PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Adam Mansell - Małkinia Górna


Mike Kenzo
22-09-2012, 17:06
Adam Mansell, indywidualista idący własną ścieżką od początku swej kariery.
Młody DJ i producent, wydający w wytwórniach z dalekiego Wschodu czy też z północnej Ameryki, na swoim koncie ma wydania w wytwórniach takich jak Neurotraxx czy Hamburg Aufnahmen!
Miał okazję zagrać w kilku miejscówkach w Polsce oraz Niemiec, między innymi M25,- Warszawa,Inqubator Katowice, Beach party w Ustce, Sekcja 8 Mińsk Mazowiecki, Dom Muzyki Płock,Styropian warszawa, Scena Gugalander Katowice, Jedyne Wyjście Warszawa, Bronx Gryfino, Baszta Gryfino, Die Kunsstbar Koeln, Jailbreak berlin.
Finalsita konkursu Kazantip festival w Portugalii!
Jego mottem życiowym jest "idąc powoli, zajdziesz daleko", oraz to by nie poddać się panującym trendom, iść przez życie będąc sobą mimo wszystkich wad i sprzeciwności losu, ma nadzieje, że w przyszłościjego starania zostaną wynagrodzone z nawiązką.
Muzyka jaką preferuje to minimal, techno & tech house.

http://soundcloud.com/adammansell

Woncky
22-09-2012, 17:09
I git, takie osoby warto promować! Czy ja dobrze kojarzę, że pierwszą imprezę grałeś w "apartamencie"?

Adam Mansell
22-09-2012, 17:10
I git, takie osoby warto promować! Czy ja dobrze kojarzę, że pierwszą imprezę grałeś w "apartamencie"?

Apartament to była 2 impreza klubowa jaką miałem okazję zagrać

_RaPiD
22-09-2012, 17:18
Nie no ładnie Adam ładnie!
Tak trzymaj i nie poddawaj się ;-)
Pozdro ziomal.

Escar
22-09-2012, 18:12
Produkcje Adama stoją na naprawdę przyzwoitym poziomie.

Ciekawie brzmiące a do tego ten klimat.

Brawo i powodzenia w dalszej karierze.

Cineskyy
23-09-2012, 01:35
Te powolne kroki zaprowadziły go wysoko :)
Życzę jeszcze wyższych lotów lotów Adam!

lusa
23-09-2012, 20:43
Dobry przykład na to, że można, mieszkając na podobnym zadupiu, jakoś się wybić bez popieprzonych stereotypów grania i tworzenia pompek na musa ;P

PS. Zmieniaj perkę w utworach bo oklepuje się trochę ;)