PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Info Dj Lokko - Oszust.


Metzone
25-09-2011, 22:22
Witam :) Chciałbym wam przedstawić mianowicie problem kolejnego oszusta, który się promuje się utworami, stworzony na czyiś projektach. Tak! Drugi Radosław P. A kto nim jest? DJ LoKKo aka Mallanciatek aka Mr Lockz. Jak to popre?

Jego najnowszy hicior:
Zippyshare.com - DJ LoKKo - Move Your Body (Orginal 'Booty' Mix) www.4clubbers.com.pl.mp3 (http://www52.zippyshare.com/v/13491922/file.html)
http://www.4clubbers.com.pl/produkcje-amatorskie/722402-dj-lokko-move-your-body-orginal-booty-mix.html#post4586224


A tu jego przedpremiera
http://www.4clubbers.com.pl/tutorials/712092-move-your-body-booty-style.html

Co jest lepsze? Sam autor projektu (Brian T) napisał:
Do pana "DJ'a" LoKKo - było sprawdzić najpierw remix paczkę w necie, trzasnąłeś nutę na oryginalnych midach haha

Wiem że takich ludzi jest pełno, ale chętnie trzasnął bym tego goscia w łeb ;D

nyguss
26-09-2011, 12:46
Co za tupet ma gość .
Jak widać daleko na kradzionych gumach nie dojechał, ale na 99% przed kumplami się popisał nową nutą .
Ale z takich sytuacji nie pozostaje nic tylko sie śmiać bo gość ma pusty łeb i tego że nic nie potrafi oprócz podpiepszania muzy innym niczym nie wyprze .
A na projach daleko nie zajedzie .
Jedyne co mogę mu przekazać
czuj się jak byś dostał ode mnie strzała w łeb
Pamiętacie projekt z 4um
http://www.4clubbers.com.pl/produkcje-amatorskie/716477-disco-superstars-feat-inusa-dawuda-sweet-love-2011-dj-lokko-remix.html

Proponuję Quiz
pytanie :która nuta powstała na bazie czyjegoś projektu poprawna odpowiedź thanks
życzę powodzenia
http://www.4clubbers.com.pl/tags/index.php/dj-lokko/

Liam Tomaszewsky
26-09-2011, 14:06
to wiadomo nie od dziś.

D-Vine
26-09-2011, 21:05
hehe znany typ :D
Koleś niezły wykręt swoją drogą. tyle lat 'siedzieć w fl-u' i tak nie ogarniać :D godne podziwu :P

Antrack
26-09-2011, 22:22
oo kolejny kozak :D ciekawe ile ten dup wyrwal na cudzy projekt xD

Czarny Lulek
27-09-2011, 06:46
Ja to wiedzialem juz pare miesiecy temu , po jego 'remixie' Like A G6. Ogolnie koles niezly przypał , lansowal sie jaki to on mega kozak w produkcjach a brzmialy one jak najgorszy syf (a o ile wiem to on w FL'u sie bawi juz kilka lat..). No na szczescie Brain zainterweniowal i teraz moze pan Lokko aka Mallanciatek (co to wgl za ksywa ? haha) przestanie nas nękać 'swoimi' produkcjami.

Disco DeeJay
27-09-2011, 09:59
Nie jestem żadnym oszustem !!! Po_prostu projekt jak jakiś mi się podoba to go ukończę i dodam coś od siebie !!! I to jest rzadko. I mi tego nie wmówicie że każda nuta to kradziona, wypraszam sobie ok??

I jeszcze jedno. Każdy oszukuje na swój sposób :P Jedni używają i z gotowców drudzy z projów i wgl. ja dużo słyszałem co nie których nut i też słyszałem oszustwa. ale ja nie robię od_razu jakiejś paniki na forum hahaha ludzie dajcie spokój :) A Ty Pine co nazwa ci się nie podoba?? hahaha spójrz na swoją jakieś Pine co to ma być wgl?? hahahaha


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


Obraza usera (Pine), o błędach ortograficznych nie wspomnę :P


_______________________________________________

Flikhau5

Adamii Project
27-09-2011, 10:22
Nie jestem żadnym oszustem !!! Poprostu projekt jak jakiś mi się podoba to go ukończe i dodam coś od siebie !!! I to jest żadko. I mi tego nie wmuwicie że każda nuta to kradziona wypraszam sobie ok??

ortografia się kłania :),

no każda nie :D ale większość na pewno ^^

White Smoke
27-09-2011, 10:42
Nie jestem żadnym oszustem !!! Poprostu projekt jak jakiś mi się podoba to go ukończe i dodam coś od siebie !!! I to jest żadko. I mi tego nie wmuwicie że każda nuta to kradziona wypraszam sobie ok??

