PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : 4 Clubbers Summer Hit Mix (2012)


DjMikeWalker
21-06-2012, 19:30
:tatice_04: :d_sunny: Czołem Clubbersiaki :d_sunny: :tatice_04:


Zapraszamy do polubienia naszego profilu na FaceBooku


4Clubbers Hit Mix@Facebook (http://www.facebook.com/4ClubbersHitMix)


Mike Walker @ Facebook (https://www.facebook.com/DjMikeWalkerUK)


McDj @ Facebook (http://www.facebook.com/McDjPoland)



21 Czerwca - czyli pierwszy dzień lata a więc specjalnie w Wasze ręce trafia nowiutki

4Clubbers Summer Hit Mix

przygotowany specjalnie z myślą o wszystkich wielbicielach letnich, komercyjnych brzmień.


Niestety ze względu na określony czas trwania składanki byłem zmuszony do odrzucenia niektórych propozycji. Jednak mam nadzieję, że tym miksem trafię do większości odbiorców.

Ale nie przedłużajmy już :


http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i27358_SummerMixCoverfront.png

http://iv.pl/images/55180353027546606047.png

http://iv.pl/images/27968714683182901729.png

CD 1 :

1. Intro
2. Sean Paul - She Doesn't Mind (Mixshow Extended Mix)
3. Jessie J - Domino (Kevin Charm Remix)
4. Gabry Ponte Ft. Pitbull & Sophia Del Carmen - Beat on My Drum (Tacabro Remix)
5. Oceana - Endless Summer (Vielonsky Bootleg)
6. Katy Perry - Part Of Me (JNX vs Flesh & Bone Extended Mix)
7. Bodybangers - Sirens 2012 (Dj FmSteff Extended Mix)
8. Freddy & Vaniškovce - Téged Mindenki Úgy Szeret (Extended Mix)
9. Gusttavo Lima - Balada Boa (Hoje Vai Rolar Tche tche) (Extended Version)
10. Michel Tel. - Ai Se Eu Te Pego (Elkana pAz & Gili Kaneti Remix)
11. Inna - Endless (Extended Version)
12. Mashup Candys - More Titanium (Original Mix)
13. Dony feat. Elena - Hot Girls (Extended Mix)
14. David Guetta Feat. Nicki Minaj - Turn Me On
15. Flo Rida feat. Katy Perry - Good Feeling Last Friday (Willy William Bootleg)
16. Carly Rae Jepson - Call Me Maybe (Jyvhouse Extended Bass Remix)
17. Inna feat. Flo Rida - I Club Rocker (Mike Candys Extended Mix)
18. Nicky Minay - Starships (Liam Keegan Remix)
19. Gotye Feat. Kimbra-Somebody that I Used To Know (Bastian Van Shield Remix)
20. Mario Bischin - Macarena (Extended Mix)
21. Remady feal. Manu-L - Single Ladies (Extended Mix)
22. Mike Candys feat. Evelyn - One Night In Ibiza

CD 2 :


1. William Hawk - Don't Let You Go (Night Radio Cut)
2. Cascada - Summer Of Love (Michael Mind Project Remix)
3. Dj. Robert Georgescu, Lara - Sunshine (Extended Mix)
4. Elena Gheorghe - Your Captain Tonight (Extended Mix)
5. Liviu Hodor feat. Mona - Sweet Love (Original Extended Mix)
6. Romano Sapienza Feat. Rodriguez - Takata (Dj Dan Voyan Extended Mix)
7. Alessia - Everyday (Extended Mix)
8. Flo Rida feat. Sia - Wild Ones (Extended Vocal Mix)
9. Mike Candys feat. Evelyn, Patric Miller - 2012 (If The World Would End)(Original Mix)
10. Jack Holiday feat. Jasmin Paan and Big Raggie - Back In Miami (Mike Candys Original Mix)
11. Pitbull & Chris Brown - International Love (UK Extended Mix)
12. David Guetta feat. Usher - Without You (Extended Mix)
13. Carlprit - 1234 (R.I.O. Remix)
14. Jessie J feat. David Guetta - Laserlight (New Extended Mix)
15. Adele - Rolling In The Deep (Makaveli Remix)
16. 2-4 Grooves - Rockset 2012 (Extended Club Mix)
17. Rihanna - We Found A Love
18. Martin Solveig -The Night Out (Madeon Remix)

Wersja bez podziału na tracki bez vocalu CD 1



Wersja bez podziału na tracki bez vocalu CD 2



Wersja z wokalem bez podziału na tracki CD 1


Wersja z wokalem bez podziału na tracki CD 2



Wersji z podziałem na tracki nie będzie ! !


