PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : ALEX RED (Komodo)


Kameleon
12-12-2011, 20:29
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/308706_1919411556090_1566061319_31510249_113478402 8_n.jpg

Alex Red

Jeden z dj- producentów formacji KOMODO, a wcześniej EXTERMINAL czy DJD. Swoją karierę dj'ską rozpoczął już w roku 1989 , a jako producent muzyczny zadebiutował w roku 1994. W roku 1998 zwyciężył w prestiżowym GRAND PRIX MISTRZOSTW POLSKI Djów oraz kilka razy zdobywał nagrody muzyczne za swoją twórczość. Jego znakiem rozpoznawczym są obecnie sety WE LOVE IBIZA, w których lansuje mniej znane klimaty klubowe w takich stylach jak tech-house, progresive czy electro, ale potrafi także umiejętnie mieszać delikatniejsze taneczne klimaty. Mimo że w przeważającej ilości sety ALEX'a RED są bardzo mocne i mało „komercyjne” ,to dzięki znakomitemu kontaktowi z publicznością, zawsze podczas jego „grania” jest pełny parkiet. To jeden z tych Dji, który praktycznie w każdym klubie gra wielokrotnie. ALEX RED jest także sprawnym managerem klubowym i w swojej karierze zajmował się wieloma klubami, które zawsze stawały się bardzo popularne. Obecnie jest managerem klubu MODERNA w Dębicy. Występował już w setkach klubów w Polsce i za granicą , a także na wielu dużych imprezach.
Jako producent współpracuje z YASH i TOM SANDERS tworząc formacje KOMODO, która jako jedna z nielicznych w Polsce produkuje m.in. muzykę progresive-house, która znakomicie sprzedaje się zwłaszcza poza granicami Polski. Ich przedostatni singiel Keep Control aż przez 6 tygodni był na szczycie listy przebojów największego serwisu dla DJ'ów w Europie vinyl dance deejay dj downloads house music - www.djshop.de (http://www.djshop.de) w gatunku progresive-house.
ALEX RED jest także głównym organizatorem MISS CLUB POLAND 2011**

Strony:
Komodo (http://www.komodo.com.pl)
Komodo (http://www.komodoportal.pl)
www.facebook.com/alexredkomodo
Komodo (Alex Red, Yash, Tom Sanders) | Facebook (http://www.facebook.com/komodo.poland)

Sety:








U3e_E9euco4
0X9laFR-xLQ
PHHn9IzDto8
hHRctuhL8IQ
CQe1XjN9G0c

Kameleon
12-12-2011, 20:39
osobiście? znam Alex'a od dłuższego czasu i bardzo często odwiedzam Modernę, gdzie mam okazję bawić się przy jego setach... na prawdę świetne klimaty, no i jak napisane wyżej 'full parkiet' ;)
a co do Komodo, kilka hitów... począwszy od 'I Love You So Much', przez "Keep Control' no i najnowszy numer 'You're Gonna Pay' :)

Max Grand
12-12-2011, 20:45
osobiście polecam tego Pana, dużo mu tez zawdzięczam :) zapomniałeś dopisać o projekcie Miss Club Poland

offcast
12-12-2011, 20:49
ja ich lubie za starsze produkcje i remixy .
szczególnie za to cudo DJD vs. Hyperavers - Feel The Bass & Beat (DJD vs. TJ Collective Remix).dla mnie to był jest i będzie jeden z największych hitów Polskiej nuty klubowej.

Schusterek
12-12-2011, 20:56
Gdyby nie robil takich qni to byloby bosko. Bo repertuar w 100% ibizowski, taki jak lubie :)
ogolnie bardzo pozywytny czlowiek i szacun dla niego ! ! !

ALEX RED
12-12-2011, 21:08
Gdyby nie robil takich qni to byloby bosko. Bo repertuar w 100% ibizowski, taki jak lubie :)
ogolnie bardzo pozywytny czlowiek i szacun dla niego ! ! !

