PDA

Przejd¼ do pe³nej wersji tego Forum : Summer House Music 2012 (Zalew Chech³o - Nak³o)


Ukii
24-04-2012, 07:11
https://static.groupon.pl/65/99/1342451979965.jpg


SUMMER HOUSE MUSIC
miejsce : ZALEW CHECH£O - NAK£O


LINE UP:
- ATB
- Josh Gallahan
- Esquire
- Da Hool
- Nakadia
- Dave Lambert
- John Culter
- DJ W
- DJ INOX
- Micha³ Lazar
- Adam De Great
- Monkey
- Gouliano
- ¯elazny
- Ball
- Conrad Es
- Misha
- Waveshock
- Ro-Bee
- Silver Gee
- Tomii
- Reeset
- Adam Volks
- DJ Gruca
- DJ Igo

Fragment wywiadu z organizatorami:
"Naszym innym, flagowym eventem jest Summer House Music, na którym bawi³o siê 10 000 osób. W tym roku bêdziemy realizowaæ kolejn± edycjê m.in. z ATB."



http://summerhousemusic.pl/

zartrose
24-04-2012, 18:45
Ooo fajnie :aa: Niez³a wakacyjna imprezka :) ATB :serce:

kvra
24-04-2012, 22:00
Tak blisko to pasowa³o by zawitaæ.

AddictedToMusic
25-04-2012, 13:46
ATB? Nie wierze...

Ukii
26-04-2012, 06:57
ATB? Nie wierze...

zobaczymy czy siê organizatorzy wywi±¿± z tego co zapowiedzieli :)

Lebrasky
26-04-2012, 13:21
Bylem w 2010r. i jak na nasze, slaskie warunki to impreze szczerze polecam, zero zastrzezen. Tanio i dobrze!
Z tego co wiem rok temu impreza nie odbyla sie, a nie wydaje mi sie, ze w 2010 bylo 10k ludzi.. troche zawyzyli statystyke.

AddictedToMusic
14-05-2012, 14:26
zobaczymy czy siê organizatorzy wywi±¿± z tego co zapowiedzieli :)

No mam nadziejê, ¿e poka¿± na co ich staæ :)

AddictedToMusic
14-05-2012, 14:28
Bylem w 2010r. i jak na nasze, slaskie warunki to impreze szczerze polecam, zero zastrzezen. Tanio i dobrze!
Z tego co wiem rok temu impreza nie odbyla sie, a nie wydaje mi sie, ze w 2010 bylo 10k ludzi.. troche zawyzyli statystyke.

Ten event w latach 2009 i 2010 by³ mój. Impreza na prawdê fajna, co¶ innego ni¿ zwyk³a potañcówa w klubie, polecam i jestem dobrej my¶li co do tegorocznej edycji.

VanOrtega
09-06-2012, 15:25
obcenosc obowiazkowa;)
ATB w Polsce !

spaaw
18-06-2012, 23:33
Zjawiæ siê trzeba !! Nie ma co :D

Ukii
19-06-2012, 06:56
na stronie zmienili datê podania informacji na 21 / 06 / 2012

Garfield
19-06-2012, 22:18
ATB oficjalnie potwierdzony :)
ATB (http://www.atb-music.com/dates.php)

Ukii
20-06-2012, 07:09
no i piêknie :D

VanOrtega
22-06-2012, 08:04
:)) no to kolejna impreza z ATB !!
Juz sie nie moge doczekac.

Ukii
22-06-2012, 08:27
ale co¶ reszty nie chc± podaæ :)

Dj_Obel
12-07-2012, 00:17
Jak bêdzie ATB to przyjade na bank :D i jeszcze tak blisko bêdê mia³ :)

MateuszekCFC
13-07-2012, 13:23
Wie ktoś kiedy info. odnośnie biletów i dalszej części LU ;) ??

Trance Logic
13-07-2012, 13:35
No wreszcie organizatorzy siê odezwali :P Od przysz³ego tygodnia bilety a od dzisiaj podobno maj± wystartowaæ bli¿sze informacje dotycz±ce imprezy ;)

Ukii
16-07-2012, 07:11
Przynajmniej co¶ zaczê³o siê dziaæ na stronie bo ju¿ my¶la³em, ¿e kolejna impreza w Polsce w tym roku nie dojdzie do skutku, ale na szczê¶cie wszystko idzie w dobrym kierunku :)

AdamVolks
16-07-2012, 14:01
pierwsza pula biletów w cenie 35z³ i bêd± dostêpne w tym tygodniu bo w³a¶nie siê drukuj± :)

Michael AQua
16-07-2012, 20:12
Zna kto¶ dok³adn± datê rozpoczêcia sprzeda¿y jak i czas kiedy pojawi± siê kolejne nazwiska?

