PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : NERVO - Australia


Anjunadave
10-01-2012, 00:03
http://www.loudandsick.com/wp-content/uploads/nervo.jpg

NERVO - siostry - Mim oraz Liv Nervo. Autorki tekstów takich gwiazd jak Kylie Minogue, Kesha, Guetta & Rowland, Pussycat Dolls i wielu innych.
Współpracowały również z Katy Perry, 30 Seconds To Mars czy Cobra Starships, oraz są współautorkami hitu 2011 roku - The Way We See The World w collabie z Dimitri Vegas & Like oraz Afrojack'iem.
Pracują nad pierwszym albumem, który wydadzą w Virgin America/Astralwerks.
Są również dj'kami dance, producentkami oraz wokalistkami.

Świat o nich usłyszałem dzięki udziałowi w produkcji David Guetta & Kelly Rowland - When Love Takes Over w 2009 roku. Na propozycje i sukces nie trzeba było długo czekać.

W 2010 roku wydały pierwszą EP - Irresistible z udziałem Ollie James'a. Wspólnie z Londyńską agencją William Morris Entertainment rozpoczęły podbój Ameryki swoim sexi-electro-house.

Podbój zaczęły już w czerwcu '11 supportem Britney Spears oraz Nicky Minaj na Femme Fatale Show. W Las Vegas wspólnie z Wynn Group są rezydentkami.

Supportują je David Guetta, Pete Tong, Afrojack, Dimitri Vegas & Like Mike, Luciano, Sharam, Avicii. Zagrały na Halloween'owej imprezie Richard Branson at Necker z udziałem modelek Victoria Secret.


NERVO | Facebook (http://www.facebook.com/NERVOmusic)
NERVO Music | Official NERVO website (http://www.nervomusic.com/)


Afrojack, Dimitri Vegas, Like Mike and NERVO - The Way We See The World (Official Music Video) [HD] - YouTube

NERVO - We're All No One ft. Afrojack, Steve Aoki - YouTube

Nervo feat. Ollie James - Irresistible (Official Music Video) - YouTube

NERVO - this kind of love club edit - YouTube

Avicii feat. NERVO - You'll Never Be Alone Again (Avicii Mix) + Download - YouTube





http://www.allureofsound.com/wp-content/uploads/2011/09/Nervo.gif

_Patryk
11-01-2012, 22:07
Wielu ciekawych rzeczy się o nich dowiedziałem.Dzięki <ok>

Kill3r
12-01-2012, 09:07
Naprawdę świetne, utalentowane i piękne dziewczyny :wub:
Polecam także ich audycję pt. Nervo Nation ; D
Można w niej znaleść kawał pożadnego House ; D
Cheers ; ]

SERVVA
12-01-2012, 11:17
niedługo również Polski akcent przy NERVO Sisters :D

Swoją drogą, wiecie że przy Armin Van Buuren ft. Sharon Del Adel - In And Out Of Love one pisały tekst ? :D

Anjunadave
12-01-2012, 11:25
wiemy Servuś ^^ na oryginalnym albumie Imagine - na okładce, są wpisane jak autorki tekstu :D

mógłbym się z nimi kochać kochać kochać ! :serce: :serce: o/

Simon Gates
12-01-2012, 15:15
Piękne i utalentowane. Co tu więcej mówić :)
PS. A to one śpiewały w The Way We See The World ?

Kill3r
12-01-2012, 16:50
tak tak one spiewaly w The Way We See The World.
Moglbym z oboma wziac slub :wub:

Depox
12-01-2012, 21:19
aaaaaaa!
Liv.... ♥♥♥♥

Pauline
12-02-2012, 12:01
aaaahhhh, uwielbiam je :wub:
nie dość, że ładne to jeszcze jakie utalentowane
tez bardzo chetnie wzielabym z nimi slub ; D

J.Ev
12-02-2012, 17:13
Lubię, szanuję, śledzę, cenię, jaram się, słucham.

