PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : ELECTIK FESTIVAL@ Poznań- Arena


Strony : [1] 2 3

Kamillo13
10-08-2012, 18:17
Mamy przyjemność przedstawić Państwu zupełnie nową markę na polskim rynku festiwalowym – „Electik Music Festival”. Jest to dziecko irlandzkiej wytwórni „Electik Records”, której założycielem jest polski DJ i producent muzyczny – Munder (Łukasz Salamandra). Idea festiwalu o tematyce około transowej zrodziła się już w 2011 roku, aby dziś, po wielu przygotowaniach móc zaprezentować Państwu pierwsze owoce pracy nad tym wyjątkowym przedsięwzięciem.

Pierwsza edycja imprezy spod szyldu „ELECTIK MUSIC FESTIVAL”, odbędzie się w słynnej poznańskiej „Arenie” już 23 lutego 2013 roku. Przewodnie hasło imprezy jakie będzie nam wszystkim towarzyszyć tamtego szczególnego dnia brzmi – „Trance For Life”. Wierzymy, że w tamtą wyjątkową noc wszyscy damy się porwać potężnej fali transowych uniesień i wspaniałym emocjom.

Muzyczna uczta rozpocznie się już o godzinie 18:00, a zakończy dopiero o 6:00 rano. Podczas tego wyjątkowego, jedenastogodzinnego show, które zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów, o dozowanie gorących wrażeń zadbają zarówno światowej sławy artyści, jak i młodzi i zdolni przedstawiciele rodzimej sceny transowej.

Dodatkowo całą atmosferę podgrzeje przyprawiający o gęsią skórkę, wyjątkowo widowiskowy show wizualny połączony z pokazem pirotechnicznym o skali i rozmachu, z jakimi jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się w całej historii polskich imprez masowych!

Jako zespół „ELECTIK MUSIC FESTIVAL”, wierzymy, że spotkamy się razem tamtego wyjątkowego wieczoru i wspólnie będziemy celebrować to wspaniałe święto muzyki Trance.

Aktualny line-up wydarzenia:

Paul van Dyk
Artysta dwa razy nominowany do Grammy, który swoją wizję muzyki zaprezentuje podczas nieprzewidywalnego, unikalnego i trzygodzinnego seta!

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i33226_paulvandyk.jpg

Wraz ze swoim najnowszym albumem „Evolution” znalazł drogę zarówno do serc klubowiczów z całego świata jak i do ludzi o różnych preferencjach muzycznych. Nadszedł wreszcie czas, aby Paul van Dyk zaprezentował swój najnowszy materiał polskiej publiczności! Podczas Electik Music Festival będziemy świadkami wyjątkowego występu, w trakcie którego Paul zaserwuje nam swoje najnowsze produkcje jak i największe klasyki z dorobku swojej dwudziestoletniej kariery - zmiksowane, złączone w całość i przepuszczone przez mocarny soundsystem w poznańskiej "Hali Arenie".

tyDi
Artysta ten jest związany bezpośrednio z wytwórnią Armada Music, w której wydaje swoje utwory już od dłuższego czasu. Utwory tyDiego grane są przez najpopularniejszych DJów z całego świata, a wideoklipy do jego tracków zamieszczone w serwisie youtube, mają po grubo ponad 700 000 wyświetleń!

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i33231_tydi163press.jpg

John 00 Fleming
Trzecią z głównych gwiazd jest legendarny John 00 Fleming! Człowiek ten jest artystą związanym ze sceną od początku lat 90, a na swoim koncie ma grubo ponad 10 milionów sprzedanych kopii własnych utworów!
John zdecydowanie należy do tej grupy ludzi, która nie ulega komercyjnym trendom i twardo trzyma się własnej wizji artystycznej. Jego sety są połączeniem wpływów z takich nurtów muzyki Trance jak Goa, Psychadelic, Progressive, a nawet i całkowicie odrębnego Techno, co sprawia, że są one naprawdę wyjątkowe. Taki też będzie jego set podczas Electik Music Festival, o czym przekonacie się już 23 lutego 2013 roku w Poznaniu!

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i33223_John00Fleming4.jpg

Ummet Ozcan

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i33230_ummetozcan1.jpg

Artento Divini
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i33220_artentodivini.jpg

Munder

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i33225_munder.jpg

Skytech

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i33228_skytech.jpg

Matt Bukovski

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i33224_mattbukovski.jpg

Carlo Calabro

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i33221_carlocalabro.jpg


Atrakcje wizualne przewidziane na evencie:



Jednym z żywiołów, który od zawsze inspirował człowieka jest woda.
To właśnie ona od początków naszego wszechświata decydowała o życiu bądź śmierci na Ziemi. Fakt ten sprawił, że ludzie od zawsze byli nią dogłębnie zafascynowani. Współczesny człowiek ujarzmił ją do tego stopnia, że nauczył się ją wykorzystać do celów wizualno - estetycznych. Dlatego też nie mogło jej zabraknąć w spisie naszych zastosowań technologicznych - podświetlane LED'owo fontanny i gejzery wodne idealnie dopasowane do muzyki, przeniosły już niejednego widza w inny stan rzeczywistości.
Podczas Electik Music Festival będziecie mieli okazję poznać fenomen tego elementu naszej scenografii, a ciche i kojące bulgotanie wody sprawi, że z pewnością odpłyniecie gdzieś daleko w krainę fantazji.




Drugim z dozujących szereg emocji aspektów wizualnych jakie przedstawimy Państwu na naszym evencie, będzie wyświetlanie grafiki za pomocą lasera (16 mln kolorów) na ekranie wodnym o szerokości ponad 8 metrów!
Ten efektowny sposób przedstawiania wizualizacji, sprawia wrażenie wyświetlania zawieszonych w powietrzu hologramów. Żaden z filmów i zdjęć, nie potrafi oddać nawet cząstki piorunującego efektu, towarzyszącego projekcji przy wykorzystaniu tej techniki.



Mapping 3D

Nie ma sensu rozpisywać się na temat tego czym jest mapping 3D - zdecydowanie lepiej obejrzeć zamieszczone tutaj przykładowe video poglądowe i wyobrazić sobie efekt jaki można uzyskać podczas projekcji na żywo, w zsynchronizowanym połączeniu z muzyką i innymi formami efektów świetlnych.


Cała konstrukcja naszej sceny jest jednym wielkim ekranem do wyświetlania tegoż mappingu (około 30m długości). Tutaj nie ma sensu się rozpisywać na temat rozmachu i jakości przygotowywanych dla nas kolorowych animacji w full HD - to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy i przeżyć na własnej skórze! :)



Laserowe show przestrzenne

Laserowy spektakl przestrzenny to bardzo efektowna część pokazu audiowizualnego. Pozwala widzowi znaleźć się w samym centrum akcji dostarczając mu tym samym niezapomnianych wrażeń. Każdy kto znajdzie się w samym sercu tego pokazu, może odnieść wrażenie intymnego obcowania z kolorowym światłem.


Pirotechnika sceniczna i buchające ognie

Ogień jest kolejnym bardzo ważnym żywiołem w dziejach ludzkości.
To właśnie jego opanowanie dało człowiekowi przewagę nad innymi zwierzętami. Ten wyjątkowo gorący, gwałtowny i niszczycielski żywioł z pewnością podgrzeje atmosferę panującą na parkiecie naszego festiwalu
.

Gra świateł

Tak jak na każdym innym festiwalu tak i na naszym pojawi się standardowa gra świateł, której efekt uzyskamy przy pomocy strumieni światła rzuconych z głów, stroboskopów i innych elementów wyposażenia scenicznego.



Informacje ogólne:

Wstęp na teren imprezy:
18 lat (rocznikowo - każdy kto urodził się w 1995 roku może wejść na teren imprezy za okazaniem tymczasowego dowodu osobistego bądź paszportu)

Otwarcie bram głównego wejścia: 17:00

Głównym wejściem na teren eventu będzie wejście od ulicy Głogowskiej.

Otwarcie bram wejścia VIP: 17:00 - 24:00

Wejście dla VIP'ów, osób niepełnosprawnych, osób posiadających bilety konkursowe, osób urodzonych w 95 roku, oraz dla akredytowanych, będzie czynne od godziny 17:00 do 24:00.

Start imprezy: 18:00

Time-Table:

18:00 - 19:00 Skytech
19:00 - 20:00 Artento Divini
20:00 - 21:30 Ummet Ozcan
21:30 - 22:30 Carlo Calabro
22:30 - 24:00 tyDi
24:00 - 03:00 Paul van Dyk
03:00 - 04:00 Munder
04:00 - 05:00 John 00 Fleming
05:00 - 06:00 Matt Bukovski

Mapa eventu:

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i34630_mapa.jpg

Na terenie hali oprócz rozmieszczonych map będzie można również spotkać hostessy, które będą pełnić rolę służby informacyjnej.

Strefa gastronomiczna i bary piwne:

Napoje alkoholowe:

Hala na zewnątrz:

Piwo Lech Premium (lane)
Piwo Lech Premium (puszka)
Piwo Redds (puszka)
Piwo Miller (butelkowe)

W Arenie:

Piwo Tyskie lekkie (lane)
Piwo Lech Shandy (puszka)

Napoje bezalkoholowe:

Coca cola
Fanta
Sprite
Nestea
Woda gazowana i niegazowana
Burn
Soki ze świeżych owoców

Gastronomia:

Zapiekanka
Hamburger
Hot-dog
Kanapka (różne smaki)
Sandwich (różne smaki)
Kiełbaska grillowana + pieczywo
Szaszłyk + pieczywo

Kawa:

Espresso,
Biała
Czarna
Latte
Capppuccino
Espresso doppio

Bufet:

Gofry
Lody
Popcorn

Na terenie imprezy obowiązywać będą transakcje gotówkowe.

Ponadto chcielibyśmy podziękować firmie ProMedia za dostarczenie sprzętu DJ, firmie Bess-ART za
przygotowanie dekoracji do VIP Roomów, oraz hotelowi City Park Hotel za współpracę.

UWAGA: Na teren eventu można wnieść tylko aparaty i kamery nieprofesjonalne.
Ostrzegamy również, iż mogą wystąpić nieoczekiwane objawy epilepsji związane z długotrwałym przebywaniem w pomieszczeniu z nieregularnym i mocnym oświetleniem. Dodatkowo organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia urządzeń rejestrujących, powstałe w wyniku kontaktu z wiązkami światła rzucanymi z oświetlenia scenicznego.


Data eventu:

23.02.2013

Miejsce eventu:

Hala Widowiskowo-Sportowa Arena
ul. Wyspiańskiego 33
60-751 Poznań

Regulamin imprezy:

Regulamin imprezy jest dostępny na naszej stronie internetowej:

http://electikfestival.com/#/INFO


Bilety:

Bilety w przedsprzedaży na stronie internetowej festiwalu, w serwisie ebilet.pl, wlotki.pl,
oraz w salonach Empik na terenie całego kraju!

Bilety w dniu imprezy:

W dniu imprezy będą dostępne bilety w kasie Areny w cenie 97 PLN.

Strona internetowa eventu:
www.electikfestival.com (sprzedaż zakończona)

Serwis ebilet.pl:
www.ebilet.pl/bilety.php?id=72138 (sprzedaż do piątku 22.02.2013 do godziny 18:00)

Serwis wlotki.pl:
www.wlotki.pl/bilety/impreza/31320/electik-music-festival-2013.html (sprzedaż do piątku
22.02.2013 do godziny 10:30)

Salony Empik:
www.empik.com (sprzedaż do piątku 22.02.2013 do godziny 18:00)

Bilet standard:

Bilet stadard upoważnia do wstępu na główny parkiet festiwalu oraz zapewnia bezpłatną toaletę.
Ponadto przy wejściu przywitamy każdego klubowicza lampką szampana.

- I PULA 67 PLN (WYPRZEDANE!)

- II PULA 87 PLN (ILOŚĆ LIMITOWANA!)

- III PULA ??? PLN


Bilet Golden (200 PLN):

Bilet Golden upoważnia do wstępu na strefę VIP umiejscowioną na balkonie z widokiem na główną scenę i z zagwarantowanym miejscem siedzącym.
Ponadto przy wejściu przywitamy każdego klubowicza lampką szampana.

Dodatkowe przywileje:
- osobne wejście na teren imprezy
- osobna bezpłatna szatnia
- osobna bezpłatna toaleta
- bezpłatne przekąski i potrawy przygotowywane na bieżąco przez profesjonalną firmę cateringową
- bezpłatne zimne napoje (ilość ograniczona)
- bezpłatne zimne napoje energetyczne (ilość ograniczona)
- bezpłatne piwo (ilość ograniczona)


Bilet Deluxe (300 PLN):

Bilet Deluxe upoważnia do wstępu na strefę VIP umiejscowioną na balkonie z widokiem na główną scenę i z zagwarantowanym miejscem siedzącym.
Ponadto przy wejściu przywitamy każdego lampką szampana.