Ukii
17-07-2012, 06:42
10.06 pó¼niej 26.06 ale jako¶ nie wysz³o :)
tak¿e poprostu trzeba czekaæ

Ukii
17-07-2012, 06:49
aaaa sorry bilety ju¿ mo¿na kupiæ:

wka: Bilet na III Edycjê Festiwalu Summer House Music nad Jeziorem Nak³o-Chech³o (http://www.groupon.pl/oferty/katowice/Summer-House-Music/8227158)

Ukii
17-07-2012, 06:57
LINE UP:
- ATB
- Josh Gallahan
- Esquire
- Da Hool
- Nakadia
- Dave Lambert
- John Culter
- DJ W
- DJ INOX
- Micha³ Lazar
- Adam De Great
- Monkey
- Gouliano
- ¯elazny
- Ball
- Conrad Es
- Misha
- Waveshock
- Ro-Bee
- Silver Gee
- Tomii
- Reeset
- Adam Volks
- DJ Gruca
- DJ Igo

TuneRaveR
17-07-2012, 14:50
Esquire <33333 cholera, chcia³bym tam byæ

kvra
17-07-2012, 19:16
Brakuje dja Alexa :<

B3X!O
25-07-2012, 05:19
Nooo, to jadymy! ;)

L0rd_JozeK
01-08-2012, 23:11
Wybiera sie kto¶ na to z okolic czêstochowy ?;p

platniok
02-08-2012, 17:09
¿eby yno z okolic czêstochowy:) pojedemy w bomby cz:)

Hunter
05-08-2012, 01:21
Ja bêdê na 100% z kobiet± :) I namiotem ;) Wreszcie jaki¶ event z trance'ow± muz± na ¦l±sku :) ATB zobaczymy co poka¿e, ale ja najbardziej chyba czekam oprócz niego na sety eSQUIRE'a i Nakadii... Plus bêdzie nasz forumowy MP - Waveshock ;) Kto bêdzie jeszcze z 4c? Mo¿e jakie¶ spotkanie? :mg:

K0zbi
07-08-2012, 18:38
Ja bêdê z moj± ekip± melan¿ :)

Szycha94
10-08-2012, 14:35
Dj W - Niech zagra Million Ways jak na Sunrise w 2006, czy 7. Poklaszczemy :>

Mumia66
11-08-2012, 13:31
Ja te¿ planujê siê wybraæ. Tylko jak±s ekipe zmontuje i lecimy ;) W zesz³ym roku na secie ATB na Electrocity my¶la³em, ¿e odp³ynê.

Za tak± kasê ATB, noo i do tego Esquire. poprostu trzeba tam byæ;)

Acker
16-08-2012, 16:41
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/191289_275804529191759_72472002_o.jpghttps://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/540293_276047402500805_1308764938_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/528139_276047012500844_648548388_n.jpg

christ0ff
19-08-2012, 11:19
Do ostatniejchwili nie by³em pewien czy siê pojawiê, ale na szczêscie okaza³o siê, ¿e nic mi nie wypada i zjawiê siê w koñcu na SHM. My¶lê, ze bêdzie ogieñ :) Za tak± cenê i dla takich osobisto¶ci na prawdê warto!

zartrose
20-08-2012, 09:52
Ja równie¿ z ekipk± meldujê swoj± obecno¶æ ! :) Teraz tylko siê zastanawiam czy bilety normalne czy VIP? Wiem co zawiera VIPowska wlotka, ale czy warto? :P Orientuje siê kto¶ mo¿e? ;>

Ukii
20-08-2012, 11:43
Kupiê 2 bilety, jak co¶ to PW

noise17
20-08-2012, 21:01
orientuje sie ktos jakie by³y w poprzednich edycjach ceny piwa i jedzenia? :)

christ0ff
21-08-2012, 12:00
orientuje sie ktos jakie by³y w poprzednich edycjach ceny piwa i jedzenia? :)

Piwo raczej tanie nie bêdzie (gdzie¶ ko³o 8-9 z³) jak na Onyx'owe standardy. Takie mniej wiêcej s± ceny, ale mogê siê myliæ.

