PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Eliminacje Mistrzostw Świata - Mecz: Polska - Czarnogóra. Co o nim sądzicie?


Eric Traver
08-09-2012, 11:26
Witam. Wczoraj odbył się mecz Polski z Czarnogórą.Mecz zakończył się remisem 2:2.Jak wam się podobał, czy według was mamy jakieś szanse na wyjście z grupy?Jak uważacie, czy piłkarze dobrze rokują na kolejne mecze, dokładniej rzecz ujmując są lepiej przygotowani niż na EURO 2012?

Odki
08-09-2012, 12:07
Powinna być ankieta przy tym temacie "Kto oglądał mecz?"

kontestator
08-09-2012, 12:10
nie ogladalem i nie mam zamiaru ogladac meczu z udzialem naszej kompromitacji
natomiast system PPV to chory pomysl za ktory powinno sie wywalic przewodniczacych tvp bo nie po to niektorzy placa posrany podatek by doplacac do zenujacego meczu

_mougli_
08-09-2012, 16:43
tu kolega wyżej wyczerpał temat ,dodam tylko iż prawdopodobnie nigdzie nie pojedziemy a na pewno już nie do Rio, powinni zrezygnować z jakichkolwiek eliminacji

1x2Buła
08-09-2012, 18:13
a ja twierdze ze PPV to kapitalny pomysl:) im mniej osob bedzie ogladac tym lepiej:> moze w koncu nasz narod zrozumie ze sa inne lepsze sporty, w ktore warto inwestowac a nie tracic kase w tym bagnie.

Thomas Vodka
08-09-2012, 19:50
natomiast system PPV to chory pomysl za ktory powinno sie wywalic przewodniczacych tvp bo nie po to niektorzy To nie tvp odpowiada za transmisje PPV tylko pseudo prezes lato (celowo z małej, bo nie mam do gościa grama szacunku) który sprzedał prawa do transmisji prywatnej firmie, czyli sportfive na 10 lat. Więc nie gadaj głupot, że to wina TVP, bo dobrze zrobili nie chcąc płacić ogromnych sum za mecze mizernie grajacej zbitki "piłkarzyków".

Owszem, tylko idioci wykupili dostęp do Pay Per View, ale słyszałem, że sporo ich było.
Sam mecz oglądałem na angielskim kanale z angielskim komentarzem. Przy ścinkach jakie fundował mi owy serwis nie dało sie za dużo zobaczyć tak naprawde.

Uważam, że mimo wszystko kompromitacji nie było, a kto troche śledzi piłkę nożną w Europie, ten wie, że czarnogóra ma paru uznanych, klasowych piłkarzy. Remis na wyjeździe to bardzo dobry wynik, który przed meczem brałbym w ciemno. Wielu zapewne pamięta ciężkie boje Anglików z Czarnogórcami w el. ME 2/12.

Jeden w miare dobry mecz to jednak za mało, bym zaczął wierzyć w naszych kopaczy, więc narazie powstrzymam sie od jakichkolwiek ocen kadry Fornalika.

Peace ;)

Piaszeczki
08-09-2012, 19:59
Ja tam jestem zadowolony z gry i zaangażowania przede wszystkim. Po 1 połowie podobno kilku Czarnogórców miało już dość, nie wytrzymywało tempa spotkania które było naprawdę niezłe. W 2 połowie poza 1 setką Joveticia nasz zespół pokazał że potrafi grać w piłkę. Okazji mieliśmy dużo. Chyba powinniśmy ten mecz wygrać. Czarnogóra moim zdaniem była bardzo dowartościowywana przez media. Obronę to oni mają słabszą niż my. Atak bardzo dobry. Stałe fragmenty bardzo groźne. Efektem stracona bramka.

Strasznie mnie denerwuje kiedy ktoś mówi na Polaków sieroty, kopacze, ofermy. Co z Was za kibice?

Nie wiem czy ktoś oglądał studio przedmeczowe. Rządził tam jeden gość. Wojciech Kowalczyk. Żądał wyrzucenia z kadry Obraniaka, podziękowanie za współpracę Piszczkowi. O mało co tam do kłótni nie doszło, bo Dziekanowski kontrował i to wg mnie bardzo trafnie. Po meczu pochwalono Piszczka za niemal bezbłędny mecz. Zamknął gębę Kowalczykowi swoją grą. Ogólnie można było się pośmiać. Zawsze przyzwyczajony byłem że dziennikarze sportowi wzajemnie się głaszczą, a wczoraj spina była ;]

Thomas Vodka
08-09-2012, 20:34
Strasznie mnie denerwuje kiedy ktoś mówi na Polaków sieroty, kopacze, ofermy

Każdy ma prawo do własnej opinii.

Co z Was za kibice?

Przynajmniej nie latam w dresie z ****bolem klepiąc innych po ryju w imie drużyny.
Od kiedy, żyje nie doświadczyłem żadnego sukcesu naszych piłkarzy. Wlieki kraj jw którym żyje 40 milionów ludzi, a biją nas nawet malutkie panstewka... Nawet najwierniejszy kibic ma dość widząc tych naszych kadrowiczów, którzy czasami zamiast walczyć spacerują sobie po murawie i na dodatek biorą za to grubą kase.

