PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Testosteron propionat


_Small_
07-10-2011, 00:50
siemA .

mam takie pyatnko czy moze ktos sie orientuje czy masa utrzyma sie po skonczonym braniu tego ?

czytalem ze po 2-3 dniach masa schodzi a koledzy mowia ze zejdzie ale z 30 %.. nie wiem kogo sluchac a nie chc ekasy wrzucic w bloto . moze mial ktos z tym do czynienia ?

ndw agroo89
07-10-2011, 10:04
haha dziecko kochane nie bierz koksu na uj ci to? Widac ze post napisany jak sezonowiec siłowni takze zapraszam do lektury i słuchaj kolegow w sumie to maja cie chyba ze mega frajera jak łykłes ze masa schodzi po 2-3 dniach od zakonczenia cyklu.

Powiem tak rob jak chcesz propek jak dla mnie słaby koksu wole enana + wino ale jak kto lubi. A masa ci spadnie predzej czy pozniej, pozniej jesli bedxiesz 3mał bardzo dobra diete oraz trening.

pzdr 600 dla ciebie aha i pamietaj nie warto barc koksa

Meff
07-10-2011, 10:16
Prop to krótki estr i szybko zejdzie ale woda podskórna którą złapiesz bo zwiększy się stężenie estrogenu w organizmie. Jak nie chcesz łapać wody to zastosuj inhibitor aromatazy (arimidex, femara, aromasin) ale imo to bezsens. Jak zadbasz o prawidłową dietę i zrobisz ten cykl tak jak należy to spadki będą minimalne.

ndw agroo89, niby dlaczego "propek ... słaby", niby dlaczego enan lepszy i to jeszcze w połączeniu z winem? Uzasadnisz?

_Small_
07-10-2011, 10:22
W necie pisze ze schodzi po 2-3 dniach xd
dltaego wolalem sie zapytac kogos kto ogarnia w tym temacie.
wiem ze spadek zawsze jest minimany ale wyczytalem ze calkeim schodzi wiec kupowanie tego bylo by bez sensu

ndw agroo89
07-10-2011, 10:24
Alez oczywiscie przy najmniej ja taki cyklon zastosowałem i byłem bardzo zadowolonu, awiec enan pozwolił mi nabrac wagi z połaczeniem z winem nie zalało mnie jak swinie a siła rosła jak grze komputerowej nioch z tego co pamietam to przybyło mi 10kg spadło 5 takze 5 byłem na plus przed długi czas

pzdr

Meff
07-10-2011, 10:49
Ale dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie, dlaczego prop jest gorszy od enana?

ZaBuch
07-10-2011, 16:20
Jaki kolwiek steryd macie zamiar brać liczcie sie z oslabieniem organizmu. Efekty sa krotkotrwale i latwo sie na tym przejechac. Sterydy niszcza krwinki, a co wiecej oslabiaja serce. Kto kolwiek ma zamiar brac stery niech zwija zagle, bo daleko na tym sie nie poplynie ;) Niszczy komorki nerwowe, czlowiek flaczeje, zbyt duza ilosc chormonow testosteronu zabija komorki mozgowe - w skorcie czlowiek przestaje myslec logicznie... Dla mnie to juz wystarczajacy powod, aby nie lakomic sie na latwe inwalidztwo.

Meff
08-10-2011, 10:03
Jaki kolwiek steryd macie zamiar brać liczcie sie z oslabieniem organizmu. Efekty sa krotkotrwale i latwo sie na tym przejechac. Sterydy niszcza krwinki, a co wiecej oslabiaja serce. Kto kolwiek ma zamiar brac stery niech zwija zagle, bo daleko na tym sie nie poplynie ;) Niszczy komorki nerwowe, czlowiek flaczeje, zbyt duza ilosc chormonow testosteronu zabija komorki mozgowe - w skorcie czlowiek przestaje myslec logicznie... Dla mnie to juz wystarczajacy powod, aby nie lakomic sie na latwe inwalidztwo.

Co za bzdury! Może poprzesz te swoje tezy jakimiś badaniami naukowymi?

Dj Alex Rose
18-10-2011, 00:10
masz 19 lat i chcesz już ingerować w gospodarkę hormonalną? Ty się jeszcze kolego rozwijasz i masz mnóstwo własnego testosteronu - po co chcesz go dostarczać z zewnątrz? Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości i pytania co do jakiegokolwiek środka to znaczy że jest na niego o wiele za wcześniej.

POISON
01-11-2011, 16:34
Jaki kolwiek steryd macie zamiar brać liczcie sie z oslabieniem organizmu. Efekty sa krotkotrwale i latwo sie na tym przejechac. Sterydy niszcza krwinki, a co wiecej oslabiaja serce. Kto kolwiek ma zamiar brac stery niech zwija zagle, bo daleko na tym sie nie poplynie ;) Niszczy komorki nerwowe, czlowiek flaczeje, zbyt duza ilosc chormonow testosteronu zabija komorki mozgowe - w skorcie czlowiek przestaje myslec logicznie... Dla mnie to juz wystarczajacy powod, aby nie lakomic sie na latwe inwalidztwo.

Haha dobre... bzdury! na początek kopsnij sobie jakieś orala jak metka

Meff
01-11-2011, 23:52
Powiem tak, w USA czymś normalnym jest przepisywanie ludziom koło 30-35 roku życia niskich dawek testosteronu, tzn takich dawek aby poziom wolnego testosteronu wynosił mniej więcej tyle co u młodego zdrowego mężczyzny, i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż testosteron wpływa pozytywnie na samopoczucie i człowiek poprostu lepiej i zdrowiej się czuje, przy praktycznie zerowych skutkach ubocznych. Nawet stosuje się specjalne wszywki z których uwalniany jest testosteron aby można było uniknąć częstych iniekcji. W Polsce to dalej czarna magia i mało który lekarz ma pojęcie o HRT.

ndw agroo89
02-11-2011, 09:15
przestancie chłopakowi macic w głowie!

Sterydy sa niebepieczne w rekach amatora.

Do autora tematu co ci dadza te koksy? Bedzies piekny 1 sezon 2 max i co potem? Dupa.

Przytrfi ci sie w zyciu jedna sytuacja gdzie bedziesz musiał odstawic siłke np na dłuzszy okres i co? Kasa zdrowie w błoto.
Ja zmadrzałem w pore i powiedziałem sterydom NIE.

Ale zrobisz co chcesz ale predzej czy pozniej to wyjdzie a napewno na starosc ;D

Takze masy i dorych treningow.

Loort`k
12-03-2012, 19:31
Na sucho to nawet trawa nie rośnie... ;) a jeśli chodzi o spadki to wiadomo że będą , jest to nie uniknione ! Jeżeli bedziesz zdrowo sie odzywial trzymał trening i robił wszystko z głową to spadki beda minimalne :) i pamietaj > życie jest zbyt krótkie
zeby być małym :D !

Meff
13-03-2012, 10:48
Na sucho to nawet trawa nie rośnie...

To zobacz jakie piekne ogródki wyhodowali Ci dwaj panowie i to na sucho:
Natural Bodybuiding Francisco Montealegre - YouTube
Alberto Nunez - Simplyshredded.com - YouTube