PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Polska - Anglia 17.10.2012


Kamyk_
17-10-2012, 13:20
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30028/1350415446_i5ekzu_600.jpeg

Niedługo mecz Polska - Anglia. Jak myślisz, jaki będzie wynik? :piwo:

Karolinho
17-10-2012, 13:24
Gdyby mecz odbył się wczoraj powiedziałbym, że będzie 2 - 1 dla Anglii.

Dziś obstawiam, że będzie 3 - 0 dla Synów Albionu.

Kamyk_
17-10-2012, 13:32
Ja też obstawiam 3:0 dla Anglików :)

Major XD
17-10-2012, 13:36
ja sam nei wiem ale anglia pewnie nam nawpier....la za wczorajsze

Kamyk_
17-10-2012, 13:40
Dokładnie :lol2eh1:

Thomas Vodka
17-10-2012, 13:51
Zasiąde przed TV po to by patrzec jak nasi zwyciężają. Nie obchodzi mnie, czy ktoś będzie ze mnie szydził, ale wierze w nasz sukces.

1;1 wynik w naszym zasięgu
2:1 Moje osobiste życzenie ;)

Niedowiarkom dziękuję ;p

Kamyk_
17-10-2012, 14:20
Za niecałe 2 godz. wszystko się okaże :)

A jak myślicie wyjdziemy z grupy? :icon_lol:

Dj Padaczka
17-10-2012, 14:32
Serce mówi 2:1 dla nas rozum 2:0 dla Anglików. Moim zdaniem co do wyjścia z grupy to raczej pierwsze miejsce jest zarezerwowane dla Anglików, więc myśle że w barażach będziemy walczyli o awans.

Kamyk_
17-10-2012, 15:22
No właśnie :)

Na pewno nie wyprzedzimy Anglików w grupie, ale w barażach można powalczyć.

Pete Stan
17-10-2012, 16:02
Znając Anglików, wydaje mi się, że mogli wczoraj "trochę" przytankować <ok>

Więc może być różnie.

A na serio, jak zwykle ślepo mam nadzieję...

Kamyk_
17-10-2012, 16:05
No to lecimy z tematem :)

Kromcia
17-10-2012, 16:38
dlaczego ślepą nadzieję?
na euro 2012 fakt nie przeszli dalej, ale nie byli tez najgorsi...
:P

Zolczi
17-10-2012, 16:40
Ja juz skonczylem ogladanie meczu. Nuda az milo ;)

Kamyk_
17-10-2012, 17:03
Tam gadasz.

Na razie przeważamy w tym meczu tylko ten makaroniarz dla nich sędziuje :)

Proste Polska lepsza tylko brak bramki.

marcel998
17-10-2012, 18:02
Graliśmy całkiem nieźle :) Mimo to Wawrzyniak ciągle pokazuje że jest największą pomyłką w naszej reprezentacji narodowej :) Ja nie wiem co on tam robi jeszcze... Eugen też słabo zagrał. Ale remis to i tak sukces ;) zobaczymy co będzie w rewanżu :)

Piaszeczki
17-10-2012, 18:02
No właśnie :)

Na pewno nie wyprzedzimy Anglików w grupie, ale w barażach można powalczyć.


Yyyyy... jakich barażach??

Thomas Vodka
17-10-2012, 18:03
1;1 wynik w naszym zasięgu



Dziękuję. Dobranoc ;)

Kamyk_
17-10-2012, 18:03
Zgadzam się z tobą w 100 procentach :)

Yyyyy... jakich barażach??

Jak ktoś zajmie 2 miejsce w grupie to walczy w barażach :busted_cop:

Podobno mamy dostać walkowera z Anglikami :)

Bo za dużo czarnych biegało :icon_mrgreen:

Nie pisz posta pod postem... Masz opcję "edytuj"

Dutch Master
17-10-2012, 18:47
Gratulacje dla naszej narodowej reprezentacji,wspaniały mecz 1:1,takiego wyniku mozna było sie spodziewac jeśli sie przekłada mecz o 1 dzien pier.... organizatorzy przez to człowiek juz sie tak nie nastawił na mecz jak wczoraj

Pete Stan
17-10-2012, 18:56
Mecz w pierwszej połowie koszmarny, czułem się jakbym oglądał okręgówkę. W drugiej połowie coś się zaczęło dziać, ale i tak ta murawa (mam nadzieję że to jej wina), powodowała że piłkarze obu zespołów poruszali się jak kloce.