I jeszcze jedno. Każdy oszukuje na swój sposób :P Jedni urzywają i z gotowców drudzi z projów i wgl. ja dużo słyszałem co nie których nut i też słyszałem oszustwa. ale ja nie robie odrazu jakiejś paniki na forum hahaha ludzie dajcie spokój :) A Ty Pine co nazwa ci się nie podoba?? hahaha spójrz na swoją jakieś Pine co to ma być wgl?? hahahaha

Ty masz 24 lata? Dawaj skan dowodu bo nie uwierzę dopóki nie zobaczę.

BTW, czy to aż taka frajda jest podpisać coś jako swoje i wmawiać sobie (i innym) że to TY zrobiłeś? No żen, albo objaw niedowartościowania psychicznego

Major XD
27-09-2011, 10:46
pan Lokko aka Mallanciatek (co to wgl za ksywa ? haha) przestanie nas nękać 'swoimi' produkcjami.
ty sie nie smiej :) PIne tez nie jakies specjalne...:)

hmm lokkko... no dotychczas jego ''produkcje'' brzmialy bardzo amatorsko a tu nagle nieco wyzszy poziom? heh

Disco DeeJay
27-09-2011, 11:42
Ty masz 24 lata? Dawaj skan dowodu bo nie uwierzę dopóki nie zobaczę.

BTW, czy to aż taka frajda jest podpisać coś jako swoje i wmawiać sobie (i innym) że to TY zrobiłeś? No żen, albo objaw niedowartościowania psychicznego


Prosze bardzo Projekt Wtyczka Vanguard -------> Zippyshare.com (http://www19.zippyshare.com/v/8000724/file.html)

PatosMusic
27-09-2011, 14:29
A on czasami nie kończył z produkcją?

Ale życzę powodzenia.

Piaszeczki
27-09-2011, 18:04
Człowieku! Ty z pewnością nie masz 24 lat. Walisz takie błędy że głowa mała.


Dodatkowo jestem porażony pomysłowością! I jeszcze jak ktoś śmie się bronić, gdy kopiuje czyiś projekt i są na to niepodważalne dowody...

Kosmo'n'Auta
27-09-2011, 20:18
Lubie takie tematy, pelne nienawisci i takich tam negatywnych emocji ^^,
Jezeli kradnie to niech to robi dalej : ) i tak co najwyzej bedzie mial pare odslon na youtube lub "lajkow" na ryjbuku.

PS: nie ma czasami jakiegos tematu ktory sie nazywa czarna lista producentow? Po co robic 1000 tematow o nazwie "oszust" , jak mozna w jednym, zbiorowym temacie wypowiedziec sie na temat jakiegos delikwenta. : )

Pozdrawiam i dawajcie wiecej takich informacji , zebysmy dalej mogli plywac w rzece nienawisci ; o

Kosmo'n'Auta
27-09-2011, 20:27
http://www.4clubbers.com.pl/music-producers-arena/238557-czarna-lista-producentow.html <- oooo, wlasnie tutaj : D

Xien
27-09-2011, 20:48
Nie jestem żadnym oszustem !!! Po_prostu projekt jak jakiś mi się podoba to go ukończę i dodam coś od siebie !!! I to jest rzadko. I mi tego nie wmówicie że każda nuta to kradziona, wypraszam sobie ok??

I jeszcze jedno. Każdy oszukuje na swój sposób :P Jedni używają i z gotowców drudzy z projów i wgl. ja dużo słyszałem co nie których nut i też słyszałem oszustwa. ale ja nie robię od_razu jakiejś paniki na forum hahaha ludzie dajcie spokój :) A Ty Pine co nazwa ci się nie podoba?? hahaha spójrz na swoją jakieś Pine co to ma być wgl?? hahahaha


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


Obraza usera (Pine), o błędach ortograficznych nie wspomnę :P


_______________________________________________

Flikhau5


Nie wiem gdzie tu moderator widzi obrazę użytkownika ;]

Co do tematu, naprawdę nie macie się o co kłócić tylko o to jaki kto ma nick. Lokko wiedź że coś się dzieje. Bo tak sie nie robi.

Paul Surety
28-09-2011, 06:14
Kolejny cwaniak, mam dość takich.

