PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Info Vengeance Rhythm Guitars vol. 1


Estrax
17-11-2012, 16:12
Vengeance Sound: Rhythm Guitars Vol. 1 Samplepack

Finally! A guitar sample pack from Vengeance! With more than 1.4GB of data spread over 1150 WAV files, contemporary producers will find a whole world of guitars, perfectly tailored for modern dance music! Every guitar loop is recorded by an industry professional using the highest quality gear. Layer guitar beneath your chart vocals in the break, or use them as the main element for your club track, everything you need is here! This pack is extremely flexible: each guitar construction kit contains guitar loops in each note, (C, C#, D, D#, etc.), in both major and minor! The chords can be arranged just the way you want them. Just select the desired guitar (Nylon, Latin, Electro, Steel, Distortion, etc...), then choose and integrate the rhythm chords of your song. It's that easy!

http://soundcloud.com/refxaudio/vengeance-samplepack-rhythm

Thomas Grand
17-11-2012, 16:31
Jezu i wejdzie do neta full packa i zaraz pseudoproducenci bedą kitsy katowac znowu haha

Matikte
18-11-2012, 14:34
Nie wiem w ogóle, po co produkować kitsy. To jest dla mnie porażka i hańba dla muzyka korzystać z takich paczek.

Zyzz
19-11-2012, 11:33
ciekawe czy nagrywali live te gitary czy z jakis vsti sa te gitary ?>

wie ktos?

RinoKey
19-11-2012, 14:15
"Every guitar loop is recorded by an industry professional using the highest quality gear"

Wystarczy przeczytać opis na górze...

Zyzz
19-11-2012, 19:55
no jo... nie czytalem nawet, szkoda ze nie ma vsti do takich gitar...

Red-dogg
21-11-2012, 09:14
Jezu i wejdzie do neta full packa i zaraz pseudoproducenci bedą kitsy katowac znowu haha


Niech sobie katują-Ty jesteś MEGA PRODUCENT i nie musisz korzystać. Jeśli komuś początkującemu, wchodzącemu w świat produkcji to pomoże to niech sobie korzystają do bólu. K**** nagra taki jeden z drugim coś, dostanie rangę i myśli, że rozumy pozjadał. To samo może powiedzieć osoba która gra na gitarze o Tych którzy mają wtyczki typu RealGuitar 2.

RinoKey
21-11-2012, 10:57
W jaki sposób gotowy loop ma komuś pomóc? Jak czegoś nie umie, to niech się uczy tak długo, aż mu się uda. A korzystanie z gotowców nie nauczy niczego.

Nie wiem, co ma gitarzysta, go wtyczki z brzmieniem gitarowym? Ktoś kto chce mieć gitarę w utworze, otwiera wtyczkę SAM układa linię melodyczną,efekty i inne rzeczy. Nie musi wynajmować studia, kupować mikrofonów, gitary i nagrywać. Zaoszczędza wiele czasu i pieniędzy, ale w dalszym ciągu jest to jego pomysł i jego melodia a nie gotowiec.

Red-dogg
21-11-2012, 11:29
Rozłożyć sobie utwór na warstwy, poźniej z czasem samemu wykręcić takie brzmienie. Nie mówie , że ja mam zamiar korzystać ale dajmy innym prawo wyboru jak mają się edukować muzycznie np. Trance Sensation firmy Vengeance jest w tym bardzo pomocne by móc sobie rozłożyć utwór na czynniki pierwsze, podpatrzyć itd. nikt nie mówi żeby od razu kosić cały projekt i podpisywać jako swój. Wszystko powoli. Ps. RealGuitar masz presety gdzie wciskając jeden klawisz grasz jak stary Santana. Nie musi wynajmować studia, kupować mikrofonów, gitary i nagrywać.
Chdzi mi tylko o to, że inni właśnie taki argument mogą uznać za pójście na łatwiznę, co nie znaczy, że się nie zgadzam z Tobą
Tyle ode mnie, pozdr