PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Godskitchen Polska 2012


rusino
17-09-2012, 23:36
Drodzy Klubowicze- bardzo dobra wiadomość dla Was!


Po prawie dwóch latach na polską scenę klubową powraca angielski niesamowity projekt którym jest Godskitchen !! Kolejna, czwarta już, halowa edycja tego wyjątkowego eventu odbędzie się 3 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia, gdzie miała swoje początki!

http://i49.tinypic.com/faneyg.jpg


Godskitchen to nie tylko impreza na której DJ’e prezentują muzykę house, trance i techno! To także impreza z przesłaniem! Motywem tegorocznej edycji „Kuchni Boga” będzie walka żywiołów.


Event ten od zawsze charakteryzuje się oryginalną oprawą muzyczną, sceniczną, taneczną oraz multimedialną. Co więcej to jedyna w swoim rodzaju impreza w Polsce podczas której intra odtwarzane są w języku polskim, której wersy napisane poezją tworzą opowieść, wykreowaną zapadającym w pamięci głosem poety Zygmunta Dekierta. To właśnie on od początku tego projektu w Polsce czuwa nad tą częścią show!


Dotychczas w polskiej „Kuchni Boga” zagrali między innymi : Eric Prydz, Fedde Le Grand, Sander Van Doorn, Above & Beyond, Markus Schulz, Dubfire, Menno de Jong, John Dahlback, Marcel Woods, Marcus Schossow, Daniel Kandi, Mauro Picotto oraz Arnej.


Z pewnością każdego ucieszy fakt że bilety na event będą w bardzo przystępnej cenie!

Bilety można już nabywać!
Cena biletów w pierwszej promocyjnej puli to tylko 65 PLN, po wyprzedaniu pierwszej puli cena biletów wzrośnie.


Line Up:
Robo3KZ
Leon Bolier
Fei-Fei
Cosmic Gate
Firebeatz
Basto

cezet
18-09-2012, 10:16
narazie czekam na line-up ale coś mi się wydaje że i tak wybiorę Mayday i Transmission...

Borys.
18-09-2012, 12:00
duże prawdopodobieństwo, że się pojawie. Niepokoi mnie troche ta niska cena biletów. No ale zobaczymy. Mam nadzieję, że LU nie bedzie zły. Liczę, że pojawi się Solarstone :) może do tego Cosmic Gate, Richard Durand. Za tą cenę nie ma co się spodziewać głośnych nazwisk. Ale to nie jest minus. No ale pozostaje czekac

dyniu
18-09-2012, 12:11
Data zabija....po cenie też można wnioskować że lu jakiś mega nie będzie.Listopad to Transmission i Mayday...Ciekawe co panowie z MSM wymyślą za lu, zobaczymy.

Adriano77
18-09-2012, 12:25
Dawać Solarstone i kogos jeszcze na support z trancowych nazwisk i będzie dobrze.

MichuSeven
18-09-2012, 12:51
Ja bym wolał świeże nazwiska :) których jeszcze nie było w PL albo byli ale bardzo dawno temu :)

MateuszekCFC
18-09-2012, 12:57
Szkoda , że taki termin.. Wolę Mayday ;)

Dave al Mine
18-09-2012, 13:08
a wiadomo kto jest organizatorem ?

Michael AQua
18-09-2012, 13:39
Ja mam blisko i cena niska. Czekam tylko na LU jeśli choc po części mnie zainteresuje to się zjawię : )

Nobody
18-09-2012, 13:42
a wiadomo kto jest organizatorem ?

pewnie jak zawsze msm.. czyli ja odpuszczam : )

greeNew
18-09-2012, 16:03
Tak, organizator to MSM, ale na pewno pójdę, bo blisko i Godskitchen nigdy mnie nie zawiodło :) zdecydowanie wolę to niż dać pepikom 230 zł za TM. A tydzień później Mayday :)

Cristoval Martin
18-09-2012, 16:51
Line up rozstrzygnie czy sie wybiorę.