Black Life
12-02-2012, 21:32
Lubie The Way We See The World a jeszcze bardziej je, są piękne :))

Carlos8
19-02-2012, 11:24
Jest ciekawy głos, wygląd, czego więcej potrzeba???>>>> :)
Fajne kobitki z przyszłością:)

PlejMajStajl
03-06-2012, 16:46
Ładne i utalentowane.. Ciekawi mnie ile w tym wszystkim jest tego talentu a ile pieniędzy ... ; ] Paris Hilton ( dziewczyna Afrojacka proszę ja was ) też ogłosiła, że zostaje "dj'ką" i będzie grała seta gdzieś tam więc nie zdziwi mnie niedługo produkcja Afrojack + Paris a później sama Paris, która zacznie wydawać produkcje bijące na głowe Nicky Romero, Zedda, Aviciego itp ; ] Kto ma w tych czasach pieniądze ten ma sławe ! przykładem tego jest sama Patrycja Kazadi, która nagle nie wiadomo skąd pojawia się i wydaje produkcje z Matem Pokorą no i Weronika Grycan w odliczance/top 10 na Vivie czy MTV xD niedługo też będzie śpiewała/produkowała- kwestia czasu- zobaczycie.

xEmcia94Xx
14-11-2012, 15:15
Uwielbiam ich ! :) maja wieli talent

.marcin
14-11-2012, 16:22
Uwielbiam ich ! :) maja wieli talent

chyba uwielbiam "je" ....
The Way We See The World czasami u mnie na playlistach się jeszcze pojawia ;)
Świetny vocal, uroda + dobre granie. No czego chcieć więcej? ;)

BUBLOS
24-12-2012, 13:54
Bardzo fajne dziewczyny, sympatyczne i utalentowane <3

__DaX__
26-01-2013, 12:18
Mało o nich wiedziałem. Słyszałem multum kawałków przy udziale NERVO i nigdy nie wiedziałem co to jest to NERVO, albo kto :D Mega pozytywne kobitki. Kawał dobrej muzyki, szczególnie w hicie z braćmi DV&LM i Afrojackiem. Mają coś w sobie co przyciąga. Ze szczególną uwagą oglądałem film z nimi z Tomorrowland, potrafią zdobyć serce publiki. Szacun 9/10.

Nesia
09-05-2013, 01:27
Uwielbiałam je od dawna i ich kawałki, ale to, co zrobiły na Magnetic... Przekonało mnie do tych dziewczyn jeszcze bardziej ;) Dwie mega pozytywne babki, które potrafią imprezować na maxa i mają power na scenie jak cholera! A pod sceną? Totalna masakra! :D Kto nie widział je na żywo niech żałuje!

Fugeo
09-05-2013, 06:00
W tym roku pojawią się na Sunrise :)

Pixik
09-05-2013, 19:03
Też swego czasu wydawało mi się, że panie grają za lekko jak np. na magnetic. Błąd błąd niepowtarzalny błąd! Wiadomo także, że od zawsze kochały muzykę więc to nie jest jakiś produkt marketingowców, tylko dwie wspaniałe kochające sztosy panie.:rockon:

szymek94
12-05-2013, 20:53
Armin van Buuren Vs. NERVO Feat. Laura V. – Turn This Love Around - Piękne dziewczyny zrobiły wspaniałą nutę z Arminem i Laurą V - Wspaniałe :wub:.

Myuuks
12-05-2013, 20:56
Mają talent kobietki ^^ wspaniałą muzykę tworzą ;)

slivka91
11-06-2013, 04:23
Bardzo utalentowane koleżanki ;) Nie można przejść obok nich obojętnie ;)

swiety1o34
04-03-2014, 21:11
Tylko patrzec jak sie rozwijaja ! Muzyka plus wokal robia wrazenie. Bardzo czesto slucham i ciagle jestem pozytywnie zaskoczony ! Moze uzycza swojego glosu do jakis hardstyle'owych arii ;]

Dervis
13-03-2014, 18:05
od niedawna jestem zachwycony ich audycjami w BBC Radio 1, genialnie zachowany klimat, swietnie wyselekcjonowane utwory no i ten nieziemski vocal : o na festivalach dziewczyny rowniez robia swoje, niesamowita energia, dla mnie sa swietne : ]

SebaPok
24-08-2014, 18:19
Siostrzyczki dają radę świetne produkcje, super się ich słucha, na festiwalach zawsze super się spisują