Już kilka takich twoich wpisów widziałem i zastanawiam się gdzie Ty te qnie słyszałeś. Mam jednak wrażenie że odkąd pracujesz w pewnym klubie to niezbyt obiektywnie oceniasz moja pracę. Może faktycznie gdzieś usłyszałeś że się jakieś przejście delikatnie rozjechało, bo zagrałem już kilkadziesiąt tysięcy setów w swoim życiu (przypuszczam,że żaden dj na tym forum nie zagrał tylu setów co ja), ale jeśli tak się stało, to najpierw musiałbyś widzieć mnie na żywo i ocenić się dlaczego tak się stało. W moim stylu grania nie skupiam się tylko na miksowaniu, bo jest to akurat umiejętność , która należy do najłatwiejszych w pracy dja, i mam ją już opanowaną prawie instynktownie. Jednak mój styl, to nie jest granie utworu od deski do deski i czekanie na końcowe frazy do miksowania, bo dla mnie to jest nudne i zbyt proste.. Lubie szybkie mixy, tworzenie na żywo mash-upów i jeśli gdzieś tam się wkrada błąd techniczny , to spowodowane jest to tymi rzeczami. Ale Ty napisałeś tak jakbym to robił nagminnie i dlatego musiałem Ci odpowiedzieć.

Luketus
12-12-2011, 21:09
Spotykamy się z Alexem praktycznie co tydzień zazwyczaj w Modernie. Ale także nieraz w innych klubach gdzie gra. Dzięki stworzonemu przez niego Konkursowi Moderna Spełnia Marzenia mogłem razem z nim i innymi Dj'ami pojechać do Egiptu na finał Miss Club Poland! Dla mnie jako DJ jest można powiedzieć wzorem. Niewielu jest takich którzy potrafią tak bardzo rozgrzać i rozruszać klubowiczów, grając tak mało komercyjnych kawałków.. Dzięki temu w Modernie właśnie najlepiej widać że Polski klubowicz nie jest taki "zwykły, łątwy i prosty" ponieważ bawi się przy ambitnej muzyce a nie tylko przy eskowych hitach. Także WIELKI POZYTYW dla Darka!
Chciałem jeszcze dodać że ostatnia impreza urodzinowa była jedną z najlepszych ! :)

Schusterek
12-12-2011, 22:10
Już kilka takich twoich wpisów widziałem i zastanawiam się gdzie Ty te qnie słyszałeś. Mam jednak wrażenie że odkąd pracujesz w pewnym klubie to niezbyt obiektywnie oceniasz moja pracę. Może faktycznie gdzieś usłyszałeś że się jakieś przejście delikatnie rozjechało, bo zagrałem już kilkadziesiąt tysięcy setów w swoim życiu (przypuszczam,że żaden dj na tym forum nie zagrał tylu setów co ja), ale jeśli tak się stało, to najpierw musiałbyś widzieć mnie na żywo i ocenić się dlaczego tak się stało. W moim stylu grania nie skupiam się tylko na miksowaniu, bo jest to akurat umiejętność , która należy do najłatwiejszych w pracy dja, i mam ją już opanowaną prawie instynktownie. Jednak mój styl, to nie jest granie utworu od deski do deski i czekanie na końcowe frazy do miksowania, bo dla mnie to jest nudne i zbyt proste.. Lubie szybkie mixy, tworzenie na żywo mash-upów i jeśli gdzieś tam się wkrada błąd techniczny , to spowodowane jest to tymi rzeczami. Ale Ty napisałeś tak jakbym to robił nagminnie i dlatego musiałem Ci odpowiedzieć.

w ktorym? W ostatnich setach wiele tego jest.

Jezeli grasz kilkanascie lat to nie powinny się konie robic.

Wizialem i slyszalem Cie na zywo.

Dla dj'a technika powinna byc no1.

szybkie mixy? chyba dlugie, na ostatniej frazie b, czesto. Sporo offbeatow.

Nie chodzi mi Alex ze nagminnie, ale po prostu widze ze troche kladziesz lage na dopieszczenie seta na 100% . Gdyby to podreperowac to byloby cudnie, polecam kontroler pioneera x1

Jezeli mialbym podac przyklad goscia ktorego setow az chce sie sluchac to oto jeden z najlepszych :

http://soundcloud.com/djalexpl/dj-alex-live-at-cool-club

Wg mnie czyli klubowicza ktory slyszal juz naprawde wiele setow nie ma nic gorszego jak sluchanie offbeatow, bo one zamulają.

