PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Rover 400 Diesel 1999r. Wasze opinie


klikaczmyszek
26-06-2012, 10:59
Witam.
z powodu, że mam dylemat mam nad dwoma samochodami a dokladniej nad Volvo S40 z 1999r albo rover 400 z tego samego roku. Dlatego sie pytwam was o opinie. z gory dzieki :)

KonradGaw1995
26-06-2012, 13:07
Ale pierwsze moje pytanie, zastanawiasz się nad dieslem czy benzyna, ewentualnie gaz;/ ??
jeżeli diesel to nie wątpliwie, Rovera kupisz juz za 6-7 tysia, za to za Volvo w dieslu musisz wyłożyć koło 15 koła. Lecz gdy w drogę wchodzi benzyna i gaz to dalej volvo przewyższą cenę Rovera ale już nie jest takie pewne na gazie jak wcześniej wspomniany rover.Ogólnie rzecz ujmując, wg mnie jeżeli byś chciał akurat z tych dwóch marek diesla to Volvo, lecz jak benzynę to Rovera. Zapomniałem dodać ze obie te marki samochodów strasznie straciły na reputacji, wtedy gdy połączyły się z jakąś inną badziewna marką i zaczęły produkować strasznie wadliwe wozy. Dziękuję, a teraz głos zabiorą koledzy, którzy zjeżdżą mnie jak psa...

kraik
26-06-2012, 15:28
Jeździłem około roku volvem s40 tyle że 00r po lifcie 1.8 benzyna bodajże 122km. I co do auta ogólnie jak volvo w środku wszystko pięknie, ładnie wyposażone, komfort jazdy wysoki, spalanie no ja w mieście miałem lekko 9-10l przy dość dynamicznej jeździe. Co do jazdy tym samochodem według mnie przy większych prędkościach zbyt lekkie wspomaganie ale ogólnie auto w porządku do czasu aż ci się coś nie zepsuje bo naprawy są naprawdę drogie.