PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Spotkanie Zakopane - 13-15 lipca!


Kameleon
12-07-2012, 09:42
Cześć. Robiliśmy spotkania nad morzem czy w centrum Polski, ale w samym sercu polskich tatr ekipa 4Clubbers nie spotkała się. Czas to zmienić! Wybieram się ze znajomymi do Zakopanego jutro po południu. Dojedziemy około godziny 20:00 i od razu po ogarnięciu w mieszkami chcemy gdzieś wyjść do klubu czy nawet na Krupówki. Zakładając, że są wakacje, a góry są niesamowicie pięknym miejscem wypoczynku podejrzewam, że znajdzie się kilka/kilkanaście osób, które akurat ten weekend będą spędzać w "Zakopcu". Więc zróbmy tak - chętna osoba niech da znać w temacie czy przychodzi sama czy z kimś. Zbierzemy kilka osób i pójdziemy na Krupówki, a tam już znajdziemy jakiś klub.
W razie pytań pisać w tym temacie. Ewentualnie podaję jeszcze kontakt:
- gg: 409578
- facebook: Michał Grosicki | Facebook (http://www.facebook.com/mgrosicki) (tylko wiadomości na pm)

Pozdrooo :piwo:

Orquell
12-07-2012, 10:22
Jeżeli już dotrzecie, zapraszam Was do mnie na imprezownie do Clubu Morskie Oko
Gram w czwartek i Sobote, w piątek nie bo musze się uczyć na pieprzony egzamin na jeszcze nie skończoną pieprzoną sesję ... A tak jak ja się piszę także na piwo w plenerze lub na pizze w fajnym miejscu :) Wkońcu jestem z Zakopca :)

Jakby co jestem na priv :)

Kameleon
12-07-2012, 10:43
Jeżeli już dotrzecie, zapraszam Was do mnie na imprezownie do Clubu Morskie Oko
Gram w czwartek i Sobote, w piątek nie bo musze się uczyć na pieprzony egzamin na jeszcze nie skończoną pieprzoną sesję ... A tak jak ja się piszę także na piwo w plenerze lub na pizze w fajnym miejscu :) Wkońcu jestem z Zakopca :)

Jakby co jestem na priv :)

dogadamy się na priv :) kto jeszcze chętny na jakieś piwko? :)

Major XD
12-07-2012, 11:03
jestem za:) co do klubiku to ci powiem co i jak