ALEX RED
12-12-2011, 22:20
Napisze tylko tyle. Dla DJa technika to podstawa, ale numerem jeden w tej pracy jest tworzenie klimatu. Wysłuchałem twojej opinii, ale się z nią nie zgadzam, bo słucham swoich setów i jeśli są jakieś błędy techniczne to w promilowych procentach. Wiem też jedno, mógłbym się skupić tylko na miksowaniu, bo to proste i przyjemne, ale dla mnie dobry dj musi skupiać na wielu rzeczach - mix, dobór muzyki, tworzenie klimatu i show. Gdy robisz to wszystko naraz pojawiają się małe błędy, ale twierdzę że nieistotne w całokształcie. Dla mnie największymi błędami DJi, jest granie utworów, które nie powinny być nigdy grane na parkietach klubowych. Chodzi o poziom tych utworów, fałsze, i wielkie błędy aranżacyjne.
No i jestem pewny że twoja opinia byłaby inna gdyby nie fakt ,ze pracujesz w pewnym klubie ;-)

Schusterek
12-12-2011, 22:29
Napisze tylko tyle. Dla DJa technika to podstawa, ale numerem jeden w tej pracy jest tworzenie klimatu. Wysłuchałem twojej opinii, ale się z nią nie zgadzam, bo słucham swoich setów i jeśli są jakieś błędy techniczne to w promilowych procentach. Wiem też jedno, mógłbym się skupić tylko na miksowaniu, bo to proste i przyjemne, ale dla mnie dobry dj musi skupiać na wielu rzeczach - mix, dobór muzyki, tworzenie klimatu i show. Gdy robisz to wszystko naraz pojawiają się małe błędy, ale twierdzę że nieistotne w całokształcie. Dla mnie największymi błędami DJi, jest granie utworów, które nie powinny być nigdy grane na parkietach klubowych. Chodzi o poziom tych utworów, fałsze, i wielkie błędy aranżacyjne.
No i jestem pewny że twoja opinia byłaby inna gdyby nie fakt ,ze pracujesz w pewnym klubie ;-)

Darku, co do ostatniego zdania to akurat to ma najmniejsze znaczenie, mozesz byc o to pewny. Wiem jedno. Dla mnie dj przede wszystkim byc dobrym technicznie. Rozumiem, ze poprzez wieloletnie granie mozna sobie zajechać bębenki. A podałem przyklad @lexa bo to żywy przykład na to ze mozna zrobic zajebiste show, zmixowac w sposob epicki i byc profesjonalistą w każdym calu. Czego i Tobie zycze (bo co do Twoich produkcji nie mam zastrzezen, bo to naprawde wysoka liga) A skoro forum jest do wyrazania opinii, to korzystam z tej opcji, a bawic w ripowanie się nie bede bo rozumiem ze kazdy moze miec gorszy dzien... tzn wieczór :)

ALEX RED
12-12-2011, 22:35
Każdy może wyrazić swoją opinie i szanuję również twoją. A co do innych dji, to jestem na tyle pewny swoich możliwości iż z każdym djem w Polsce mogę stanąć w neutralnym miejscu do walki i jestem przekonany, że to ja pociągne bardziej do zabawy. Pozdrawiam

Schusterek
12-12-2011, 22:38
Każdy może wyrazić swoją opinie i szanuję również twoją. A co do innych dji, to jestem na tyle pewny swoich możliwości iż z każdym djem w Polsce mogę stanąć w neutralnym miejscu do walki i jestem przekonany, że to ja pociągne bardziej do zabawy. Pozdrawiam

Widzę że pewności siebie Ci nie brakuje. A nóż może kiedyś uda się to zorganizować :)

Choć z no2 w pl było by ciężko.