Strongbow
18-09-2012, 16:58
Line up rozstrzygnie czy sie wybiorę.
Obowiązkowo musisz być!!
Bo kto nakręci filmiki :icon_cool:

platniok
18-09-2012, 20:58
szkoda ze w listopadzie, wole mayday :)

szybki123
19-09-2012, 09:40
napewno moora, aly and fila, joc, sieda i shaha nie bedzie dlatego że wszyscy grają 3 listopada na Armada Festival w Meksyku.

Grrucha8
19-09-2012, 10:49
Niestety Mayday ponad wszystko,ale ciekaw jestem jaki będzie line up a może tak Above & Beyond? :)

Kameleon
19-09-2012, 22:33
Niestety Mayday ponad wszystko,ale ciekaw jestem jaki będzie line up a może tak Above & Beyond? :)

A&B i jestem na bank... ale pozostaje jak większości czekać na line-up, zobaczymy jak to będzie :)
zastanawia mnie jedno - skoro MSM potrafi zorganizować Godskitchen w Stulatce to równie dobrze mogła by pociągnąć ASOT 600 na wiosnę... mają już w tym doświadczenie, a z pewnością Alda by pomogła :)

tutaj trailer, na który natrafiłem w sieci (stary bo stary, ale warto obejrzeć) ;)
2747813

brzooskaa
20-09-2012, 09:00
A&B i jestem na bank... ale pozostaje jak większości czekać na line-up, zobaczymy jak to będzie :)
zastanawia mnie jedno - skoro MSM potrafi zorganizować Godskitchen w Stulatce to równie dobrze mogła by pociągnąć ASOT 600 na wiosnę... mają już w tym doświadczenie, a z pewnością Alda by pomogła :)
]

No przecież pare dni temu jeszcze pisałeś że już trwają rozmowy w tym celu hahaha

Mion
20-09-2012, 09:55
Obecny, niezależnie od tego jaki będzie lineup. ; - )
No chyba, że pojawi się ktoś taki jak Candys, to oddam za free x.X

jares
20-09-2012, 15:51
Mayday i Transmission to jak w banku. Jeśli line up będzie godny to możliwe że zaszeleje i kupię bilet jeszcze na Godskitchen :)

Camind
20-09-2012, 20:19
jestem na bank, jeszcze tylko czekac na lineup moze jutro ujawnia bo pisze ze przed 1 pula ma zostac ujawniony lineup

MichuSeven
20-09-2012, 23:04
dziwne że nikt nie ma żadnych przecieków co do line upu :/
mieli podać lu przed startem biletów i nic.. chyba że jutro rano bedzie info o lu..

Strongbow
21-09-2012, 08:34
Pierwsza pula biletów będzie dostępna od 21 września wyłącznie na wlotki.pl. Start sprzedaży godzina 20.00.
[...]
Line-up imprezy zostanie ogłoszony w najbliższych dniach - przed startem sprzedaży.
Będzię do/o 20.00 ;)

Camind
21-09-2012, 09:02
Będzię do/o 20.00 ;)


jak to pisze ze start 20 a nie ze "do"

Borys.
21-09-2012, 11:56
Troche późno go dają. Przydał by się czas na konsultacje ze znajomymi czy jedziemy czy nie, a tak to tego czasu nie będzie

MichuSeven
21-09-2012, 12:23
43 dni to imprezy a tu żadnego lu a bilety dopiero od dziś skandal!! takie coś tylko w Polsce!!

Camind
21-09-2012, 16:44
Impreza znikla z listy eventow wiec albo zaraz bedzie LU albo jednak MSM dalo sobie spokoj z GK :D

- ktos napisal na forum ftb.pl

Cristoval Martin
21-09-2012, 17:00
Podali line up i po chwili temat znikł.

Takada
21-09-2012, 17:02
w Line Up:

Cosmic Gate
Leon Bolier


yhy

dyniu
21-09-2012, 17:18
Godskitchen Poland '12 / 3 listopada 2012, Hala Stulecia Wrocław / FTB.pl (http://www.ftb.pl/godskitchen-poland-12_impreza_22507.htm)

Camind
21-09-2012, 17:18
LineUp slabiutki ale trzeba pomyslec bo są Kosmici


Robo3KZ
Leon Bolier
Fei-Fei
Cosmic Gate
Firebeatz
Basto

ale za taką kase 65zl....|???

dyniu
21-09-2012, 17:23
Cosmic Gate za 65 zł drogo....a poza tym bez rewelacji...

