PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Saki Kaskas - Grecja/USA


peter25
20-02-2012, 14:04
http://s.dsimg.com/image/A-206292-1170803819.jpeg

A raczej nazywa się Theodosius Kaskamanidis i pochodzi z Grecji ale na stałe mieszka w USA. Jest Kompozytorem i wykonawcą muzyki Elektronicznej - i znany z różnych utworów - szczególnie do Gier Komputerowych takich jak najpopularniejsza Seria Need For Speed (od 1 (1995) do 5 (2000)). Występuje w grupie Humble Brothers gdzie wraz z Captain Ginger stworzyli utwory wszystkim znane z NFS: Hot Pursuit 2.

szymek94
20-02-2012, 15:50
Main Menu z NFS II - Najlepsza nutka z tej gry :) :muza:. Ale Saki stworzył również wspaniałe nutki (do trwania wyścigu) od NFS 2 do NFS: Porsche 2000 i stworzył również Soundtrack do NFS II, III HP, IV: HS i Porsche 2000 :].

offcast
21-02-2012, 19:39
main menu do nfs 2 stworzyl Rom Di Prisco więc nie wiem skąd takie info uzyskałeś.

Main Menu z NFS II - Najlepsza nutka z tej gry

spoko nutka ale 'romulus 3' także rewelacja.
jesli chodzi o Saki moja ulubiona jego nuta to 'knossos' z nfs3

szymek94
23-02-2012, 08:50
main menu do nfs 2 stworzyl Rom Di Prisco więc nie wiem skąd takie info uzyskałeś.



spoko nutka ale 'romulus 3' także rewelacja.
jesli chodzi o Saki moja ulubiona jego nuta to 'knossos' z nfs3

Powiem tak to Bio - jest jakieś dziwne. Ale... jak na forum tworzy się bio to nie można tak po prostu kopiuj+wklej bo to jest zabronione. Trzeba pisać własnymi słowami.

A co do nutki To Romulus 3 jest świetny, Main Menu też ale knossos to taki sobie.

Na YT Roi się od Sakiego i Roma z dopiskiem Main Menu. Gdyż nie wiadomo który to stowrzył.


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


zabawa w moderatora, to ja tu uznaję czy popełnił błąd.


_______________________________________________

Anjunadave