Z tego miejsca chciałbym podziękować WSZYSTKIM, którzy pomagali mi i przyczynili się do powstania tego miksu.:notworthy: Specjalne podziękowania dla Longera, McDj, Cezika, Trush, - bez Waszej pomocy miks na pewno by się nie udał

Longer_7
21-06-2012, 19:43
Hmm, tak tytułem wstępu, mieliśmy trochę wątpliwości przy tworzeniu tego mixu, jako, że w zeszłym roku składanka nie wyszła, myśleliśmy o wydaniu 2 letnim...
Mix jednak jest jednoroczny, zawiera utwory, które wpadły nam w ucho i towarzyszyły nam przez cały czas w klubach i radiach.
Czy składanka zawiera tegoroczny hit wakacji? Oby! Mamy taką nadzieję, że mix umili Wam ciepłe dni na plaży i będziecie do niego wielokrotnie wracać (ja na pewno ;) )

Pozdrawiam i życzę miłego odsłuchu.
Liczymy na szczere i wyczerpujące opinie ;)

Snajper16
21-06-2012, 20:39
Set bardzo fajny ale jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia (jak dla mnie!)

DjMikeWalker
21-06-2012, 21:37
Set bardzo fajny ale jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia (jak dla mnie!)

A co masz do zarzucenia jakości dzwięku ?? Kazdy miks co miesiąc na forum wydawany jest w tej samej jakości dźwieku.

McDj
22-06-2012, 02:08
Witam:) Ufff naszczescie udalo mi sie na czas ogarnac vocal do mixa , mimo iz ostatnio tego wolnego czasu coraz czesciej brakuje :)) Powiem szczerze ze bardzo milo sie go tworzylo, duzo smiechu i pozytywnego nastroju, ktory towarzyszyl dzieki Walkerowi za co Wielkie Dzieki:)

Serdecznie z Michalem zapraszamy do odsluchu:)

Ps. Na cd.2 z vocacelem napewno nie zabraknie dobrego humoru co mysle wywola usmiech na nie jednej clubberowej twarzy :)

Pozdrawiam
Milej Zabway :)

Konr@do
22-06-2012, 05:52
9. Gusttavo Lima - Balada Boa (Hoje Vai Rolar Tche tche) (Extended Version)
10. Michel Tel. - Ai Se Eu Te Pego (Elkana pAz & Gili Kaneti Remix)


Yyy
Patrzac na ta TL i ze takie cos sie na mixie znajduje, zniecheca nawet do odsluchu. Raczej nazwalbym to "disco mix" wiec pierwsze wrazenie slabe, potem ocenie calosc.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

INTEL
22-06-2012, 08:40
Zacznę od początku...
Cover średni, mógłby być lepszy no ale nie jest zły.
Wokal to swoisty koszmar! Ściągnąłem CD1 z wokalem i tylko usłyszałem wokal to usunąłem i sięgnąłem po wersje no vocal. Nie dość że jest go bardzo mało to do tego jest bardzo słaby.
Mix oczywiście bardzo ładny technicznie no ale to było raczej oczywiste w przypadku Michała.
Co do tracklisty to rzeczywiście jest kilka mało znanych producentów/remixerów/utworów ale najważniejsze jest to że wszystko zgrywa się w fajną letnią kompozycje. CD1 za chwilę nagrywam na płytkę do auta będzie jak znalazł na lato. Co do CD2 to jeszcze jej nie pobrałem ale jak już pobiore i przesłucham to napewno zrobie z nią to samo co z jedynką :).
I tak na zakończenie Michał wydaje mi sie że Emilia nagrała by ten wokal sto razy lepiej niż pan MCDJ.
Dzięki za składankę jej wykonanie było naprawdę świetnym pomysłem! Pozdrawiam