Camind
21-09-2012, 17:24
juz wole jechac do empika i kupic jakis eventowy film i sie bawic :-)

Pixik
21-09-2012, 17:29
Fei Fei rozjebie system. Jednak i tak nie jadę, mam mayday w pobliżu. Cosmic Gate-też ładnie.

_Rosina_
21-09-2012, 19:03
Ja mimo wszystko dla boliera i kosmitów jadę !
Kto z Opolskiego ?

szybki123
21-09-2012, 20:22
LineUp slabiutki ale trzeba pomyslec bo są Kosmici


Robo3KZ
Leon Bolier
Fei-Fei
Cosmic Gate
Firebeatz
Basto

ale za taką kase 65zl....|???

gorzej niż cienko, po za tym dojdzie jako niespodzianka wokalistka najprawdopodbniej Emma Hewitt... jakby Arnej i Orjan doszli to bym był obecny...

Walu
21-09-2012, 20:30
ja chyba sie przejde w dzien imprezy pod hale i jak ktos bedzie chcial opchnac bilet za 3 dychy to odkupie od niego, wiecej nie dam za takie cos :thumbdown:

jares
21-09-2012, 21:45
Leon Bolier i może kosmici, a reszta jakoś mnie nie interesuje. Czy to już cały lu?

greeNew
22-09-2012, 00:58
Po komentarzach widać, że nie tylko polskie imprezy stanęły w miejscu... Po kosmitach i Leonie wszyscy widzą nicość... i jak ma być powiew świeżości w Polsce gdy wszyscy chcą tylko te same nazwiska? Najlepiej żeby Arminek przyjeżdżał co pół roku i to by wystarczyło większości..... Basto i Roko3KZ mnie interesują najbardziej:) Fei-Fei tak samo - kobiety potrafią zaskoczyć i pokazywały to nie raz, nie dwa. Leon też z miłą chęcią, a kosmici na ostatnim GK nie zaskoczyli, ale może pokażą coś nowego. Aktualnie jestem na tak

cezet
22-09-2012, 01:14
a ja mam dziwne przeczucie, że to może być drugie NRG1 w tym roku...

dyniu
22-09-2012, 10:25
Skład to jakaś pomyłka począwszy od Fei - Fei, mało trance ogólnie przydałoby się takie nazwisko jak Dada Life czy Chuckie albo Laidback Luke.....no nic trzeba czekać za Mayday...

Dave al Mine
22-09-2012, 10:28
myslalem ze czymś zaskoczą zeby ludzi zachęcic...na razie słabo zapowiada sie wielkie powrót Godskitchen...no ale podobno szykuja jakas niespodzianke wiec zobaczymy...no i nie ma co oceniac imprezy przed impreza ...wszystko sie wyjaśni 3.11 ;)

kmalina
22-09-2012, 16:46
Za tą cenę nie narzekajmy... lepiej pojechać i żałować potem niż nie pojechać i żałować. I nie nastawiajmy się od razu na kupę.....

PuCeK
22-09-2012, 19:55
Widac ze wolicie isc do klubu i wydac 20 zl na wlote by posluchac radiowych nut. Moze i lu nie powala ale tez nikt nie wie jak oni zagraja. Dobrze by bylo poczytac o tych nowych nazwiskach i sie dowiedziec czegosc ciekawego

dyniu
22-09-2012, 20:15
Widac ze wolicie isc do klubu i wydac 20 zl na wlote by posluchac radiowych nut. Moze i lu nie powala ale tez nikt nie wie jak oni zagraja. Dobrze by bylo poczytac o tych nowych nazwiskach i sie dowiedziec czegosc ciekawego

Niektórzy nie muszą czytać o "nowych nazwiskach" bo już wiedzą co nie co...Jak dla mnie szkoda czasu i zmarnowanej nocy...na Mayday bilet miałeś za 129 zł a tu za 65 połowa ceny a lu jaki ??? (nie ma co porównywać) To samo z SUMMER CITY FESTIVAL bilet był za 49zł! a jaki był lu ??? Nie opłaca mi się jechać 200 km żeby za 65zł czy tam 75 zł wypić piwo posiedzieć i pojechać do domu.Dla mnie tam nie ma nikogo ciekawego żeby tam jechać;)

