PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Projekt Uplifting Trance (Arctic Moon - Andy Blueman style V2)


Maciach
09-02-2012, 20:12
Hej,
ten projekt to tak jakby bardzo poprawiona wersja ostatniego (kilka tematów niżej), z inną melodią i ogólnie różniąca się dosyć znacznie :piwo:

Do odpalenia tego projektu potrzebne jest:
1. Synapse Audio DUNE v1.4.0
2. u-he Zebra 2.5.2 (nie jest tak bardzo potrzebna jak DUNE)
3. FL Studio v10.0.8

I to wszystko, żadne nexusy itp... ;)
CZEKAM NA KOMENTARZE, M.IN. PO TO WAM TO WRZUCAM :)





ODSŁUCH:







PROJEKT:

Lucas N.
11-02-2012, 16:28
No projekcik fajnie zrobiony ale nie skorzystam :)

Nukken
11-02-2012, 20:14
he he projekt 6,3/10 czyli git lepszy od poprzedniego xd

Maciach
11-02-2012, 21:58
he he projekt 6,3/10 czyli git lepszy od poprzedniego xd

haha, co za dokładność oceny :lol2eh1:

DjAquinio
12-02-2012, 14:23
8,4/10
moze kiedyś mi sie przyda

RAYTO
21-02-2012, 15:49
7,984129(3)/10

Daje rade, nie najgorsze. Przyda sie amatorom

No Fate
23-02-2012, 13:52
Niezle Ci to wyszlo, jesli chodzi o ulozenie arpa to bardzo mi sie podoba. Warto dodac, ze melodia w uplifie odgrywa bardzo wazna role, jesli nie najwieksza.
Na podstawie tego co slysze, to upliftowe melodie robimy w tonacji durowej. Schemat, nie wiem czy trafny, bo moj, a wyglada tak : Zaczynam od toniki durowej (haha, zaskoczylem was co ? :d). Na przyklad dajmy D-dur. Drugi akord to akord molowy, ktory uzyskujemy poprzez zmiane toniki o poł tonu nizej. Juz wyjasniam na przykladzie' w D-dur tym akordem molowym bedzie fis-mol, a np. w G-dur to juz bedzie h-mol. 3 akord to SUBdominanta danej tonacji, czyli w naszym D-dur jest to G-dur, czwarty stopien od toniki. Konczymy oczywiscie dominanta durowa (w kazdej tonacji). Dominanta w D-dur to A-dur. Jesli chodzi o melodie - do tego juz wam nie napisze schematu, bo go nie ma. To wasze emocje, wyobraznia i milosc do upliftu, dzieki ktorej 'wzniosle' melodie same sie uloza. :) Aha, Pada ukladamy w czteroglosie (bass tenor alt sopran). Tu pojawiaja sie kolejne zasady ktore trzeba opanowac, ale o tym moze innym razem ...:d
pozdrawiam

7clouds
23-02-2012, 14:59
Niezle Ci to wyszlo, jesli chodzi o ulozenie arpa to bardzo mi sie podoba. Warto dodac, ze melodia w uplifie odgrywa bardzo wazna role, jesli nie najwieksza.
Na podstawie tego co slysze, to upliftowe melodie robimy w tonacji durowej. Schemat, nie wiem czy trafny, bo moj, a wyglada tak : Zaczynam od toniki durowej (haha, zaskoczylem was co ? :d). Na przyklad dajmy D-dur. Drugi akord to akord molowy, ktory uzyskujemy poprzez zmiane toniki o poł tonu nizej. Juz wyjasniam na przykladzie' w D-dur tym akordem molowym bedzie fis-mol, a np. w G-dur to juz bedzie h-mol. 3 akord to SUBdominanta danej tonacji, czyli w naszym D-dur jest to G-dur, czwarty stopien od toniki. Konczymy oczywiscie dominanta durowa (w kazdej tonacji). Dominanta w D-dur to A-dur. Jesli chodzi o melodie - do tego juz wam nie napisze schematu, bo go nie ma. To wasze emocje, wyobraznia i milosc do upliftu, dzieki ktorej 'wzniosle' melodie same sie uloza. :) Aha, Pada ukladamy w czteroglosie (bass tenor alt sopran). Tu pojawiaja sie kolejne zasady ktore trzeba opanowac, ale o tym moze innym razem ...:d
pozdrawiam


