PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Szybkie pozyskiwanie fanów na naszym fanpage i nie tylko.


decybel1000
04-12-2012, 23:45
Witam, dziś chciałbym wam opisać w jaki sposób pozyskać dużo popularnie zwanych lajków. Lubie to może odnosić się do twojego fanpage, zdjęcia czy też komentarza. O tym jak ważni i cenni są fani w dzisiejszych czasach nie będę się za dużo rozpisywał, można dzięki nim wypromować markę, produkt, stronę i wiele innych rzeczy. Od pewnego czasu fani dobrze sprzedają się również na Allegro.

Przedstawiam wam system, dzięki któremu szybko osiągniecie wysoką ilość lajków. System ten nazywa się LikePlus. Jest to profesjonalne narzędzie do tego typu zabiegów oferujące wiele opcji.

Wystarczy wejść na stronę Facepro (http://facepro.pl/likeplus-czyli-jak-szybko-zdobyc-fanow-na-facebooku/) i zarejestrować swoje konto. Pamiętaj o tym aby podać poprawne dane, w innym przypadku system może odrzucić twoje konto.

Po udanej rejestracji możemy przejść do zbierania punktów, które będziemy mogli wymienić na naszych fanów.

Zbieranie punktów jest bardzo proste i nie wymaga dużo czasu.
System jest bardzo intuicyjny a więc na pewno nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą, w przypadku problemów, chętnie pomogę.

W sieci jest wiele stron tego typu, ale na tą chwilę jest to jedyna, którą warto polecić, w ciągu 5 dni nabiłem 500 fanów poświęcając 5 min dziennie.
Aktualnie serwis posiada 14127+ zarejestrowanych użytkowników, którzy klikneli lubię to już ponad 6 000 000 razy, a więc jest moc ;)

Jak będzie szło dalej ... zobaczymy ;)
Gdy trafię na następny system, który będzie wart polecenia, na pewno o nim tutaj napiszę.

Tymczasem zapraszam do sprawdzenia i życzę dużo fanów ;)

Simon Pearl
17-12-2012, 19:25
Nie wiem po co komu iluzja fanów na fb, skoro to i tak są tylko puste kliknięcia.
Słyszałem jeszcze kiedyś o FanCop.pl (www.fancop.pl) jesli kogoś to interesuje, ale według mnie ilość fanów, rzeczywiście powinna odzwierciedlać ich zainteresowanie a nie poziom znajomości kruczków marketingowych. Dzieki, temu przynajmniej ja wiem na czym stoje. Przez chwile będzie pusto, będzie cięzko, ale jak się uda będe miał nielada satysfakcje i sie kurna... posram ze szczęścia. :)

Pozdrawiam.

Konr@do
17-12-2012, 21:53
po co? Najpierw nabija się lajki wśród ludzi niezbyt inteligenntych czyt gimbusy etc, np konkursami na rzekome wygranie telefonu/słuchawek etc. Wyżej wymienione bystrzaki wierząc że wygrają coś klikają "lubię to" chociaż potem profil ten zostaje sprzedany a dane użytkowników którzy zalajkowali tenże profil sa w posiadaniu osoby któa nabyła profil : )
Trochę odbiegłem od istoty tego tutorialu no ale nie mogłem się powstrzymać: )

Matt Bukovski
18-12-2012, 11:24
wolę płacić za wydarzenia sponsorowane i reklamy na facebooku :) da sie dotrzeć nawet do 60-80 prawdziwych fanów za ok. 10 złotych dziennie.