Cristoval Martin
22-09-2012, 21:18
Odnośnie tych nowych nazwisk słuchałem na żywo ASOT'a z Los Angeles. Zasypiałem przy kompie słuchajac tej Fei Fei. Fakt Leon oraz Cosmici na plus ale to za mało by jechac 300 km do Wrocławia.

kmalina
22-09-2012, 22:21
Widac ze wolicie isc do klubu i wydac 20 zl na wlote by posluchac radiowych nut. Moze i lu nie powala ale tez nikt nie wie jak oni zagraja. Dobrze by bylo poczytac o tych nowych nazwiskach i sie dowiedziec czegosc ciekawego

dokładnie jak mówisz, do tego masz gwiazdy gdzie w klubach wjazd by był większy w klubach, do tego ścisk itp. mam trochę kilometrów z zielonki, ale wole to niż ciągle to samo w klubie słuchać...

Kamillo13
23-09-2012, 01:18
Zasypiałem przy kompie słuchajac tej Fei Fei.

no to stary masz dobry sen bo ona działa na mnie lepiej espresso :) jej muzyka doprowadza mnie do bólu głowy :)

Cristoval Martin
23-09-2012, 02:02
no to stary masz dobry sen bo ona działa na mnie lepiej espresso :) jej muzyka doprowadza mnie bólu głowy :)Co tak szybko wrociłes z imprezy w Warszawie majac Willa Atkinsona w line upie;)

Kamillo13
23-09-2012, 02:22
Co tak szybko wrociłes z imprezy w Warszawie majac Willa Atkinsona w line upie;)

nogi nie wytrzymują!:)

Cristoval Martin
23-09-2012, 02:36
nogi nie wytrzymują!:)Taki trance... Nie podarował bym sobie :D

gosiaana90
23-09-2012, 10:18
Ja z Wrocławia, wiec obecność obowiązkowa :)

Kamillo13
23-09-2012, 13:29
Taki trance... Nie podarował bym sobie :D

Amfiteatr mnie wymęczył :) a później w klubie Alex van Reeve, Paul Cogito i Paul Webster :)

kmalina
23-09-2012, 21:17
Ja z Wrocławia, wiec obecność obowiązkowa :)

No raczej, grzechem było by nie iść mieszkając we wrocku :p

szczepanek1991
23-09-2012, 21:19
Ja z Wrocławia, wiec obecność obowiązkowa :)

No właśnie - ludzie z Wrocławia i okolic pewnie zagoszczą , ale w ten sposób wątpię by hala była w połowie zapełniona...


P.S

Osobiście wybieram się - tylko i wyłącznie dla Cosmitów , ale to też tylko dlatego, że mieszkam pod Wrocławiem ;)

Mion
24-09-2012, 23:55
Cosmic Gate! <3
Basto!

No pięknie! Warto zjawić się chociaż dla samych Cosmitów, których uwielbiam.
Czekam niecierpliwie! ;>

Słuchajcie, może jakiś meeting przed Halą?

zulio77
25-09-2012, 08:46
Całkiem symapatycznie Basto i Firebeatz to są dla mnie barrdzo ciekawe nazwiska..... niestety jednak w tym roku mnie nie bedzie moze w przyszlym jak dopisze frekfencja ;)

gosiaana90
25-09-2012, 09:15
Cosmic Gate! <3
Basto!

No pięknie! Warto zjawić się chociaż dla samych Cosmitów, których uwielbiam.
Czekam niecierpliwie! ;>

Słuchajcie, może jakiś meeting przed Halą?

Ja bardzo chętnie, bo na razie ze znajomych nikt nie idzie:) wiec ja się piszę;)

ElectricDona
25-09-2012, 12:52
Niektórzy z Was mają rację - czasem nie warto z góry skazywać event na katastrofę. Rok temu zniechęciłam się line-up'em na Electrocity, a później żałowałam, że mnie tam nie było ;) ze względu na filmy, sety i relacje znajomych... W tym roku oczywiście Lubiąż już zaliczony ;)

A propos Godskitchen - wolę pojechać te 150km dalej i jechać na Mayday, ponieważ cenię sobie klasykę gatunku ;)

dyniu
25-09-2012, 13:46
do lu dochodzą

BRYAN KEARNEY
PAUL ERCOSSA

Bryan na plus ale na samego Bryana nie opłaca mi się jechać 200km....