Wojciech Kowalczyk. Żądał wyrzucenia z kadry Obraniaka, podziękowanie za współpracę Piszczkowi

Z tym sie zgodze. Koleś zaczyna mi bardziej działać na nerwy niż Tomaszewski. Zawsze smęci, marudzi i sapie, a sam nic wielkiego nie grał. Jego opinie są czasami śmieszne.

YaHu
08-09-2012, 20:40
Przynajmniej nie latam w dresie z ****bolem klepiąc innych po ryju w imie drużyny.



Kolego, mylisz pojęcia. To co napisałeś opisuje kibola a nie prawdziwego kibica.

Piaszeczki
08-09-2012, 20:51
Przynajmniej nie latam w dresie z ****bolem klepiąc innych po ryju w imie drużyny.


Prawdziwy kibic to dla mnie np. taki Marcin Daniec. Kibol niema nic wspólnego z kibicowaniem. Jak zagrają kilka meczy fajnie, media znowu nakręcą ten wielki pozytywizm to powrócicie do kibicowania?? Albo się jest patriotą albo się nim nie jest. Ja rozumiem że po meczu z Estonią wielu miało prawo do krytyki. Sam byłem wściekły. Ale żeby odwracać się plecami?? Wczoraj widziałem zaangażowanie. To się dla mnie najbardziej liczy.

Thomas Vodka
08-09-2012, 22:01
Kolego, mylisz pojęcia. To co napisałeś opisuje kibola a nie prawdziwego kibica.

No dobra, z tym porównaniem troche nie trafiłem. Poniosło mnie.

Prawdziwy kibic to dla mnie np. taki Marcin Daniec. Kibol niema nic wspólnego z kibicowaniem. Jak zagrają kilka meczy fajnie, media znowu nakręcą ten wielki pozytywizm to powrócicie do kibicowania?? Albo się jest patriotą albo się nim nie jest. Ja rozumiem że po meczu z Estonią wielu miało prawo do krytyki. Sam byłem wściekły. Ale żeby odwracać się plecami?? Wczoraj widziałem zaangażowanie. To się dla mnie najbardziej liczy.

Nigdy nie byłem przesadny w wychwalaniu gry naszych. Wczoraj jednak sam stwierdziłem, że nie było źle, co napisalem w poscie wyzej. Odniosłem sie jednak do Twojego zdania, ze nie rozumiesz ludzi, ktorzy nazywają naszą kadre kopaczami, sierotami itp. To jest krytyka i to nie oznacza, że ktoś odwraca się od reprezentacji. Gdybym sie odwrocil, to nie szukalbym transmisji w necie i nie meczyl sie nad ogladaniem meczu na angielskim kanale, który okropnie ścinał. Poświęciłem na to swój czas, a więc dla mnie to równoznaczne z tym, ze patriotą jestem. Krytyka ma różne oblicza, ale ma za zadanie motywowac. Głaskanie po głowie w tym wypadku mija się z celem, a nawet prawdziwy kibic musi jakos wyladowac swoją złość.

Piaszeczki
08-09-2012, 22:05
Okej no racja. Może troche przesadziłem. Sory.

Karolinho
09-09-2012, 12:41
Niektórzy myślą, że jak się skrytykuje kadrę to jest się jej wrogiem. Do końca życia macie zamiar śpiewać: "Nic sie nie stało..." ; "Już za cztery lata...". Nie. Dość tego. I tak jest od 2002 roku. Trzeba wyciągać konsekwencje z niepowodzeń i robić wszystko aby wyjść na prostą a nie udawać patriotów i głaskać po główkach piłkarzy. Dopóki w PZPN'ie dalej będzie Lato i Piechniczek nic się w polskim szkolnictwie piłkarskim nie zmieni.

renix
07-09-2013, 17:24
Ja powiem tak, mecz nie był może pomyslny dla naszego zespołu, ale graliśmy tragicznie w defensywie. gdyby nie kilka interwensji Artura Boruca, wynik byłby zuełnie inny. gdyby nie pan sędzia...tak samo. Ja zgadzam się z pełni z autorem tego wpisu: Gra wstydu nie przyniosła, ale na mundial szans brak. Szukała oznaką słabości Fornalika. | Czas Futbolu (http://www.czasfutbolu.pl/gra-wstydu-nie-przyniosla-ale-na-mundial-szans-brak-szukala-oznaka-slabosci-fornalika/) Dlaczego nie trafiamy na dobrego sędziego? mi się tam wydaje, że zwyczajnie nie chcą nas na mundialu i tyle. Pozdrawaim :)

ndw agroo89
07-09-2013, 21:39
Niektórzy myślą, że jak się skrytykuje kadrę to jest się jej wrogiem. Do końca życia macie zamiar śpiewać: "Nic sie nie stało..." ; "Już za cztery lata...". Nie. Dość tego. I tak jest od 2002 roku. Trzeba wyciągać konsekwencje z niepowodzeń i robić wszystko aby wyjść na prostą a nie udawać patriotów i głaskać po główkach piłkarzy. Dopóki w PZPN'ie dalej będzie Lato i Piechniczek nic się w polskim szkolnictwie piłkarskim nie zmieni.

Radziłbym uważać z rzucaniem nazwiskami na prawo i lewo to podchodzi pod paragraf...

No chyba ze chcesz byc 2 OKINSKIM:d_book: