PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Ibrahimović 4:2 Anglia


Galacticos
14-11-2012, 22:20
http://www.youtube.com/watch?v=NdW9xf3Z4mQ

http://www.youtube.com/watch?v=E0OH7l84PTM

Szwecja - Anglia 4:2 (1:2)
Bramki: Zlatan Ibrahimović 20, 78, 84, 90+1 - Danny Welbeck 35, Steven Caulker 38

SERVVA
14-11-2012, 22:30
Nie skłamę, jeśli stwierdzę że jest to najpiękniejszy gol jaki w życiu widziałem.



ps. I TAK PEWNIE MESSI LEPSZE STRZELAŁ XD XD XD XD XD XD XD

Eeendriuu
15-11-2012, 06:59
A nominacje do Puskasa ogłosili.... wczoraj. Ten gol Ibry na pewno byłby w pierwszej trójce, jeden z najładniejszych jakie widziałem.

Brizard
15-11-2012, 08:18
Po Falcao chyba najlepszy napastnik świata, w sumie to nawet ne wiem czy na równi by ich nie zestawić. W klubie regularnie strzela, nie zawodzi, a w reprezentacji również świetny, bo strzelić 4 bramki Anglii, tylko pogratulować :) Ale na Barce i tak był za słaby...widocznie nie jest nadczłowiekiem ;) No i oczywiści czytając komentarze na stronce barcy, można sę doczytać, ze fuks i, ze na pustą bramkę :D No, ale w koncu tylko Messiemu bramki wchodzą zamierzone.

Dawid92
15-11-2012, 09:13
Normalny człowiek by się tak nie zachował!
Klasa

DJ Incartey
15-11-2012, 09:40
hahahahaha mega trafiony tytuł tematu :D

Zolczi
15-11-2012, 15:49
Ładny pocisk dla angliczków :) Zarowno wynik jak i ta jedna z bramek.

Christoph'86
15-11-2012, 16:29
Brameczka palce lizać :) Szacun dla Ibry :)

Matan Zajcev
15-11-2012, 17:08
ps. I TAK PEWNIE MESSI LEPSZE STRZELAŁ XD XD XD XD XD XD XD
No, ale w koncu tylko Messiemu bramki wchodzą zamierzone.

Te wasze docinki o Messim i Barcelonie powoli zaczynają być nudne, tak psioczycie wszyscy na kibiców Blaugrany, a sami się spinacie. To temat o meczu Szwecja - Anglia, a nie o tym, który jest lepszy.

Gol marzenie, trzeba w koncu przyznać, że Ibra ma dryg do tego typu ekwilibrystycznych bramek, bo już za dużo tego typu wpadło, by nazywać to fartem czy przypadkiem.

Brizard
15-11-2012, 17:19
Te wasze docinki o Messim i Barcelonie powoli zaczynają być nudne, tak psioczycie wszyscy na kibiców Blaugrany, a sami się spinacie. To temat o meczu Szwecja - Anglia, a nie o tym, który jest lepszy.

Gol marzenie, trzeba w koncu przyznać, że Ibra ma dryg do tego typu ekwilibrystycznych bramek, bo już za dużo tego typu wpadło, by nazywać to fartem czy przypadkiem.

Z mojej strony, to nie są żadne docinki, ja po prostu piszę to co myślę, a jak widzę, co wypisują czasem "sezonowcy" (zaznaczam, ze nie chodzi o każdego kibica Balugrany) to czasem się zastanawiam, co oni sobie wyobrażają, Jednemu nawet usunęli tam wpis, a za co? uwaga "za niski poziom wypowiedzi", czyli jak widać sami widzą, ze poziom niektórych "kibiców" Barcelony jest bardzo niski ;)

"trzeba w koncu przyznać, że Ibra ma dryg do tego typu ekwilibrystycznych bramek, bo już za dużo tego typu wpadło, by nazywać to fartem czy przypadkiem."

I sam widzisz, Ty jako fan Barcy potrafisz przyznać, ze bramka ładna i wgl, no ale jak widać sa i tacy, którzy na siłe będą udowadniać, ze każdy kto strzeli ładną (w tym przypadku przepiękną) bramkę, to fartem :) Potem się nie dziw, ze idą takie docinki w stronę Blaugrany :)

Matan Zajcev
15-11-2012, 18:37
Wiesz, kwestia doboru literatury. ;) Jak się wchodzi na forum danej drużyny, to nie należy spodziewać się wielce merytorycznej dyskusji, bo wiadomo, że to pierwszy adres, pod jaki kierują się fanatycy. Podobnie komentarze na wp czy onecie. I tu pojawia się problem, bo większość osób analizując profil typowego kibica Barcelony opiera się właśnie na wypowiedziach tych przygłupów, przypinając w ten sposób łatkę taką a nie inną każdemu dopingującemu Katalończykom. EOT

Brizard
15-11-2012, 18:52
Wiesz, kwestia doboru literatury. ;) Jak się wchodzi na forum danej drużyny, to nie należy spodziewać się wielce merytorycznej dyskusji, bo wiadomo, że to pierwszy adres, pod jaki kierują się fanatycy. Podobnie komentarze na wp czy onecie. I tu pojawia się problem, bo większość osób analizując profil typowego kibica Barcelony opiera się właśnie na wypowiedziach tych przygłupów, przypinając w ten sposób łatkę taką a nie inną każdemu dopingującemu Katalończykom. EOT



No tak, ale zauważ też, ze w stronę kibiców Realu również lecą różne epitety itp :) A na stronę Barcy postanowiłem z ciekowości zajrzeć, jak płaczą i w sumie, zobaczyłem to co chciałem :) Wychwalanie pod niebiosa Messiego, a mieszanie z błotem Ibry. Ja w każdym bądz razie nie próbuje przypinać żadnej łatki każdemu dopingujacemu Blaugranie, zresztą widziałes to w poprzednim poście, ale po prostu czaem idzie dostać na głowe jak się czyta, jaki to Messi jest wspaniały, a reszta to blee... jaką to Messi strzelił fantastyczną, zamierzaną, nie powtarzalną bramkę, a reszta przy farciła. No, ale to zależy o tego co chce się widzieć i słyszeć :) Peace.