tomecki18
23-08-2012, 11:32
aktualny cennik na imprezê :)
1 kupon =2,5z³
http://www21.zippyshare.com/scaled/55963239/file.html (http://www21.zippyshare.com/v/55963239/file.html)

kulajson
23-08-2012, 13:51
z której strony jeziora jest ten balet zeby wiedzieæ jak zajechaæ

Davi_16
23-08-2012, 14:10
Jakie klimaty bêd± na club stage ? Czy to bêdzie tylko typowy house, czy te¿ polec± jakie¶ mocniejsze odmiany electro ? I orientuje siê kto¶, czy z Katowic jest jaki¶ bezpo¶redni transport na imprezê ?

tomecki18
23-08-2012, 16:43
@kulajson Pole namiotowe, czyli to ju¿ strona od Chech³a, ale jad±c ulic± Czêstochowsk± w stronê Miasteczka ¦l. trafisz bankowo :)
@Davi_16 2 lata temu by³a tam stage of silesia i ch³opaki ze ¦laska dali rade by³o dobre clubowe grania z mocnym bitem i basem :D :):D

christ0ff
23-08-2012, 19:04
Jakie klimaty bêd± na club stage ? Czy to bêdzie tylko typowy house, czy te¿ polec± jakie¶ mocniejsze odmiany electro ?

Club Stage'u nie polecam - wiêkszo¶æ to komercha, b±d¼ jaki¶ electro/house itp. (chyba, ¿e lubisz takie klimaty to ju¿ inna sprawa). Przynajmniej je¿eli chodzi o rezydentów klubu. Na Twoim miejscu wola³bym siê skoncentrowaæ na Summer Stage'u.

zartrose
24-08-2012, 19:31
¯eby tylko pogoda dopisa³a! :)

Hunter
24-08-2012, 23:55
Hehe, jeden bilet wczoraj wygrany na fejsie, drugi kupiony dzisiaj dla kobiety... Pozostaje tylko czekaæ ;) A do imprezy pozosta³o ju¿ tylko 17h :) Nie wiem tylko jeszcze co ze spaniem, bo co¶ tam kumpel za³atwia³, ale nie wiadomo czy do koñca za³atwi³, a ja przez ca³y tydzieñ nie mia³em nawet sekundy czasu w dzieñ na to, dopiero jutro mogê ewentualnie gdzie¶ za tym podzwoniæ, wiêc pytanie czy kto¶ siê orientuje w kwestii miejsc do spania? Przede wszystkim potrzebuje jakiego¶ pokoju dla dwóch osób. Bo namioty raczej odpadaj±. Wie kto¶ co¶ na ten temat konkretniej?

A jak to jutro us³yszê to mnie totalnie wypie*doli z kapci :mg:

ATB & Rudee - In and Out of Love feat. Ramona Nerra (Original Mix) - YouTube


:muza:


Edit: Obdzwoni³em ca³e Chech³o i jakby kto¶ jeszcze szuka³ to nie ma nigdzie ani jednego miejsca. Ja sobie zarezerwowa³em pokój w hotelu w Tarnowskich Górach i po imprezie wracam taks± do hotelu (koszt max 15z³ bo to ok 5-6 km). Jakby kto¶ jeszcze nie mia³ noclegu to wbijaæ na t± stronê:

http://www.eholiday.pl/tanio-tarnowskie_gory-44099.html

i obdzwaniaæ po kolei bo s± jeszcze wolne miejsca. A opcja najlepsza z mo¿liwych i przynajmniej mo¿na siê przespaæ w fajnych warunkach, o czym na Chechle nie mo¿na nawet marzyæ.


I orientuje siê kto¶, czy z Katowic jest jaki¶ bezpo¶redni transport na imprezê ?