Grrucha8
25-09-2012, 14:02
do lu dochodzą

BRYAN KEARNEY
PAUL ERCOSSA

Bryan na plus ale na samego Bryana nie opłaca mi się jechać 200km....
zgadzam się z kolegą,mayday wygryzie ten event i to np. pod względem line upu iż wielu transowców z chęcią poskacze przy Pattersonie czy przy brzmieniach Kai'a Tracid'a,dla mnie Stulatka będzie pusta

kmalina
25-09-2012, 18:04
Można jechać na goda, mayday i jak się odbędzie to transmission no i także entrance (ale coś cicho o tym);p ale nie ma co od razu wróżyć źle dla goda, dużo ludzi pojedzie ze względu na cene i cosmików bo najbardziej są znani. Ile można chodzić do tych samych klubów jak można być na czymś co nie jest zawsze takie samo? Także nie ma co patrzeć na jednego artystę tylko jechać dla całego LU.

_Rosina_
25-09-2012, 19:00
Za taką kase to chętnie pojade ;) 14zł bilet pkp, 65 na impreze a zobacze se kosmitów, leona i bryana chętnie poslucham ;D

Mion
25-09-2012, 20:45
Niektórzy nie muszą czytać o "nowych nazwiskach" bo już wiedzą co nie co...Jak dla mnie szkoda czasu i zmarnowanej nocy...na Mayday bilet miałeś za 129 zł a tu za 65 połowa ceny a lu jaki ??? (nie ma co porównywać) To samo z SUMMER CITY FESTIVAL bilet był za 49zł! a jaki był lu ??? Nie opłaca mi się jechać 200 km żeby za 65zł czy tam 75 zł wypić piwo posiedzieć i pojechać do domu.Dla mnie tam nie ma nikogo ciekawego żeby tam jechać;)


To nie jedź i przestań płakać w tym temacie.
jedź na ten swój pożal się boże Mayday, żeby posłuchać Westbama, tego samego którego można było oglądać w klubie we Wrocławiu za 20 zł, haha.

LineUp za te pieniądze jest świetny, to raz.
Wrocław, hala Stulecia, dwa ; )
Co do meetingu, ustalimy jeszcze szczegóły.

dyniu
26-09-2012, 10:18
To nie jedź i przestań płakać w tym temacie.
jedź na ten swój pożal się boże Mayday, żeby posłuchać Westbama, tego samego którego można było oglądać w klubie we Wrocławiu za 20 zł, haha.

LineUp za te pieniądze jest świetny, to raz.
Wrocław, hala Stulecia, dwa ; )
Co do meetingu, ustalimy jeszcze szczegóły.


Chłopcze nie płaczę tylko stwierdzam fakt wole dać 129 zł i posłuchać



Adam Beyer
Westbam
W&W
Extrawelt
Showtek
Simon Patterson
Tom Novy
Stoneface & Terminal
Cherry aka BreakNtune
Members of Mayday -live-
Rush
Kevin Saunderson
Felix Kröcher
PET Duo
Eric Sneo -live-
BMG aka Brachiale Musikgestalter -live-
Tommy Four Seven
Niereich -live-
Siasia
Dr. Motte
Mark`Oh
Ravers Nature live
Kai Tracid
Taucher



Od razu widać że nigdy nie byłeś na Mayday....Ale pewnie ponad połowa nazwisk nic nie nie mówi... Jeśli za tą cene lu jest dla ciebie świetny to zobacz jaki był w czerwcu za 49zł.Także miłej zabawy przy FEI-FEI haha....

gosiaana90
26-09-2012, 10:35
Chłopcze nie płaczę tylko stwierdzam fakt wole dać 129 zł i posłuchać



