem w tym, że na tym forum chyba mało jest wielbicieli Hardstyle'u z prawdziwej krwi i kości, że tak to nazwę, a w większości są to słuchacze bardziej komercyjnej jego odmiany, czyli NU. Zresztą, dobrze wiesz, że jestem hadstyle'owym dinozaurem, którego ciężko namówić na współczesny "GayStyle" :icon_lol: i pewnie nie chciałbyś po raz kolejny czytać już tego samego ode mnie hehe.

R.yS
02-01-2013, 21:08
Ta dyskusja zrobiła się nieco bzdurna, nie mówiąc o tym, że mod sam zaczął się tu wykłucać z jednym z użytkowników. Mix jest całkiem fajny i słucha się przyjemnie, nawet część NU przechodzi całkiem gładko. Brakuje mi tylko ogólnie pojętego HC.

Tomaszzz
03-01-2013, 11:34
Pare lat temu ktos tu probowal mixowac HU z HS, co wolalo o pomste do nieba, obecnie najwidoczniej ktos postanowil ruszyc mozgownica. Zrobcie oddzielne cd mixy dla poszczegolnych gatunkow, bo sluchacze HT czuja sie nieusatysfakcjonowani, ze ich kompilacja ogranicza sie do paru kawalkow. I nie chodzi mi oczywiscie o to, ze ktos polecial sobie w przyslowiowego c***a i byla koniecznosc "powolania sie" na awaryjnego seta. Wina tu lezy po obu stronach, gdyz osoba odpowiedzialna za seta olala sprawe, ale ze wzgledu na to, ze nie otrzymala pomocy ze strony innych, wiec poczula sie urazona. Set od uzytkownika "Stevenson" byl najlepszym rozwiazaniem w zaistnialej sytuacji, bo jaki widac kazdemu sie podoba, a jedynym mankamentem jest niezgodnosc niektorych kawalkow z 2012 rokiem. Jednak mysle, ze zdecydowanie korzystniej posluchac seta tego typu, niz komplikacji pedalskich brzmien od producentow typu lysego etc. Pzdr.

_Koras
04-01-2013, 13:18
Składak, który najbardziej mnie zawiódł. Liczyłem na nieco więcej propozycji i nieco innych wykonawców. Mimo wszystko rozumie, że nie da się zrobić mixa na szybko bez większego przygotowania. Szkoda, że są wśród nas ludzie, którzy mają zobowiązania i użytkowników gdzieś, by nie ująć tego inaczej. Nie mniej jednak cieszę się, że takowy składak powstał. Dzięki o/

Tomaszzz
05-01-2013, 15:13
Składak, który najbardziej mnie zawiódł. Liczyłem na nieco więcej propozycji i nieco innych wykonawców. Mimo wszystko rozumie, że nie da się zrobić mixa na szybko bez większego przygotowania. Szkoda, że są wśród nas ludzie, którzy mają zobowiązania i użytkowników gdzieś, by nie ująć tego inaczej. Nie mniej jednak cieszę się, że takowy składak powstał. Dzięki o/

A co ty chcesz tu uslyszec? Lysego, dzikusa, a moze Showtekow?:king2:
Dziekujcie Bogu, ze takie osoby jak ty, ktore nie maja pojecia o tym nurcie muzycznym przynajmniej w tym roku nie wziely sie za robienie kompilacji. Jak sama nazwa wskazuje jest HARDSTYLE/Hardtrance, nie ma tam takiego slowa jak nu-style.

Myuuks
07-01-2013, 14:47
A dla mnie wielka szkoda, że nie ująłeś ani jednego utworu Crypsisa który zrobił fenomenalny album w tym roku :(
Najeżdżacie na Showtek, a nie pamiętacie jakie oni robili wcześniej nuty? Pamięci brak? Zmienili gatunek to zmienili na c** drążyć temat

Hidden
07-01-2013, 16:43
Tomaszzz, jeśli mnie pamięć nie myli, wiele razy się z tobą sprzeczałem, ale tym razem nadajemy na tych samych falach. Brawo.

Najeżdżacie na Showtek, a nie pamiętacie jakie oni robili wcześniej nuty? Pamięci brak? Zmienili gatunek to zmienili na c** drążyć temat

Nikt tutaj nie drąży tematu jakichś tam Showteków. Nie zajmujemy się byle czym.

Stevenson
07-01-2013, 18:15
Najeżdżacie na Showtek, a nie pamiętacie jakie oni robili wcześniej nuty? Pamięci brak? Zmienili gatunek to zmienili na c** drążyć temat
Z Twojej wypowiedzi należy wnioskować, że należy im się miejsce w podsumowaniu za zasługi. Tak? Idąc tym tropem to tracklista składała by się pewnie jeszcze z kawałków takich producentów jak: Zany, Prophet, Technoboy, Daniele Mondello etc. Tylko, że ci producenci jak dla mnie ostatnimi czasy niczym kompletnie nie zaskakują (no może coraz gorszą jakością produkcji).

Myuuks
08-01-2013, 14:15
Polecam przeczytać to zdanie jeszcze raz. Czy ująłem w tym zdaniu jakąś wzmiankę na temat,ze należy im się miejsce w podsumowaniu? Nie sądzę ;] Tylko napisałem, że nie ma sensu drążyć tematu o nich bo w tym roku nic nie zrobili ;]. I nie są już w tym gatunku tylko przypomniałem jakie kiedyś robili kawałki, ale co Was to obchodzi ważne, że teraz są słabi ;].

Tomaszzz
10-01-2013, 09:45
Tomaszzz, jeśli mnie pamięć nie myli, wiele razy się z tobą sprzeczałem, ale tym razem nadajemy na tych samych falach. Brawo.
.

Z kolei jesli mnie pamiec nie myli chodzilo o jedna sytuacke z doborem prefiksu, ale to juz przeszlosc i nie ma do czego wracac. Tutaj nadzwyczaj ciezko miec odmienne zdanie.

Dutch Master
24-01-2013, 20:22
niektóre utworki mnie cieszą w tym secie np.Brian NRG - 100% cocaine,i kilka z Raw i Early,tylko szkoda że z Hardcoru nic nie było,a w 2012 było pełno świetnych kawałków

HardSlaw
31-01-2013, 14:08
***nia i tyle.... ten set trafi do minimalnej ilości odbiorcow...

Myuuks
05-02-2013, 18:49
Skoro to miałbyć Top Hit Mix Year 2012 to powinna być to obiektywna opinia na temat całego 2012 roku z gatunku muzyki hardstyle ;), a nie set robiony pod kogoś.

Randomowynick
08-02-2013, 22:46
Skoro to miałbyć Top Hit Mix Year 2012 to powinna być to obiektywna opinia na temat całego 2012 roku z gatunku muzyki hardstyle ;), a nie set robiony pod kogoś.


Jak byś prześledził cały temat, to byś wiedział, czemu tracklista jest taka a nie inna. Wg mnie składanka taka jak powinna być, bo to HARDSTYLE 2012 a nie nustyle/popstyle/nutter style (kiedyś jakiś spec na forum tak nazwał ów gatunek xDD). Moim zdaniem Powinny być dwa mixy, mianowicie hardtrance (i pokrewny mu early hs, myśle, że przez cały rok coś by sie zebrało do zmiksowania) i osobno nustyle, połączony z rawstylem i hardcore. Nazywanie kawałków headhunterza hardstylem wg mnie powinno być karalne więzieniem za naruszanie dobrego imienia słuchaczy prawdziwego hs (zeby nie było, nie uważam się za takiego, lubie nustyle, ale jestem świadom, że prawdziwy hs, a nustajl to dwa różne światy i łączenie ich jest hmm niepoprawne). Więc tak na zakończenie, secik zdecydowanie na plus, dwa razy słuchałem i jest ok. O technice się nie wypowiem, bo nie znam się na djce, ale ta subiektywna tracklista mi sie podoba. Pozdrawiam

Stevenson
09-02-2013, 19:30
Jak byś prześledził cały temat, to byś wiedział, czemu tracklista jest taka a nie inna. Wg mnie składanka taka jak powinna być, bo to HARDSTYLE 2012 a nie nustyle/popstyle/nutter style (kiedyś jakiś spec na forum tak nazwał ów gatunek xDD). Moim zdaniem Powinny być dwa mixy, mianowicie hardtrance (i pokrewny mu early hs, myśle, że przez cały rok coś by sie zebrało do zmiksowania) i osobno nustyle, połączony z rawstylem i hardcore. Nazywanie kawałków headhunterza hardstylem wg mnie powinno być karalne więzieniem za naruszanie dobrego imienia słuchaczy prawdziwego hs (zeby nie było, nie uważam się za takiego, lubie nustyle, ale jestem świadom, że prawdziwy hs, a nustajl to dwa różne światy i łączenie ich jest hmm niepoprawne). Więc tak na zakończenie, secik zdecydowanie na plus, dwa razy słuchałem i jest ok. O technice się nie wypowiem, bo nie znam się na djce, ale ta subiektywna tracklista mi sie podoba. Pozdrawiam
Trafne podsumowanie tego wszystkiego co dotychczas było napisane w tym temacie! Moim zdaniem Hardstyle już dawno powinien być oddzielony grubą kreską od NuStyle'u itp.
Dlatego za rok proponuję zrobić jeszcze bardziej wnikliwe podsumowanie, z rozgraniczeniem NuStyle=>Hardstyle. Na zmiksowanie tego pierwszego raczej się nie piszę. Już bardziej Hardtrance/Hardstyle/Hardcore.

Myuuks
22-02-2013, 12:04
Otóż czytałem cały temat i zauważyłem to, że jest robiony według własnego gustu, ale taki mix można zrobić sobie na codzień, a jednak Hit top year 2012 to ma być podsumowanie całej branży muzyki hard dance ;). Co do Twojego łączenia nu z raw nie jest trafne to tak jakby dodać oliwy do ognia.

bart123
06-11-2013, 14:56
Coś fantastycznego :)