Dodatkowe przywileje:
- osobne wejście na teren imprezy
- osobna bezpłatna szatnia
- osobna bezpłatna toaleta
- bezpłatne przekąski i potrawy przygotowywane na bieżąco przez profesjonalną firmę cateringową
- bezpłatne zimne napoje
- bezpłatne zimne napoje energetyczne
- bezpłatne piwo
- bezpłatne drinki alkoholowe

Time-Table:

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i34609_timetable.png

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i34247_emf.jpg

Panuś
10-08-2012, 19:17
Miałem też robić tu temat, ale mnie uprzedziłeś :D Hasło tej imprezy to "Trance For Life", podczas której będziemy promować każdy typ muzyki Trance. Podczas festiwalu wystąpi 10 artystów, w tym 5 światowej sławy headlinerów. Jak line-up nie będzie zaprzeczeniem tej tezy to trzeba już kasę odkładać na ten event ;) Będzie dylemat.. to czy ASOT 600 ;D

sqrviel lol
10-08-2012, 19:25
"będziemy promować każdy typ muzyki Trance"

czyli Goa & Psychedelic Trance także??

MichuSeven
10-08-2012, 19:27
z jakiej strony to info ?? :)

Kamillo13
10-08-2012, 21:11
z jakiej strony to info ?? :)

WeLoveTrance.pl :)
tam ten post na fb komentował także organizator, i zapewnia nas że:
" Line Up bedzie podany juz w krotce. Teraz dopinamy Deale z Artystami jak tylko kontrakty beda podpisane to Na pewno opublikuje caly Line Up. "
"Obiecuje ze Line Up jaki dla Was przygotowuje zaspokoi wszelakie gusta Klubowiczow :)"
"Aly and Fila ? Hmm kto Wie :)"



"będziemy promować każdy typ muzyki Trance"

czyli Goa & Psychedelic Trance także??

z tego co pisze organizator to chyba tak :) pozostaje nam czekać na LU :)

Gruha93
11-08-2012, 11:36
Oooo zapowiada się cos BARDZOOO ciekawego ! Czekamy na LU :)

_Maciek
11-08-2012, 14:29
zobaczymy jaki bedzie LU, ale jesli ASOT 600 w Pl wypali to bez wahania wybieram impreze armina :)

Mateo Mazaki
11-08-2012, 14:43
No jeśli zagra Tydi to na pewno się pojawie :)

brzooskaa
11-08-2012, 15:22
Nie chce być złym prorokiem ale wszyscy dobrze wiemy jak kończą się nowe projekty wykonywane w Polsce w ostatnich latach 2 latach (bez względu na line upy)..

a druga sprawa to wstrzymajcie z tym ASOT-em 600 bo już widzę że pompowanie balonika rozpoczynacie na dobre.. trochę spokojniej :)

CeeJ4y
11-08-2012, 15:31
cena biletu standard podniesiona więc można przypuszczać że w kwestii line-upu dzieje się coś konkretnego ;)

Kamillo13
11-08-2012, 16:58
cena biletu standard podniesiona więc można przypuszczać że w kwestii line-upu dzieje się coś konkretnego ;)

raczej nie podniesiona tylko na stronie głównej wkradł się błąd i cena wynosiła 87 :) później organizator poinformował że koszt biletu standardowego to 97 :)

dyniu
11-08-2012, 17:16
Jaka agencja to organizuję ? zapowiada się ciekawie :D

MichuSeven
11-08-2012, 17:38
Jaka agencja to organizuję ? zapowiada się ciekawie :D

organizatorem imprezy jest Emotion Agency (Nowy organizator w polsce)

Cristoval Martin
11-08-2012, 18:58
Nie chce być złym prorokiem ale wszyscy dobrze wiemy jak kończą się nowe projekty wykonywane w Polsce w ostatnich latach 2 latach (bez względu na line upy)..
Racja. Jeden event z wielka pompą miał sie odbyć, a masa ludzi po dziś dzien nie otrzymała zwrotów za bilety.
Mały dystans trzeba mieć do tej imprezy tym bardziej ze nowy organizator.

Kayned
12-08-2012, 00:08
Będzie dylemat.. to czy ASOT 600 ;D

u mnie entrance lub asot, czekamy tutaj na lu
grafika baneru tej imprezy chyba robiona w pancie

dyniu
12-08-2012, 10:31
u mnie entrance lub asot, czekamy tutaj na lu
grafika baneru tej imprezy chyba robiona w pancie


Widzę że nie masz się czego czepiać....

Kamillo13
12-08-2012, 12:43
u mnie entrance lub asot, czekamy tutaj na lu
grafika baneru tej imprezy chyba robiona w pancie

Widzę że nie masz się czego czepiać....

racja dyniu!!!

Co mnie obchodzi jak wygląda plakat, ważny jest Line-Up i dobra zabawa :)

jares
12-08-2012, 13:28
Po akcji z umf wolę nie spieszyć się z kupowaniem biletów :)

Michael AQua
12-08-2012, 13:35
Jares jedziemy na Mayday i Transmission najpierw ?:D potem będziemy myśleć dalej:D

jares
12-08-2012, 14:50
Jedziemy ! ;D ale z mojej strony mogą być małe komplikacje związane z pracą, aczkowliek myślę że jeśli dobrze pokombinuje to uda się to jakoś pogodzić ;)
Co do emf to czekam na lu i więcej info.

Weronika
12-08-2012, 23:05
Ja to się boję, że wystąpią 'gwiazdy muzyki trance' takie jak np Jochen Miller czy Sander, którzy z muzyką trance na chwile obecną nie mają kompletnie nic już wspólnego. Po za tym, na to właśnie hasło dostałam odpowiedz "hehe no zobaczycie finalny Line Up to sami stwierdzicie jak jest :)" . Także tego

Kamillo13
13-08-2012, 00:28
Ja to się boję, że wystąpią 'gwiazdy muzyki trance' takie jak np Jochen Miller czy Sander, którzy z muzyką trance na chwile obecną nie mają kompletnie nic już wspólnego. Po za tym, na to właśnie hasło dostałam odpowiedz "hehe no zobaczycie finalny Line Up to sami stwierdzicie jak jest :)" . Także tego

masz rację, ja boję się jeszcze o dablju end dablju bo jednak headliner'ami można ich nazwać ale Trance to to nie jest :)

Weronika
13-08-2012, 10:46
masz rację, ja boję się jeszcze o dablju end dablju bo jednak headliner'ami można ich nazwać ale Trance to to nie jest :)

Bliżej im do trance niż 90 % gwiazd z kołobrzeskiego parkingu ...;-)

Kamillo13
13-08-2012, 18:55
Bliżej im do trance niż 90 % gwiazd z kołobrzeskiego parkingu ...;-)

Sander akurat grał w Amfiteatrze :)

Frozen
14-08-2012, 00:16
jak ktoś już wcześniej napisał...
Jeśli będzie chociażby Goa & Psy Trance to ja będę na pewno ! :)

Weronika
14-08-2012, 00:19
Sander akurat grał w Amfiteatrze :)

Ten post akurat się odnosił się do w&w :) wiem, gdzie kto grał, spoko :)

Kameleon
14-08-2012, 20:07
pierwszy artysta ogłoszony: Ummet Ozcan :piwo:

MichuSeven
15-08-2012, 23:15
Ummet Ozcan !! brawo będzie mega balet ! :)

Ukii
16-08-2012, 11:22
zaczyna się pięknie :) EMF chyba nie skończy jak UMF hehe

Maarten Metz
16-08-2012, 22:42
Ummet + Markus Schulz + John O'Callaghan + Gareth Emery + Heatbeat + Chris Schweizer + Neelix+ Aly&Fila + Simon Patterson + Kyau&Albert
Byłoby mega!!!

Weronika
17-08-2012, 23:26
ummet + markus schulz + john o'callaghan + gareth emery + heatbeat + chris schweizer + neelix+ aly&fila + simon patterson + kyau&albert
byłoby mega!!!

tak


pod warunkiem jak sobie narysujesz

Mateo Mazaki
19-08-2012, 15:41
Póki co jest dobrze :)

Kamillo13
20-08-2012, 11:14
myślę że śmiało można dopisać drugiego dj'a którym jest sam organizator, czyli Dj Munder :)

MichuSeven
22-08-2012, 19:19
w przyszłym tygodniu zostanie podany Line up i inne informacje :)

Terstin7
29-08-2012, 14:27
Ummet na mega,mega plus.
tylko.... czemu ta arena;(

Kamillo13
29-08-2012, 14:37
Ummet na mega,mega plus.
tylko.... czemu ta arena;(

a co byś chciał, targi? :huh:

MichuSeven
29-08-2012, 14:41
Arena jest bardzo dobra lepsza niż te targi :) jak ktoś jeszcze nie wie to hala arena jest już od dawna klimatyzowana więc duchoty już nie ma podczas imprez .

Szypeć
29-08-2012, 17:37
Od dawna klimatyzowana tzn. od kiedy?

dyniu
29-08-2012, 18:13
O ile się nie mylę to w lipcu bieżącego roku nie było klimatyzacji w tej hali... a poza tym ta hala jest przestarzała..... trzeba w nią więcej włożyć niż ona jest warta...Takie moje zdanie...Dla tego też wolę targi.

Kamillo13
29-08-2012, 21:41
a ja byłem i na targach i na Arenie. Arena moim zdaniem dużo lepsza, bardziej klimatyczna, przede wszystkim jest gdzie usiąść i odpocząć :) ewentualnej duchoty raczej nie odczujemy bo event odbywa się w lutym tak więc o to bym się nie martwił raczej

dyniu
30-08-2012, 09:59
Coś wiadomo na temat lu ? ciekawe czy w ogóle w tym tygodniu dostaniemy jakiegoś newsa...

kosmus4
31-08-2012, 00:30
Coś drogo więc może być godnie jeżeli chodzi o LU :)

MichuSeven
10-09-2012, 16:53
''pierwsza pula biletów rusza zgodnie z informacja podana na stronie. Line up dopinamy. Top 100 djs contest spowalnia cały proces gdyż mogą zmienić sie ceny bookingow. Dlatego tak długo to trwa. Przepraszam''

Kamillo13
18-09-2012, 17:18
BILETY ELECTIK FESTIVAL ARENA POZNAN, POLSKA (http://www.electikfestival.sklepna5.pl/kat/2/bilety-electik-festival-arena-poznan-polska.html)


bilety standart po 67 zł

dyniu
18-09-2012, 18:07
Podadzą lu będę się zastanawiał, na razie nie ma nad czym....

Kamillo13
18-09-2012, 22:55
Podadzą lu będę się zastanawiał, na razie nie ma nad czym....

tak jak było pisane na fb, możesz zamówić- nie musisz teraz płacić, możesz po ogłoszeniu LU albo w ogóle. Ja tak planuje

matiusmm
19-09-2012, 00:58
A mnie zastanawia czy to jest wszystko wiarygodne, bo strona na prostym wordpressie, grafiki też tak robione amatorsko, wypowiedzi na fejsie też takie zbyt luźne. Sam organizator ma 28 lat i nigdzie nie widać aby miał pomoc, a dla dużego eventu jednak trzeba mieć trochę ogarnięcia w głowie.
Generalnie nie ma żadnego potwierdzenia prawdziwości, nie ma nigdzie gdzie jest biuro, nie ma działalności gospodarczej. Nie che nic spiskować na siłę ale mało wiarygodne to wszystko narazie jest dla mnie.

Albo to jest trollowanie/oszustwo albo prawdziwe

Strongbow
19-09-2012, 09:12
A mnie zastanawia czy to jest wszystko wiarygodne, bo strona na prostym wordpressie, grafiki też tak robione amatorsko, wypowiedzi na fejsie też takie zbyt luźne. Sam organizator ma 28 lat i nigdzie nie widać aby miał pomoc, a dla dużego eventu jednak trzeba mieć trochę ogarnięcia w głowie.
Generalnie nie ma żadnego potwierdzenia prawdziwości, nie ma nigdzie gdzie jest biuro, nie ma działalności gospodarczej. Nie che nic spiskować na siłę ale mało wiarygodne to wszystko narazie jest dla mnie.

Albo to jest trollowanie/oszustwo albo prawdziwe
Mówisz UMF 2.0 ? :mg:

szybki123
19-09-2012, 09:42
niezły fake, niby 23 luty 2012 impreza a na karcie (obrazku) pisze 9 marzec 2012 jak chcesz zamawiać. Czekam na oficjalne info i więcej szczegółów. Jak narazie to dla mnie nie prawdziwe info ponieważ Hala Arena nie ma swoim terminarzu i nie potwierdzili tego eventu.

