PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Lato zrezygnował z walki o fotel prezesa PZPN!


kalabanga
25-09-2012, 16:33
Grzegorz Lato niespodziewanie poinformował, że wycofuje się z kandydowania na prezesa PZPN. – Uważam, że powinienem tak zrobić dla dobra związku i polskiej piłki nożnej – wyjaśnił. Według nieoficjalnych informacji obecny prezes nie potrafił uzyskać wymaganych 15 rekomendacji.

"We wtorek podjąłem decyzję o wycofaniu swojej kandydatury na stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wprawdzie termin składania dokumentów popierających konkretnych kandydatów jeszcze nie minął, ale swoją decyzję postanowiłem ogłosić już teraz" – można przeczytać w oświadczeniu obecnego prezesa PZPN. "Wszyscy domagali się zmian, więc z mojej decyzji powinni być zadowoleni. Uważam, że powinienem tak zrobić dla dobra PZPN i polskiej piłki nożnej" – napisał Grzegorz Lato.

"Zarządzanie Związkiem nie jest łatwe, więc życzę nowemu prezesowi, żeby z powodzeniem sprawował tę funkcję. W ostatniej kadencji udało nam się wprowadzić wiele reform i zmian. Jestem przekonany, że zaprocentują one w przyszłości. Zostawiam Związek w doskonałej kondycji finansowej, więc mam nadzieję, ze moja ciężka praca na rzecz futbolu nie pójdzie na marne. Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za 4 lata wspólnej pracy" – zakończył Lato, który jest sternikiem PZPN od 2008 roku.

Nowego szefa piłkarskiej centrali wybierze 118 delegatów na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym, do którego dojdzie 26 października.


Źródło: SPORT.TVP.PL

ayash
25-09-2012, 16:37
Bardzo dobrze się stało mam nadzieję, że się coś zmieni po zmienie "prezesa":)

Christoph'86
25-09-2012, 17:09
Szkoda , że tak późno...

Lepiej póżno niż wcale.

Też prawda:)

Black Hawk
25-09-2012, 17:11
Szkoda , że tak późno...


Lepiej póżno niż wcale.

INCREASE
25-09-2012, 21:34
Skończyło się Lato, jest jesień...

MikePetersky
25-09-2012, 22:38
Cud, poważnie. Mało kto chyba tego się spodziewał ;)

Zelu06
26-09-2012, 03:26
To najlepsza decyzja, jaką podjął przez całą swoją kadencję..

brzooskaa
26-09-2012, 08:50
Jest to zdecydowanie najwspanialsza wiadomość dotycząca polskiej piłki nożnej od przyznania nam EURO 2012.

Co do tego że lepiej późno niż wcale - Oczywiste jest że wiedział już nawet 2 lata wcześniej że nie ma najmniejszych szans w kolejnych wyborach, dlatego do ostatniej chwili czekał z podjęciem tej jakże "dramatycznej" decyzji. 50 tys miesięcznie za nic nie robienie i wiecznie zachlany ryj piechotą nie chodzi. Oby tylko się nie okazało że drugi menel PZPN czyli Zdzichu Kręcina zbierze wystarczające poparcie. Jeśli prezesem zostanie Boniek albo Kosecki to za jakieś kilka lat może zobaczymy nasz zespół w Lidze Mistrzów, reprezentację w ćwierćfinale, a może i nawet ludziom się zachce oglądać tą żałosną Ekstraklasę.

Malpeczka
26-09-2012, 12:13
Jeżeli myslicie, że lato zrezygnował z fotela prezesa PZPN dla dobra polskiej piłki to się grubo mylicie. Po prostu nie otrzymał tych rekomendacji i próbuje teraz naprawić swój wizerunek męską decyzją. Jako piłkarz byl dobry, ale jako prezes...
A kysz!

Esiu91
26-09-2012, 12:48
Aby ubiegać się o fotel Prezesa PZPN trzeba uzbierać 15 głosów poparcia, lato miał bodajże 9.
Dobra ściema z tą decyzją :)

JJU
26-09-2012, 13:09
Taka wielka euforia, a i tak by go nie wybrali.

M.Barens
27-09-2012, 21:28
ładnie już nabroił w Polskiej piłce, czas na ogromnie zmiany.
Czy coś się zmieni po dymisji prezesa Lato ? Tak, jeżeli zmieni się cały zarząd PZPN..

rusino
27-09-2012, 23:17
Sam Lato nie wystarczy trzeba by cały pzpn do góry nogami wywrócić żeby coś się ruszyło do przodu z Polską piłką.

DiscoVision.
28-09-2012, 14:49
Prędzej czy później,czułem,że sam zrezygnuje , za mocno na Niego naciskali !
brawo,brawo,brawo , won sku&3672#nie !

Thomas Vodka
09-10-2012, 13:28
W ostatniej kadencji udało nam się wprowadzić wiele reform i zmian. Jestem przekonany, że zaprocentują one w przyszłości. Zostawiam Związek w doskonałej kondycji finansowej, więc mam nadzieję, ze moja ciężka praca na rzecz futbolu nie pójdzie na marne.

hahahahahaha

Łysy "Wonsz" nadal kombinuje. Tym razem, żeby wyjsc z twarzą z tego szamba jakie za sobą pozostawił.