PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Nowo powstała wytwórnia Paradox Digital


Andy Elliass
05-10-2012, 16:36
Cześć wszystkim ! :) Jakiś czas temu powstała nowa wytwórnia płytowa "Paradox Digital" style jakie nas interesują to Uplifting Trance / Tech-Trance / Psy-Trance. Jeśli jesteście zainteresowani to ślijcie dema śmiało na "[email protected]" only SENDSPACE - full track 320... Komercja i inne badziewia w żadnym stopniu nas nie interesują dzięki ! :)

Konrad aka Andy Elliass

7clouds
05-10-2012, 19:01
może jakieś info podasz? stronke wasza? jaki support, sklepy itp ;)

.Kamil
05-10-2012, 19:09
hmm wytwornia plytowa ? a bedzie dystrubucja na beatport ? podaj jakies wieksze info.

Andy Elliass
05-10-2012, 19:36
O cholera faktycznie, a wiedziałem że o czymś zapomniałem haha, tak beatport i reszta sklepów ;D A co do supportów to dopiero za nie długo zaczyna się promo pierwszego wydania :) a tutaj fb:

https://www.facebook.com/pages/Paradox-Digital/264309723679752

SERVVA
05-10-2012, 20:22
nie chce być hejterem, nie odbieraj mnie tak.

Masz plany poważnej wytworni? skrzynka na yahoo, a jedyną stroną jest fanpage.. no nic, POWODZENIA! :)

Andy Elliass
05-10-2012, 20:36
nie chce być hejterem, nie odbieraj mnie tak.

Masz plany poważnej wytworni? skrzynka na yahoo, a jedyną stroną jest fanpage.. no nic, POWODZENIA! :)

A po co mi więcej do szczęścia potrzeba? Jeśli się chce to nawet ze skrzynką na yahoo można rozkręcić dobrą wytwórnie :) Ja jestem jako A&R więc mi raczej nic więcej nie potrzeba hehe ;) A o plany to już możesz pytać ownera :)

Pozdrawiam ! :)


ps.

jeszcze soundcloud:

Paradox Digital's sounds on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free (http://soundcloud.com/paradox-digital)

.Kamil
05-10-2012, 21:41
brzmieniowo to bodobny label do Unearthed Records a okladki to za bardzo przekombinowane ledwo co sie wykonawcy i tytulu odczytalem :)

Andy Elliass
05-10-2012, 21:56
brzmieniowo to bodobny label do Unearthed Records a okladki to za bardzo przekombinowane ledwo co sie wykonawcy i tytulu odczytalem :)


Co do okładek to już niestety nie do mnie :/ Muszę napisać do ownera że może by poprawić widoczność artystów na okładce ;D

7clouds
05-10-2012, 22:05
lepszego grafika im potrzeba :D

bo faktycznie okladka sporo przekombinowana chociaz w sumie kto sie skupia na okladce? wazniejsza jest jej "zawartosc"

TwentyNineBeatz
05-10-2012, 22:09
Tylko trance? House i progressive nie wchodzi w grę?

Andy Elliass
05-10-2012, 22:12
lepszego grafika im potrzeba :D

bo faktycznie okladka sporo przekombinowana chociaz w sumie kto sie skupia na okladce? wazniejsza jest jej "zawartosc"


Dokładnie, ja rzadko kiedy zwracam uwagę na okładki, ale wiadomo okładka jakaś też musi być :D

@Twenty

Tak tylko Trance, inne gatunki odpadają ! :)

Czarny Lulek
05-10-2012, 22:53
bo faktycznie okladka sporo przekombinowana chociaz w sumie kto sie skupia na okladce? wazniejsza jest jej "zawartosc"

A widzisz , goscie od marketingu w Symphonic Distribution twierdza , ze okladka to prawie polowa "sukcesu" - jesli jest kiepska (nie mowie tu o tych z tematu tylko tak ogolnie xD) to odrzuca , takie podswiadome dzialanie mozgu , jesli jest ciekawa i ładna - ludzie zajrza , przesluchaja i byc moze (co najwazniejsze) - kupia ;p

Andy Elliass
05-10-2012, 22:56
A widzisz , goscie od marketingu w Symphonic Distribution twierdza , ze okladka to prawie polowa "sukcesu" - jesli jest kiepska (nie mowie tu o tych z tematu tylko tak ogolnie xD) to odrzuca , takie podswiadome dzialanie mozgu , jesli jest ciekawa i ładna - ludzie zajrza , przesluchaja i byc moze (co najwazniejsze) - kupia ;p


heheheheh, też o tym słyszałem :D:D

gabriel2012
06-10-2012, 08:56
nie chce być hejterem, nie odbieraj mnie tak.

Masz plany poważnej wytworni? skrzynka na yahoo, a jedyną stroną jest fanpage.. no nic, POWODZENIA! :)

co ma skrzynka do labela? jakos label indecenta noise ma skrzynke na hotmail i nikt nie krzyczy Demo Submissions / A&R : [email protected]

7clouds
06-10-2012, 20:46
Progressive Trance odpada? ;>

Andy Elliass
07-10-2012, 13:03
Progressive Trance odpada? ;>


Możesz podesłać jak chcesz, bo ogólnie chcemy trzymać się raczej Uplifting/Tech/Psy ale jeśli progressive dobry to też akceptujemy , ale to już musi być dość wysoki poziom :)