Wynik 1:1 - niesamowicie dobry. Jednak czuję niedosyt, bo Anglia grała dzisiaj jak nie Anglia, a raczej jak RPA. I była spokojnie do ogrania (szkoda mi niesamowicie zwłaszcza 2óch akcji Grosickiego oraz pięknego strzału Obraniaka - gdyby to zeszło trochę w bok :P)

Ciężki ten mecz był dla mnie jako widza. Mimo to cieszę się bardzo tym wynikiem <ok>

PS: Ziko, szkoda mi kuponu, miało być 2:2 xD

Karolinho
17-10-2012, 19:34
Kamyk_ w tych eliminacjach nie ma baraży. Awans otrzymują dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Chyba, że o czymś nie wiem.
Anglia zagrała drastycznie słaby mecz. Nie przypominam tak słabego spotkania w ich wykonaniu. Wawrzyniak to totalna porażka pomyłka. Mogliśmy wygrać ale remis też jest dobry

Thomas Vodka
17-10-2012, 19:47
Anglia zagrała drastycznie słaby mecz. Nie przypominam tak słabego spotkania w ich wykonaniu.

Nie lubie takiego gadania. Gra się tak jak przeciwnik pozwala.
Widocznie Anglicy wypadli tak słabo na tle naszej drużyny.

Major XD
17-10-2012, 19:48
tyle hejtowania ale to co dzis pokazali polacy no to naprawde dobry mecz 3 pkt powinny byc nasze :) wawrzyniak pomylka wasil dzis slabiej, obraniak ok:) ale grosicki ohoho dobry mecz lewandowski troszke dzis niewidoczny:) moze i remis sprawiedliwy ale moglismy te 3 pkt miec. i spokoj do marca. tak czy siak najlepszy mecz w tym roku i gdyby tak bylo na euro kto gdzie bysmy doszli ..pozdro hejterzy:)

SERVVA
17-10-2012, 20:01
Gra się na tyle, na ile pozwala przeciwnik.. obudziłem się dopiero na drugą połowę, no i z waszych relacji nie żałuję. Wszołek ładnie tam próbował się pokazywać :) dobry i remis, w sumie to samo mogą Anglicy powiedziec.

Czesyek
17-10-2012, 20:17
Jak dla mnie dobry mecz , sporo ciekawych akcji tylko brak wykonczenia w naszej ekipie.
Jak dla mnie najlepszy w polskiej jedenastce to Kamil Grosicki. Chlopak sie dzisiaj sporo nabiegał i klepał ciekawe akcje. Mam nadzieje ze z meczu na mecz bedzie grał coraz lepeij jak i cała reprezentacja w nastepnych spotkaniach zaprezentuje przynajmniej to co dzisiaj.

Kamyk_
17-10-2012, 20:25
Kamyk_ w tych eliminacjach nie ma baraży. Awans otrzymują dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Chyba, że o czymś nie wiem.
Anglia zagrała drastycznie słaby mecz. Nie przypominam tak słabego spotkania w ich wykonaniu. Wawrzyniak to totalna porażka pomyłka. Mogliśmy wygrać ale remis też jest dobry

Są baraże :)

El. MŚ 2014. Polska znowu zagra z Anglią | Darmowa Kasa (http://darmowa-kasa.pl/5828/el-ms-2014-polska-znowu-zagra-z-anglia/)

Przeczytaj sobie :piwo:

Dokładnie ten tekst: Biało-Czerwoni aby awansować do MŚ będą musieli wygrać rywalizację w swojej grupie eliminacyjnej. Tylko zwycięzcy pojadą bezpośrednio na finały MŚ w Brazylii. Drużyny, które zajmą drugie miejsca, będą miały jeszcze szansę w barażach.

stresS
17-10-2012, 20:41
Mi się mecz podobał, wyszliśmy jakoś z twarzą z całego zamieszania. Szkoda mi, że zawsze na biznesie pzpn i innych władz muszą cierpieć Bogu ducha winni kibice i piłkarze, którzy dali radę! Szacunek dla kibiców, że byli oraz dla piłkarzy, że pokazali serce do gry.

