PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Wach vs Kliczko - Hamburg


Major XD
10-11-2012, 11:41
Rozpisywac się nie trzeba. Wiemy o co walczy Polak.

Jak typujecie??

Konr@do
10-11-2012, 11:53
Dla mnie najważniejsze jest to żeby ta walka była chociaż trochę wyrównana, bo jak sobie przypominam walkę np Adamka z Kliczko, to szczerze mówiąc, szkoda zachodu. Mam nadzieję że pokaże się z dobrej strony, a nóż może mu się uda wygrać, w końcu ma warunki do tego, wszystko zależy od jego głowy, czy sobie poradzi w walce z takim zawodnikiem, myślę że jak da z siebie 100 % to jakieś szansę ma :)

Dragon Fly
10-11-2012, 12:11
Chcialbym zeby Kliczko zostal znokautowany. Ale to chyba myslenie na wyrost. Tak jak kolega wyzej pisal, wszystko zalezy od psychiki Wacha.

A tak poza tematem mam na nazwisko Wach i mam brata Mariusza:) Taka zbieznosc:)

_Rafael
10-11-2012, 12:16
Będę kibicował Wachowi, mam nadzieję, że stanie się sensacja;)

TomKAKA
10-11-2012, 12:22
Sercem za Wachem, rozumem za Kliczką...

szybki123
10-11-2012, 12:22
Wach to wojownik, zabijaka i nigdy nie poda się dopóki ktoś go nie zniszczy , dzisiaj stworzy nową historię i wygra sensacyjnie. Mam nadzieje że spektakularnie.

kraik
10-11-2012, 12:39
imo to ta walka to jakiś pic na wodę, nie wiem czy ktoś tam mamony potrzebował, czy ktoś komuś zapłacił że w ogóle się odbyła, ale jak dla mnie to Wach nie ma tu najmniejszych szans bardziej kwestia ile wytrzyma.... obejrzeć obejrzę... nawet obstawiać nie ma sensu przy takich stawkach:D

_mougli_
10-11-2012, 13:39
panowie trzymamy kciuki za Wacha ,będzie ciężko

Kilazz
10-11-2012, 15:29
No nie ma zbyt dużych szans Wach na zwycięstwo , ale pamiętajmy jedno. Boks jest nieprzewidywalny , zdarzały się różne cuda na ringach i patriotycznie wierzę w cud dzisiaj ;)

Piaszeczki
10-11-2012, 15:32
Wach jest bez szans. Widziałem jego kilka walk i raczej mnie nie zachwyciły. Warunki fizyczne to nie wszystko. Brak mu umiejętności. Z nikim szczególnie dobrym nie walczył. Teraz rzuca się na głęboką wodę. Niema co się oszukiwać.

Pete Stan
11-11-2012, 01:14
Rozpisywac się nie trzeba. Wiemy o co walczy Polak.

Jak typujecie??

Wach dostał, co było wiadome więc po co ten temat i ta ankieta lol xD

hupcio1
11-11-2012, 02:45
Ale co by sie stało jak by wach wygrał z takim kliczko tyle pasow i wogóle...
Wiedziałem że jak nie bedzie nokautu to i tak nie wygra...
Bo Kliczko to nie bokser To Marka :D
Sama gala pokazuje że każdy go wielbi a wiec musi wygrywać:P
Wach i tak sie postaral i szacun za to ;)

benek2411
11-11-2012, 09:33
Wach dostał, co było wiadome więc po co ten temat i ta ankieta lol xD


Po co czytać datę założenia tematu "lol xD"


Wach zebrał ciężkie baty, w sumie to trzeba się tylko cieszyć że nie został znokautowany.
Śmieszy mnie jedynie ta cała otoczka wszystkich bokserów którzy twierdza przed walką, że znokautują braci Kliczków, że urwą im głowy i zgrywają wielkich kozaków, a w ringu są tak obsrani, że lepiej by mogli nie wychodzić. Zarówno Władimir jak i Vitalij cała walkę chodzą z opuszczoną gardą i aż proszą się o wypłacenie kilka strzałów w mordę, mimo to każdy ich przeciwnik z tego szoku boi się ich uderzyć. Mimo już sporego wieku, obydwaj mistrzowie są w takiej kondycji i formie, że prędzej umrą na zawał niż ktoś im wpi*rdoli ;)

