PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Nicole Moudaber - Nigeria


Baksu
12-09-2012, 14:15
http://www.ibiza-voice.com/media/news/news2010/nicole_moudaber_/Nicole_Moudaber_1.jpg

Gdyby ktoś jeszcze nie miał przyjemności, czas najwyższy zaprzyjaźnić się z coraz mocniej rozkręcającą się didżejką i producentką Nicole Moudaber. Pierwsze rzeczy wydawała na przełomie 2007 i 2008 roku, ale tak naprawdę jej kariera ruszyła na dobre w zeszłym roku.

Trudno, żeby było inaczej, skoro jej tracki wydawali i na imprezy zapraszali tacy panowie, jak Carl Cox i Adam Beyer. Jej remiks numeru Coxa „Chemistry” przez sporo dni utrzymywał się na szczycie technicznej listy Beatportu, głośno było również o ich wspólnych występach w klubie Space na Ibizie. Rok 2012 Nicole zaczęła z przytupem – trudno zliczyć wszystkie składanki, na których ukazały się jej produkcje i remiksy, nawet Mark Knight i Toolroom zaprosili ją na swoją kompilację przygotowaną na WMC w Miami, mimo że numer „Whatcha Playin” ukazał się w ostatnich dniach grudnia 2011 w labelu Coxa Intec.

W tej chwili Nicole ponownie triumfuje na liście najlepiej sprzedających się technicznych empetrójek – tym razem z remiksem do numeru duetu Sian & Mladen Tonic. Posłuchajcie jak brzmi ten intrygujący kawałek, a przy okazji sprawdźcie kilka innych jej nutek z ostatnich tygodni – na uwagę zasługują oba tracki z epki „Hair” dla sublabelu Mobilee czyli Leena, a także remiks dla Barta Skillsa. Z całą pewnością jedna z kandydatek do miana najpopularniejszych w tej chwili „technicznych kobiet” świata.

MikePetersky
12-09-2012, 16:42
Nie spodziewałem się takiego pochodzenia tej pani ;)

Marco Donati
13-09-2012, 14:52
Ona aktualnie mieszka w Londynie...a że pochodzi z Nigerii to nie wiedziałem :P
Kawałki ma przezajebiste <3

Rooreck
13-09-2012, 15:16
Jak najbardziej, produkcje wychodzące pod jej sygnaturą stoją na bardzo wysokim poziomie, jako DJ'ka pięknie prowadzi swoich odbiorców. Dokładnie o to chodzi.

Obawiam się jednak, że w kwestii produkcyjnej jest to pewnego rodzaju projekt - układ pomiędzy tą kobietą a Cox'em. Nie mniej jestem bardzo szczęśliwy, że jest efekt działania tej postaci :)

Kto jeszcze nie zna, nie kojarzy polecam w trybie pilnym zapoznać się z portfolio ;)

To też warto zobaczyć, aby mieć zarys :)

VasVIdCqvWI

*Co do pochodzenia, matka i ojciec to chyba Francuzi ;)