Hejtowania w stylu, że Anglia grała słabo nie będę komentował, jest to drużyna z górnej półki, piłkarze grający w najlepszej lidze Europy(jak nie świata). Powinniśmy się cieszyć z tego remisu, a nie jeszcze marudzić i tłumaczyć rywali, po co?! Gdybyśmy przegrali ten mecz, to hejtowali byście po naszych piłkarzach, a nie po Anglii.

Fakt, sędzia nas trochę skrzywdził kilkoma decyzjami, ale to jest urok footballu, po to się ogląda mecze. Kontrowersji w tym sporcie nigdy nie brakuje i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie pokrzywdzony.

PEACE!

szybki123
17-10-2012, 20:46
Są baraże :)

El. MŚ 2014. Polska znowu zagra z Anglią | Darmowa Kasa (http://darmowa-kasa.pl/5828/el-ms-2014-polska-znowu-zagra-z-anglia/)

Przeczytaj sobie :piwo:

Dokładnie ten tekst: Biało-Czerwoni aby awansować do MŚ będą musieli wygrać rywalizację w swojej grupie eliminacyjnej. Tylko zwycięzcy pojadą bezpośrednio na finały MŚ w Brazylii. Drużyny, które zajmą drugie miejsca, będą miały jeszcze szansę w barażach.

po co Wam baraże jak wyjdziemy z pierwszego miejsca ;D

Kamyk_
17-10-2012, 20:57
Ale z ciebie żartowniś :)

JJU
17-10-2012, 21:53
Zamiast się cieszyć że nasi dali z siebie wszystko to cały czas mamy podejście tych gorszych. Cebulaków wręcz. Łamie mnie to, a to niestety nasza choroba jakaś.

Konr@do
17-10-2012, 22:04
W końcu dało się patrzeć na grę naszej reprezentacji, Anglia owszem jest słaba, ale jeszcze niedawno nie wyszliśmy z najsłabszej grupy na EURO, więc trudno nie odczytywać tego wyniku jako progres, co zresztą było też widać po grze.
Widać że Fornalik, ma zupełnie odmienną wizje niz Smuda, który był strasznie asekuracyjny, stawiał ciągle na tych samych (Murawski, Boenisch etc) a Fornalik wprowadza młodych zdolnych, nie próbował tylko utrzymać tego remisu, ale wprowadzał kolejnych ofensywnych graczy ( np Milik).
Brakuje tylko wykończenia tych akcji, bo sytuacji było naprawde dużo, jak na klasę rywala, Anglicy strzelili gola "z dupy", na szczescie odrobili tego jednego gola nasi zawodnicy. Napewno ta druzyna daje nadzieje na powrot do starych dobrych czasów, z która sie kazdy utozsamial, nadal sa zawodnicy "przetransferowani", ale graja najlepsi z nich ( brak Boenischa juz jest progresem), ale napewno jest lepiej niz za czasow reprezentacji PZPN Franka Smudy.

Thomas Vodka
17-10-2012, 22:22
Dokładnie ten tekst: Biało-Czerwoni aby awansować do MŚ będą musieli wygrać rywalizację w swojej grupie eliminacyjnej. Tylko zwycięzcy pojadą bezpośrednio na finały MŚ w Brazylii. Drużyny, które zajmą drugie miejsca, będą miały jeszcze szansę w barażach.

Dodam jeszcze, że 2 drużyny z 2gich miejsc z najlepszym bilansem również awansują bezpośrednio do MŚ. Za Janasa tak właśnie wywalczyliśmy awans na niemiecki mundial ;p

Karolinho
18-10-2012, 14:03
Odniosę się jeszcze do niby, rzekomego hejtowania. W mojej wypowiedzi nie widzę żadnego hejtowania. Jeśli stwierdzenie iż Anglicy zagrali drastycznie słaby mecz - co jest niewątpliwym faktem którego nikt nie może negować bo jest to najzwyklejszą prawdą - jest Waszym zdaniem dopiekaniem naszym to nie mamy o czym dyskutować.
Polacy wykorzystali bardzo słabą dyspozycję Anglików i chwała im za to. Fornalik może stworzyć z Grosikiem, Krychowiakiem, Polańskim i Błaszczykowskim bardzo mocną siłę ofensywną która we wdrożeniu gry z dwoma napadziorami ma szansę na narodziny bardzo mocnej drużyny.
Pozdro dla odróżniających hejtowanie od stwierdzania faktów. Amen.