DjMikeWalker
22-06-2012, 09:21
Miks specjalny - letni - więc i z vocalem postanowilismy zrobic cos z "jajem" wiec nie ma co negatywnie reagowac

Picus
22-06-2012, 09:24
IDEALNE!!:D
Akurat jade na weekend to bedzie co mialo leciec z glosnikow na plazy ;)
Dzieki wielkie jeszcze raz ;))

INTEL
22-06-2012, 09:26
Ok szanuję to :) może komuś przypadnie do gustu ale mi osobiście się ten wokal nie podoba dlatego pobieram wersje bez wokalu :)

djkrzysztofixxx
22-06-2012, 10:02
fajne sety kiedy bedzie z podzialem na tracki??

Dreamview
22-06-2012, 10:18
fajne sety kiedy bedzie z podzialem na tracki??

Kolego, niestety odpowiedź na to pytanie znajdziesz już w pierwszym poście, cytuję:


Wersji z podziałem na tracki nie będzie ! !


Chyba już wszystko jasne :) Czas zabierać się za pobieranie mix'a w wersji z wokalem ;)

DjMikeWalker
22-06-2012, 12:50
Yyy
Patrzac na ta TL i ze takie cos sie na mixie znajduje, zniecheca nawet do odsluchu. Raczej nazwalbym to "disco mix" wiec pierwsze wrazenie slabe, potem ocenie calosc.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Nikt nie każe Ci odsłuchwiać, miks robiony był z myślą o utworach które grane są w rozgłośniach radiowych oraz które będą grane.

Bolec
22-06-2012, 14:26
Składaneczka jak najbardziej pozytywana thx zz nia 10/10 :D

minister20
22-06-2012, 14:54
Macarena to może być hit:-)

Carlos8
22-06-2012, 16:15
Dzięki wielkie ,Secior na pewno zabiorę .....Klimatycznie ,i w tym cała bajka:)
Dzięki Ekipie za Twórczość:)
Pozdrawiam :)

ps. McDj Głosik naprawdę dobry:)

ToMiX
22-06-2012, 16:37
CD1
Dobre Dance/Club'owe nuciwo mix który można spokojnie puścić przed godziną 22:00 nawet z vocalem w klubie i nie będą cb mnieli za idiote :D Jednak dlamnie troszke za lekko i delikatnie brakuje nutek comercial electro house ale nie będę marudzić bo mix ląduje umnie na fonie :)
Dobór nutek
Cover 7/10
Vocal 8/10
Mix Technicznie bez zastrzerzeń
CD2
edit niebawem

Longer_7
22-06-2012, 16:52
Yyy
Patrzac na ta TL i ze takie cos sie na mixie znajduje, zniecheca nawet do odsluchu. Raczej nazwalbym to "disco mix" wiec pierwsze wrazenie slabe, potem ocenie calosc.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Oba utwory są grane w każdym radiu, kilka razy w ciągu dnia, a skąd biorą się wakacyjne hity? Właśnie z radia. Jakby tych utworów nie było, to byście marudzili, że ich nie ma... ;/

Edit:
Ciotka sknero, byś napisała kilka słów ; O

Konr@do
22-06-2012, 19:20
Longi tak tak wiem o tym, po prostu dla mnie te kawałki to dno, i temu się dziwiłem że są one na składaku, a nie dlatego że są typowo komercyjne :P No ale każdy lubi co innego :P

yoshi89dj
22-06-2012, 20:36
jest git wpada w ucho to jest najwazniejsze :) Yo!

wojas1994
23-06-2012, 10:26
Witam niestety nie moge odtworzyć żadnego mixa.
wyskakuje błąd.
Czy tylko ja tak mam?

DjMikeWalker
23-06-2012, 11:48
Witam niestety nie moge odtworzyć żadnego mixa.
wyskakuje błąd.
Czy tylko ja tak mam?

Chyba tylko Ty tak masz, ponieważ jak widzisz po komentarzach inni pobrali składankę i odsłuchali :)

Angelo
23-06-2012, 13:44
Dla mnie OK. Nie wiem czemu ludzie komentuja dobór utworów. To jest polska, tu wakacje raczej nie kojarzą sie z Classical House czy Soulfullem( a szkoda :P ) jak w innych krajach. Myśle ze ta skłądanka ma szerokie grono odbiorców ;) Nie oceniam vokalu bo sciagnalem wersje bez ;p

D!G!
23-06-2012, 15:33
Ja natomiast wypowiem się o zawartości, która jak zawsze jest najważniejsza, póki co przesłuchałem CD1 i choć niektóre z pozycji dopiero dzisiaj poznałem to jestem mile zaskoczony ponieważ selekcja utworów w mej ocenie jak przystało na Summer Hit Mix, typowo wakacyjna z dużą dawką słonecznych brzmień, a także pozytywnie zakręconych wokali które na przestrzeni ostatnich miesięcy królowały na wielu klubowych parkietach całego świata, do tego CD1 jest fajnie i luźnie zmiksowany z dużą dawką tak naprawdę przestrzeni zarówno do posłuchania jak i potańczenia :)

Chciałem zaznaczyć, że każdy powinien poddać się tym brzmieniom podczas słuchania właśnie miksu, a nie patrzeć na listę utworów i zastanawiać się kto to taki jest i co on tam robi, ponieważ w klubie kiedy tańczymy takie detale nie mają znaczenia, a przynajmniej głupio byłoby w ogóle o czymś takim myśleć, wakacyjny mix charakteryzuje się tym by dobrze się bawić najlepiej ze znajomymi, a także wyszaleć się i miło spędzić czas taki w mym odczuciu właśnie jest powyższy mix.

Po przesłuchaniu CD1 śmiało stwierdzam że jest to bardzo fajnie zmiksowana kompilacja wielu ciekawych brzmień, dźwięków przy których spokojnie można się właśnie wyszaleć w tańcu, mnie się podoba i tym samym zachęcam Was do słuchania, a także wyrażania swoich opinii :)

Dziękuje :)

Robson132
24-06-2012, 08:51
nic w tej składance dla mnie nie ma :( mix dla klubowiczów powinien zawierać wszystkie gatunki, jeszcze wam sie nie znudziło to "badziewie" cały czas grane w Polsce??

Longer_7
24-06-2012, 10:35
nic w tej składance dla mnie nie ma :( mix dla klubowiczów powinien zawierać wszystkie gatunki, jeszcze wam sie nie znudziło to "badziewie" cały czas grane w Polsce??


Hyhyhy, czytać się nie umie? :)
To jest Summer Mix, specjalna edycja na lato, hit mix będzie za jakiś tydzień.

Ventran
24-06-2012, 12:45
Wersja bez podziału na tracki bez vocalu CD1




Wersja bez podziału na tracki bez vocalu CD2

Victor Teeg
24-06-2012, 16:01
Świetny wakacyjny mix. Typowo słoneczne klimaty i dobrze dobrane utwory. Bardzo mi się spodobał, polecam !

DiscoVision.
24-06-2012, 21:58
wszystko ładnie pieknie,prócz vocalu,chyba że u mnie jest On słyszany tak nie czysto,ale nie wydaje mi się.
chyba coś z mikro nie tak ;p

dzięki za pracę,przyda się składak. : )

Klepac
25-06-2012, 13:14
Bardzo fajna składaneczka narazie przesluchane cd1 bez wokalu i jest baaardzo pozytywnie. :D

zielik93
25-06-2012, 15:47
Lipa że włożone na płatny serwer..

DjMikeWalker
25-06-2012, 17:20
Lipa że włożone na płatny serwer..

Na jaki płatny serwer ?? Jak nie umiesz pobierać to się nie zabieraj za to :] Od kiedy niby zippyshare jest płatne ?

Novy Q09
25-06-2012, 22:33
Fajny lekki, przyjemny letni mix ;) jak najbardziej pozytywnie i na plus.

ŁukaszKM
27-06-2012, 11:10
Mix świetny - już widzę siebie na leżaku przy tej właśnie składance ;) Chociaż zastanawia mnie tu One night in Ibiza - to w sumie hit wakacji 2011. Aczkolwiek niezniszczalny utwór ;)

graba83
27-06-2012, 16:47
Według mnie 7/10, ale przyda się.