BILETY ELECTIK FESTIVAL ARENA POZNAN, POLSKA (http://www.electikfestival.sklepna5.pl/kat/2/bilety-electik-festival-arena-poznan-polska.html)


bilety standart po 67 zł

fake i oszustwo, sklep internetowy założony na darmowej stronie... każdy tak może zrobić. Radzę nie kupować!
http://whois.domaintools.com/sklepna5.pl

dyniu
19-09-2012, 10:51
tak jak było pisane na fb, możesz zamówić- nie musisz teraz płacić, możesz po ogłoszeniu LU albo w ogóle. Ja tak planuje


Po wpadce z UMF jestem ostrożny dlatego na razie będę się przyglądał z daleka tej imprezie ;) zobaczymy za parę miesięcy....

Szypeć
19-09-2012, 20:03
Ściema na 100%. Nigdzie nie ma żadnego adresu organizatorów, kontakt jedynie przez mail. Do tego regulamin żywcem zerżnięty ze strony MDT. Porównajcie sobie:
Regulamin Ť Electik Festival (http://electikfestival.com/?page_id=114)
Regulamin imprezy Sunrise Festival 2009 | MDT Agency - Music Defeats Time (http://mdt-agency.pl/regulamin_imprezy_sunrise_festival/)
Jak dla mnie to ktoś szuka frajerów ;]

Strongbow
23-09-2012, 17:57
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/198756_230037380455061_2078507695_n.jpg

To chyba jakiś żart hahaha

Grrucha8
24-09-2012, 12:11
Wygladem przypomina scene z toxicator 2010 ;p albo okrojona wersja sceny z mayday 2011 Katowice ;)

mi7
24-09-2012, 19:19
Mamy przyjemność przedstawić Państwu zupełnie nową markę na polskim rynku festiwalowym - "Electik Music Festival".
Jest to dziecko irlandzkiej wytwórni "Electik Records", której założycielem jest polski DJ i producent muzyczny - DJ Munder (Łukasz Salamandra).
Idea festiwalu o tematyce około transowej zrodziła się już w 2011 roku, aby dziś, po wielu przygotowaniach móc zaprezentować Państwu pierwsze owoce pracy nad tym wyjątkowym przedsięwzięciem.

Pierwsza edycja imprezy spod szyldu "ELECTIK MUSIC FESTIVAL", odbędzie się w słynnej poznańskiej "Arenie" już 23 lutego 2013 roku.
Przewodnie hasło imprezy jakie będzie nam wszystkim towarzyszyć tamtego szczególnego dnia, brzmi - "Trance For Life".
Wierzymy, że w tamtą wyjątkową noc, wszyscy damy się porwać potężnej fali transowych uniesień i wspaniałym, pozostającym na długo w naszej pamięci emocjom.

Muzyczna uczta rozpocznie się już o godzinie 19:00, a zakończy dopiero o 6:00 rano.
Podczas tego wyjątkowego, jedenastogodzinnego show, które zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów, o dozowanie gorących wrażeń zadbają zarówno światowej sławy artyści, jak i młodzi i zdolni przedstawiciele rodzimej sceny transowej.

Dodatkowo całą atmosferę podgrzeje przyprawiający o gęsią skórkę, wyjątkowo widowiskowy laser show połączony z pokazem pirotechnicznym o skali i rozmachu, z jakimi jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się w całej historii polskich imprez masowych.

Jako zespół "ELECTIK MUSIC FESTIVAL", wierzymy, że spotkamy się wspólnie tamtego wyjątkowego wieczoru i razem będziemy celebrować to wspaniałe święto muzyki Trance.

Z wyrazami szacunku,

Zespół EMF!




Według waszych podpowiedzi został dodany kontakt z organizatorami:

Kontakt Ť Electik Festival (http://electikfestival.com/?page_id=134)


ELECTIK RECORDS

Head Office:
131 Clonmagadden Fort
Navan
Irlandia

VAT : IE 2870481 R.

ELECTIK FESTIVAL

Biuro w Polsce czynne:
Pon. – Pt. : 10:00 – 18:00
Sob. : 10:00 – 14:00

Wszystkie informacje na temat festiwalu/biletów dostepne pod numerem telefonu:

mob.: +48 723 260 884
mail.: [email protected]

Sanbit
24-09-2012, 19:32
Osobiście nie zaufam już jakiejkolwiek zagranicznej marce. Podziękować należy ****m z Ultra Music Fail

Grrucha8
24-09-2012, 19:32
Z tą sceną to poważnie żart? bo umnie na festynie lepsze gmina wynajmuje ;p

Mike Flyer
24-09-2012, 19:40
Ściema na 100%. Nigdzie nie ma żadnego adresu organizatorów, kontakt jedynie przez mail. Do tego regulamin żywcem zerżnięty ze strony MDT. Porównajcie sobie:
Regulamin Ť Electik Festival (http://electikfestival.com/?page_id=114)
Regulamin imprezy Sunrise Festival 2009 | MDT Agency - Music Defeats Time (http://mdt-agency.pl/regulamin_imprezy_sunrise_festival/)
Jak dla mnie to ktoś szuka frajerów ;]

hahaha

Może lepiej zamiast siać teorie spiskowe to sprawdzisz sobie najpierw dokładnie czy firma istnieje czy nie? hahaha

Jakbyś nie potrafił, co z góry zakładam czytając twój śmieszny post, to tutaj masz adres strony (http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/) pod którym możesz sobie ogarnąć rzetelność rzeczonego przedsiębiorstwa po numerze ID VAT, który to z kolei jest podany na stronie internetowej (http://electikfestival.com/?page_id=134) festiwalu.

Camind
24-09-2012, 20:24
usuncie ten temat lub dajcie do humoru bo naprawde zart przed prima aprlilisowy

i na darmowych serwerach maja bo co chwile nie dziala ;/


moze nawet i kupie bilet ale sie zastanowie :D

Szypeć
24-09-2012, 20:27
A Ty żebyś trochę się pospieszył to byś wiedział, że jak pisałem ten post to na stronie nie było żadnej informacji o organizatorze. Oczywiście można wejść i obśmiać kogoś na forum, ale można też skorzystać z cache Google'a i zobaczyć, że kilka dni temu zakładka kontakt wyglądała tak asie:
Kontakt Ť Electik Festival (http://webcache.googleusercontent.com/search?num=20&hl=pl&safe=off&client=opera&hs=AtY&rls=pl&channel=suggest&q=cache%3Ahttp%3A%2F%2Felectikfestival.com%2F%3Fpa ge_id%3D134&oq=cache%3Ahttp%3A%2F%2Felectikfestival.com%2F%3Fp age_id%3D134&gs_l=serp.3...2454.2454.0.2716.1.1.0.0.0.0.85.85.1 .1.0...0.0...1c.1.598-sHqXyDE)
Śmieszne co? hahaha
Na wszelki wypadek zmirrorowałem tę stronę, bo znów się spóźnisz :< http://i.imgur.com/C3IIx.png
Po drugie, w tym linku, który podałeś to bardzo mądrze podali godziny otwarcia, ale nie podali adresu hahaha
Po trzecie, ze strony zniknął regulamin żywcem wzięty od MDT. Oczywiście wciąż można to sprawdzić w cache'u Google'a: Regulamin Ť Electik Festival (http://webcache.googleusercontent.com/search?client=opera&rls=pl&q=cache:http://electikfestival.com/?page_id=114&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest)

Sanbit
24-09-2012, 20:49
jak dla mnie to śmierdzi lipą i tyle

MichuSeven
24-09-2012, 20:52
Teraz to wam wszystko śmierdzi lipą i fejkiem i chuy wie czym jeszcze xd
każdy jeden festival...

mi7
24-09-2012, 21:30
Ja na chwilę obecną byłbym spokojny, póki co do terminu zero zostało sporo czasu, prace nad LU trwają, fakt że PR nie jest rewelacyjny, ale tragiczny też nie. Malboro zostało oficalnym sponsorem według strony www, więc coś się dzieje w dobrym kierunku, poza tym, to że UMF nie wyszedł nie musi przekreślać innych eventów.

Pozdro

Fire
24-09-2012, 23:11
Pierwszy raz słyszę o tym evencie, więc to jego pierwsza edycja będzie ?

Cóż, początki zawsze są trudne. Poczekamy, zobaczymy co z tego powstanie :)

zulio77
25-09-2012, 11:39
Według mnie tez cos to nie gra...... Trzeba uważać bo EMF moze stać sie UMF chociaż bilety patrze ze sa duzo tansze ja za Ultra Faila zaplaciłem 400zl i poki co zwrocic hajsu nie zwrocili pomimo wypełnienia formularza.....

Electik Music Festival
25-09-2012, 13:40
OK Panie i Panowie. Nazywam Sie Łukasz Salamandra i jestem wlascicielem Electik Records.
Widze ze jest spore zamieszanie wokol EMF!? A wiec zarejestrowalem sie tutaj aby rozwiac wasze watpliwosci.

Electik music Festival jest organizowany w Polsce pierwszy raz. Dlaczego Arena? Bo to kultowe miejsce.
dlaczego w kalendarzu imprez Areny nie ma EMF? bo to nie od nas zalezy. Arena zabookowana, Data potwierdzona>

Jezeli chodzi o scene? to to byl pierwszy zarys tego co moglo by byc. Dostalismy to z firmy ktora bedzie ogarniala temat sceny i swiatla.
My tylko bazujemy na tym projekcie. Oryginalnie bedzie wygladala inaczej ale o tym nie musze chyba was informowac bo to niespodzianka tak jak to co przygotowujemy dla was.

Nie wiem dlaczego porownujecie UMF do EMF co prawda nazwa podobna ale to 2 inne marki.

Na rynku Irlandzkim jestesmy od ponad 2 Lat.Zaczynalismy od malych imprez klubowych az do duzych Masowych w ktorych organizacji uczestniczylismy zdobywajac doswiadczenie.

Jako wlasciciel firmy zdecydowalem sie do zorganizowania imprezy w PL bo jestem rodowitym Polakiem... i chce promowac Electik W Polsce.

Przygotowujemy cos na prawde wielkiego pod wzgledem oprawy audio-visualnej jak i Line Up-u.

jezeli chodzi o Biuro w Polsce to do tej pory zarzadzalismy wszystkim z Irlandii ,ale ja juz jestem w PL aby dopilnowac wszystkiego wiec na dniach wynajme biuro w PL. Znajdowalo sie bedzie w Gorzowie Wlkp. Adres podamy juz nie bawem.

Zawsze sie mozecie skontaktowac ze mna pod numerem tel 723 260 884 udziele wszelakich informacji.

A teraz prosze zaprzestac siania Plot i glupich tez na temat "lipy", "wtopy" itp. bo to malo profesjonalne.

Moj VAT byl juz wczesniej podawany wiec prosze sprawdzic wiarygodnosc firmy :)

Pozdrawiam,
Łukasz:)

Ukii
25-09-2012, 14:18
Wszystko fajnie ale nazwe sponsora wypadało by na stronie wpisać bez błędu:
"OFICJALNI SPONSORZY:
Electik Records
Malrboro"
raczej Marlboro :)

Wiem, że tylko literówka ale jak sponsor zobaczy to się zdenerwuje :D

Nobody
25-09-2012, 14:30
Kiepski moment na tworzenie nowych eventów.. ludzie po UMF bedą mieli trudności z zaufaniem nowym organizatorom, już wiekszość wybierze to co dobre i sprawdzone... po co sie stresować "a jak odwołają jak umf?".

Electik Music Festival
25-09-2012, 14:53
Literowki za chwile poprawimy :) To tylko Litorowka

A co do "Odwolania imprezy" to nie ma mowy. My mamy wszystko dopiete i koszta imprezy nie sa tak wielkie jak UMF. z reszta UMF byl skazany na porazke. Bo kto organizuje Impreze przed sunrisem !?

kellrez
25-09-2012, 14:54
EMF (http://www.4clubbers.com.pl/members/emf.html) a nie stać było was na wykupienie domeny? Wasza strona to darmowy sklep internetowy, śmierdzi fejkiem na kilometr dla normalnego człowieka. Więc sorry.

http://www.electikfestival.sklepna5.pl/polecane.php

A może ktoś się podszywa pod waszą markę? Jeśli to wasz serwis, wygląda ubogo.
...
Jeśli tą stronę wyśmiałem w innym temacie i chyba słusznie ; )
Pozdrawiam

Electik Music Festival
25-09-2012, 15:04
Strona Autorska jest w Budowie.. O ile ogarniasz temat to zajmuje to troche czasu! Napisanie autorskiego sklepu Tez.