Dj Wasyl
18-10-2012, 14:08
Mnie nurtuje Robert Lewandowski, w innym składzie strzela gole a dla polski nic nie może strzelić...

Eleman
18-10-2012, 14:15
Mnie nurtuje Robert Lewandowski, w innym składzie strzela gole a dla polski nic nie może strzelić...

Mówisz, jakby celne strzały były wynikiem działań jednej osoby...powinniśmi dać kilka nowych osób na atak i pomoc...

JJU
18-10-2012, 14:27
Dodam jeszcze, że 2 drużyny z 2gich miejsc z najlepszym bilansem również awansują bezpośrednio do MŚ. Za Janasa tak właśnie wywalczyliśmy awans na niemiecki mundial ;p

Ale w tych eliminacjach mamy chyba zbyt wyrównaną grupę ;)
Jedno z tych miejsc można chyba dać Francji/Hiszpanii (ale ciekawa sprawa jak to przeliczają, bo oni grają w 5-osobowej grupie).
Drugie to pewnie będzie Rosja/Portugalia, ewentualnie Szwecja. Z naszej grupy nikt z drugiego miejsca bezpośrednio na 90% nie wyjdzie ;)

Thomas Vodka
18-10-2012, 14:39
Ale w tych eliminacjach mamy chyba zbyt wyrównaną grupę ;)
Jedno z tych miejsc można chyba dać Francji/Hiszpanii (ale ciekawa sprawa jak to przeliczają, bo oni grają w 5-osobowej grupie).
Drugie to pewnie będzie Rosja/Portugalia, ewentualnie Szwecja. Z naszej grupy nikt z drugiego miejsca bezpośrednio na 90% nie wyjdzie ;)

w 2006 też nikt by nam nie dawał szans na taką opcję, więc nie ma co typowac pewniaków, ale mniejsza o to. Sam nie jestem zwolennikiem gadki, że liczymy na drugie miejsce w grupie, korzystny bilans, czy zwycięskie baraże. Zawsze liczy sie gra o najwyższą stawke, dlatego często wkurzają mnie nasi eksperci, którzy widząc grupę od razu wyznaczają o co możemy grac, a na co nie mamy szans. Jest szansa tą grupę wygrac i mam głęboką nadzieję, że będziemy do końca bic się o pierwsze miejsce. Ukraina gubi punkty, a to dla nas dobrze, jednak musimy skupic sie na swojej grze. Nie chcę przedwcześnie zachwalac Fornalika, bo jesteśmy dopiero na początku drogi do MŚ, ale zyskuje u mnie ogromny szacunek nie bojąc się stawiac na 18, 20to latków, którzy coś pokazują. Jego myśl taktyczna jest nowoczesna i nie wychodzi na Anglię murowac bramki. Mamy teraz wielu graczy, którzy są naprawdę świetnie rokującymi na przyszłosc zawodnikami. Niech tylko ta ekipa się dotrze, to będziemy szli do przodu jak burza. Jestem pewien, że wiosną czekają nas wielkie emocje. :)

Memciu
18-10-2012, 16:55
Mnie nurtuje Robert Lewandowski, w innym składzie strzela gole a dla polski nic nie może strzelić...

Gra w klubie to nie to samo co w reprezentacji.
Ja widzę że on czuje dużą presję na sobie, za bardzo chce- jak to bywa w Polsce gdzie jeden super mecz i jest się gwiazdą. Chociaż on już powinien to zaakceptować po tylu meczach.


Mecz mi się podobał, dużo ciekawych akcji i co mnie zdziwiło to kondycja naszych, nie była taka dramatyczna jak w kilku wcześniejszych meczach.

Jedno się nie zmieniło, brakuje nam nadal osoby która by zakończyła akcję, dostawila nogę tam gdzie należy.

Na obecną chwilę zaczynam doceniać naszego trenera, a nie byłem przekonany co do niego. Ale niema co za bardzo przechwalać go bo to początek, ważne że szuka młodych zawodników.

lion.
01-11-2012, 13:39
nie wiem czemu go w ogole p[rzesunęli na nastepny dzien, przecież dało sie grać hahahahaha :D
Parma - Roma 3-2 Highlights SKY SPORT Ampia sintesi 31/10/12 [HD] - YouTube