Z Kato ze Stawowej jest bezpo¶redni bus po¶pieszny na Tarnowskie Góry - 820. Je¼dzi w soboty co jakie¶ 30-40 minut. A z TG je¼dzi kilka busów w strone Chech³a (kierunek Miasteczko ¦l±skie) - to s± jakie¶ 3 przystanki (trzeba wysi±¶æ na tym pierwszym przystanku ko³o Chech³a - pierwszym w lesie za TG).

tomecki18
25-08-2012, 13:14
Z dworca Tg mo¿na jechaæ busem 87, 145, 614( kierunek miasteczko ¶l±skie, przystanek Lasowice Strzelnica (N¯) bêdzie widaæ, ¿e to ju¿ bo pewnie pe³no reklam i policji bedzie :P ) lub 179, 780( wybraæ trasê, ¿eby 780 jecha³ przez Chech³o, przystanek na pocz±tku 400 metrów za tartakiem.) MIDZYGMINNY ZWIZEK KOMUNIKACJI PASAERSKIEJ w Tarnowskich Grach (http://mzkp.pn.pl)

@ Dj Hunter
Z t± taks± to bym tak nie szala³ bo wiedz±, ¿e to imprezka wiec taksiarze podnosz± stawkê :D a i lepiej zadzwoñ sobie du¿o wcze¶niej i zamówiæ na dan± godzinê :) bo pó¼niej problem jest :)

Dreamview
25-08-2012, 14:38
Szkoda, ¿e nie bêdzie jakiej¶ relacji z imprezy w radiu... W ka¿dym razie wybra³bym siê, gdyby to by³o troszkê bli¿ej! :-)

Hunter
25-08-2012, 14:55
@ Dj Hunter
Z t± taks± to bym tak nie szala³ bo wiedz±, ¿e to imprezka wiec taksiarze podnosz± stawkê :D a i lepiej zadzwoñ sobie du¿o wcze¶niej i zamówiæ na dan± godzinê :) bo pó¼niej problem jest :)


Wiem o tym, dlatego na pewno nie bêdê bra³ taksy z TG. Zreszt± na TG s± fest drogie. Z tego co wiem najtañsze na ¦l±sku s± w Bytomiu, wiêc bêdê chcia³ wzi±æ Onyx albo Rabat. Ale dobry pomys³ z tym zamówieniem zawczasu ;) Nie wpad³em na to... Dziêki :)

Garfield
25-08-2012, 21:23
Planeta nie zawodzi ;))


http://94.23.88.162:7500

LIVE.

Dave al Mine
26-08-2012, 11:30
impreza swietne a miejsce jeszcze lepsze :)...piekne jezioro..lepszego miejsca na impreze jeszcze nie widzialem

impreza super zorganizowana

ATB nie zawiód³...stworzy³ super atmosfere, mia³ ¶wietny kontakt z publik± i zagra³ rewelacyjnie !! pokaz sztucznych ogni pod koniec jego wystepu by³ piekny :) szkoda tylko ze nie by³o pokazu laserowego a wydawa³o mi sie ze mia³ byc

oskar1p
26-08-2012, 12:35
Powiem bardzo krótko... Piêknie!
Josh Gallahan zagra³ ¶wietnie, a ATB... w³a¶nie piêknie.
Pozdrawiam

Writemaster
26-08-2012, 12:35
Panowie, jestem po imprezie i jeszcze dochodzê do siebie, by³a transmisja na planecie ?

tomecki18
26-08-2012, 13:12
imprezka pierwsza klasa, oprawa rewelacja, w porównaniu z imprez± z przed 2 lat teraz sie na prawde popisali, ATB jw piêknie, stworzy³ lux atmosferê, Cluba stage równie¿ nie odstawa³a :)

kvra
26-08-2012, 13:28
Mega pozytywnie zaskoczony, dobra organizacja.
Dali tylko trochê cia³a z tym, ¿e po piwko trzeba by³o lataæ za ogrodzenie i trzeba by³o je tam wypiæ...

Nagrywa³ kto¶ sety z planety ?

Davi_16
26-08-2012, 14:39
Powiem szczerze, ¿e scena club stage mnie zaskoczy³a pozytywnie... nie spodziewa³em siê, ¿e polec± tam takie dobre kawa³ki :D na ATB by³em na pocz±tku, ale strasznie mnie przymuli³a ta muzyka, któr± gra³ i zmy³em siê z powrotem na club stage. Ogólnie impreza spoko, jednak "gryz±ce siê" blisko postawione siebie sceny czasem psu³y klimat :D No i tak jak kto¶ wcze¶niej wspomnia³, to picie piwa na szybko w wyznaczonej strefie, bzdura. Ale muzycznie by³o ok i to siê liczy :D Pozdro