Pozdrawiam :D

ALEX RED
13-12-2011, 10:41
W Polsce wiara w swoje umiejętności jest odczytywana jako zarozumiałość, ale ja mam inną filozofię życia i uważam,że kto w siebie wierzy to osiąga więcej. Nawiązałeś do rankingu FTB i akurat Alex to znakomity DJ, tylko że akurat sam ranking ftb ma tyle wspólnego z rzeczywistością co głosowania audiotele w TVP. W czołówce są też dje, którzy nie podstawowych umiejętności grania, co dla mnie dyskwalifikuje takie rankingi. Prawdziwym rankingiem jest to jak reaguje publika na twoje sety. Zaznaczam jednak ,ze akurat Alex ( bo o nim pisałeś) to świetny DJ , ale jeszcze raz powtarzam,że kierowanie się takimi rankingami nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Schusterek
13-12-2011, 11:49
Oczywiste ze w rankingu jest kilku djow z przypadku ale co wiekszosci to klada technika i muzyka na lopatki. Swiadczy o tym fakt grania na najwiekszych eventach np :)

SchizeQ
13-12-2011, 12:24
Oczywiste ze w rankingu jest kilku djow z przypadku ale co wiekszosci to klada technika i muzyka na lopatki. Swiadczy o tym fakt grania na najwiekszych eventach np :)

Nie chce podwazac Twojego zdania w kontekscie wymienionych osób(Bo w zyciu Alexa nie slyszalem). Ale to czy ktos gra czy nie gra na eventach to szereg róznych kryteriów, znajomości.. a czesto nawet i przypadku :)

Co do tematu, tak jak napisalem wyzej, uslyszec dane mi nie bylo, ale z tego co wiem dobrze rozporządza Moderną i klimatem jaki tam panuje :)

ALEX RED
13-12-2011, 13:05
Oczywiste ze w rankingu jest kilku djow z przypadku ale co wiekszosci to klada technika i muzyka na lopatki. Swiadczy o tym fakt grania na najwiekszych eventach np :)


Zdziwiłbyś się ilu "DJi" na eventach gra sety nagrane wcześniej. Zresztą akurat na eventach gra się najłatwiej Przy wielkich ilościach ludzi nie trzeba wiele zrobić by ich pociągnąć do zabawy. Wiem coś o tym, bo grywałem na imprezach gdzie bawiło się 60 tysięcy ludzi. Magia tłumu. Prawdziwą wartość dj'a poznaje się w klubie.

Schusterek
13-12-2011, 13:12
Zdziwiłbyś się ilu "DJi" na eventach gra sety nagrane wcześniej. Zresztą akurat na eventach gra się najłatwiej Przy wielkich ilościach ludzi nie trzeba wiele zrobić by ich pociągnąć do zabawy. Wiem coś o tym, bo grywałem na imprezach gdzie bawiło się 60 tysięcy ludzi. Magia tłumu. Prawdziwą wartość dj'a poznaje się w klubie.

Akurat mialem kilka razy okazje przekonac sie czym jest granie w klubie, gdzie ludzie przychodza sie bawic i ich nie interesuje kto gra, ale jaka muzyka leci :)

Event ma swoja specyfike, jak to powiedzial Angelo Mike "Kocham eventy, poniewaz osoba wybierajaca sie nan, wie czego moze sie spodziewac od Dj'a"

a co do nagrywana wczesniej, to nawet swiatowe gwiazdy tak robia. Co do ukladania tracklist to raczej nic zlego, bo wiadomo ze ladnie numery sie zgraja i set bedzie bardzo dobrze ulozony, oraz unikniemy skokow bpm :D

ALEX RED
13-12-2011, 13:17
To ja się z tym nie zgadzam. Jak można nagrać wcześniej set i go puszczać , zwłaszcza,iż często to ktoś inny zgrywa seta , a kto inny go puszcza. Zagrałem w tysiącach klubów i wiem że wartość dja można pokazać własnie tam , a nie na eventach. Na dużych imprezach , gdzie jest kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy ludzi gra się bardzo przyjemnie, ale magia tłumu powoduję,ze każdy dźwięk jest odbierany z euforią. Ktoś powiedział,ze na evencie nawet pierdnięcie przez mikrofon może wywołać euforię.

Schusterek
13-12-2011, 13:29
Ja nie napisalem o nagrywaniu seta, tylko o ulozeniu sobie numerow ktore beda do siebie pasowaly. wielu tak robi i unika offbeatow, nie potrzebnych kuni, i innych.

ALEX RED
13-12-2011, 13:36
A ja pisałem o tych djach, którzy nagrywają wcześniej seta na event , a potem udają że miksują.