Problem w tym ze jak nie widzicie mozliwosci zakupu biletow w WLOTKACH to juz smierdzi fake-m.:) Ojj polska dziwny kraj :)

Nie usisz dokonywac zakupu poprzez strone EMF .. bilety beda w sprzedazy w stalych punktach sprzedazy wiec zapraszamy :)

kellrez
25-09-2012, 15:22
Nie dziw się poczytaj temat o UMF ; )
Każdy będzie 10 razy ostrożniejszy i sprzedaż dopiero wam ruszy jak będą konkretne informacje ; )

Szypeć
25-09-2012, 15:36
Fajnie, że ktoś się tutaj zjawił, ale mimo wszystko:
Strona Autorska jest w Budowie.. O ile ogarniasz temat to zajmuje to troche czasu! Napisanie autorskiego sklepu Tez.
To nie lepiej było poczekać aż wszystko będzie gotowe? Przecież ta strona była zrobiona na odwal, żeby nie powiedzieć na odpier***. A już regulamin skopiowany ze strony MDT to po prostu śmiech na sali. Trudno się dziwić, że ludzie podchodzą do tego eventu nieufnie.
A co do "Odwolania imprezy" to nie ma mowy. My mamy wszystko dopiete i koszta imprezy nie sa tak wielkie jak UMF. z reszta UMF byl skazany na porazke. Bo kto organizuje Impreze przed sunrisem !?
Akurat data UMF-u to był najmniejszy problem :)

dyniu
25-09-2012, 15:36
czekam za pełnym składem wtedy się będę zastanawiał.....

mi7
25-09-2012, 16:35
Co wy wszyscy macie z tymi www? Kurde kiedyś nie było neta i koncerty oraz inne eventy się odbywały z dużą pompą!?

Grrucha8
25-09-2012, 17:18
dla mnie to jeden wielki burdel na kółkach,jako pierwszy taki event powinien zareklamować się perfekcyjnie by przyciągnąć uwagę,powinien pokazać dlaczego mamy zamiar wybrać właśnie te impreze a nie inną,a tu zero przyciągnięcia uwagi,wszystko to wygląda jakby 2dwóch kolegów w internacie z nudów zrobiło sobie stronke i ogłosiło że będą balety,ale to tylko takie moje skromne zdanie,zobaczymy co z tego wyniknie,już 2 razy się poślizgłem,mowa o NRG1 i UMF,jestem od tej pory cholernie ostrożny.

Electik Music Festival
25-09-2012, 17:33
OMG ze tak powiem :) Zatem zapraszam do czekania na pelny sklad:)
A ci co Nam zaufali mimo "kiepskiej strony" "sklepu nie autorskiego" i innych blachych rzeczy serdecznie dziekujemy za zakupione bilety :)

I od razu przepraszam za ewentualne bledy ortograficzne lub skladniowe ale nie rozmawiam na codzien w jezyku Polskim od 7 lat i troche na beret siadlo :)

Uprzedzam bo zaraz beda komenty odosnie tego :)

Pozdrawiam,
Łukasz

mi7
25-09-2012, 19:56
Do Line Upu dodany został MATT BUKOVSKI :) graty PIOTR :crigon_04:

Cristoval Martin
25-09-2012, 20:10
jestem od tej pory cholernie ostrożny. Ja sie wcale nie dziwie. Za duzo osob zostało zrobionych w h....

mi7
25-09-2012, 22:16
I widze według fejsa ze do line up'u wskoczył SKYTECH ! :)
Welcome on board !

matiusmm
25-09-2012, 22:29
EMF w sumie najlepiej zrobisz jak wrzucisz jakieś konkretne skany dokumentów np że Arena wynajęta, ludzie od oprawy wynajęci, artyści itp. (oczywiście dane zamazane) wtedy już będzie co nie co pewniej.

I jeszcze pytanie czy jak zamówię sobie teraz bilet za 67zł a nie spodoba mi się lineup to muszę płacić czy nie ? albo chciałbym zapłacić dopiero w styczniu/lutym 2013

mi7
25-09-2012, 22:43
EMF w sumie najlepiej zrobisz jak wrzucisz jakieś konkretne skany dokumentów np że Arena wynajęta, ludzie od oprawy wynajęci, artyści itp. (oczywiście dane zamazane) wtedy już będzie co nie co pewniej.


ALE SUCHAR hahaha

Electik Music Festival
25-09-2012, 22:52
EMF w sumie najlepiej zrobisz jak wrzucisz jakieś konkretne skany dokumentów np że Arena wynajęta, ludzie od oprawy wynajęci, artyści itp. (oczywiście dane zamazane) wtedy już będzie co nie co pewniej.

I jeszcze pytanie czy jak zamówię sobie teraz bilet za 67zł a nie spodoba mi się lineup to muszę płacić czy nie ? albo chciałbym zapłacić dopiero w styczniu/lutym 2013


Hmm co do udostepniania dokumentow to ja nie mam z tym problemow.. dane zamarze i ok...

Cena biletu 67 PLN>. zamawiasz teraz placisz pozniej.. Jak nie spodoba sie Line Up albo cos innego nie musisz dokonywac platnosci.. nie zmuszamy i nie masz obowiazku.

ALE SUCHAR hahaha

Hmm suchar nie suchar.. jak to ma uspokoic przyszlych uczestnikow i zapewnic to ze EMF to nie kolejna wtopa polskich agencji to dlaczego by nie zdobyc sie na taki sposob na zdobycie zaufania:) EMF jest nowa agencja na rynku polskim.. Wiec mozliwe ze tak zrobimy :)

Czesyek
25-09-2012, 22:57
LOL ale tu sledztwo trwa :D
nie dziwie sie , EMF .... interesujace bede sledzic ten temat :D

Electik Music Festival
25-09-2012, 23:05
LOL ale tu sledztwo trwa :D
nie dziwie sie , EMF .... interesujace bede sledzic ten temat :D

Nooo warto :) bo moze Polacy zaczna wierzyc w Ludzi :)

maciej12312
25-09-2012, 23:45
Ciekawe co z tego wyniknie : ) życze powodzenia w planowaniu imprezy, bo moze nawet i zawitam jesli wszystko bedzie wiarygodne... ale jak narazie to amatorsko to wszystko wyglada

Electik Music Festival
26-09-2012, 12:09
Ciekawe co z tego wyniknie : ) życze powodzenia w planowaniu imprezy, bo moze nawet i zawitam jesli wszystko bedzie wiarygodne... ale jak narazie to amatorsko to wszystko wyglada

Drogi Macku !

Wyglada amatorsko bo?
Wiem wiem wy wszyscy myslicie ze zorganizowanie Eventu to obdzwonienie Artystow, zamowienie lokalu i juz mozna imprezowac?

Nad bookingami siedzimy od 5 miesiecy ! Nie jest latwo zabookowac kogokolwiek przed ogloszeniem TOP100 DJs!

kazdy czeka na jak najwieksze profity oraz booking fee's.

Scena? Swiatlo? Pokaz pirotechniczny? To miesiace przygotowan!

Nie wierzycie? my nie ukrywamy firm wspolpracujacych z nami.
Na stronie podalismy ich kontakty. Telefony w lapke i dzwonicie ! I bez problemu wam powiedza czy takowe Show jest przygotowywane czy tez nie !

Sponsorzy? Loga? Strona? Sklep?

Do wszystkiego sie przyczepiacie. Zeby byc szczerym z Wami. Sam stworzylem strone.. Malo profesjonalnie? Tam bo jestem Muzykiem a nie grafikiem, ale przynajmniej moge edytowac i updateowac info kiedy chce ! I nie musze prosic nikogo o to aby cokolwiek zmienil.

Widzialem komentarze, że strona cienka etc. No tak.. Moglem zainwestowac w Strone :) I sprzedac wam produkt jak UMF! I co teraz latacie za Kasa i nie ma mozliwosci odzyskania.. Zakup biletow na UMF to jedno wielkie przekierowywanie ze strony na strone.. I teraz pytanie "Do kogo kierowac reklamacje?" Ja inwestuje w oprawe Eventu i artystow nie w Strone bo to bzdura.. Najawzniejsze to aktualne info.

Strona dziala, Sklep tez wiec nie rozumiem?

Nasz sklep na "sklepna5" zarejestrowany jest na Moja firme czyli Electik Records. Czyli zakupu biletow dokonujecie bezposrednio u Nas nie na wlotkach albo innych podobnych stronach.

Mechanizm ten sam tylko opakowanie inne. Metody platnosci identyczne, forma wysylki tak samo..

Wiec prosze was ogarnijcie sie w Koncu. przemyslalem sprawe skanow.. Nie ma sensu wam pokazywac naszych dokumentow.. bo i z tym bedziecie wietrzyc podstep.

Jak juz zauwazyliscie przedsprzedaz ruszyla. Bilety w Cenie 67PLN dostepne na stronie.
Wiele osob zamowilo bilet juz teraz, a tak jak wy nie znaja LU.

Wybrali opcje Przelew i to mi sie podoba. Nie musza placic teraz tylko jak oglosze pierwszych Headlinerow.

Zabezpieczenie dla was, oraz mozliwosc zamowienia biletu w wyjatkowo niskiej Cenie bez obowiazku dokonywania platnosci od razu.\

Wiec jak bym byl oszustem jak UMF to zrobil bym opcje pay now a nie dawal mozliwosc zamawiania biletow w promocji bez oplat!

Mysle ze chociaz troche wam otworzylem oczka.

I jeszcze jedno... Jak samemu robisz wszystko to wieksza radosc jest z tego niz jak zlecasz prace innym !

Wiec jak sie komus strona nie podoba albo inne malo istotne bzduru to juz wasz problem.
Jak bym byl jak inni to wogole bym nie pisal z wami... Bo jak zauwazyliscie z innymi agencjami wogole nie ma kontaktu..

Pozdrawiam

matiusmm
26-09-2012, 12:40
w sumie ja się przekonałem i mam nadzieję że wszystko wypali i ta agencja wyprze i przebije umierające msm events

zapytałem się wczoraj mailowo ludzi od Areny Poznań i mi odpisali że taka impreza jest u nich zaplanowana:
http://i.imm.io/FGuA.png

także życzę powodzenia i ja raczej na pewno będę :)
oby lineup dopasił :D

Grrucha8
26-09-2012, 12:44
Gość mnie przekonał,czekam na line up i być może zawitam :)

PitBullek
26-09-2012, 12:50
A wiec mamy support dopiety http://asot-only.pl/images/smiles/smile1.gif

Skytech, Matt Bukovski, DJ Munder , Ummet Ozcan Teraz po woli bedziemy informowali was o reszcie Line Up-u czyli Headlinerach

ciekawe kto dalej :)

Electik Music Festival
26-09-2012, 12:59
No w Koncu :) Dziekuje za zaufanie i teraz pozostaje wam czekanie na wiecej info... Od rana do nocy pracujemy nad tym... Pozwolcie nam Was zaskoczyc :)

kriskk6
26-09-2012, 14:00
Jestem ciekaw całego LU
Liczę na kogoś z poniżej wymienionych:

ABOVE & BEYOND
KHOMHA
MARKUS SCHULZ
ORJAN NILSEN
MR PIT
OMNIA

hmm można liczyć na kogoś ?? :)

Jaka firma bdz zajmowała się wizualizacjami ??? ktoś z zagranicy , PL ??? z PL to widziałbym tylko ClockWork

Zapewne bdz ta impreza uwieczniona , w tej roli widziałbym ekipę RMvision

dyniu
26-09-2012, 14:13
Jak już to

John 00 Fleming
Bjorn Akesson
Bryan Kearney
Simon Patterson
Kai Tracid
Heatbeat
Tritonal
A.S.Y.S
John O'Callaghan

Chociaż z dwóch jakby było z tej listy.....

mi7
26-09-2012, 14:28
I po co było odrazu skreślać kogoś?? Pewnie niedługo dodani zostaną partnerzy medialni, reszta handolwych itd. Z autopsji wiem ze organizacja eventu nie pstryknięcie palcami! Łukasz bedzie dobrze, wręcz zajebiście ;)

Frozen
26-09-2012, 15:12
Będzie ktoś z półki Goa & Psy Trance ? :))

mi7
26-09-2012, 15:36
Jestem ciekaw całego LU
Liczę na kogoś z poniżej wymienionych:

ABOVE & BEYOND
KHOMHA
MARKUS SCHULZ
ORJAN NILSEN
MR PIT
OMNIA

hmm można liczyć na kogoś ?? :)

Jaka firma bdz zajmowała się wizualizacjami ??? ktoś z zagranicy , PL ??? z PL to widziałbym tylko ClockWork

Zapewne bdz ta impreza uwieczniona , w tej roli widziałbym ekipę RMvision

Clockwork ;) będzie się zajmowal visualem ;) Poza tym na www są wypisani i odnośniki do ich stron ;) :ab:

maciej12312
26-09-2012, 16:23
Ten email tez mnie przekonał, kurde mam nadzieje ze bedzie ktos ze stajni Coldharbour, marzy mi sie Markus Schulz :)

matiusmm
26-09-2012, 18:14
jak już wymieniacie to ja bym się ucieszył jakby przyjechali Swedish House Mafia, chociaż raz do polski no ale oni już 23 lutego grają w Toronto ;(

Chuckie
Feede Le Grand
Dimitri Vegas & Like Mike
Steve Aoki

kogoś z nich dobrać ;)

Czesyek
26-09-2012, 18:23
Swedish House Mafia

Chuckie
Feede Le Grand
Dimitri Vegas & Like Mike
Steve Aoki

kogoś z nich dobrać ;)

jak to ma byc impreza trance a nie house !!
najpierw zapoznaj sie z tematem a pozniej pisz posty :P
Jesli bedzie cos ala Tech Trance to moge sie zjawic Np :D Idecent Noise to moge wpasc

Sanbit
26-09-2012, 18:31
Mógłbym prosić o email kontaktowy tutaj ? ;)

M.Barens
26-09-2012, 18:43
bardzo interesujący event ! Zastanawiam się nad wyjazdem !