Dave al Mine
26-08-2012, 14:50
Powiem szczerze, ¿e scena club stage mnie zaskoczy³a pozytywnie... nie spodziewa³em siê, ¿e polec± tam takie dobre kawa³ki :D na ATB by³em na pocz±tku, ale strasznie mnie przymuli³a ta muzyka, któr± gra³ i zmy³em siê z powrotem na club stage. Ogólnie impreza spoko, jednak "gryz±ce siê" blisko postawione siebie sceny czasem psu³y klimat :D No i tak jak kto¶ wcze¶niej wspomnia³, to picie piwa na szybko w wyznaczonej strefie, bzdura. Ale muzycznie by³o ok i to siê liczy :D Pozdro

wyznaczona strefa do picia i jedzenia to bardzo dobry pomys³...chyba ze chcia³bys zeby po³owa ludzi tanczacych ko³o Ciebie by³a z piwem w reku, a w drugiej moze jeszcze kie³base ?...tym bardziej ze na ATB by³ ¶cisk...po³owa ludzi by³aby mokra z tego piwa

kto Ci ka¿e piæ na szybko ? kupujesz piwko i pijesz przy stoliku..ja z tym nie mia³em problemu

tomecki18
26-08-2012, 15:11
Ja równie¿ uwa¿am, ¿e wydzielona strefa to lepsze rozwi±zanie, wypijesz piwko i idziesz sie bawiæ :D
a ile mo¿na zas jedno piwo piæ :P przecie to w porywach max 10 minut :D

Trzmielek
26-08-2012, 16:13
ale to nie dokonca tak jak czytam wyzej bo poza strefa na srodku byl namiot z lecha gdzie mozna bylo kupic lecha shandy i bezalkoholowego wiec to czy ktos obleje mnie bezalkoholowym czy alkoholowym to w tym przypadku chyba nie robi roznicy ;>

sqrviel lol
26-08-2012, 18:38
muzycznie spoko ATB da³ czadu Josh, Nakadia, Da Hool koñcówka s³absza
organizacyjnie tragedia
godzine sta³em w kolejce do jedzenia jak sie doczeka³em okaza³o sie ze hamburgery sa gdzies indziej i dosta³em kie³baske która byla zimna w srodku
za ma³o kibli
takiego buractwa nie widzia³em poki co na zadnej imprezie, nie wiem co sie z lud¼mi dzieje przepychanki
jestem za selekcj± przy sprzedazy biletów masz BMI wiêksze niz 25 nie wchodzisz grubasy tylko miejsce zajmuj± idzie taki jeden i potr±ca ludzi.....

djbasto
26-08-2012, 20:14
Zgadzam siê z przedmówc± organizacyjnie to by³a totalna pora¿ka, pocz±wszy od braku miejsc do zaparkowania samochodu po budki z jedzeniem i piciem. ATB oczywi¶cie zagra³ zajebi¶cie ale bardziej podoba³ mi siê koncert w styczniu 2010 roku w klubie Epsilon w Izdebniku obecna pomarañcza.

Ps. Ponowiê pytanie do kolegów którzy nas³uchiwali imprezy przy odbiorniku radiowym lub przy laptopie, czy kto¶ nagrywa³ mo¿e sety Josha i Atb?

Cristoval Martin
26-08-2012, 20:29
Siedem godzin jazdy sie op³aci³o. Swietne zakoñczenie wakacji. Muzycznie dobrze. Set ATB taki jak sie spodziewa³em. Jednak¿e najlepiej jak dla mnie zagra³ Adam de Great - bardzo energicznie.
Licze, ze jesli by³a transmisja w radiu Planeta nagra³ ktos sety i udostepni je tu na forum.

Kilka filmów ode mnie:
Summer House Music 2012 @ zalew Chech³o Nak³o Tarnowskie Góry - ATB - YouTube
Summer House Music 2012 @ zalew Chech³o Nak³o Tarnowskie Góry - ATB - YouTube
Summer House Music 2012 @ zalew Chech³o Nak³o Tarnowskie Góry - ATB - YouTube
...

Garfield
26-08-2012, 22:32
Set ATB nie by³ relacjonowany na planecie z tego co s³ucha³em :( nad czym bardzo ubolewa³em, w godzinach szczytu lecia³a CLUB STAGE.

