PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Polska - Anglia _ podobał wam się mecz?


mrhenio
16-10-2012, 21:41
Ja póki co nie mogę wyjśc z podziwu nad klasą tego spotkania, pieje z zachwytu, generalnie widowisko dech mi zaparło i nie jestem w stanie nic z siebie wydusić....
:bangin: BRAVO PZPN:bangin:

Pete Stan
16-10-2012, 21:43
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/576500_368460469903218_294730111_n.jpg

Kameleon
16-10-2012, 21:48
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/559586_430107433704532_1682477357_n.jpg

a teraz tak szczerze:
przed chwilą rozmawiałem z kolegą, który mieszka w Anglii, meczu nie oglądał, ale zobaczył co się dzieje na fejsie i wbił na tamtejszą tv, żeby zobaczyć jak sprawa wygląda, to podobno tamtejsi komentatorzy płakali ze śmiechu wprost do kamery, jutro wstydzi się iść do pracy ;/ z jednej strony to wszystko jest śmieszne, ale patrząc z drugiej no nie wygląda to zbyt dobrze, bo po prostu zje..śmy to totalnie! jak to napisali redaktorzy na weszło:
"dziwny to kraj, w którym dach zamknięto raz – latem, przy trzydziestu stopniach Celsjusza, a nie zimną, gdy groziło zasypanie śniegiem (sparing z Portugalią) i nie jesienią, gdy boisko mogło zostać (i zostało) zalane"
słyszeliście komentatorów w studio na polsat sport jak mówili, że w razie gdyby przełożyli mecz na jutrzejszy dzień nie wiadomo czy część działaczy do tego czasu się wyleczy? oczywiście chodziło, ze byli nazwyczajniej w świecie naje*ani ;/
trudno powiedzieć po której stronie leży wina, ale z pewnością nie należy jak większość twierdzić "bo to Polska"... mamy zajebisty kraj, tylko niektóre szczeble nie działają jak należy, czyt. PZPN ;/

Nexide
16-10-2012, 21:52
ja powiem tylko tyle cudów donalda co niemiara a stadion i tak sie nadaje do zbiornika retencyjnego...

JEDYNE SŁUSZNE ROZWIĄZANIE WALKOWER DLA ANGLII !

ps. po raz pierwszy nie będe patriotą ale za taką szopke ta az sie z tego kraju cora bardziej chce wiac przeciez to jest skandal .. NO ALE PRZECIEC NAJPIEKNIESZY I WGL nasz najlepszy stadion na ełro..

Dr. Dundersztyc
16-10-2012, 21:54
http://zapodaj.net/21a91261b20e0.jpg.html

mrhenio
16-10-2012, 21:55
JEDYNE SŁUSZNE ROZWIĄZANIE WALKOWER DLA POLSKI !




Kolego chciałeś napisać walkower dla Anglii rozumiem:)

Dave al Mine
16-10-2012, 21:55
kompromitacja przeniesiona na dzien jutrzejszy :D

Longer_7
16-10-2012, 21:58
http://bi.gazeta.pl/im/18/8a/c1/z12683800AA.jpg

Właśnie wróciłem ze stadionu, udało mi się zrobić jedno zdjęcie o/

Nexide
16-10-2012, 21:59
Kolego chciałeś napisać walkower dla Anglii rozumiem:)
Dzięki że mnie poprawiłeś ;)

Kamillo13
16-10-2012, 22:00
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/10/0849eb93b53f9f766c81da857868f22d.jpg?1350414792