Camind
26-09-2012, 19:20
bilet zamowiony, jak to sie okaze ze to jakis faken po 2 czy 3 miesiacach to zabije autorow.... ;/

i dajcie Marcusa Shulza lub Armina ;p

mi7
26-09-2012, 19:26
Arena zabookowana, firmy potwierdzone (sponsorzy) potwierdzeni, to czemu faken? Poza tym w świetle polskiego prawa groźby są karalne!

Pozdro!

Camind
26-09-2012, 19:28
Hehehe ;p tak mi sie napisalo bo se uzduralem tymi wiadomosciami z tematu UMF :D
To jutro wplata bedzie robiona, a jak tam dojechac na jakiej stacji pkp wysiadac??

mi7
26-09-2012, 19:31
Poznań Główny PKP do areny jest około 2-3km pieszo. Poza tym wszytkie mapki będą zrobione w odpowiednim czasie ;)

POZDRO!

Camind
26-09-2012, 19:34
to jutro faken kurden wplacam pieniadze na konto ;p

mi7
26-09-2012, 19:40
Nie musisz mozesz zamówić i czekać;) zapłacisz jak będzie cały LU i np nowa strona itd. rozumiesz?

Kamillo13
26-09-2012, 19:55
Artento Divini to kolejny dj który zagra:)

mi7
26-09-2012, 19:56
ARTENTO DIVINI oficjalnie doszedł do LU

MichuSeven
26-09-2012, 19:58
Ojj będzie gruby balet :)

mi7
26-09-2012, 20:00
Będzie spokojnie ;)

Cristoval Martin
26-09-2012, 20:03
Robi sie coraz bardziej ciekawie!

Electik Music Festival
26-09-2012, 20:07
OK Clubbersi :)

A wiec jak juz zauwazyliscie Artento Divini potwiierdzony :)

A teraz zachecam do skladania zamowien na bilety w pierwszej puli bo jak zauwazylem po ogloszeniu Artento Divini masowo zaczynacie skladac ordery :)

I jeszcze raz mowie... To nie Fake tylko Real ! Nowa Agencja z nowym Show ! ! ! Nie pozalujecie :)

mi7
26-09-2012, 20:17
Łukasz SHOW to mało powiedziane, bedzie lepiej niż zaje*iście.... !

Camind
26-09-2012, 21:15
dajcie plis Marcusa Shulza lub Cosmitow

matiusmm
26-09-2012, 21:16
a jak tam dojechac na jakiej stacji pkp wysiadac??

tak najlepiej dojść - Nieznana droga do Nieznana droga - Mapy Google (http://goo.gl/maps/tkBEp)
PKP - Poznań Główny wysiadasz

http://img222.imageshack.us/img222/5823/65e11dac05ad4794b68ac9f.png

generalnie szukaj takiego dużego kultowego budynku:
http://img69.imageshack.us/img69/175/67b9ee1fcc4048b2a511e0a.png

Electik Music Festival
26-09-2012, 21:24
dajcie plis Marcusa Shulza lub Cosmitow

Nie damy bo Markus jest juz zabookowany w tym czasie
az do konca marca

mi7
26-09-2012, 21:27
Co do mapek i rozkładów obiecuję ze przygotuj odpowiednie( postaram się o największe maista ościenne Poznania oraz dalsze) oraz wszytkie mapki, natomiast tak jak mówie jest jeszcze sporo czasu do terminu zero i ostrego baletu na EMF!

Kameleon
26-09-2012, 21:47
już w danej chwili jest ciekawie!
Matt Bukovski - produkcje genialne, więc mam nadzieję, że sety też :)
Skytech - mocno i energicznie, czyli tak jak mi się podoba ;- )
Ummet - jak wyżej :)
Artento - byłem na jego występie bodajże 5 razy w klubie 139 - peeełen pozytyw - zarówno jako dj jak i człowiek :)
tak więc czekamy na resztę nazwisk!

już teraz mogę powiedzieć, że nawiązaliśmy współpracę z organizatorami i będziemy mieli dla Was kilka wejściówek, ale wszystko w swoim czasie ;-)

Camind
26-09-2012, 21:49
dajcie 1 juz teraz dla mnie ;p
pomoge w zamian rozkladac scene....

mi7
26-09-2012, 21:51
Potwierdzam, kontakt nawiązany, ale potrzymamy Was w napięciu przez jakiś czas!
A na chwilę obecną jak to mówią:

Zapowiada sie gruby balet milordzie ;)

Pozdro!

I pytajce, a przedewszystkim rozgłaszajcie ;)

Camind
26-09-2012, 21:52
a takie pytanie ile osob przewidujecie na tym "evencie??" w setkach czy tysiącach?? ile max bylo by? 20 tys??

Kamillo13
26-09-2012, 22:02
jeszcze dochodzi Sneijder :)

MichuSeven
26-09-2012, 22:02
Kolejnym artystą ktory wystapi na scenie EMF to Sneijder (https://www.facebook.com/sneijdermusic) :)

mi7
26-09-2012, 22:03
nie 20 tyś wykracza poza możliwości areny ;) ale bedzie grubo ;)

Camind
26-09-2012, 22:16
wow ;p dajcie jeszcze jakas mega gwiazdkę ;p

mi7
26-09-2012, 22:17
a co do ilości osób jak przyjdziecie to się dowiecie ;)

Electik Music Festival
26-09-2012, 22:18
Teraz bedzie czas na gwiazdy ale z tym to musimy poczekac bo nie stety bookingi gwiazd troche sie przeciagaja za sprawa TOP 100DJs pool.

Ale i tak mam nadzieje ze powoli zaspokajamy wasze oczekiwania?

Camind
26-09-2012, 22:20
Tak ;p

ale ostatnią gwiazdkę jaka mozecie dac to marcus schossow bylo by cos, poprostu mega wypasnie ;p

Kamillo13
26-09-2012, 22:36
Tak ;p

ale ostatnią gwiazdkę jaka mozecie dac to marcus schossow bylo by cos, poprostu mega wypasnie ;p

tam ma być Trance a nie szosoły, szzulce i kosmici hahaha

Szypeć
26-09-2012, 23:05
Jakby był Eco to może i ja z kumplem bym się pofatygował ;]

ScorpionDaw
26-09-2012, 23:17
kamil99_2009 -> Marcus grał ostatnio na targach w poznaniu na planeta born tu party, a Cosmici będą przeciez na godskitchen, przydałaby sie świeża krew a nie ciągle wałkować to samo ;p

Electik Music Festival
26-09-2012, 23:42
kamil99_2009 -> Marcus grał ostatnio na targach w poznaniu na planeta born tu party, a Cosmici będą przeciez na godskitchen, przydałaby sie świeża krew a nie ciągle wałkować to samo ;p

Swieza krew? tzn? Cosmic mial byc u nas ale nie stety graja gdzies indziej w tym dniu.. Markus zajety ! Wiec kto jest ta swieza krwia?

szybki123
27-09-2012, 00:18
Kolego @EMF jak wyjaśnisz mi dlaczego na obrazku jest 9 marzec 2013 to kupie bilet ;D
http://www.electikfestival.sklepna5.pl/electikfestival/miniaturki/4.jpg

Coraz bardziej line-up mnie przekonuje :) czekam na dalsze info...

Ja jeszcze prosze o Arneja albo Eco i będzie rewelka ;D

Electik Music Festival
27-09-2012, 00:41
Kolego @EMF jak wyjaśnisz mi dlaczego na obrazku jest 9 marzec 2013 to kupie bilet ;D
http://www.electikfestival.sklepna5.pl/electikfestival/miniaturki/4.jpg

Coraz bardziej line-up mnie przekonuje :) czekam na dalsze info...

Pierwsze plany odnosnie daty festivalu byly na 9 Marca i tak grafik zrobil projekty Biletow, ale jako ze ten plan szybko sie zmienil ustalilismy, ze data imprezy to 23 Luty.

Data zostala potwierdzona i oficjalnie zatwierdzona przez Arene , artystow oraz sponsorow.

Na ta chwile nasz grafik ogarnia finalny projekt na ktorym beda wszystkie poprawne dane jak i loga sponsorow :) wtedy to dokonamy zmiany grafik na stronach :)

Electik Music Festival
27-09-2012, 00:56
Clubbers Image Uploader 3.0-Electik Music Festival 2013.jpg (http://www.up.4clubbers.pl/show.php/29755_ElectikMusicFestival2013.jpg.html)

Electik Music Festival
27-09-2012, 00:58
chyba nie umiem dodawac zdjec :) haha

matiusmm
27-09-2012, 01:27
na tym plakacie jest błąd bo skąd 29 luty w 2013 roku :D

w sumie jakbyś potrzebował grafika to może bym Ci mógł pomóc

Electik Music Festival
27-09-2012, 01:40
na tym plakacie jest błąd bo skąd 29 luty w 2013 roku :D

w sumie jakbyś potrzebował grafika to może bym Ci mógł pomóc

No wlasnie teraz na Facebooku do mnie napisali.. ja sam duren nie zauwazylem.. W nazwie Electik records tez jest blad :)

i w www na dole tez jest c zamiast K ELECTIK

Rano wszystko bedzie poprawione .. ja juz grafikowi notke napisalem wiec jak sie pojawi to od razu poprawki strzeli :)

I od razu Przepraszamy za to ale zmeczenie sie nam wszystkim daje we znaki i pozniej wychodza konie :) a teraz Do lozka:)

Pozdrawiam i do jutra:)

matiusmm
27-09-2012, 02:25
taka bardzo szybka fanowska robota:
http://img6.imagebanana.com/img/yteytt5q/electikfestival.png

@edit a tu drugi przeróbka z umf
http://img6.imagebanana.com/img/d40py0x2/UMFElectikfestival.png

Matt Bukovski
27-09-2012, 04:19
haha, ten drugi plakat to nie za dobry bo się źle kojarzy :p a pierwszy wg mnie świetny

Sanbit
27-09-2012, 07:35
Proponowałbym na Waszym miejscu dopinać takie detale na ostatni guzik i dopiero wypuszczać je w świat. Dla mnie osobiście takie błędy są rażące i przekonują o braku profesjonalizmu. Jeśli decydujecie się na publikacje plakatu to niech to będzie plakat zweryfikowany przez kogoś profesjonalnego.
Co do biletu... Osobiście się wstrzymuję przynajmniej na jakiś czas.
Ps. LUTY -> LUTEGO
23 LUTEGO

Szypeć
27-09-2012, 09:22
Proponowałbym na Waszym miejscu dopinać takie detale na ostatni guzik i dopiero wypuszczać je w świat. Dla mnie osobiście takie błędy są rażące i przekonują o braku profesjonalizmu.
Zgadzam się z tym. Przypomina mi to trochę sytuację z UMF-em, ale o tyle dobrze, że w tym przypadku mamy kontakt z organizatorem i wszystko da się wyjaśnić, a przy UMF-ie kontaktu nie ma do teraz :]

brzooskaa
27-09-2012, 10:38
To jest po prostu śmieszne i żałosne co tu czytam, wygląda mi to na coś takiego jakby 3 kolegów się zaczęło bawić w organizację imprezy.. Szkoda bo jeśli ktoś naprawdę by chciał zrobić taki line up, z chęcią bym się wybrał, ale podejście "organizatorów" po prostu zwyczajnie odstrasza ..

Electik Music Festival
27-09-2012, 11:02
To jest po prostu śmieszne i żałosne co tu czytam, wygląda mi to na coś takiego jakby 3 kolegów się zaczęło bawić w organizację imprezy.. Szkoda bo jeśli ktoś naprawdę by chciał zrobić taki line up, z chęcią bym się wybrał, ale podejście "organizatorów" po prostu zwyczajnie odstrasza ..

