PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ułożenie planu treningowego


VoyDee
31-08-2012, 22:45
Witam ! Chciałbym zacząć pracować nad moim ciałem w sumie może zacznę tak:
Grałem w piłkę nożną ,trenowałem 3-4 razy w tygodniu. Wszystko było okey,doznałem urazu aktualnie kończę leczenie kolana i chciałbym przed powrotem na boisko zrzucić z siebie zbędny kilogramy i zacząć stałą pracę nad moim ciałem,aby wyrzeźbić mięśnie brzucha(to mnie interesuje najbardziej) żeby nie było mam 187 cm wzrostu i około 95 kg wagi z tego co mi się wydaje może się mylę ,ale przez 2 miesiące przerwy od jakiegokolwiek ruchu przytyłem i to sporo bo ważyłem 85. Teraz chcę na poważnie zacząć pracować nad kształtem moich mięśni i ich wyrzeźbieniem. Czy byłby ktoś wstanie mi pomóc ? Jakiś plan dla człowieka o moich parametrach i co stosować . Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania co do mnie napiszcie bardzo mi zależy .

Meff
01-09-2012, 09:40
Za doładowanie do plusa Ci ułożę ;)

VoyDee
01-09-2012, 09:56
jakie doładowanie ;) i czy w ogóle będzie działało :) bo w takim razie jestem skłonny zapłacić:)

Meff
03-09-2012, 23:26
Plan treningowy będzie spełniać swoje zadanie, gwarantuję ;)

ndw agroo89
05-09-2012, 17:05
Za doładowanie do plusa Ci ułożę ;)

haahah a to co lichwiarstwo sobie urzadzasz? prosze jaki cfaniak.:busted_cop:


Polecam na poczatek paiet dyskotekowy panie sfd poczytaj sobie forum a duzo sie dowiesz ale n apoczatek micha

Meff
05-09-2012, 22:55
haahah a to co lichwiarstwo sobie urzadzasz? prosze jaki cfaniak.:busted_cop:

Fachowa wiedza kosztuje, czas kosztuje, nie rozumiem co w tym dziwnego. Poproś DJ'a niech Ci zagra set na Twoich urodzinach za darmo ;)

MEFI
23-02-2013, 15:40
Zacznij od planu Treningowego FBW potem jesli juz nie bedziesz widzial na nim efektow ,mozesz przesiasc sie na tzw. Split ,aktualnie ja cwicze na FBW i ciagle mam efekty z mojego planu treningowego jestem bardzo zadowolony ,dla mnie nie jest to jakas tajemnica ,zadnych oplat nie bede bral jak to kolega wyżej chcialby doladowanie na telefon ,zalosne.. , z chęcia napisze ci taki plan .
Może na poczatek troche ci napisze co to jest FBW czyli "Full Body Workout" trenujemy całe cialo ,dzieki czemu na kazdym treningu kazda partia miesniowa pracuje ,takim planem trenujesz 3x w tygodniu ,poniedzialek silownia, wtorek wolne,sroda silownia,czwartek wolne,piatek silownia,sobota wolne ewentualnie basen badz bieganie,zalezy to od ciebie czy bedziesz mial jeszcze na takie cos sily. FBW jest zajebiste poniewaz ,zawsze masz napompowane i napiete miesnie .. :) jesli chcesz odemnie plan wal na PW