DiscoVision.
18-12-2012, 17:27
wolę płacić za wydarzenia sponsorowane i reklamy na facebooku :) da sie dotrzeć nawet do 60-80 prawdziwych fanów za ok. 10 złotych dziennie.


dokładnie tak.
Jaka satysfakcja jest z tego,że kupi się jakieś śmieszne,puste 'lubię to' , albo nabije na jakiejś stronie. Jeśli to są fake konta.
Bez sens.

decybel1000
18-12-2012, 23:21
Również jestem za kampaniami i innymi sprawami w celu promocji. Poradnik jest jednak dla ludzi, którzy potrzebują sporej ilości lajków i jednocześnie nie chcą ponosić nakładów finansowych ;)

Kameleon
19-12-2012, 12:06
Ty to nazywasz poradnikiem? Bez jaj. Strona fanowska (Fanpage) jak sama nazwa wskazuje jest stroną przeznaczoną dla osób, które są zainteresowane Twoim potencjalnym produktem i ja osobiście nie rozumiem czegoś takiego jak "kupowanie fanów". Jeśli możesz mi wytłumaczyć - co Ci to da, że będziesz miał załóżmy 1000 fanów więcej na Twojej stronie, skoro i tak będą to "martwe lajki"?
Jeśli już prowadzisz stronę na facebooku to głównym czynnikiem, który może ją wzbogacić o dodatkowe osoby to przede wszystkim TREŚĆ. Na drugim miejscu jest reklama - jak wspomniał Matt - dzięki której eksponujesz swoją treść dla szerszego grona, a więc w ten sposób również pozyskujesz nowe osoby. Tylko ten sposób gwarantuje "pełnowartościowych" fanów.

FazZi85
20-12-2012, 00:21
Kamel @ treść wcale nie ma wpływu na wielkość czy ilość lajków na fanpagu, ponieważ jest wiele nawet masa fanpagów, które mają sporo fanów, a treści praktycznie zero; 3 wpisy, 2 obrazki
Przykładem może być fanpage Basen Narodowy, w ciągu kilku minut fanpage miał już oszałamiającą liczbę prawdziwych fanów.
Także możesz być najlepszym pisarzem i to wcale nie daje gwarancji że będziesz miał dużego fanpaga, bo bez ingerencji ze strony innych userow wcale fanpage nie będzie większy, tylko RUCH jest ważny, który odbywa się przy pomocy narzędzi tj. "lubie to", "udostępnij", "dodaj komentarz"
te 3 rzeczy są jednym i tym samym, co kolwiek nie zrobisz efekt jest taki sam, w przypadku komentarza jednak jest to najlepsze ;)

nie ważne co się publikuje, ważne żeby cokolwiek publikować

Na fb liczy się tylko coś takiego jak EDGE Rank

Reklama na fb tak oczywiście można sobie wykupić, reklamowanie fanpaga najlepiej poprzez CPC, co do promowania postów lepiej sobie opublikować/udostepnić posta 2gi raz oczywiście w odpowiedniej godzinie ;), bo wiele userów jest fanami różnych fanpagów + do tego znajomi i jak każdy publikuje jakiś wpis to nie każdy może zostać zauważony.

Sanbit
20-12-2012, 10:17
Kamel @ treść wcale nie ma wpływu na wielkość czy ilość lajków na fanpagu, ponieważ jest wiele nawet masa fanpagów, które mają sporo fanów, a treści praktycznie zero; 3 wpisy, 2 obrazki
Przykładem może być fanpage Basen Narodowy, w ciągu kilku minut fanpage miał już oszałamiającą liczbę prawdziwych fanów.
Także możesz być najlepszym pisarzem i to wcale nie daje gwarancji że będziesz miał dużego fanpaga, bo bez ingerencji ze strony innych userow wcale fanpage nie będzie większy, tylko RUCH jest ważny, który odbywa się przy pomocy narzędzi tj. "lubie to", "udostępnij", "dodaj komentarz"
te 3 rzeczy są jednym i tym samym, co kolwiek nie zrobisz efekt jest taki sam, w przypadku komentarza jednak jest to najlepsze ;)

nie ważne co się publikuje, ważne żeby cokolwiek publikować

Na fb liczy się tylko coś takiego jak EDGE Rank

Reklama na fb tak oczywiście można sobie wykupić, reklamowanie fanpaga najlepiej poprzez CPC, co do promowania postów lepiej sobie opublikować/udostepnić posta 2gi raz oczywiście w odpowiedniej godzinie ;), bo wiele userów jest fanami różnych fanpagów + do tego znajomi i jak każdy publikuje jakiś wpis to nie każdy może zostać zauważony.
jeden z niewielu postów, gdzie się z Tobą zgadzam.