Luca Van Elk
13-12-2011, 13:47
ALEX RED - znam Go osobiście już rok jak nie lepiej. Moim zdaniem jest zaj***bisty Dj - Jeden z najlepszych w Polsce! Jego pompki w Modernie (Dubstepy, Electro itp) po prostu burzą moje myśli i oddaje sie w rytm tych kawałków. Jedyny "bardzo" Legalny DJ! Ma utwory których nigdzie indziej nie można usłyszeć, gra je tylko nam klubowiczom Moderny. Po prostu daje mu 5 Gwiazdek lub jak kto woli 10/10!

Pozdro od Łosia!

AdOne
13-12-2011, 14:00
No nie miałem okazji tego pana słuchać w akcji , ale po stylu pisania wydaje się bardzo poukładanym i wiedzącym czego chce DJ'em :) Życzę mu dużo sukcesów :)

ALEX RED
15-12-2011, 14:24
Tak w kwestii rankingu na tym forum. Zaproponowałem administratorom by ujawnić wszystkie oceny. Wtedy okaże się że wiekszość tutaj głosuje na nie, by siebie czy swoich faworytów wywindować wyżej. Będzie ciekawie

Dadvido
15-12-2011, 15:49
Na podkarpaciu raczej nie znajdzie się taki klub w którym gra się takie klimaty. A zawdzięczyć to można tylko Alexowi. Sety tylko w części pokazują to co się dzieje w klubie, a prawdziwe oblicze Alexa można poznać wyłącznie na parkiecie. A tam jest zawsze pełno ludzi którzy szanują to czego dokonuje i są mu na pewno za to wdzięczni :rockon:

ALEX RED
15-12-2011, 21:55
Liczę,że admini szybko pokażą kto i jak głosował, bo na mnie systematycznie o jednej porze wiele osób głosuje codziennie dając mi jedną gwiazdkę. Ja już wiem kim są te osoby, ale poczekam jak admini to ujawnią. Najwyższa pora by w Polsce powstał jakiś ranking , w którym głosowanie będzie jawne i wyniki bardziej wiarygodne, wtedy moze wreszcie jakiś ranking będzie miał znaczenie.

komodo-portal
25-12-2011, 23:01
Zapowiedzieć MegaMixu ALEX RED - We Love Ibiza (Hello Electro 2012) , który ukaże się na początku roku 2012. Coś dla fanów mocnego electro!!! Głośniki na full i poczuj smak prawdziwego electro!
Alex Red - We Love Ibiza (Hello Electro 2012) part 1 (zapowiedź pełnego mixa) - YouTube

grzechu10
26-12-2011, 14:12
Ja tez jestem zdania ze Alex Red niesamowitym gosciem;) tez czesto bywam na Modernie i zawsze wychodze z usmiechem na twarzy:) oczywiscie bawie sie fantastycznie od poczatku do samego konca;)

ALEX RED
31-12-2011, 16:58
Zróbcie coś wreszcie z tym głosowaniem, bo na razie system się nie sprawdza. Właśnie kilka minut temu wszedłem na forum i patrzę ,ze jestem na 1 miejscu, a już 5 minut temu nagle co najmniej 8 osób daje po 1 punkcie , tylko po to żebym nie był na 1 miejscu. I tak się dzieje prawie zawsze jak jestem na szczycie. Jak ma z tego rankingu coś być to trzeba to zmienić na rozsądniejsze liczenie średniej i częstotliwość głosowania.

Rooreck
31-12-2011, 17:25
wystarczy wprowadzić system oceniania jednostronny, podoba się to dajesz +, nie podoba się to nie dajesz nic, wtedy nie ma hejtingu...