Adam Beyer
Westbam
W&W
Extrawelt
Showtek
Simon Patterson
Tom Novy
Stoneface & Terminal
Cherry aka BreakNtune
Members of Mayday -live-
Rush
Kevin Saunderson
Felix Kröcher
PET Duo
Eric Sneo -live-
BMG aka Brachiale Musikgestalter -live-
Tommy Four Seven
Niereich -live-
Siasia
Dr. Motte
Mark`Oh
Ravers Nature live
Kai Tracid
Taucher



Od razu widać że nigdy nie byłeś na Mayday....Ale pewnie ponad połowa nazwisk nic nie nie mówi... Jeśli za tą cene lu jest dla ciebie świetny to zobacz jaki był w czerwcu za 49zł.Także miłej zabawy przy FEI-FEI haha....

dobra koniec kłótni :) kto chce jedzie na Mayday, a kto chce na Godskitchen:)
Ja jadę na to i na to xD
Na Mayday byłam rok temu i nie żałuję, a co pokaże Godskitchen zobaczymy:)

Pixik
26-09-2012, 10:39
Dziewczyny nie kłóćcie się. Ja bym chętnie pojawił się na Godskitchen, ale mam za daleko. Skład jak za tą cenę, jest niezły. a Fei Fei, którą wyśmiewasz, wielu ludzi chętnie jej posłucha(ja również, ale nie będzie mi dane). Jadę na "pożal się boże"mayday, który wydaje mi się lepszy. Jest jednak droższy, i mam bliżej-wybór oczywisty(dla mnie). Mayday to marka lepsza niż GK(W POLSCE!). Gdybym mieszkał we Wrocławiu i okolicach to bym się zastanowił.
Cosmic Gate, Fei Fei, Basto, Firebeatz-nieźle.

Grrucha8
26-09-2012, 10:58
pożal sie boże mayday?? zważaj na słowa prosze bo nie masz pojęcia co piszerz,nawet nie wiesz ile Westbam (co go za 20zł widziałeś) zrobił dla muzyki elektronicznej,uwielbiam go i mam do gościa sentyment,posłuchaj sobie lepiej Antoine czy Mike Candys i więcej mi tu nie obrażaj wujka Maxa i mojego ukochanego eventu ,nawet nie wiesz pewnie że mayday to matka wszystkich imprez która zapoczątkowała clubbing na masowym rozmiarze i godskitchen nie dorówna nigdy pod względem nagłośnienia i wystroju,oraz frekfencji która nigdy nie spadła poniżej 10tyś ludzi :) a po za tym line up mówi sam za siebie a dla kosmitów nie warto jak dla mnie jechać 4godzin pociągiem,wole 7godzin do Katowic 7 dni później :)

kmalina
26-09-2012, 20:21
kto nie chce jechać niech nie marudzi i nie spuszcza się nad postami bo prawda taka że nie zniechęcą tym innych, ja jade, nawet jak by nie było znanych dj, to nie jest klub gdzie widzi się w kółko to samo i chce się tym rzygać.

rusino
27-09-2012, 23:31
Jeśli się tam wybiorę to tylko dla Karneya on nigdy nie zawodzi ;)

Sebastian39
08-10-2012, 20:47
Nie orientuje sie ktos gdzie mozna byloby sie wyspac po imprezie, potrzebuje dwa 2-osobowe pokoje. Ale tak zeby o 10 nas z lozek nie wywalili, ale tez zebysmy nie musieli placic za 2 doby za 6-8 godz snu?

kulajson
10-10-2012, 10:44
Hotel TRIO I SOLO, 35zł od osoby a wywalają o 12-00

jares
28-10-2012, 12:10
Może ktoś wie po ile będzie można kupić bilet przed halą w dniu imprezy?

greeNew
30-10-2012, 15:18
Może ktoś wie po ile będzie można kupić bilet przed halą w dniu imprezy?

90 zł ;) ale lepiej kupić jeszcze teraz za 80 zł i wydrukować po prostu ;)

Kyzia
30-10-2012, 17:12
.a takie pytanko mam, wybiera się ktoś z Białegostoku lub okolic ? :)

Durax
30-10-2012, 21:46
Mam do sprzedania 2 bilety. Okolice Katowic, Bielska-białej, żywca, gliwic. Cena: 2x60zł=120zł. Zapraszam, bo niestety nie damy rady z kumplem iść. email: [email protected]

michas1990
01-11-2012, 14:05
Witam!

