PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Pol_On - Katowice / Warszawa


Anjunadave
23-01-2012, 09:41
http://2.bp.blogspot.com/-nhivgqCVhNk/TYgKiXkm0jI/AAAAAAAAAZY/Oh2raCmwRcY/s1600/Pol_on_2.jpg


Pol_On to Kacper Bogacz i Michal Piotrowski. Pierwszy na codzień jest cenionym muzykiem z dyplomem Jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach, dał się poznać szerszej publiczności serwując wraz z Marcinem Romanowskim porywające live acty jako Piroman vs Pan K. Drugi od lat związany z warszawską sceną klubowa jest bez wątpienia jednym z jej motorów napędowych. Ma na swoim koncie organizacje imprez, booking festivali oraz produkcje min z SLG.

Drogi obydu panów zeszły się w 2007 roku gdy to za sprawą pierwszych wspólnych imprez znalezli laczaca ich pasje, do ktorej jak sie okazalo maja bardzo podone podejscie i wizje. Pozniejsza wspolpaca przelozyla sie na wspolna produkcje muzyki, ktora poczatkowo niesmiala - zaczela nabierac coraz wiekszego tempa czego efektem bylo zainteresowanie sie materialem wytworni Channels Records, z ktora to artysci nawiazali stala wspolprace.

W swoich produkcjach Pol_On nie ogranicza sie do jednego stylu laczac wspolczensne brzmienia muzyki elektronicznej z wszystkim tym co do tej pory stanowiło ich inspiracje.


POL_ON | Musique gratuite, dates de tournées, photos, vidéos (http://www.myspace.com/polonmusic)
Pol_On's sounds on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free (http://soundcloud.com/pol_on)


DYSKOGRAFIA -->

http://www.beatport.com/artist/pol-on/104640


Pol_on - 2 Be - YouTube

Pol_On - Toga - YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=8WoOUi4FXcU&feature=fvst

Kill3r
23-01-2012, 16:31
Juz za miesiac w Czestochowie ; D
bede na pewno !
jedni z moich ulubiencow !
dzieki Dawidku za temat ; *

Mion
23-01-2012, 17:02
Przesłuchałem kawałki, które umieściłeś. - Strasznie cieżkie klimaty, ale z chęcią usłyszałbym ich Live.

Anjunadave
23-01-2012, 21:00
i ja Kubusiu jesteeeem ! na Czubale nie pozwoliło mi zdrowie :X ale na chłopaków Pol_On melduje się !

JJU
23-01-2012, 21:50
Byłem na nich dwa razy (w tym półtora tygodnia temu, jak grali razem z Catz'N'Dogz, SLG i Chmara Winter) i powiem Wam, że chłopaki to absolutnie czołówka tego kraju :)

Anjunadave
19-02-2012, 11:13
chłopcy roz*****i Rurę dziś w nocy ! Entrance Song i Thing About It Dowsona oraz Hey Blop w remixie Leger'a trackami nocy ! :serce: yeaaaah POLECAM ich występy ! w dodatku zajebiści ludzie ! mega pozytywni :)

Kill3r
19-02-2012, 17:00
chłopcy roz*****i Rurę dziś w nocy ! Entrance Song i Thing About It Dowsona oraz Hey Blop w remixie Leger'a trackami nocy ! :serce: yeaaaah POLECAM ich występy ! w dodatku zajebiści ludzie ! mega pozytywni :)


Zgadzam się z Dawidem w 100 %
Naprawdę mili, świetni goście ; D

Tomek
05-09-2013, 18:17
POL_ON to dwojka doskonale znanych w swiecie muzyki elektronicznej producentow Kacpra Bogacza i Michala Piotrowskiego, ktorzy postanowili wspolnie zajac sie produkcja muzyki.

Kacper Bogacz - bardziej znany jako Pan K ma za soba dosyc dluga kariere. Absolwent wydzialu jazzu na Akademi Muzycznej w Katowicach. Znany m.in z Prokjektu Kosmodrom, Piroman vs PanK czy solowego projektu Pank, ktorego dwie EPki ukazaly sie nakladem Italo Buissness.

Michal Piotrowski czyli Mike P. Promotor - jeden z glownych animatorow sceny muzyki elektronicznej w Polsce. Ma na swoim koncie organizacje imprez, na ktorych wystapila czolowka swiatowej sceny muzyki klubowej i nie tylko, booking festivali oraz produkcje min z SLG.. Najbardziej jednak znany jest z niezliczonej ilosci wystepow w calym kraju jak rowniez poza jego granicami jako doskonaly dj.

Drogi obydu panow zeszly sie w 2007 roku gdy to za sprawa pierwszych wspolnych imprez znalezli łączaca ich pasje, do ktorej maja bardzo podone podejscie i wizje. Pozniejsza wspolpaca przelozyla sie na wspolna produkcje muzyki, ktora poczatkowo niesmiala - zaczela nabierac coraz wiekszego tempa czego efektem bylo zainteresowanie sie materialem wytworni Channels Records.


Pierwszym tego efektem jest doskonaly remix utworu "Ty jestes melodyman" Piotra Bejnara dla kanadyjskiego Open Concept Records, ktory na dlugo przed wydaniem zostal doceniony i grany jest przez wielu dj'i. W chwili obecnej graja wiele imprez promujacych ich wspolny projekt w kraju jak i zagranica. Pracuja rowniez caly czas nad nowym materialem, ktory juz w niebawem ukaże sie nakladem zachodnich wytworni.


W swoich produkcjach Pol_On nie ogranicza się do jednego stylu, łącząc współczesne brzmienia muzyki elektronicznej z wszystkim tym, co do tej pory stanowiło ich inspiracje.
Dl_HcgnkkJ8

AMphN9vZkrE

LFB5cmLo1oY




-------------------------------------------------------------------

poza tym temat juz jest.

JJU
06-09-2013, 17:26
Czemu takie nieaktualne teksty tu wrzucacie?

'Debiutancka EP'ka uaze sie juz w styczniu 2008 a zremixuje ja...', bądźmy poważni.

Tomek
07-09-2013, 13:57
Czemu takie nieaktualne teksty tu wrzucacie?

'Debiutancka EP'ka uaze sie juz w styczniu 2008 a zremixuje ja...', bądźmy poważni.

Tak wiem przepraszam. miałem zedytować ale całkowicie o tym zapomniałem. Już naprawione :)