PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : masa


DJ Bone
22-04-2012, 14:35
siemaneczko, zapuściłem się ostatnio z formą, wzieło się za fajki ale nadszedł czas z tym skończyć.

mam 17 lat, 184cm wzrostu i zaledwie 65kg wagi, licząc bmi mam minimalną niedowagę. od tego tygodnia wracam na siłownię i szukam jakiegoś dobrego planu na masę. wcześniej ćwiczyłem pół roku na siłowni, trochę się przybrało ale to dalej mało, problem w tym że przy moim trybie życia i przemianie materii trudno coś osiągnąć bo co zjem, to od razu spale.

Meff
24-04-2012, 00:07
Jak jesz gówno to wyglądasz jak gówno. Przyłóż się do jedzenia i nie zasłaniaj się metabolizmem bo nie ma on tutaj praktycznie żadnego znaczenia. Poprostu jestes "tadek-niejadek"

DJ Bone
24-04-2012, 06:28
staram się jeść posiłki bogate w białko i węglowodany :)

Mion
24-04-2012, 14:38
A tłuszcze gdzie?

Dorzuć olej lniany.

lexusOSW
30-05-2012, 11:44
Siema,
; ) też wróciłem na siłke, ćwicze od 2 tygodni z tym że rzuciłem fajki i nie pije alko od 18 dni. Przed 2 tygodniami ważyłem 65-66 kg, teraz ważę 72,5, masa idzie ; )) dodatkowo sobie jem tylko kreatynke.

Przedstawię Ci mój plan poniżej:

FULL BODY WORKOUT 5x5

A
- nogi -przysiady 5x5
- klatka -wyciskanie na plaskiej 5x5
- plecy -martwy ciag 5x5
- biceps -uginanie ze sztangą 5x5
-brzuch lub łydki

B
- nogi -Przysiady 5x5
- barki -wyciskanie w staniu na 5x5
- plecy -wioslowanie w opadzie 5x5
- triceps - pompki na poreczach + ciezar 5x5
- kaptury lub przedramię

ND - A
PN - off
WT - B
ŚR - off
CZ - A
PT - off
SO - off
ND - B
PN - off
WT - A
ŚR - off
CZ - B
PT - off

Można go robić 3x w tygodniu, ja osobiście robię co 2 dzień, czyli jeden dzień przerwy i cały czas. Bo mam opcję, że mogę chodzić na siłke nawet w niedziele.

Co do progresji ciężaru, zwiększam z tygodnia na tydzień. Czyli np. Przysiady I tydzień 60kg 5x5, II tydzień 62kg 5x5. I tak to wygląda z każdym ćwiczeniem progres tygodniowy.

DJ Bone
11-06-2012, 08:07
bierzesz do tego jakieś suple ? :D

Gaajson
15-07-2012, 22:38
Siema,
; ) też wróciłem na siłke, ćwicze od 2 tygodni z tym że rzuciłem fajki i nie pije alko od 18 dni. Przed 2 tygodniami ważyłem 65-66 kg, teraz ważę 72,5, masa idzie ; )) dodatkowo sobie jem tylko kreatynke.

Przedstawię Ci mój plan poniżej:

FULL BODY WORKOUT 5x5

A
- nogi -przysiady 5x5
- klatka -wyciskanie na plaskiej 5x5
- plecy -martwy ciag 5x5
- biceps -uginanie ze sztangą 5x5
-brzuch lub łydki

B
- nogi -Przysiady 5x5
- barki -wyciskanie w staniu na 5x5
- plecy -wioslowanie w opadzie 5x5
- triceps - pompki na poreczach + ciezar 5x5
- kaptury lub przedramię

ND - A
PN - off
WT - B
ŚR - off
CZ - A
PT - off
SO - off
ND - B
PN - off
WT - A
ŚR - off
CZ - B
PT - off

Można go robić 3x w tygodniu, ja osobiście robię co 2 dzień, czyli jeden dzień przerwy i cały czas. Bo mam opcję, że mogę chodzić na siłke nawet w niedziele.

Co do progresji ciężaru, zwiększam z tygodnia na tydzień. Czyli np. Przysiady I tydzień 60kg 5x5, II tydzień 62kg 5x5. I tak to wygląda z każdym ćwiczeniem progres tygodniowy.
jedno ćwiczenie na całą grupę mięśniową? pozdrawiam.