3 kolegow? hmm no ok... troche sie mylisz pomnoz to przez 12 bo tyle osob na dziendzisiejszy przygotowuje cala impreze.

Nie chcesz to nie musisz przychodzic:) masz jeszcze imprezy MSN w PL :)

brzooskaa
27-09-2012, 11:10
3 kolegow? hmm no ok... troche sie mylisz pomnoz to przez 12 bo tyle osob na dziendzisiejszy przygotowuje cala impreze.

Nie chcesz to nie musisz przychodzic:) masz jeszcze imprezy MSN w PL :)
MSN.. no właśnie, już sam brak poprawnej pisowni mnie śmieszy :)

Electik Music Festival
27-09-2012, 12:17
MSN.. no właśnie, już sam brak poprawnej pisowni mnie śmieszy :)

MSM literowka.. do 5 rano nie spalem a wstalem o 8 wiec wybacz za bledy. Widze ze znalazl sie kolejny co zasiada w lozy szydercow?

Jak bys poczytal wczesniejsze posty to masz wszystko wyjasnione... Ale za leniwy chyba jestes i brak mi slow na takich ludzi jak Ty:)

Pozdro

Grrucha8
27-09-2012, 12:49
dla mnie moze byc nawet i MSŃ ta agencja u mnie jest przegrana i nigdy nie pojade na zaden ich event

Johny_um
27-09-2012, 13:52
Robi się coraz ciekawiej, niech dojdzie 2-3 dobrych headlinerów a na bank zawitam w lutym do Poznania :)

Wecko
27-09-2012, 14:29
Skoro organizator tutaj zagląda i bierze pod uwagę nasze opinie chciałbym podać postacie, które chetnie bym zobaczyl 23 lutego :)


Orjan Nilsen, Laidback Luke, Eddie Halliwell, Ashley Wallbridge,Umek :)


Dziękuje, pozdrawiam :)

Strongbow
27-09-2012, 15:29
Skoro organizator tutaj zagląda i bierze pod uwagę nasze opinie chciałbym podać postacie, które chetnie bym zobaczyl 23 lutego :)

Orjan Nilsen, Laidback Luke, Eddie Halliwell, Ashley Wallbridge,Umek :)

Dziękuje, pozdrawiam :)
TRANCE!? :dash2:
W ogole wiesz co to za Festiwal?

Wecko
27-09-2012, 15:37
Okej sorry nie doczytałem hasła "Trance for life " , ale to chyba nie powód żebys walił barana w sciane, jeszcze ci sie krzywda stanie :)

Electik Music Festival
27-09-2012, 15:39
Skoro organizator tutaj zagląda i bierze pod uwagę nasze opinie chciałbym podać postacie, które chetnie bym zobaczyl 23 lutego :)


Orjan Nilsen, Laidback Luke, Eddie Halliwell, Ashley Wallbridge,Umek :)


Dziękuje, pozdrawiam :)

A wiec Orjan, Eddie, zabookowani przez inna impreze w innym panstwie
Umek, Ashley, Laidback nie ta impreza.

Przepraszamy!

mi7
27-09-2012, 15:42
Ale jestem pewnien, że line up Was powali ;) Bedzie meeegaaaaa balet!

Grrucha8
27-09-2012, 16:24
a może Tydi, Marcus Shulz, Mem, Mat Zo ???

szybki123
27-09-2012, 16:30
Ale jestem pewnien, że line up Was powali ;) Bedzie meeegaaaaa balet!

Mam nadzieje, byle był odświeżony a nie ciągle ci sami... :D Jesli 23 luty 2013 ten event to co z Trance Explosion (zazwyczaj blisko walentynek był ten event)?? Pewnie nie będzie edycji lutowej tego eventu w 2013 roku....

ps. wiem że te pytanie powinno byś skierowane do MSM ale może coś o tym wiecie ;)

Electik Music Festival
27-09-2012, 16:44
Mam nadzieje, byle był odświeżony a nie ciągle ci sami... :D Jesli 23 luty 2013 ten event to co z Trance Explosion (zazwyczaj blisko walentynek był ten event)?? Pewnie nie będzie edycji lutowej tego eventu w 2013 roku....

ps. wiem że te pytanie powinno byś skierowane do MSM ale może coś o tym wiecie ;)

Nie to nie jest Trance Explosion EMF to nowy produkt.

A line Up ... hmm zobaczycie :)

szybki123
27-09-2012, 16:52
Nie to nie jest Trance Explosion EMF to nowy produkt.

A line Up ... hmm zobaczycie :)

Wiem że nowy event, tylko zastanwiałem się czy nie bedzie 2 lutowych eventow ;D

EMT: podaj jeszcze jedno nazwisko dzisiaj chociaż...

Electik Music Festival
27-09-2012, 17:50
NIe moge podac nazwiska poniewaz nie jest jeszcze potwierdzone w 100%

wiec zbedne bedzie informowanie was o Naszych Planach..

Grrucha8
27-09-2012, 17:59
póki co Ummet jak najbardziej na plus,czekam dalej :)

Adriano77
27-09-2012, 21:27
załatwcie Solarstone i będzie wypas

Kameleon
27-09-2012, 21:48
również mam wrażenie, że na polskie eventy zbyt często zapraszani są Ci sami artyści ;/ W&W czy Markus Schossow to tylko przykład, a tak na prawdę wystarczy z głową wszystko rozplanować i też można zachwycić line-up'em po na pewno niższej cenie :)
obecny line-up już jest na dobrej drodze (Bukovski, Skytech, Artento czy Ummet to nazwiska na wielki +), ale organizator pytał o "świeżą krew"... dla mnie byli by to np:
Solarstone, Mat Zo, Andrew Beyer, Paul Oakenfold , Eco, Myon & Shane54, Tenishia, czy Estiva - chociaż połowa tych nazwisk i odnosicie sukces! a głównym 'headlinerem' mogłaby być grupa Above & Beyond :serce:

Kamillo13
27-09-2012, 22:10
a głównym 'headlinerem' mogłaby być grupa Above & Beyond :serce:

Above & Beyond= 2 godziny snu na trybunach areny,

Czyli ja bym zrezygnował

Szypeć
27-09-2012, 22:34
Ktoś tu dawał potwierdzenie od Areny, to ja dam jeszcze od siebie:
http://i.imgur.com/wBtNz.png

Kameleon
27-09-2012, 22:44
Above & Beyond= 2 godziny snu na trybunach areny,

Czyli ja bym zrezygnował

masz Ummet'a, Artento czy Skytech'a, a oni cisną niemiłosiernie... a A&B wprowadzają niesamowity klimat!

mi7
27-09-2012, 22:49
Na chwilę, obecną potrzymamy Was w niepewności, narazie zamawiajcie bilety w promocyjnej cenie, oczywiście pula tych wejściowek jest ograniczona!

mi7
27-09-2012, 23:04
Każdy, kto zamowi bilet w pierwszej puli weźmie udzial w losowaniu BACKSTAGE PASS, który będzie umożliwiał wejście za "kulisy" Eventu, przywitać się z Artystami, wypić z nimi szampana, czy też porozmawiać z Nimi. Poza tym, zobaczycie jak to wszytko wygląda od KUCHNI.

Kamillo13
28-09-2012, 13:05
Każdy, kto zamowi bilet w pierwszej puli weźmie udzial w losowaniu BACKSTAGE PASS, który będzie umożliwiał wejście za "kulisy" Eventu, przywitać się z Artystami, wypić z nimi szampana, czy też porozmawiać z Nimi. Poza tym, zobaczycie jak to wszytko wygląda od KUCHNI.

chodzi o wejściówki standart czy vip?

Kamillo13
28-09-2012, 13:09
masz Ummet'a, Artento czy Skytech'a, a oni cisną niemiłosiernie... a A&B wprowadzają niesamowity klimat!

Skytech jest u mnie stracony po Bemowo Surround Sound :) kto był ten wie o co chodzi :kwasny:
co do Artento jak najbardziej na plus :) Ummet odpowiada mi średnio ale najlepsi jak na razie moim zdaniem to Matt Bukovski i Sneijder :) czekam na tego drugiego, to on jest na tą chwilę dla mnie gwiazdą wieczoru :)

mi7
28-09-2012, 13:27
O bilety standard pierwszej puli.

Pozdro,

mi7
28-09-2012, 13:40
Jeśli chodzi o bilety VIP to prezentuje się tak:

Bilet Golden:
http://electikfestival.com/wp-content/uploads/2012/05/zlota-300x193.png

Bilet upoważniać będzie do wstępu na strefę umiejscowioną na balkonie z widokiem na główną scenę z zagwarantowanym miejscem siedzącym

Dodatkowe przywileje:
- osobne wejście na teren imprezy
- osobną bezpłatną szatnię i toaletę
- bezpłatne zimne napoje (ilość ograniczona)
- bezpłatne zimne napoje energetyczne (ilość ograniczona)
- bezpłatne piwo Lech (ilość ograniczona)

Bilet Deluxe
http://electikfestival.com/wp-content/uploads/2012/05/platinum-300x193.png
Bilet upoważniać będzie do wstępu na strefę umiejscowioną na balkonie z widokiem na główną scenę z zagwarantowanym miejscem siedzącym

Dodatkowe przywileje:

- osobne wejście na teren imprezy
- osobną bezpłatną szatnię i toaletę
- bezpłatne zimne napoje (nieograniczona ilość)
- bezpłatne zimne napoje energetyczne (nieograniczona ilość)
- bezpłatne piwo Lech (nieograniczona ilość)
- bezpłatne drinki alkoholowe (nieograniczona ilość)
- bezpłatny catering dostępny przez cały czas trwania imprezy

Electik Music Festival
28-09-2012, 14:00
O bilety standard pierwszej puli.

Pozdro,

Nie wprowadzaj ludzi w blad !

Kazdy bilet zamowiony do 15 Pażdziernika 2012 bierze udzial w losowaniu BACKSTAGE PASS!

mi7
28-09-2012, 14:06
Rzeczywićie, mój błąd, oczywiście wszytskie bilety zamówine biorą udział w losowaniu BACKSTAGE PASSu ;)

Przepraszam, oczywiście biore to na klatę. Mój błąd. :kara:

Electik Music Festival
28-09-2012, 16:47
UWAGA CLUBBERSI !!!

Pierwsza pula biletow na Electik Music Festival w cenie promocyjnej 67 PLN za bilet Standardowy bedzie w sprzedazy do 15/10/2012

Jako ze wplynelo sporo zamowien prosze o dokonywanie wplat za zamowione bilety gdyz chcemy zlecic ich drukowanie oraz rozpoczac wysylke do klientow.

Bilety beda w formie kart kredytowych/zblizenionych zabezpieczonych hologramem oraz indywidualnym KODEM dlatego wydrukowanie Kart zajmuje okolo 4 Tygodni.

Wszystkie bilety zakupione do 15/10/2012 wezma udzial w losowaniu Jednego BACKSTAGE PASS.

Losowanie odbedzie sie 20/10/2012

W razie jakichkolwiek pytan prosze o kontakt:
[email protected]

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4042346455491&set=oa.418964578139403&type=1&theater

Electik Music Festival
28-09-2012, 16:51
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4042346455491&set=oa.418964578139403&type=1&theater

delVEGas
28-09-2012, 17:33
Zobaczymy czy Event wypali, bilety pewnie będą jeszcze w dniu imprezy więc się wstrzymam ;-)
Ciekawe kto jeszcze dojdzie

Electik Music Festival
28-09-2012, 17:39
Zobaczymy czy Event wypali, bilety pewnie będą jeszcze w dniu imprezy więc się wstrzymam ;-)
Ciekawe kto jeszcze dojdzie

Bilety dostepne beda tylko w stalych punktach sprzedazy i na stronie Electik Festival (http://www.electikfestival.com)

W dniu imprezy bilety nie beda sprzedawane. Chodzi o drukowanie i logowanie ich w Systemie.

Ale spokojnie 2 Pula biletow dostepna bedzie od konca pazdziernika wiec sporo czasu na zdecydowanie sie i zakup:)

Informacja podana powyzej dotyczy biletow w promocyjnej cenie 67PLN.

Czesyek
28-09-2012, 22:58
to jesli nie beda dostepne w kasie przed impreza to powiem tak : dziwne macie zasady !!
to ja dzoekuje za takie event moja obecnosc jednak odwolana

Wecko
29-09-2012, 01:17
W dniu imprezy bilety nie beda sprzedawane. Chodzi o drukowanie i logowanie ich w Systemie.


To zdanie jednak poddaje w wątpliwosc czy nie powtorzy sie historia z UMF....


Jako ze wplynelo sporo zamowien prosze o dokonywanie wplat za zamowione bilety gdyz chcemy zlecic ich drukowanie oraz rozpoczac wysylke do klientow.