Hunter
27-08-2012, 02:20
Ale by³ ogieñ :mg: Ja dopiero wróci³em do domu, bo zrobili¶my ma³y after i dalej jeszcze mnie bania trzyma ;) Muzycznie - bajka :) ATB pozamiata³ system :) Zreszt± nie tylko, bo przynajmniej po³owa setów wyrywa³a z butów. Ja by³em g³ównie na Summer Stage. Na ma³ej a¿ tak bardzo mi siê nie podoba³o. ¦wietne równie¿ sztuczne ognie. Ale organizacyjnie rzeczywi¶cie by³o sporo niedoci±gniêæ. Zaczynaj±c od samego pocz±tku - najpierw pora¿ka w busach - ma³e, ¶cisk straszny - mogli zrobiæ kilka dodatkowych. Po wygrany w konkursie bilet dla siebie czeka³em ponad 20 minut w kolejce, ¿eby siê dowiedzieæ, ¿e w tej kasie go nie odbiore i musia³em i¶æ do drugiej i za¶ czekaæ w kolejce. Do wej¶cia w kolejce te¿ sta³em prawie 30 minut, a przyjecha³em do¶æ pó¼no - oko³o 21:30 - bo zapomnieli¶my jednego biletu i musieli¶my siê wracaæ po niego, wiêc nawet nie chce wiedzieæ jaka kolejka by³a wcze¶niej - oko³o 18-19. Kibli zdecydowanie za ma³o - czeka³o siê w kolejce minimum 15-20 minut, wiêc jak Ci siê naprawde zachcia³o, to nie by³o szans zd±¿yæ normalnie, tylko trzeba by³o i¶æ za, pod p³ot. Brak mo¿liwo¶ci wej¶cia z piwem pod scene - jak dla mnie ca³kowita pora¿ka - nie wiedzia³em o tym i musia³em, jak poszed³em po piwo, dzwoniæ do kobiety i ugadywaæ siê ¿eby siê piwa napiæ. ¯arcie beznadziejne - zimne i po prostu niesmaczne, do tego du¿a kolejka, tak samo jak po piwo, po które czasami trzeba by³o czekaæ ponad 15 minut. Strasznie nie podoba³ mi siê te¿ pomys³ z bonami - nie do¶æ, ¿e kilku o ma³o nie zgubi³em, to jeszcze zosta³o mi kilka i nie by³o mo¿liwo¶ci je oddaæ. Wkurza³o mnie te¿ trochê zbyt blisko siebie usytuowanie scen - wychodz±c np ze "strefy piwa" nak³ada³a siê na siebie muzyka z obydwu i ciê¿ko by³o oceniæ gdzie lepiej graj± i gdzie i¶æ. Za to na plus selekcja - rzeczywi¶cie uczciwie przeprowadzona - zero gimbusów na imprezie. Dobre piwo - nie jakie¶ siki pó³ na pó³ z wod±. Po¿±dna ochrona - nie rzuca³a siê w oczy, jednak ca³y czas pilnowali po¿±dku tak jak powinni. No i przede wszystkim ¦WIETNI LUDZIE! Sporo nowych znajomych siê pozna³o i praktycznie z ka¿dym da³o siê fajnie pogadaæ. Atmosfera równie¿ super - np na secie ATB to chyba wszyscy bujali siê w rytmie muzy i ¶wietnie siê bawili. Zreszt± moja kobieta nagrywa³a jakie¶ filmiki, wiêc mo¿e podrzuce te¿ pare od siebie. No i pozdrowienia dla wszystkich, którzy byli, widzieli i s³yszeli :)

PS. Kto¶ wie kto przeprowadza³ relacje z imprezy? Bo na wej¶ciu jakiego¶ wywiadu udziela³em ;)


A tak to siê zaczê³o...

http://www.youtube.com/watch?v=i2GWByJHUhs

PRZYBYk
27-08-2012, 08:58
Piekna Impreza!!! Po prostu przepiekna!!! Jesli za rok cos takiego bedzie tez sie zjawie!!!
Nie wiecie czy beda dostepne sety chodzi mi o kazdy skrawek imprezy tak bylo pieknie:)!

platniok
27-08-2012, 17:10
impreza bardzo udana:) na nic nie narzekam dobrze siê wybawi³em w porównaniu do 2 lat temu to du¿o du¿o lepiej;)

Rafal2222
27-08-2012, 20:03
By³ to mój pierwszy SHM i wiem jedno: nie ostatni. Jednak mam parê zastrze¿eñ do organizacji:
1. Brak jaki¶ wskazówek dojazdu do jeziora od strony Nowego Chce³a, gdy¿ znaki drogowe mog± cz³owieka wywie¶æ w pole...razem z nawi:)
2. Brak o¶wietlenia na drodze z Parkingu od strony Nowego Chceh³a oraz ogólna ciemno¶æ na drodze. Gdyby w co kilkana¶cie metrów ustawiæ taki reflektor z agregatem jaki by³ na wej¶ciu t by³o by w porz±dku, albo przynajmniej o¶wietliæ g³ówne zej¶cia, bo po 4 rano ciê¿ko by³o znale¼æ zej¶cie.
3. Szatnia: 5 zeta troszkê du¿o, 2 by starczy³o, ale to mo¿e moje czepianie siê.