Nie unoś się Alex bo nie tylko ty masz ten problem...

a ten cały ranking można psu o du*sko roztłuc

FireEye
02-01-2012, 15:35
Za bardzo przeżywacie ten cały ranking, a Tobie Alex dziwię się, jesteś dorosłym człowiekiem, a wygląda to tak jakbyś się tym strasznie przejmował :)

ALEX RED
02-01-2012, 17:30
Za bardzo przeżywacie ten cały ranking, a Tobie Alex dziwię się, jesteś dorosłym człowiekiem, a wygląda to tak jakbyś się tym strasznie przejmował :)

To nie o to chodzi,że się przejmuję, ale jest szansa by wreszcie ktoś zorganizował wiarygodny ranking dj'ów, bo na razie takiego nie ma w Polsce. Wystarczy tylko zmienić zasady na jawne głosowanie i wtedy 4clubbers dużo zyska. Dla mnie rankingi to tylko zabawa, ale dla forum to może być niezła promocja gdyby wreszcie ktoś zrobił ranking gdzie nie można głosować anonimowo i gdzie faktycznie dje będą oceniani po tym co prezentują za konsolą

Ale wracając do tematu to poniżej rip naszego nowego utworu:
http://soundcloud.com/alexredkomodo/komodo-youre-gonna-pay

moderna
04-01-2012, 18:04
Nowe sety Alex Red:
Alex Red - Sylwester 2011 w Modernie part 1 (komercyjna rozgrzewka).mp3

-----------------------------------------------------------
Alex Red - Sylwester 2011 w Modernie part 2 (house, electro).mp3

-----------------------------------------------------------
Alex Red - Sylwester 2011 w Modernie part 3 (stare klasyki hands up i trance).mp3

-----------------------------------------------------------
Alex Red - Sylwester 2011 w Modernie part 4 (we love ibiza, hity).mp3

-----------------------------------------------------------
Alex Red - Sylwester 2011 w Modernie part 5 (House, power hour).mp3

thomascricket
12-02-2012, 19:07
Dla mnie ALEX RED jest numerem jeden już od dłuższego choć osobiście go nie znam ale czy jako DJ D czy obecnie styl grania świetny budowanie klimatu niesamowite dużo osób mógłby nauczyć o co chodzi w tym temacie Pozdro z Olkusza :)

ALEX RED
05-11-2012, 22:49
Udostępniam mój najnowszy mix, w klimatach , które rządzą podczas moich autorskich imprez ALEX RED MASHUP SHOW. Znajdziecie tam kilkadziesiąt hitów zmiksowanych i w dużej części "zmashupowanych" przeze mnie

http://soundcloud.com/welove-ibiza/alex-red-mashup-show-mix-vol

ALEX RED
16-12-2012, 04:30
Jakby ktoś szukał:
KOMODO vs ROBBIE RIVERA - Roxy Control (Alex Red Mashup Mix) Official HD
KOMODO vs ROBBIE RIVERA - Roxy Control (Alex Red Mashup Mix) Official HD - YouTube

ALEX RED
05-02-2013, 23:44
Zapraszam na premierę naszego najnowszego utworu DANCING
KOMODO- Dancing -zapowiedż - YouTube

DiscoVision.
07-02-2013, 16:05
Na razie to tu utworu nie słychać ;p

ALEX RED
07-02-2013, 16:27
W tym trailerze jest fragment utworu, a jutro pełny videoklip
KOMODO - Dancing - zapowiedź premiery w Energy 2000 - YouTube

ALEX RED
08-02-2013, 16:41
Minęła godz. 16.00, więc lecimy z oficjalną premierą videoklipu do najnowszego utworu KOMODO - Dancing !KOMODO - Dancing (Official Video HD) - YouTube
Prosimy o udostępnianie na swoich tablicach , lajki i komentarze...

_Tomek_
15-04-2013, 13:58
Powiem tak, ja osobiście patrze na Twoja osobe z dwóch stron.
1 jako Producent, nie podobaja mi się Wasze produkcje wcale (mam prawo wiec mowie otwarcie)
2 jako DJ, i tutaj juz musze Cie bardzo pochwalić bo to co zagrałeś na urodzinach 4C baardzo mi sie podobało (nie tylko mi zreszta, słyszałem kilka opini i wszystkie sa na +), jeśli każda impreza w modernie wygląda w podobny sposób, to ja tym ludziom tylko moge pozazdrościć.
Ode mnie najwyższa ocena, 10 gwiazdek.