benek2411
16-10-2012, 22:05
Dla mnie żenada nie tylko jako kibica, ale także jako człowieka który całe swoje życie spędził poznając budownictwo, od konstrukcji po projektowanie. To, że mecz się nie odbył, masa ludzi została wych*jana (dobrze, ze nie dałem rady kupić biletów bo byłbym w tym gronie), to jedno, ale no jak w XXI wieku można skonstruować i wykonać taki bubel? Wiecie może?
Najprostszą funkcją dachu jest ochrona przed złymi warunkami atmosferycznymi i nadawanie walorów estetycznych. Co robi nasz najdroższy dach w kraju? Bo chyba tylko to drugie hahaha Jeżeli chodzi o zapobieganiu negatywnemu działaniu czynników atmosferycznych to podczas Euro mogliśmy zauważyć, że może służyć jako parasol ogrodowy chroniący przed słońcem , ewentualnie jak giga mikrofalówka próbująca udusić ludzi wewnątrz jak kto woli :) Dziś - 16 października 2012 rok szczyt żenady został osiągnięty! Skoro wtedy można było dach zamknąć to czemu nie dziś? Na cholere nam był ten dach skoro nie jest użytkowany? No i chyba kapitalne tłumaczenie, ze konstrukcja mogłaby się zepsuć, więc pytam jeszcze raz - na cholerę ten dach skoro główny czynnik przed którym ma chronić (deszcz) może go zepsuć? I w ogóle co to za lamerskie materiały które zwisają pod ciężarem wody? WSTYD I KOMPROMITACJA NA CAŁEJ LINII.

Konr@do
16-10-2012, 22:05
Tylko to, że dachu nie zamknięto to nie była decyzja tylko nasza(PZPN-owców), a więc i odpowiedzialność nie powinna tylko spadać na stronę Polską, chcieli grać przy otwartym dachu ( obie reprezentacje, delegaci, etc) to takie są tego konsekwencje.
Anglii to napewno na ręke, przecież stadion jutro pewnie będzie w połowie pusty, napewno to też nie wpłynie dobrze na naszych "wybitnych" grajków, no ale cuda się zdarzają ( ala '73r) więc może akurat przyniesie to nam szczęście.
PS: Mnie zadziwia jedno, po jaki ch*j buduje się stadiony ze składanym dachem, jak nie da się go zamknąc przy padającym deszczu? WTF? To mamy go zamykać jak słońce świeci? Nie sądziłem że można zrobić taki bubel i szczycić się wielce nowoczesnym stadionem, który przynosi nam wstyd ...
Szkoda tylko tych kibiców, zostali ładnie wyruc&ani, ciekawe kto zwróci im za bilety, pobyt, przejazd etc? PZPN, UEFA, FIFA? Wydaje mi się że jak zwykle poszkodowanym będzie najważniejszy odbiorca, tylko kto się liczy z tym :]

Kameleon
16-10-2012, 22:10
Na cholere nam był ten dach skoro nie jest użytkowany?

podejrzewam, że to pytanie zadaje sobie teraz kilkanaście milionów osób na całym świecie...

Kaczkkka
16-10-2012, 22:10
Jednym słowem śmiech na sali. Cieszę się, że wróciłam z Anglii, bo gdybym nadal tam była to bym się wstydziła wyjść z domu. Trzeba być patriotą i trzymać kciuki za swoją drużynę, ale w takiej sytuacji to aż odechciewa się wszystkiego ...

Camind
16-10-2012, 22:13
http://www.youtube.com/watch?v=peb2mV3Y3C4&feature=autoshare

hahaha :D

Wojtek Szczęsny
16-10-2012, 22:16
ale obora , ja tego nie ogarniam to jakaś prowokacja jest

Wojdy
16-10-2012, 23:02
Pijane leśne dziadki z PZPN`u mają na to wy****ne bo kasa i tak wpadła do kieszeni. W dupie mają, że zostaliśmy jako naród pośmiewiskiem na skale przynajmniej europejska jak nie dalej. Wstyd, kompromitacja, absurd !! Kocham ten kraj gdzie wszystko jest nie tak jak ma być. Wszystko naopak. Jeszcze te tłumaczenia tej uroczej pani rzecznik, odwlekanie decyzji. Nie dość, że wstyd to jeszcze szopka nikomu nie potrzebna. Ja wiedziałem o godzinie 20:30, że meczu nie będzie.
Jako kibic mam nadzieję, że jutro jakimś cudem pokonamy anglików, a wszyscy pokrzywdzeni zostaną w pewien sposób wynagrodzeni.

kraik
16-10-2012, 23:10
znając życie dach się zjeb... i się boja przyznać że kolejne gówno zbudowali ... albo zabrakło kogoś kompetentnego kto umie dach zamknąć ;s... a tak btw do tego że praktycznie każdy mecz w pizd.... to jeszcze takie pośmiewisko że nawet dachu nie umieją zamknąć... myślę że z czasem powiedzenie "zima zaskoczyła drogowców" zmieni się "na deszcz zaskoczył organizatorów i znowu dachu nie zamknęli"

Sanbit
17-10-2012, 07:38
*******ona kompromitacja frajerów z PZPNu.