Mam do sprzedania 1 bilet standardowy na imprezę GodsKitchen.

Cena: 70zł
Odbiór osobisty biletów możliwy w Gliwicach do Piątku 2.11 lub we Wrocławiu w Sobotę 3.11.
Kontakt: PW.



http://i.minus.com/jbduhU1E5LK7Z7.JPG

jares
01-11-2012, 14:53
90 zł ;) ale lepiej kupić jeszcze teraz za 80 zł i wydrukować po prostu ;)

Thx. Kupiłem okazyjnie na allegro :P

Grrucha8
04-11-2012, 12:56
Właśnie wróciłem,no powiem Wam że hot dogi mieli przepyszne (ironia) no i co chodziło z pieczątką z na ręce z napisem PIWO??? a scena całkiem całkiem,muzycznie jak dla mnie bylo 7/10,nie lubie latawców,nieźle pocisnął na koniec Robo3KZ :) A jak dla mnie set imprezy to Leon Bolier i Cosmici :)

kmalina
04-11-2012, 16:57
hmmm to z tym piwem to jak rok temu na dancetination z logo msm, niby dla ochrony aby widzieli że ktoś się nie wje..ł za free przez namiot, jedenie to porażka jak zawsze na hali, jeden namiot piwny.... porażka z tym, jeżeli chodzi o muzykę to było bardzo dobrze (mocno :D), szkoda że tak mało ludzi było, ale impreza na plus

PuCeK
04-11-2012, 17:50
Witam.
Może powiem cos od siebie.
Jezeli chodzi o naglosnienie i Muzyke to jestem jak najbardziej zadowolony. Bylo głosno i czysto, Muzyka była rozna co tez jest duzym plusem ! Najelpsze sety to Firebeatz i Fei Fei Kobietka ma moc :D nigdy jeszcze nie sluchalem dubstepu przy takim naglosnieniu :D podobalo mi sie to! Niestety wyszedlem na leonie zanudzil mnie i wyszedlem z imprezy..
Co do Jedzenia To totalna porazka wszystko odgrzane w sreberku nic tam nie smakowalo a probowalem wszystkiego ( hamburger, hot dog, tortille ) jedzenie ogolnie do dupy.
Jeden namiot z piwem to w zupelnosci za malo ludzi pozniej sie przeciskali i ciezko bylo cokolwiek kupic. Jedynie cena piw byla calkiem przyzwoita jak na imprezie lane piwo 0,4 6 zl a puszka lecha 8 zl Oo to chyba wiadomo co lepiej kupic ;)
Impreze uwazam za udana :) Oczywiscie spotkanie sie nie udalo Tylko z Sobota9 jak zwykle udalo sie spiknac ;)

ps. I teraz do tych wszystkich co tak narzekali na lineup, to wlasnie ci najmniej znani zrobili najwieksza furore niz Gwiazdy wieczoru..

Pozdrawiam PuceK

Anulka1502
06-11-2012, 02:56
Jak dla mnie muzycznie baaardzo fajnie, set imprezy to niewątpliwie LEON BOLIER, człowiek mnie rozwalił na łopatki, Basto i Firebeatz dali radę, troszkę zawiodłam się na Cosmitach... Jeśli chodzi o organizację to... oj wiele jeszcze muszą nad sobą popracować, żeby ogarniać.. Pieczątki śmieszna rzecz, jedzenie szału nie robiło... Ale moim zdaniem impreza warta 75zł :) Polatałam i jestem zadowolona :)

PostScriptum
12-11-2012, 20:24
ps. I teraz do tych wszystkich co tak narzekali na lineup, to wlasnie ci najmniej znani zrobili najwieksza furore niz Gwiazdy wieczoru..

Pozdrawiam PuceK

no raczej Panie ;)

chyba nie liczyłeś na Komistów czy Leona :P

Major XD
22-11-2012, 00:08
joł sa gdzies sety z imprezy?

max_respect
22-11-2012, 10:38
joł sa gdzies sety z imprezy?

Fei Fei
Fei-Fei - Feided 1037 - GODSKITCHEN GETS FEIDED by Fei-Fei on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free (http://soundcloud.com/fei-fei/fei-fei-feided-1037)