PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Podstawy Fruity Loops Studio 6 (ang)


Bartek
21-04-2007, 23:35
Jako że z pośrod 22 tysięcy uzytkowników nieznalazł się ani jeden ochotnich zeby napisać jaki kolwiek tutorial dotyczacy tworzenia muzyki postanowiłem przedstawić wam ciekawy filmik dzieki ktoremu mozna szybko zaczac zabawe z Fruity Loops Studio
niestety filmik po angielsku ale kazdy powinien zrozumieć

(poczekaj na załadowanie się filmiku i kliknij PLAY)


[CENTER]<embed src="http://www.youtube.com/v/jWO-EgamqnU" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="640" height="480"></embed>

Jeżeli chcesz zobaczyć inne Możliwości FL przejdz do nastepnej strony....

[BREAK= FL Studio 6 Tutorial cz.2]

Tutaj bardziej zaawansowane właściwości Fruity Loopsa i ich użycie
przed obejrzeniem tego filmiku musicie zapoznać się z pierwszym filmikiem !

(poczekaj na załadowanie się filmiku i kliknij PLAY)
<embed src="http://www.youtube.com/v/Kny1ulc_cUU" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="640" height="480"></embed>

Cris Terano
22-04-2007, 10:44
szkoda tylko ze po angielsku :(((
No ale nie powiedział nic co bym nie wiedział :)
mimo to dzieki:aloha:

_Jocker_
25-04-2007, 12:23
Nigdy tego programu nie umialem pojac i chyba nie pojme

irrelevant
26-04-2007, 21:36
no w sumie 100 % z tego umiem. xD
ale dla poczatkujacych dobre, ci co widza pierwszy raz beda zadowoleni. mysle ze thanks sie nalezy ;] O ILE SIE DA :D

Technomental
27-04-2007, 12:00
Marne troche video :D
Jest ktoś chętny na stworzenie ze mną pisemnego tutoriala ze zdjeciami ?

Gojka1
27-04-2007, 12:41
Witajcie.
Po pierwsze dzieki za wrzucenie video, powaznie. Jestem totalnie poczatkujaca i trzeba tlumaczyc mi jak dziecku, co tez powyzsze v.robi. Cos tam juz wczesniej wiedzialam, ale i tak co nie co wnioslo 2 vid.
Tak na prawde mam wielka prosbe!!
Pierwsze: Technomental jak zrobisz taka instrukcje ze zdjeciami to bedze Ci na praaawde wdzieczna!!!:zabawa:
Drugie: Poniewaz prosze moich znajomych o jakiekolwiek wskazowki co do poczatkow na F.L. i konczy sie to na niczym musze szukac sama. Jakoze po operacji jeszcze chwile nie bede mogla chodzic to jedynym zrodlem jest net. Dlatego tez choooollernie podziekowalabym jesli by ktokolwiek pomogl stawiac 1 kroki. Zatem :jesli macie wskazowki - prosze napiszcie do mnie, badz wrzuccie to tu na forum.
Biorac pod uwage moje marne rozeznanie nawet najbardziej oczywiste dla Was rzeczy moga byc pomocne.

Dzieki wielkie.
POzdrawiam serdecznie
Gojka

Technomental
27-04-2007, 15:15
Gojka, udeż na GG, naucze cie FL'a :)

CJ Priorytet
13-06-2007, 09:14
Mi tez ktos moze wyjasnic FLa. Wole jak ktos mi tlumaczy ;)

tukisnt
25-06-2007, 13:21
Ciekawy pomysł choc pisemny tutorial byłby lepszy

grushi
23-02-2008, 20:51
filmik napewno warty oberzenia bo pierwszy raz mam doczynienia z FL studio i nie moge sie polapac, jesnak filmik mi sie nie wyswietla:P

Jaremi
18-06-2008, 18:44
czemu filmy nie dzialaja ?

macro
18-06-2008, 22:53
Nigdy tego programu nie umialem pojac i chyba nie pojme

Dasz rade i po pierwsze na wersji demo sie nie nauczysz ponieważ tam sa pewne rzeczy zablokowane np pino rol bez ktorego ani rusz!!! wczytaj jakis project i sprobuj odgadnac jak np melo sie zrobiło i tp ja z kumplem bez zadnych poradnikow bez niczego rozgryzlismy do konca ten soft :) nikt nam nie pomagał poprostu bardzo chcielismy go opanowac i tyle :D jak cos to na pw pisz i na gg sie zgadamy :)

David Haaga
10-02-2010, 22:40
czegos takie szukałem :) teraz to co miałem w głowie bede mógł przelac do FL :D

/V6
11-02-2010, 12:51
To ja się podepnę pod temat i wrzucę podstawy korzystania z FL Studio w Naszym rodzimym języku. Dla początkujących obowiązkowa lektura!!
Wielkie THX dla Focus'a za przygotowanie tego Tutorialu.

1 część
YouTube - FL Studio Fruity Loops tutorial dla początkujących (1/2)

2 część
YouTube - FL Studio Fruity Loops tutorial dla początkujących (2/2)

BarteQ_
07-04-2010, 12:44
/V6 (http://www.4clubbers.com.pl/members/-v6.html) big thx, kilka rzeczy mi ten tut uświadomił

kaczuszka123
12-07-2010, 11:26
A ja powiem jedno . Ja zaczynałem samemu się bawić , klikałem i wymyślałem co ułożyć . Zaczęło się od hip hopu , praktycznie jak robisz hip hop na fl 'u to używasz prawie wszystkiego co jest potrzebne no i potem to wszystko pojmujesz I rozwijasz się bardziej .

POZDRAWIAM ŻYCZĘ SUKCESÓW