Standardowo pierwszy na imprezê zagra³ Dj Inox. Po ni Micha³ Lazar, który zagra³ do¶æ mocno i chyba tech house, ale nie dam g³owy uci±æ, gdy¿ by³em zagadany:). PO nim Dj W, da³ radê pograæ do¶æ mocno i narobi³ smaki na resztê imprezy. Dalej by³o lepiej. Da Hool pokaza³ co potrafi i by³o naprawdê cudownie. Pomiesza³ co siê da³o w taki sposób, ¿e a¿ chcia³o siê wiêcej. Nakadia pogra³a no, nie tak jak chcia³em. House i deep. W sumie takich klimatów siê spodziewa³em, ale zagranych nieco inaczej. Có¿, pogra³a i tyle. Po niej na scenie pojawi³ siê Josh nawi±za³ z publik± wiêksz± ³±czno¶æ i by³ do¶æ ruchliwy za konsolet±. Pogra³ tranceowo co mi oraz wielu ludziom, którzy co po chwile dochodzili. Nasta³ czas, aby zagra³ ATB. Zacznê nie typowo: ludzi masa, nawet skakaæ siê nie da³o. A teraz o wystêpie: nie zawiod³em siê. By³ komunikatywny, pierwszy, który u¿ywa³ mikrofonu (!), nawet ¶piewa³. Gra³ w wiêkszo¶ci swoje kawa³ki oraz bawi³ siê z publik±. Po nim nieco obkrojony wystêp mia³ Esquire, który gra³ ciê¿sze klimaty i to w g³ównej mierze znane utwory. Dave Lambert podobnie jak wiêkszo¶æ mocno.
Teraz nasta³a era Onyksowych dji. Adam mimo mocnych brzmieñ w przeciwieñstwie od pozosta³ych jako¶ nie u¿ywa³ mikrofonu.

By³em tylko na Summer Stage i nie mam pojêcia jak wygl±da³o na tamtej scenie. Vip room op³ywa³ w jedzenie w miejsca do posiedzenie / pole¿enia.
Podsumowuj±c, jestem zadowolony z udzia³u w tej imprezie. Line-up by³ czê¶ciowo do przewidzenia, a czê¶ciowo by³ mi³a niespodziank±. Mam nadziejê, ¿e za rok zaprosz± te¿ ciekawe gwiazdy.

Cristoval Martin
27-08-2012, 20:48
Kolejne filmy:
Summer House Music 2012 @ Chech³o-Nak³o Tarnowskie Góry - ATB - YouTube
Summer House Music 2012 @ Chech³o-Nak³o Tarnowskie Góry - Josh Gallahan - YouTube
Summer House Music 2012 @ Chech³o-Nak³o Tarnowskie Góry - Esquire - YouTube
Summer House Music 2012 @ Chech³o-Nak³o Tarnowskie Góry - Esquire - YouTube
Summer House Music 2012 @ Chech³o-Nak³o Tarnowskie Góry - Dave Lambert - YouTube
Summer House Music 2012 @ Chech³o-Nak³o Tarnowskie Góry - Adam de Great - YouTube

christ0ff
27-08-2012, 22:00
Dla mnie to te¿ by³a pierwsza impreza z cyklu SHM i muszê powiedzieæ, ¿e siê nie zawiod³em. Z dotarciem na miejsce imprezy nie by³o ¿adnych problemów, tablice informacyjne by³y ju¿ ustawione kilkaset metrów przed wjazdem na parkingi, wiêc nawet przyjezdni nie mieli problemu.. Lokalizacja imprezy ¶wietna, chyba ³adniejszej scenerii w pobli¿u nie mo¿na sobie wyobraziæ :). Organizacyjnie ca³kiem w porz±dku, nie by³o wiêkszych problemów i t³umów przy bramkach (a by³o to gdzie¶ przed godz. 20) - chocia¿ s³ysza³em kilka niepochlebnych opinii na temat ochrony. Wstêp od 18 lat to mo¿ecie sobie miêdzy kartki w³o¿yæ, puzczali wszystkich jak leci (spokojnie w dresie mo¿na by³o wej¶æ) , ale takich osób nie by³o zbyt du¿o - przynajmniej na Summer Stage'u :D. Co do toalet, by³o trochê ¶cisku, ale przy takiej ilo¶ci osób musieliby zapchaæ z 30% wyznaczonego terenu, aby wszystkim pasowa³o. Nastêpne utrapienie - o¶wietlenie ¶cie¿ek. Kto bêdzie siê wybiera³ w przysz³o¶ci niech we¼mie dobr± latarkê ze sob±, przyda siê w drodze powrotnej na parking - ciemno jak.... To by by³o chyba tyle zastrze¿eñ co do organizacji i wskazówek dla przysz³ych uczestników tej imprezy ;P

