PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Argentyna - Brazylia 4:3

Matan Zajcev
10-06-2012, 11:13
​Argentyna pokonała Brazylię 4-3 (2-1) w towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym w New Jersey. Trzy bramki dla zwycięzców zdobył Lionel Messi. Napastnik Barcelony na listę strzelców wpisał się w 32., 34. oraz 84. minucie.

Nim swój koncert rozpoczął Messi, prowadzenie "Canarinhos" w 23. minucie dał Romulo. Dziesięć minut po przerwie był już remis 2-2 - do siatki trafił Oscar. W 72. minucie Brazylia ponownie wygrywała, a na listę strzelców wpisał się Hulk. Jednak zaledwie 180 sekund później po główce Federico Fernandeza Argentyna wyrównała, a następnie decydujący cios zadał Messi.
Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. W doliczonym przez sędziego czasie gry w kłótnie wdali się Marcelo oraz Ezequiel Lavezzi i zobaczyli za to czerwone kartki.
Na trybunach Meadowlands Stadium - obiektu na którym swoje mecze w lidze futbolu amerykańskiego NFL rozgrywają drużyny New York Giants i New York Jets - zasiadło 82 tysiące widzów.

10-06-2012, 11:54
mówcie dalej, że Messi jest słaby w Reprezentacji..

maaarcin741
10-06-2012, 12:04
No bramka Leo na 4-3 niesamowita, objechał Marcelo jak dzieciaka ;) Brazylia odmładza kadrę co chyba na dobre im nie wyjdzie - Argentyna ma z przodu niesamowity potencjał. Pod koniec meczu głupota Lavezziego - nie ogarniam takich zachowań..

Max Hot
10-06-2012, 14:58
Messiemu mecz wyszedł niesamowicie, szkoda mi tej Brazylii od najmłodszych lat pamiętam ich, że byli najlepsi, czas jednak płynie nieubłaganie, i wielkie nazwiska odchodzą w pamięć..

Czarny Lulek
10-06-2012, 15:06
Brazylia odmładza kadrę co chyba na dobre im nie wyjdzie

Nie wyjdzie im na dobre ? Poczekaj 3-4 lata.

Oglądałem końcówkę meczu , bo akurat zbiegło się w czasie z Niemcy-Portugalia.
Ostatnia bramka messiego rzeczywiście urodziwa , z taką grą jest w stanie doprowadzić barcelone do triumfu w Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej jednocześnie (wybaczcie sarkazm , nie trawie go).

Memciu
10-06-2012, 20:01
Brazylia odmładza skład, czy to źle ? Wątpię, innego wyjścia nie mają bo te ich gwiazdy już nie są tak dobre jak kiedyś, i ogółem to już emeryci [patrząc na nich jako piłkarzy].

Gole bardzo ciekawe :)
A gol Messiego nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia jak na innych.

PS: W 2:58 minucie ładna panna na stadionie :D Tylko ciekawe czy to rzeczywiście kobieta, bo wiadomo jak to jest w Brazylii hahaha

SaheX
10-06-2012, 21:52

Nie ma to jak jarać się Messim, gdy gra przeciwko drugiemu garniturowi Brazylii ;)

Dawid92
10-06-2012, 22:50

Bo jest :friends:

maaarcin741
11-06-2012, 07:26
Na tym Euro widać, że każdy kozak z klubu w reprezentacji gra słabo ;)

Konr@do
11-06-2012, 10:01
Bo dla Was jak nie strzeli 5 goli to znaczy ze gra slabo... C.Ronaldo, Nani, iniesta, i paru innych z cala pewnoscie nie grali słabo, szczegolnie Ci 2oje z Portugalii, grali inaczej niz w klubie, bardziej zespolowo, wiec to jak dla mnie bez sensu gadanie :P

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Progresiver
11-06-2012, 10:28
Brazylia szykuje sie na mundial w 2014 tam ich celem ma bys 6 mistrzostwo ,a ci mlodzi zawodnicy Brazylii musza sie jeszcze ograc, Messi jest najlepszy ale nie jego druzyna ,Niemcy,Holandia,Hiszpania,Urugwaj to sa najlepsze druzyny obecnie na swiecie

ndw agroo89
13-06-2012, 15:01
buda messiona cud miud ozeszki. Wynik adekwanty do meczu leo miał szanse na 5 bramke