ALEX RED
04-10-2013, 23:04
Moje nowe promo video
ALEX RED In The Club - Promo Movie - YouTube

ALEX RED
11-11-2013, 15:49
Mój nowy miks electro-house. Coś dla tych, którzy lubią festiwalowe klimaty electro-house. Kilkadziesiąt motywów electro zmiksowane w 12 minut. Sama bassowa esencja!
Ciekaw jestem czy "wyczaicie" ile jest tam zmiksowanych motywów.
https://soundcloud.com/komodo-poland/alex-red-electro-bass-mix-part
https://i1.sndcdn.com/artworks-000062438981-l2jvl3-t500x500.jpg?3eddc42

a poniżej After Movie z imprezy Happy Eid w Hard Rock Cafe:
Happy Eid 2013 in Hard Rock Cafe Nabq (Sharm El Sheikh) - YouTube

ALEX RED
15-11-2013, 18:43
Mój najnowszy mix w klimtach House:
https://soundcloud.com/komodo-poland/alex-red-house-4-sharm-mix-1
Oczywiście cały mix i większosc tracków z niego możecie kupić legalnie na Beatport: http://mixes.beatport.com/mix/id/115154
https://i1.sndcdn.com/artworks-000062844059-x9mbgj-t500x500.jpg?3eddc42

ALEX RED
28-11-2013, 13:56
Kolejny mój house'owy mix!
https://soundcloud.com/komodo-poland/alex-red-we-love-ibiza-house-4
Obiecana kolejna lekcja muzyki house. Klimaty z najlepszych klubów na Ibizie , które pojawiają się w moich setach WeLoveIbiza, w jednym mixie. Tym razem mix jest mniej wokalny z lekką domieszką tech-house. Moc tej muzy poczujecie na dobrym nagłośnieniu. Dobre słuchawki, głośniki lub system audio w aucie , w przede wszystkie dobre nagłośnienie w klubie wyciągnie z tej muzy esencje house. Z nadzieję,że coraz więcej polskich dj'ów będzie grało house w swoich setach, zamiast tego co słychać na co dzień w polskich klubach oraz z pozdrowieniami dla dj'ów, którzy skutecznie promują takie klimaty w swoich setach. Nie sztuką jest grać takie klimaty, sztuką jest je zagrać i przekonać do nich klubowiczów na parkiecie. I tego życzę wszystkim dj'om z Polski, którzy chcą tworzyć wyjątkowy klimat swoim "graniem"
https://i1.sndcdn.com/artworks-000063933686-heljph-t500x500.jpg?8063923

Shake Beatz
27-06-2014, 17:42
Szkoda,że już nic nie powstaje z pod nazwy Komodo :D
Mieli znakomite kawałki,które znakomicie się słuchało i do tej pory słucha a obecnych kawałków jakoś mniej słucham od Alex Red jednak sentyment został po starych kawałkach :)

ALEX RED
07-11-2014, 18:54
Szkoda,że już nic nie powstaje z pod nazwy Komodo :D
Mieli znakomite kawałki,które znakomicie się słuchało i do tej pory słucha a obecnych kawałków jakoś mniej słucham od Alex Red jednak sentyment został po starych kawałkach :)

. Tu możesz posłuchać naszego nowego utworu KOMODO feat. Dhany - The Wind Of Love
estb-f_g7jo

ALEX RED
14-04-2016, 16:49
Nadchodzi nasz nowy singiel: https://www.youtube.com/watch?v=DtW2JfuteV4

DtW2JfuteV4

Polecam tez nasze najnowsze mashupy: https://www.youtube.com/watch?v=UfQizbk6wFM&list=PLF8M6m5iDUJVIZQB_LYdV4GgSIwCd_Njf

UfQizbk6wFM

chelsea1980
14-03-2017, 09:58
jak dla mnie to te sety we love ibiza strasznie slabe i do tego to nie jest styl ani muzyka jaka sie gra na ibizie!!! od kilku dobrych lat latam na ibize i dobrze znam prawie wszystkie kluby oraz dj'ów i wiem jaki tam styl i muzyka jest mixowana przez rezydentów i moje zdanie jest takie polskim dj'om i producentom jeszcze duzo brakuje zeby grac tak jak to robia prawdziwi profesjonalisci na ibizie!! dziekuje i pozdrawiam

FazZi85
21-02-2023, 13:53
Ciekawy jestem czy zmienił się pan Darek czy jednak jeszcze jest normalny ;) Teraz Komodo ma swój czas ;)