HandsRockerz
28-06-2012, 07:14
Extra mix bardzo mi sie podoba fajnie sie go slucha :) 10/10 ode mnie :)

nyguss
28-06-2012, 10:15
Mix dobry fajne nutki których da się posłuchać miło choć widać mało jesteście w tematyce radiowej, albo po prostu chcieliście być niby komercyjni ale bardzo ambitni.
Ale trochę spóźniliście się z hitem lata choćby w przypadku Mike C.

DjMikeWalker
28-06-2012, 23:30
Mix dobry fajne nutki których da się posłuchać miło choć widać mało jesteście w tematyce radiowej, albo po prostu chcieliście być niby komercyjni ale bardzo ambitni.
Ale trochę spóźniliście się z hitem lata choćby w przypadku Mike C.

Jakbyś śledził nasze forum na bieżąco to byś widział że w zeszłym roku nie było miksa na lato dlatego uwzględniliśmy tez piosenki które zachodziły o zeszłe lato . . . .

DjMikeWalker
01-07-2012, 01:54
Dziękujemy serdecznie za Wasze głosy, komentarze zarówno te pozytywne jak i te negatywne. Każda krytyka daje nam podstawy do zmian tego co było źle. w 9 dni od premiery składanki mamy ponad 2000 pobrań co nas bardzo cieszy :) :)

Maras89
01-07-2012, 13:09
a mało info o remixach

DjMikeWalker
01-07-2012, 13:16
a mało info o remixach

Yyyy . . . Jakich remixach ??

[ReqIS]
02-07-2012, 15:11
Wersji z podziałem na tracki nie będzie ! ! - KU*WA ZAJEBISCIE PFF EL0

DjMikeWalker
02-07-2012, 17:10
;5119371']Wersji z podziałem na tracki nie będzie ! ! - KU*WA ZAJEBISCIE PFF EL0

Typowy pokaz kultury przeciętnego Polaka :) Jak chcesz mieć wersje z podziałem na tracki to sobie pobierz pojedyncze utwory każdy z osobna. Dziękuję za uwagę.

lucca
02-07-2012, 17:24
Świetne!
Szykuje mi się kilka domowych imprez, a ta składanka będzie jak znalazł. ;)
Pobieram wersję bez vocalu, bardziej mi podchodzi.

Dobra robota.
Pozdr.

Matikte
02-07-2012, 19:07
Typowy pokaz kultury przeciętnego Polaka :) Jak chcesz mieć wersje z podziałem na tracki to sobie pobierz pojedyncze utwory każdy z osobna. Dziękuję za uwagę.


Dalibyście chociaż ***** linki do tych utworów na 4clubbers, tak jak w poprzednich mixach - ale nie, wszystko trzeba na od*******. Typowy pokaz zaangażowania przeciętnego Polaka.


Ja jestem za tym, żebyście wrzucali również wersje z podziałem na tracki. Jestem pewien, że jest wielu takich jak ja, którzy chcą mieć te utwory niezmiksowane, a pojedyncze pobieranie trwa trochę czasu. I tak macie przecież na dysku te utwory, ile więc czasu może zająć wrzucenie ich do zipa, rara czy jakiegokolwiek archiwum i upload na serwer, gdzie przeważnie dzisiaj takie minimum prędkości uploadu to 512 kb/s?

Naprawdę tak ciężko jest takie coś wykonać?

Preston
03-07-2012, 20:33
fajne mixy, dzieki, dobra robota! szkoda tylko ze nie ma linkow do utworow ktore mixowaliscie, jest kilka pozycji ktore chetnie zapisalbym na hdd, ciezko mi je znalesc nie ma ich juz na zippy;/

sams
04-07-2012, 11:00
Ja jestem za tym żeby wróciły mixy z podziałem, kiedyś pobierałem wszystkie clubbers hit mixy a teraz już nie. Niektórzy mówią że trzeba sobie osobno ściągać tracki ale to i tak nie to samo co mix ;)

Dj Merol
04-07-2012, 14:25
Mi to tam obojętnie, byleby nuty były konkret takie jak tutaj na mixie ;)