_mougli_
17-10-2012, 09:45
ja stanowczo proponuję KOMISJĘ ŚLEDCZĄ !!! w sprawie niezamkniętego dachu , a stadion sprzedać np. Niemcom ,oni by sobie poradzili z tym wszystkim na bank,
takie rzeczy tylko w Polsce, hahaa

Czesyek
17-10-2012, 09:46
No mój ojciec jechał pierwszy raz na taki mecz i to ponad 6 godzin że słupska. Wrócił o 5 rano mówił że na stadionie nawet nie informowali co i jak zostało przełożone. Teraz nie wiadomo kto odda i kiedy za bilet.

Odki
17-10-2012, 09:57
Wy chyba wszyscy macie problemy z interpretacja wypowiedzi zawodników i działaczy. Wyrżnie mówili że chcą grać przy otwartym dachu obie drużyny. Czyli logiczne jest że gdyby zasłonili murawę to by nie zagrali i dopiero była by beka a że *****o żabami to nie grali bo się nie dało.

dziodek1906
17-10-2012, 10:07
mecz super :P

najlepszy zawodnik : Deszcz !!!

... czyli po prostu jeden wielki SKANDAL !!!

Longer_7
17-10-2012, 10:10
Wy chyba wszyscy macie problemy z interpretacja wypowiedzi zawodników i działaczy. Wyrżnie mówili że chcą grać przy otwartym dachu obie drużyny. Czyli logiczne jest że gdyby zasłonili murawę to by nie zagrali i dopiero była by beka a że *****o żabami to nie grali bo się nie dało.

Możesz napisać to samo, tylko że po naszemu?

Odki
17-10-2012, 10:13
Nie mogę "po naszemu"
longer i na co ten warn mi był odpisałem ci na twój edit i jeszcze bez szczelnie dajesz mi warna

Warna dostałeś w innym temacie i proszę Cię, weź do ręki słownik, bo będę 'bez szczelny' i dam Ci drugiego ;/
L_7

zipZloty
17-10-2012, 10:26
@Odki, ale w tej sytuacji kogo obchodzi zdanie zawodników? Jak lecisz samolotem to chciałbyś żeby o lądowaniu decydowali pasażerowie co się gówno na tym znają?
Jaki był finał tego, że zrobiono jak piłkarze chcieli? Ktoś powinien mieć jaja i podjąć decyzję a mecz odbyłby się..

Pozdrawiam

Odki
17-10-2012, 10:51
Dostali możliwość decyzji to ją wykorzystali. Do tego jest przepis że mają być takie same warunki podczas meczu i treningu a że się zmieniło to nie ich wina... podczasz Euro mój kolega pracował na stadionie i jak padał przez chwile deszcz zaczeli rozkładać dach i cała woda bardzo ładnie lała się na dolne części trybun. Wtedy to był by dopiero roz******* gdyby kogoś woda zalała. Po za tym już na Euro grali z dachem efekt prawie się zesrali z zmęczenia :>

JJU
17-10-2012, 10:58
Dostali możliwość decyzji to ją wykorzystali. Do tego jest przepis że mają być takie same warunki podczas meczu i treningu a że się zmieniło to nie ich wina.

To akurat bełkot rzeczniczki, dach można zamknąć nawet w trakcie meczu.

Chris van Crazy
17-10-2012, 11:05
Nie wiem jak Wam ale mi na usta ciśnie się tylko jedno zdanie: "PZPN PZPN, ***** ***** PZPN!"
Cała ta sytuacja jest żałosna, z tego co słyszałem to deszcz zaczął padać w Warszawie już po 16, wiec spokojnie można było to przewidzieć i zamknąć dach, wtedy i trening i mecz odbyłby się w tych samych warunkach więc nikt nie miałby prawa się przyczepić. A to że obie drużyny chciały grać przy otwartym powinno być wtedy zlekceważone ponieważ odbycie się meczu było zagrożone.