No nie wazne czy durowa czy jaka wazne zeby byla dobra i wpadala w pamiec

Matt Bukovski
23-02-2012, 15:53
po breakdownie 4/10, ale melodyjka spoko

telebimeck
27-02-2012, 20:15
Fajnie że wrzucasz projekty :) ale jak bym miał oceniać to niestety dam 2/10 właściwie bardzo kiepskie brzmienia,mix itp.
Ja dzisiaj zrobiłem remake Arctic Moon - Adelaide :) ale brzmi prawie jak oryginał ale jak bym posiedział jeszcze z godzinke to bym odtworzył jego brzmienia itp w 100 %
a tu demo ale nie oceniajcie z playera zippy lepiej pobrać na hdd.

7clouds
27-02-2012, 20:46
Fajnie że wrzucasz projekty :) ale jak bym miał oceniać to niestety dam 2/10 właściwie bardzo kiepskie brzmienia,mix itp.
Ja dzisiaj zrobiłem remake Arctic Moon - Adelaide :) ale brzmi prawie jak oryginał ale jak bym posiedział jeszcze z godzinke to bym odtworzył jego brzmienia itp w 100 %
a tu demo ale nie oceniajcie z playera zippy lepiej pobrać na hdd.



Do oryginalu jeszcze duuuuzo brakuje ;P

telebimeck
27-02-2012, 20:55
Dużooo? To ty chyba oryginału nie słyszałeś a poza tym pisałem że jest PRAWIE remake podobny do oryginału.
A sam coś lepszego zrób chociasz wątpie aby ci coś lepszego wyszło.

7clouds
27-02-2012, 20:59
Dużooo? To ty chyba oryginału nie słyszałeś a poza tym pisałem że jest PRAWIE remake podobny do oryginału.
A sam coś lepszego zrób chociasz wątpie aby ci coś lepszego wyszło.


wlasnie porownywalem z oryginalem, no podbne w sensie melodie ale brzmieniom i mixowi troche brakuje jednak ;) posluchaj oryginalu to zoabczysz ;)

ludzie czemu wy nie umiecie przyjmowac krytyki?:O nie zawsze kazdy bedzie pisal w samych superlatywach... a kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie wkoncu od tego m.in. to forum jest.

telebimeck
27-02-2012, 21:05
Dobra ok ale nie pisz jak w poprzednim poście że dużo brakuje bo dużo brakować może autorowi tematu.

7clouds
27-02-2012, 21:13
Dobra ok ale nie pisz jak w poprzednim poście że dużo brakuje bo dużo brakować może autorowi tematu.

a moge wiedziec czemu tylko autorowi moze brakowac a tobie nie?:D

telebimeck
27-02-2012, 21:17
Krytyki ? Przeciesz pisząc brakuje dużooo równie dobrze mógłbym zrobić sam bass i melodie i brzmienia wogóle nie podobne ale wtedy pewnie napisałbyś brakuje dużooo więc sprecyzuj swoje wypowiedzi :)

słyszałeś demo autora tematu ?
Chyba nie.

7clouds
27-02-2012, 21:30
Krytyki ? Przeciesz pisząc brakuje dużooo równie dobrze mógłbym zrobić sam bass i melodie i brzmienia wogóle nie podobne ale wtedy pewnie napisałbyś brakuje dużooo więc sprecyzuj swoje wypowiedzi :)

słyszałeś demo autora tematu ?
Chyba nie.

Poprostu wyrazilem swoja opinie i tyle, od tego to forum jest.

Slyszyalem demko autora. Melodie fajnie ale ogolnie brzmi slabo moim zdaniem.

gabriel2012
22-04-2013, 20:37
ma ktos ? mozna poprosic o reupa?

muslim
24-09-2013, 12:02
tez bum prosił o projekcik