PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Kto waszym zdaniem na 1 miejsce w Dj Mag?


Udzin2k12
03-08-2012, 02:32
Za niedługo zostanie upoblikowana lista dj mag i miejmy nadzieje że w tym roku nie będzie poraz kolejny D.Guetta na 1 pozycji. Ale niechciał bym też aby nr 1 był dj/producent który miał już ten zaszczyt. Dlatego chcę przedstawić moje propozycje dj'i/producentów którzy mogli by uplasować się na 1 miejscu.


Afrojack - za jego genialne niepowtarzalne produkcje,
Hardwell - za to że w tak młodym wieku tworzy niesamowite tracki,
Arty - za jego genialne łączenie Trance z Progressive House,
Dirty South - za jego genialne remixy.

A jakie są wasze typy ?? :) :ide:

Chr1s
03-08-2012, 19:01
Arty - pompkarz jak nigdy..to Dawid z Getta w łagodnym wcieleniu
Moje typy:
1.Nutty T
2.Christopher Lawrence
3.Hardtonic
4.John 00 Flemming

Gaajson
03-08-2012, 22:24
Afrojack - za jego genialne niepowtarzalne produkcje,

Arty - za jego genialne łączenie Trance z Progressive House,


A jakie są wasze typy ?? :) :ide:
ee? no tak, niepowtarzalna produkcja szczegolnie z Paris..
Arty sie skonczyl.

najlepiej byłoby gdyby Solarstone, Oakenfold, albo Schulz byli no. 1, ale niestety tak ne ebdzie bo nie ma ich na vivie ;] w ostatecznosci niech Armin wraca na tron.

nyguss
03-08-2012, 22:34
Aoki, Afrojack, Solveig, Guetta
wielu bo można wymienić, każdy prezentuje coś w swoich setach.

Syndicate.
03-08-2012, 22:40
Avinczi oczywiscie. Najlepszy Dj na swiecie. Malo o nim osttanio , ale wiem od kolesia ,z którym rozmawiam na MSN a który to pochodzi ze szwecji ze Avinczi szykuje cos wielkiego. Podobno kompletuje team. Ma juz wokaliste i tancerki , teraz szuka basisty. Podobno ma nagrać jakos HOT płytke z kowerami Abby :)

Udzin2k12
03-08-2012, 22:49
Avinczi oczywiscie. Najlepszy Dj na swiecie. Malo o nim osttanio , ale wiem od kolesia ,z którym rozmawiam na MSN a który to pochodzi ze szwecji ze Avinczi szykuje cos wielkiego. Podobno kompletuje team. Ma juz wokaliste i tancerki , teraz szuka basisty. Podobno ma nagrać jakos HOT płytke z kowerami Abby :)

Avinczi hahaha twoje żarty nawet nie są śmieszne:thumbdown:


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


Prowokacja. Post z resztą nie na temat.


_______________________________________________

_Koras

lusa
04-08-2012, 23:54
Raczej powrót Armina na tron :P fakt, są zdolniejsi i bardziej utalentowani, ale biorąc pod uwagę popularność i inne czynniki, dobrze będzie jeśli Holender powróci na pierwsze miejsce

Gaajson
05-08-2012, 00:00
Afrojack - za jego genialne niepowtarzalne produkcje,
Hardwell - za to że w tak młodym wieku tworzy niesamowite tracki,
Arty - za jego genialne łączenie Trance z Progressive House,
Dirty South - za jego genialne remixy.


ani razu nie napisałeś o umiejętnościach Djskich, a o to w tym chodzi..

My1Zloo
05-08-2012, 01:26
Aoki za genialne mixy , nie pogardziłbym również Laidback Lukiem :>

Hunter
05-08-2012, 01:57
Avinczi oczywiscie. Najlepszy Dj na swiecie. Malo o nim osttanio , ale wiem od kolesia ,z którym rozmawiam na MSN a który to pochodzi ze szwecji ze Avinczi szykuje cos wielkiego. Podobno kompletuje team. Ma juz wokaliste i tancerki , teraz szuka basisty. Podobno ma nagrać jakos HOT płytke z kowerami Abby :)


A gdzie wiolonczelistki? I perkusiści? hahaha

A co by nie było off-topu to chciałbym też żeby Armin powrócił na tron. Dawid na pierwszym miejscu to porażka. A sam napewno będę głosował za Solarstone i napewno za jakimś Polakiem. Zobaczymy który najlepiej się będzie prezentować w tym roku.

qwertyuiop123
09-08-2012, 20:11
A mi coś w tym roku podpadł do gustu Nicky Romero ;D

Firzen
10-08-2012, 08:05
mi jakoś podobają się sety Carla Cox'a, chociaż nawet nie są moje klimaty ^^
dodatkowo Lazy Rich, no i Armin, na pewno wolałbym go niż Dejwida

Mac Alexander
10-08-2012, 09:09
Jak tak patrzę na zeszłoroczny ranking to nie sądzę żeby w tym roku dokonał się jakiś przełom. Pierwsza czwórka, tj. kolejno: Guetta, Armin, Tiesto, Deadmau5 bez zmian. Możliwe, że Above & Beyond stracą pozycję na rzecz Avicii'ego. W górę podskoczą takie postacie jak Skrillex, Hardwell, Showtek. To są takie najbardziej prawdopodobne przewidywania, co do reszty - niezbadane są wyroki boskie :angel:

`sramp
10-08-2012, 13:17
Moje typy : Rich, Chuckie, Glowinthedark, Guetta, LL.