Konr@do
11-11-2012, 10:23
To że przed walką starają się sprowokować Kliczków mnie nie dziwi(lepiej żeby przed walką nie byli "obsrani"), tyle że to są zdecydowanie najlepsi bokserzy wagi ciężkiej, i tak doświadczeni, że nie dają sie ponieść emocjom.
W sumie trochę szkoda że tak wygląda waga ciężka, czyli bracia Kliczko i długo długo nikt ... Wach nie miał najmniejszych szans, prawie nie wyprowadzał ciosów, on jedynie chciał wytrwać do końca, ale z drugiej strony ta walka wyglądałą dużo lepiej niż np ta Adamka, ale Kliczko pokazał dobry boks, ilość celnych ciosów była bardzo wysoka, widać że walczył na luzie. Wach mocno się trzymał, za to należy mu się szacunek, że wytrwał do końca, starał się jak mógł, ale jeszcze długaaaa droga przed niim, żeby cokolwiek osiągnąć w tej wadze ; )

benek2411
11-11-2012, 11:32
Ja osobiście jestem pełen podziwu że Kliczko w bliskim kontakcie wyprowadza tak mocne ciosy, że przeciwnik prawie pada - przecież on nawet dobrze zamachu nie bierze :)
Wach wyglądał momentami śmiesznie gdy próbował robić Judo i rzucał Ukraińcem o ziemię, choć w 5 czy 6 rundzie był blisko zrobienia KnockDownu.

P.S
Pozdrawiam wszystkich tych którzy wykupili u swojego dostawcy telewizji możliwość oglądania walki w systemie PPV podczas gdy RTL na tych platformach nie był kodowany :)

Xien
11-11-2012, 12:30
Oglądałem za darmo na RTL.
Powiem tak, może nie była to jakaś fascynująca walka. Ale jestem pełen podziwu dla Wach'a który dostał tyle mocnych po mordzie, a przetrwał całe 12 rund. Bywały akcje dobre z jego strony, zdarzało się że Kliczko nie wiedział gdzie jest ale to jednak za mało. Najbardziej rozczarowała mnie polska telewizja, 40 zł za walkę?! Nie dzięki - wolę za darmo obejrzeć "u niemca" :]

sajgoN1
11-11-2012, 15:04
No rzeczywiście, jedyne za co można pochwalić Wacha to niesamowita wytrzymałość. Wytrzymać przez 12 rund takie petardy to spory wyczyn. Szkoda tylko, że nie wyprowadził zbyt wielu kontr, po Kliczce praktycznie w ogóle nie było widać śladów walki... Niestety, różnica klas była zauważalna aż za bardzo, przez całą walkę i na prawdę dziwię się, że nie skończyła się ona na którejś z pierwszych rund ;]

Kilazz
12-11-2012, 15:36
Ja tam zapłaciłem i oglądałem na cyfrze. Wolę oglądać walki bokserskie z polskim komentarzem i w HD. Dziękuje.

mrhenio
12-11-2012, 18:44
Wytrzymać przez 12 rund


To z Kliczkami do ringu wychodzi się tylko po to żeby wytrzymać 12 rund? Kiedyś to wychodzili i było piękne widowisko, była walka, a teraz jednostronny pojedynek. Kliczko jest wielkim mistrzem w ringu, inni tylko na konferencjach przed walką, bo po walce już się tłumaczą.... Były bajeczne zapowiedzi a skończyło się jak zawsze, przegrał wszystkie rundy. Pokazał się trochę lepiej niż Adamek, ale mimo wszystko cieno

Przemekk
28-11-2012, 17:15
choć w 5 czy 6 rundzie był blisko zrobienia KnockDownu.


Co w 5 bądź 6 rundzie było blisko ?
Widzę że próbujesz znów pokazać jaki to ty wszystko wiedzący jesteś. Kliczko się poślizgnął (mówił to w wywiadzie po walce) zresztą na powtórce było widać, żadnego ciosu tam nie było. Wach myślał że go trafił i rzucił się na niego jak amator na zawodowca, jak zobaczyłem to, to prawie spadłem z krzesła ze śmiechu.