Teraz odno¶nie scen - tutaj krótko - Summer
Na Inoxie i Lazarze mnie nie by³o, wiêc siê nie wypowiem.
DJ W - set solidny, móg³ siê podobaæ, w sam raz na rozgrzewkê, bez wielkich fajerwerków, momentami nawet mnie wci±gn±³
Da Hool - znacznie lepiej od W, bardziej urozmaica³, bardziej energicznie i ¿ywiej przed konsolet±
Nakadia - dla mnie najs³abiej z tej stawki, jako¶ nie specjalnie mnie nie zainteresowa³ (a¿ sobie kilka razy ziewn±³em, co wcze¶niej nie mia³o miejsca, autentycznie)
Josh - wcze¶niej jako¶ nie przes³uchiwa³em jego setów, ale mniej wiêcej wiedzia³em czego siê po nim spodziewaæ - dobrze zagra³, wiêcej wokalu, wprowadzi³ ju¿ ten w³a¶ciwy klimat przed wystêpem Andre
ATB - set, efekty specjalne, kontakt z publik± - w swoim stylu (nie bêdê siê specjalnie rozpisywa³, bo to sprawa oczywista), aczkolwiek w secie nieco brakowa³o tego "chillu" jak dla mnie (wiem, wiem, ¿e to impreza z tematu "house", ale ATB to ATB i w³a¶nie to by³o/jest jego znak rozpoznawczy :))
Po ATB zacz±³em siê zbieraæ do domu, ale z tego co jeszcze zd±¿y³em us³yszeæ Esquire mia³ dobry poczatek.

Club - 2 razy tam chyba zajrza³em - dos³ownie na chwilê i oczywi¶cie trafi³em na "Let's Go", po czym na chwilê przystan±³em i wróci³em na Summer Stage. Trochê kupa, bo po¶rodkuscen muzyka siê zlewa³a, ale na szc¿êscie by³y oddzielone dwoma pakami, wiêc ju¿ przed poszczególnymi scenami by³o w porz±dku.

Ogólnie impreza na du¿y plus, na pewno wybiorê siê znowu za rok. My¶lê, ¿e organizatorzy wyci±gn± kilka wniosków i kolejna edycja bêdzie jeszcze lepsza.

ziga88
30-08-2012, 21:51
Impreza by³a super, Josh jak i ATB ³adnie rozkrêci³o impreze. Szkoda ¿e nie idzie znale¼æ na necie od nich setu. Jednak pytanie z innej beczki, co to za kawa³ek. Wpad³ mi do ucha:-) pozdrawiam
Summer house music 2012 Josh Gallahan - YouTube

djbasto
01-09-2012, 08:55
Set ATB nie by³ relacjonowany na planecie z tego co s³ucha³em :( nad czym bardzo ubolewa³em, w godzinach szczytu lecia³a CLUB STAGE.

Przed ATB gra³ Josh czy jego set tak¿e nie by³ relacjonowany ??

pierwsze nagranie to jest Thomas Gold vs. R.E.M. - Sing 2 my religion (Phunk´s Mashy)
a czy kto¶ wie co to jest to nastêpne ??

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=vQcIsJzNVZ8

Tweety
01-09-2012, 19:32
Muzycznie ¶wietna impreza, Josh Gallahan i ATB jak dla mnie na takim samym wysokim poziomie, chocia¿ zabrak³o trochê starszych utworów, a¿ siê prosi³o o 9PM :) Przy okazji, ogarnia kto¶ co to za nutka:
Josh Gallahan @ Summer House Music Poland (25.08.2012) - YouTube