I juz do wplacania namawia, 5 miesiecy przed impreza gdy tak naprawde NIC nie wiadomo....

Cyclone
29-09-2012, 07:58
Impreza sie nieźle zapowiada. Myślę ze nie skończy się to tak jak UMF. Odstrasza mnie trochę termin bo wtedy akurat sesja będzie mnie próbowała zabić :P No chyba ze sobie z nią szybko poradzę. LU już jest fajny a myślę ze będzie jeszcze lepszy po ogłoszeniu reszty gości. Ja chciałbym zobaczyć kogoś z trójki aly&fila, bjorn akesson, suncatcher jeśli chodzi o uplift. Chętnie posłuchalbym też popova, heatbeat, above&beyond, beat service, khoma. No ale zobaczymy jak to będzie. Zaskoczcie mnie EMF.:P mam nadzieje ze się wszystko uda a wtedy może zawitam na ten event

Sanbit
29-09-2012, 08:27
Zobaczymy. Dziwne zasady i mało polskie (na każdym festivalu można kupić wejściówkę przy kasie).

maciej12312
29-09-2012, 09:30
Heh no dokladnie, z jednej strony mozemy spokojnie zamawiac bilety i oplacac je (badz nie) kiedy znane beda wszystkie nazwiska z LU, a z drugiej jakies logowanie, system, sprzedaz tylko do konca pazdziernika, brak wejsciowek w dniu imprezy i wołanie o wpłate...

Grrucha8
29-09-2012, 09:40
Ja sobie odpuszczam :)

Schnap
29-09-2012, 11:56
Ja pasuje, to zachecanie do jak najszybszych wpłat i brak biletow w dniu imprezy jest imho bardzo dziwne.

mi7
29-09-2012, 13:40
Słuchajcie, my naparwde Was, nie zmuszamy do kupowania biletów. To czy Wy chcecie teraz kupić bilety czy w listopadzie, grudniu, styczniu badź lutym to zależy tylko od Was. W październiku kończy się I pula biletów standartowych w cenie 67 złotych. Do tego czasu można je kupować własnie w tej cenie. Bilety będą dostępne cały czas przez internet i w stałych punktach sprzedaży (adresy podamy niebawem). A jeśli chodzi o logowania w systemie, robimy to po to, aby każdy z Was miał szanse na kupno taniego ( jak kto uważa) biletu i wygrania BACKSTAGE PASSu, przecież ktoś może kupić 20 biletów, a potem je sprzedawać na alledrogo itd. A co do sprzedaży biletow przed samą imprezą, sprawa ta na chwilę obecną pozostaje sprawą otwartą.

Naprawdę, jeśli nie chcecie nam zaufać, nie musicie. Wszystkie dane o firmie, sponsorach, kontrahentach podejamy na bieżąco i tak zostanie, kontakt z nami macie. Pytajce a nie pobłądzicie ;)

Na chwilę obecną skupiamy się nad pracami zawiązanymi z Line Upem oraz otoczką techniczną, żeby Ci co na zaufali i zaufają byli zachwyceni tym co zobaczą podczas imprezy.


Pozdrawiam,

matiusmm
29-09-2012, 15:01
dobra dobra ja zamówiłem bilet za 67 ale zapłacę bądź tez nie (zależy od lineupu) w styczniu/lutym tak jak mi to EMF mówił i nie róbcie przekrętów jakbym miał płacić więcej czy coś

to że nie macie na wydrukowanie biletów to słabo...

Czesyek
29-09-2012, 22:58
EMF z wami sytuacja wyglada bardzo podobnie jak z UMF !! Mowicie ze jestescie wiarygodni bo co ?? bo macie sponsorow wymienionych? UMF tez mialo...baaa byl tez film promujacy impreze w Hotelu Hilton z konferencja prasowa,bookingo wielkich artystow na FB czy tez innych stronach, do tego taka marka. Spoty pozniej wspolpraca z Radio RMFMAXXX reklamy na audycji i Reklamy na tablicach ciagnietych przez samochody w Warszawie itp itd. Wszystko wygladalo bardzo realnie i wiadomo jak sie skonczylo!! wy namawiacie do szybkich wplat aby zdobyc biulet w promocyjnewj cenie! do tego nie wiadomo jak bd wygladala sytuacja z biletami przed impreza..smieszne to jest i wybaczcie ale dla mnie jestescie o wiele mniej wiaarygodni od UMF w Maju czerwcu niz wy teraz!! Ja osobiscie jestem bardzo nieufny nowym eventom. dziekuje

kontakt z wami jest ...ale jaki poprzez forum i jakis telefon podany w info.
Gdzie reklamujecie swoja impreze obok 4clubbers? dajcie namiary jakies i chcialbym zobaczuc jakies filmiki z pod waszego szyldu Electic Record czy jak tam sie zwiecie

mi7
30-09-2012, 10:29
Nie porównujcie nas ciągle z UMF. Tak jak mówie narazie nie reklamujemy imprezy, to co dzieje się teraz to poprostu infomacje, żebyście widzieli, że coś się dzieje, itd.


A tak miedzy nami, forumowiczami(nie mówie tego jako organizator), jak kolego coś ci nie odpowiada to napisz mi to na PM, a nie ciagle komentujesz na nie;)

Pozdrawiam,

A co do filmików, spotów, i innej reklamy będzie jak dopniemy resztę LU i partnerów.

Camind
30-09-2012, 11:17
a tak ogole ludziska, UMF nie odbylo sie bo bylo za mala "klubowiczow" i za drogie bilety, jak ten EMF zareklamuje i bilety nie bedą drogie to czemu by nie pojechac i oplacic biletow??


chociasz tak to ja to rozumiem ;p

Kamillo13
30-09-2012, 13:11
Najpierw płaczecie że strona nie jest profesjonalna, a teraz narzekacie na brak reklamy? Jeszcze nie jest wszystko dopięte na ostatni guzik, mam tu na myśli chociażby Line-up . Jak zareklamować w radiu coś co nie jest jeszcze gotowe? Zostanie ogłoszony pełny Lu to wtedy będzie i reklama.

Electik Music Festival
30-09-2012, 19:42
Witam!

przepraszam ze dopiero teraz ale jest weekend wiec ograniczony dostep do neta:)

Czytam i placze...

Informacja ktora byla podawana wczesniej to taka ze mozecie zamawiac bilety teraz w cenie 67PLN dostepne w przedsprzedazy internetowej na stronie festivalu.

Byla rowniez podawana informacja o tym ze wplat dokonywac mozecie po opublikowaniu LU.

Informacja o tym aby dokonywac wplat za zamowione bilety do 15/10 odnosila sie do tego ze sporo kupujacych pytalo kiedy bedzie losowanie BACKSTAGE PASS kytory jest nagroda dla jednej osoby ktora zakupi bilet w przedsprzedazy czyli TERAZ!

Publikujac ten post chcielismy tylko poinformowac ze bilety ktore zostana oplacone wezma udzial w Losowaniu to wszystko... reszta moze dokonac wlaty pozniej... nam to bez roznicy kiedy.. tylko ci co po 15/10 dokonaja wplat to nie wezma udzialu w losowaniu..

Mam nadzieje ze teraz juz rozumiecie o co chodzilo...

Pozdrawiam

maciej12312
30-09-2012, 20:25
No i teraz wszystko jasne.

Sanbit
30-09-2012, 20:31
Jeśli nie wszystko dopiete to po co namawiacie do opłacania biletów. Dla mnie to brak logiki. Bo pomysł na imprezę jest ale widać że biorą się za to ludzie którzy z ogranizacja imprez większych niż klubowe nie mieli doczynienia. Dopnij line up i później sprzedawaj bilety.

Ukii
02-10-2012, 14:14
no narazie niby to organizacyjnie nie jest wszystko tak jak powinno być, jednak mam nadzieje, że wszystko się uda i będziemy się mogli co roku cieszyć nowym dobrym eventem.
liczę na to, żę electik nas pozytywnie zaskoczy

Takada
02-10-2012, 18:44
to że biletów nie można bedzie dostac przed imprezą to moim zdaniem dobre rozegranie własnie:)...organizator ponosi mniejsze ryzyko i wie jaka bedzie frekwencja...a klubowicze nie czekają do dnia imprezy z zakupem:)...w tych czasach każda agencja powinna tak robić:) oczywiście jak będzie wiadomo jaki jest line up:)....

Cristoval Martin
02-10-2012, 18:55
to że biletów nie można bedzie dostac przed imprezą to moim zdaniem dobre rozegranie własnie:)...organizator ponosi mniejsze ryzyko i wie jaka bedzie frekwencja...a klubowicze nie czekają do dnia imprezy z zakupem:)...w tych czasach każda agencja powinna tak robić:) oczywiście jak będzie wiadomo jaki jest line up:)....
Niekoniecznie. Sporo ludzi spontanicznie wybiera sie na eventy m.in. ja.

Takada
02-10-2012, 19:03
Niekoniecznie. Sporo ludzi spontanicznie wybiera sie na eventy m.in. ja.

dokładnie tak jest jak piszesz;)...dlatego powinni zacząc takie coś wprowadzać żeby nie było spontanicznie a wszystko dużo szybciej zaplanowane;).... tak jak organizatorzy musza planować i wszystko przygotować conajmiej pół roku szybciej...tak i klubowicze powinni.... takie jest moje zdanie...

może wtedy by coś się na naszym rynku wkoncu ponownie ruszyło jak kiedyś, bo pamiętam kiedyś się kupowało dużo szybciej bilety nawet nie znając line up a teraz...czekamy do samego końca

Camind
02-10-2012, 19:12
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/425972_411534175568612_694833087_n.jpg

coraz lepsza ta okladka wyglada, z fb wzięte ;p

mi7
02-10-2012, 19:17
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/269079_4058530020070_197993945_n.jpg

Dodatkowe zdjęcie, które możecie zamieszczać jako zdjęcie w tle na fejsie ;)

Sanbit
02-10-2012, 20:11
Niekoniecznie. Sporo ludzi spontanicznie wybiera sie na eventy m.in. ja.

sporo to nie znaczy wszyscy. I można się wybierać spontanicznie ale na sunrise, electrocity, mayday, audioriver czy inne tytuły które są na rynku kilka lat.

Cristoval Martin
02-10-2012, 20:35
sporo to nie znaczy wszyscy. I można się wybierać spontanicznie ale na sunrise, electrocity, mayday, audioriver czy inne tytuły które są na rynku kilka lat.
Nie napisałem ze "wszyscy". Z planowaniem imprezy kilka miesiecy wstecz z kilkoma osobami to jest sytuacja różna. Na poczatku jest chetnych masa osob, a ostatecznie jedzie garstka ludzi.

dyniu
17-10-2012, 15:36
Coś nowego wiadomo ??? Jakieś newsy ? Kiedy ogłoszenie reszty lu ?

Grrucha8
17-10-2012, 16:38
heh... temat zaginął ;D

Fire
17-10-2012, 22:55
e tam zaginął ;D gorzej niż z UMF chyba tu nie będzie także nic tylko czekać :D

PitBullek
18-10-2012, 00:12
Coś nowego wiadomo ??? Jakieś newsy ? Kiedy ogłoszenie reszty lu ?

z tego co tu pisano wczesniej to po ogloszeniu Dj Mag'a :)

Electik Music Festival
18-10-2012, 21:45
Witam wszystkich serdecznie.

Do niedawna mieliście Państwo przyjemność rozmawiać z Łukaszem, jednakże ze względu na to, ze prace nad festiwalem weszły w kolejny etap zaawansowania, nie będzie on już w stanie osobiście zajmować się odpisywaniem na wszystkie wiadomości.

Oczywiście nie zmieniamy polityki i nadal zamierzamy wychodzić na przeciwko Wam - potencjalnym uczestnikom wydarzenia. Dlatego też nadal będziemy odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące imprezy. :)

Padło pytanie na temat tego kiedy odsłonimy resztę line-upu, więc chciałbym Państwa poinformować, że pierwszego headlinera ogłosimy dokładnie 1 listopada. :)
Wtedy też ruszy sprzedaż drugiej puli biletów.

Chciałbym również przypomnieć wszystkim, którym udało się zamówić bilety już w pierwszej puli, że jeżeli chcą wziąć udział w losowaniu jedynego w swoim rodzaju "backstage pass" upoważniającego do wstępu na backstage podczas eventu, to mają czas na opłacenie swojej wejściówki dokładnie do 20 października bieżącego roku (liczy się termin złożenia zlecenia w banku/na poczcie).
Samo losowanie odbędzie się już 25 października i wtedy też poznamy szczęśliwca, który będzie mógł wznieść toast wraz z naszymi artystami. :)

Pozdrawiam,
Michał K. - PR Manager.