Kaczmar
06-07-2012, 18:25
Jest naprawde dobrze , nossa wałkowana nie raz tu bardzo ładnie wkomponowana w całośc i Ci co po spojrzeniu na playliste nie przesłuchali mixa z tego powodu niech żałują ;) No i wkońcu to jest wakacyjny Mix jak najbardziej w takim wąłsnie klimacie, Dzieki wielkie za niego ;)

ADRIAN1987
07-07-2012, 12:06
A ja mam takie pytanko bo właściwie pierwszy raz sobie ściągnąłem cały albumik tutaj więc wersja bez wokalu tzn. bez tego zapowiadacza co psuje słuchanie czy ogólnie jest brak wokalu i daje sama muza??Pzdr:)

ŁukaszKM
08-07-2012, 09:54
Bez głosu Dj'a.

krzycho2307
08-07-2012, 11:49
podziękował:muza:

ADRIAN1987
09-07-2012, 12:46
ŁukaszKM (http://www.4clubbers.com.pl/members/lukaszkm.html) dzięki tak coś podejrzewałem:)

majkool
09-07-2012, 21:01
Wszystko fajnie, tylko szkoda, że nie są z linkowane listy do kawałków.

Pan_47
12-07-2012, 22:17
szkoda ze nie ma kawalka Far EAST Movement - live my life (party rock rmx),
poza tym drobnym szczegolem to wszystko swietne:)

dzieki za fajny mix na wakacje:) z pewnoscia bedzie umilal czas:) 8/10

lucca
19-07-2012, 20:03
A będzie vol. 2? :)

DjMikeWalker
19-07-2012, 20:39
Za rok w wakacje pewnie będzie :)

miras666miras
19-07-2012, 22:24
nom nie wiem czy to mozliwe ale do odważnych świat należy:DDD

spóźniłem się i linki umarły czy bedzie reuplaud???


bo zestawienie jest warte odsłuchu:)

Denks i pliss dajcie info kiedy mogę odsłuchać tej wypasionej nuuuuty:)

miras666miras
19-07-2012, 22:31
sorrrryyyy


zamotałem się mam mam mam



denks:)

Vira93
22-07-2012, 15:15
Wrzucicie nowe linki??

Vira93
22-07-2012, 16:13
Czy jest tu ktoś kto zna sie na technicznym miksowaniu???
Przejscia miedzy: Good Feeling a Call me Mayby albo Gotye a Macarena + dobór kawałków. Tak czy inaczej szansuje wasza prace. Pozdro!

Baszczyk
01-08-2012, 18:16
pozytywna składanka na wakacyjne dni :) do odpalanie i robienia tła przy piwie, idealna :D

Micky92
06-08-2012, 11:18
pozytywna składanka na wakacyjne dni :) do odpalanie i robienia tła przy piwie, idealna :D
zgodze sie ;p ale nie powala ten miks, moze ten za rok bedzie jeszcze lepszy ? w koncu wyjdzie taki ktory powali wszystkich na kolana ;)

Gorasta
13-08-2012, 06:05
Kiedy kolejna skladanka?

Longer_7
13-08-2012, 09:33
Kiedy kolejna skladanka?

W następną zimę. -.-

DjMikeWalker
13-08-2012, 12:16
W grudniu po południu

3R.
15-08-2012, 14:20
zaraz pobieram sobie i będę sluchał.
4C :piwo::piwo:

B50
01-06-2013, 12:11
Wybaczcie, że odświeżam ale czy jest jeszcze jakaś możliwość pobrania tych mixów ? Bo póki co linki wygasły jak połowa na stronie 1.

hajdigoku
26-06-2013, 21:48
Wybaczcie, że odświeżam ale czy jest jeszcze jakaś możliwość pobrania tych mixów ? Bo póki co linki wygasły jak połowa na stronie 1.

Ponawiam to pytanie :)

DjMikeWalker
27-06-2013, 19:00
Ja dzisiaj odświeżę linki, bez vocalu !

tehn1x.
16-08-2013, 21:35
Witam, można prosić o odświeżenie CD1 i CD2 bez vocalu i bez podziału na tracki?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.