Dawid92
17-10-2012, 11:18
Niagara na Stadionie Narodowym, wodospady, 12 października 2012 - YouTube

Malpeczka
17-10-2012, 11:47
Kompromitacja na całą Europe!! Jesteśmy pośmiewiskiem...

Filmik zamieszczony przez Dawida nasuwa mi kolejną myśl. Woda spływająca z dachu mogła by po prostu ot tak sobie leciec na te schody jeszcze większym strumieniem.. Nawet nie chce myśleć o skutkach.

Stadion Narodowy, jeden z najnowocześniejszych w Europie za bagatela 1,7 mld zł nie jest przystosowany do grania na deszczu? Drenaż nie istnieje.
Kto za to odpowie?

Kibice potraktowani jak śmiecie, zero informacji na temat czy ten mecz sie odbedze czy nie. Porażka organizacyjna na całej linii!



Wczorajszy Twitt Rio Ferdinanda;
,,Just heard the stadium has a rooooooooooooof!! Hahahahhahaha it gets worse!! "


Przypomina mi się taka sytuacja.
Kiedyś na Santiago Bernabeu ogłoszono alarm bombowy. publiczność ulotniła sie w kilka minut (około 70tys). Na narodowym to nie realne bo tu nawet spikera dobrze nie słychać.

JJU
17-10-2012, 11:51
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=439026896154289&set=a.143270039063311.28368.139859259404389&type=1&theater

Bo mnie bawi :)

Dodam do tego komentarz:

"Stadion był tak zalany, że teraz zostanie nazwany imieniem Zdzisława Kręciny"

Kameleon
17-10-2012, 12:52
Niagara na Stadionie Narodowym, wodospady, 12 października 2012 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=5aZVHkon-6c)

Stadion Narodowy to trzeci tego typu obiekt na świecie pod względem włożonych pieniędzy, dlatego teraz warto sobie wyobrazić ile kasy nakradli Ci ch.je, którzy się tym wszystkim zajmowali ;/

Major XD
17-10-2012, 13:26
szedłem z bojowym nastawieniem do kumpla ze obejrzeymy meczyk flaszeczka i wogole:)

trzeba bylo zagrac ale turnieja w PES;a :) dobre i to

Eeendriuu
17-10-2012, 14:38
Miałem to szczęście, że wybrałem mecz Hiszpania-Francja, i oglądając dobry futbol śmiałem się z komunikatów o ulewie w W-wie :) No cóż, znowu staliśmy się pośmiewiskiem całej Europy, ale który to już raz? Ja się zdążyłem przyzwyczaić, wam też radzę, bo to nie ostatni raz...

Gaajson
17-10-2012, 14:59
zaczęli gadać, że nie mogli rozłożyć dachu, bo za dużo wody było na nim i mogłoby się to skończyć źle.. ale do cholery są prognozy pogody.. zresztą mogli też ściągnąć tę wodę, ale oczywiście o tym też nie pomyśleli przed meczem.

Thomas Vodka
17-10-2012, 15:16
Już mi się o tym nawet pisac odechciewa. Mamy szczęście, że takie sytuacje nie miały miejsca podczas Euro. Dziś mamy drugie podejscie do meczu i mam nadzieje, że tym razem wszyscy ludzie odpowiedzialni za sprawny przebieg wydarzenia nie dadzą dupy. Wystarczająco się wczoraj zdenerwowałem tym co się stało, więc dziś z niecierpliwoscia czekam już tylko na czysto piłkarskie emocje i dyskusje pomeczowe na naszym forum ;)

Major XD
17-10-2012, 15:17
leje dach otwarty. cieplo dach zaminiety.. ja cie . pier..le

EqualStudio
17-10-2012, 15:26
nie mam ochoty na ten temat sie nawet wypowiadać bo żal dupe ściska

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561749_439026896154289_1470730024_n.jpg

JJU
17-10-2012, 21:47
nie mam ochoty na ten temat sie nawet wypowiadać bo żal dupe ściska

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561749_439026896154289_1470730024_n.jpg

No i co zgapiasz?