Borys.
21-10-2012, 16:08
Teraz bedzie czas na gwiazdy ale z tym to musimy poczekac bo nie stety bookingi gwiazd troche sie przeciagaja za sprawa TOP 100DJs pool.

Ale i tak mam nadzieje ze powoli zaspokajamy wasze oczekiwania?


Czyli, że jeśli artysta będzie niżej w rankingu to jest bardziej prawdopodobny, że będzie ? Bo jeśli tak to super, bo dużo dobrych 'trensowców' jest bardzo nisko, a nawet poza pierwszą setką :) Solarstone, Arnej, Daniel Kandi, Simon Patterson

Mam nadzieję, że jeszcze te 3 nazwiska które dojdą, mnie nie zawiodą.

Electik Music Festival
23-10-2012, 16:44
Przypominamy, że za niespełna dwa dni rozlosujemy wejściówkę "backstage pass", upoważniającą do wejścia na backstage imprezy.

Nazwisko szczęśliwca poznacie Państwo po godzinie 20:00 na naszym profilu facebookowym:

Electik Music Festival na facebooku (http://www.facebook.com/Electikmusicfestival)

Powodzenia. :)

Electik Music Festival
24-10-2012, 12:51
Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości co do organizacji eventu, to chciałbym poinformować, że wraz z dniem dzisiejszym hala "Arena" w Poznaniu, dodała w końcu nasze wydarzenie do swojego kalendarza nadchodzących imprez:

Electik Music Festival na kalendarzu imprez poznańskiej "Areny" (http://arena.poznan.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=333&Itemid=4)

Pozdrawiam serdecznie,
Michał. :)

djpietrek
24-10-2012, 18:31
***** twasz trancre...kiedy wkoncu zagoszczą na stałe Hardy??!!

Electik Music Festival
25-10-2012, 08:58
***** twasz trancre...kiedy wkoncu zagoszczą na stałe Hardy??!!

Pomyślimy o takiej scenie podczas kolejnych edycji. Wszystko będzie zależeć od zainteresowania potencjalnych uczestników eventu. :)

Borys.
25-10-2012, 22:01
a ja myślę, że scena, na której grane były by tylko klasyki miała by powodzenie :) coś pięknego by było

CeeJ4y
26-10-2012, 09:58
zależy jakie klasyki, ja np bardzo chętnie posłuchałbym dream trance'u od takich ludzi jak Ayla, DJ Dado, czy nawet Robert Miles ;) generalnie cały "trance" z przełomu '90/'00 był ciekawy

dyniu
01-11-2012, 20:06
Dochodzą ! ! !

tyDi i John 00 Fleming

1. Matt Bukowski
2. Dj Munder
3. Ummet Ozcan
4. Skytech
5. Artento Divini
6. Sneijder
7. tyDi
8. John 00 Fleming
9. ?

matiusmm
01-11-2012, 20:11
tyDi zajebiście :D

dyniu
01-11-2012, 20:13
Będzie 9 czy 10 artystów ?

Adriano77
01-11-2012, 20:16
Czekamy na ostatnie nazwisko które będzie gwiazdą festiwalu...

Kamillo13
01-11-2012, 23:39
Dochodzą ! ! !

tyDi i John 00 Fleming



mam rozumieć że tyDi zamyka listę supportu?

matiusmm
02-11-2012, 02:58
z tego co piszą na facebooku to dojdzie jeszcze jeden artysta do tej imprezy i na tym się zakończy.

Ukii
02-11-2012, 08:01
z tego jak zapowiadali ten lineup spodziewałem się dużoooooooooo lepszych nazwisk ...

MichuSeven
02-11-2012, 08:59
Nie wiem kogo byście chcieli kogo się wam nie załatwi co wam lu i tak nie pasuje i tak jest zawsze xD czy robi event msm event czy jakaś inna agencja to i tak wam w dypach mało jest !! :) .

Jak dla mnie LU bomba :) główna gwiazda hmm stawiam na above and beyond xD

dyniu
02-11-2012, 11:04
dużo lepszych nazwisk tzn ????

Kamillo13
02-11-2012, 11:39
Nie wiem kogo byście chcieli kogo się wam nie załatwi co wam lu i tak nie pasuje i tak jest zawsze xD czy robi event msm event czy jakaś inna agencja to i tak wam w dypach mało jest !! :) .

Jak dla mnie LU bomba :) główna gwiazda hmm stawiam na above and beyond xD


stary to co mam się cieszyć jak debil z czegoś co mi nie pasuje? psiocze na line-up ponieważ miała być taka bomba. A tu co? Jeśli tyDi jest "bombowy" to gratuluję gustu. Czy widziałem że narzekałem na line-up Dancetination albo Trance Xplosion???? dla mnie ten event to wielki fail. A tą podnietą że jaki to LU nie będzie nakręcali tylko maszynkę. tydi jest jedną z głównych gwiazd? To już taito jest większym headlinerem.

Frozen
02-11-2012, 11:41
Ja myślę, że dla samego 00 Fleminga warto jechać ;)

dyniu
02-11-2012, 11:57
KhoMha jeszcze może byc ewentualnie Simon Patterson lub Heatbeat. Co do lu to nie jest zły przynajmniej można będzie usłyszeć Trance a nie "Trance" ala Gareth Emery itp...Ważne że jest świeżość no jedynie wypieprzyłbym Skytecha i za niego Arctic Moona ewentualnie Indecent Noise

Borys.
02-11-2012, 12:00
wszyscy zawsze narzekają, że w kółko te same nazwiska, że nie ma prawdziwego trance. W końcu jest coś z nowymi nazwiskami, nie oklepanymi na polskich eventach, a dalej jest źle.... to już nie wiem kto by musiał grać żeby wszystkim pasowało. No chyba,że niektórzy narzekają, ponieważ to jest teraz modne

Ukii
02-11-2012, 13:35
wszyscy zawsze narzekają, że w kółko te same nazwiska, że nie ma prawdziwego trance. W końcu jest coś z nowymi nazwiskami, nie oklepanymi na polskich eventach, a dalej jest źle.... to już nie wiem kto by musiał grać żeby wszystkim pasowało. No chyba,że niektórzy narzekają, ponieważ to jest teraz modne

nie będzie tak nigdy że będzie wszystkim dobrze bo każdy ma swój gust ....
mi i 200 osobą ten lineup nie pasuje a Tobie i 457 pasuje no i spoko
po to są różne eventy żeby każdy coś znalazł dla siebie
tylko nie wiem po co się wszyscy czepiają osób które mówią że im nie odpowiada? ja jae na Godskitchen bo mi tam pasuje lineup mimo że cisną wszyscy że słaby, ale mam to w dupie bo mi się podoba i nie będe pisał że Ci którym sie nie podoba jak zwykle narzekają ........... bo mnie do wali niech siedzą w domu ....

dojdzie załóżmy Orjan Nilsen do lineupu EMF i zmienie zdanie bo już będzie dla mnie o niebo lepiej .....

szybki123
02-11-2012, 13:49
tak szczerze ktoś już zapłacił i dostał bilety??

Electik Music Festival
02-11-2012, 14:18
tak szczerze ktoś już zapłacił i dostał bilety??

Bilety będziemy wysyłać od przyszłego miesiąca i owszem - niektórzy już je opłacili.
Termin wysyłki biletów wynika z faktu, że nadal pozyskujemy kolejnych sponsorów wydarzenia, których logotypy będziemy musieli umieścić na owych wejściówkach.
Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości. :)

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową (http://www.electikfestival.com).

ToMiX
03-11-2012, 00:29
Przeczytałem wszystkie 23 strony znowu w p**** hejterów chcieli by od razu w Polsce tomorrowland , radze tylko spojrzeć na cene biletów . Impreza dopasowana do naszych realiów 67zł to nie majątek w ciągu jednej imprezy średnio się tyle wydaje. Wy sobie hejtujcie ja się z dziewczyną wybieram :)

Electik Music Festival
03-11-2012, 15:26
Przeczytałem wszystkie 23 strony znowu w p**** hejterów chcieli by od razu w Polsce tomorrowland , radze tylko spojrzeć na cene biletów . Impreza dopasowana do naszych realiów 67zł to nie majątek w ciągu jednej imprezy średnio się tyle wydaje. Wy sobie hejtujcie ja się z dziewczyną wybieram :)

W tej chwili ruszyła druga pula biletów w ILOŚCI OGRANICZONEJ w cenie 87 PLN.
To takie małe sprostowanie. :)

Co do Tommorowland, to pracujemy nad najlepszą oprawą wizualną w całej historii polskich eventów halowych. Więcej informacji podamy już niebawem. :)

Noa1993
11-11-2012, 12:25
Co do strony internetowej to jest przejrzysta i przyjemna ;)

Ja na festiwal się nie wybieram, lecz mam zamiar posłuchać co nie co w necie ;)

Pozdro Munder i powodzonka :D

Bercik321
11-11-2012, 14:13
Kiedy ujawnienie ostatniego gościa?

Fajter
14-11-2012, 19:38
Lineup na plus sie wszystko ładnie zapowiada :) jeszcze jedna gwiazda i będzie wiadomo czy się wybieram ze znajomymi na imprezkę :)

Kayned
22-11-2012, 10:58
Electik Music Festival 23th of Feb 2013, Poznań Poland - YouTube

Kameleon
28-11-2012, 19:55
Przed chwilą dowiedziałem się, kto będzie ostatnią gwiazdą w line-up'ie EMF... zdecydowanie jest na co czekać! ;-)

maciej12312
28-11-2012, 20:02
Przed chwilą dowiedziałem się, kto będzie ostatnią gwiazdą w line-up'ie EMF... zdecydowanie jest na co czekać! ;-)

Może uchylisz rąbka tajemnicy ? :) albo chociaz z jakiej wytwórni jest ta gwiazda :D

Kameleon
28-11-2012, 20:18
Może uchylisz rąbka tajemnicy ? :) albo chociaz z jakiej wytwórni jest ta gwiazda :D

Gość wykonał dobrego i mocnego seta na Sunrise Festival 2012 ;)

dyniu
28-11-2012, 20:18
Spokojnie zapewne na dniach się dowiemy :)

wavelover
28-11-2012, 20:23
Lol... tak ciezko sie domyslic? DASH BERLIN!!!!!!!! :D

maciej12312
28-11-2012, 20:23
Coś mi sie wydaje że będzie to sam Paul van Dyk :)

dyniu
28-11-2012, 20:26
Lol... tak ciezko sie domyslic? DASH BERLIN!!!!!!!! :D



hahahahahahahaha Dash Berlin i mocny set :)

wavelover
28-11-2012, 20:30
Coś mi sie wydaje że będzie to sam Paul van Dyk :)

Zaden PvD! Dash Berlin i nikt poza nimi ziom! :D Dash są zayebiści!

maciej12312
28-11-2012, 20:33
Zaden PvD! Dash Berlin i nikt poza nimi ziom! :D Dash są zayebiści!

Weź ogarnij czaszke gościu, po pierwsze Dash Berlin to nie oni, po drugie, żadną agencję na swiecie nie stac na Cash`a a po trzecie jesli to miałaby byc głowna gwiazda festivalu to wybieram TX.

wavelover
28-11-2012, 20:34
Zamiast płytami będą rzucać kasą :D Stane jak najbliżej i zwróci mi się bilet :D

dyniu
28-11-2012, 20:35
Paul van Dyk i nikt inny !

wavelover
28-11-2012, 20:35
Weź ogarnij czaszke gościu, po pierwsze Dash to nie oni, po drugie, jesli to miałaby byc
głowna gwiazda festivalu to wybieram TX.

To wyjdz juz z domu, zebys zdażył gościu! I kup mi paczke cukierkow po drodze :D :kisstogether:

wavelover
28-11-2012, 20:41
Weź ogarnij czaszke gościu, po pierwsze Dash Berlin to nie oni, po drugie, żadną agencję na swiecie nie stac na Cash`a a po trzecie jesli to miałaby byc głowna gwiazda festivalu to wybieram TX.

"po pierwsze Dash Berlin to nie oni"

mama wie, że ćpiesz? :D co za maciek z klanu xD

maciej12312
28-11-2012, 20:42
Dajcie temu pajacowi wyżej bana :D

wavelover
28-11-2012, 20:43
Spokojnie Maciuś :***** nie denerwuj się bo Ci żyłka pierdząca peknie :D

wavelover
28-11-2012, 20:49
Poczytaj sobie Macieju:

Dash Berlin / FTB.pl (http://www.ftb.pl/dj/dashberlin)


nawet cytat Ci napisze: "Dash Berlin - holenderski zespół pochodzący z Hagi grający muzykę trance i progressive trance.

W skład zespołu wchodzą Jeffrey Sutorius, Sebastiaan Molijn i Eelke Kalberg, dwaj ostatni są byłymi członkami grupy Alice DeeJay".

Yo :)