Czarny Lulek
28-09-2011, 11:12
ty sie nie smiej :) PIne tez nie jakies specjalne...:)



Naprawde nie zrozumiales co mialem na mysli ? :mellow:
Troche pomyslec i idzie skumac , ze chodzilo mi to jak bezczelnie podpierdzielil pseudonim (Mallancia - Mallanciatek). Od razu uprzedzam mozliwy kolejny argument , ze Mondo - Mondotek bo to tez mi sie nie podoba. ;)
Pine moze nie specjalne , ale przynajmniej swoje ;)
Takze nie napinaj i czytaj z wiekszym zrozumieniem , pozdrawiam ;)

DISCOTEK
28-09-2011, 12:24
a RAJTO wgogile nie zaj*bal od TAITO hahaha jest wiele takich co podj*bali ksywe od kogos innego (i prosze mi tego tematu nie rozwijać)

a tak pyzatym to popieram to co napisał Kosmo'n'Auta (http://www.4clubbers.com.pl/members/kosmo-n-auta.html) taki koleś i tak nigdzie nie zaistnieje

PzDr.

Liam Tomaszewsky
01-10-2011, 12:47
Nie jestem żadnym oszustem !!! Po_prostu projekt jak jakiś mi się podoba to go ukończę i dodam coś od siebie !!! I to jest rzadko. I mi tego nie wmówicie że każda nuta to kradziona, wypraszam sobie ok??

I jeszcze jedno. Każdy oszukuje na swój sposób :P Jedni używają i z gotowców drudzy z projów i wgl. ja dużo słyszałem co nie których nut i też słyszałem oszustwa. ale ja nie robię od_razu jakiejś paniki na forum hahaha ludzie dajcie spokój :) A Ty Pine co nazwa ci się nie podoba?? hahaha spójrz na swoją jakieś Pine co to ma być wgl?? hahahaha


http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/09/30b5d9a98770c4f3e8f8f1ee183d753a.jpg?1316094147

Paul Surety
01-10-2011, 12:54
DR - tak samo zareagowałem po tym poście haha

Metzone
02-10-2011, 12:58
a RAJTO wgogile nie zaj*bal od TAITO hahaha jest wiele takich co podj*bali ksywe od kogos innego (i prosze mi tego tematu nie rozwijać)
.

1. RAYTO, nie RAJTO.
2. Nie widzę podobieństwa między RAYTO a TAITO, tylko ostatnie dwie litery, no i może że jest z dużych.
3. Ksywa TAITO pochodzi od firmy, która wyprodukowała jakąś tam grę na pegazusa. Zapytaj się nawet Kamila.

DISCOTEK
02-10-2011, 13:08
3. Ksywa TAITO pochodzi od firmy, która wyprodukowała jakąś tam grę na pegazusa. Zapytaj się nawet Kamila.

to zesz mnie oświecił xd

Skąd się wziął pseudonim TAITO ?

Pseudonim Taito powstał na syto zakrapianej imprezie, jeżeli dobrze pamiętam, nagle mój kolega wyjął tzw. Pegazusa i zaczęliśmy grac w jakaś grę i tam się przewinęła nazwa Taito i od tej pory juz tak pozostało : ) dodam ze to się działo na wagarach, wiec nie raz warto nie pójść do szkoły.


btw, to tak jak ja bym sobie dal ksywę Mundo i powiedzial bym ze woguile nie przypomina Mondo haha xd


PzDr.

Brian T.
02-10-2011, 14:47
to zesz mnie oświecił xd

Skąd się wziął pseudonim TAITO ?

Pseudonim Taito powstał na syto zakrapianej imprezie, jeżeli dobrze pamiętam, nagle mój kolega wyjął tzw. Pegazusa i zaczęliśmy grac w jakaś grę i tam się przewinęła nazwa Taito i od tej pory juz tak pozostało : ) dodam ze to się działo na wagarach, wiec nie raz warto nie pójść do szkoły.


btw, to tak jak ja bym sobie dal ksywę Mundo i powiedzial bym ze woguile nie przypomina Mondo haha xd


PzDr.

Gwoli ścisłości chodzi o tą grę :P

Taito Basketball (J) - NES - Nes [Pegasus] - emuinfo.pl (http://www.emuinfo.pl/info/zobacz.php/7812/NES-Nes-%5BPegasus%5D/Taito-Basketball-%28J%29.htm)

FireEye
02-10-2011, 14:51
Boże, koleś ma 24 lata, a zachowuje się gorzej niż gimnazjalista...
Nie rozumiem tego, chcesz zabłysnąć? To zabłyśnij czymś swoim, własnym, a nie podpieprzonymi produkcjami.

Paul Soubas
15-10-2011, 14:07
Nieźle... muzyka to nie przedmiot kuźwa - a tacy nie potrafią tego zrozumieć.

Pawluczek
15-10-2011, 17:05
Od kiedy pisze się wmówić przez U haha chyba że my pany mieliśmy inny polski w szkolach:D haha a co do produkcji tego pana... brak słów... powiem ze nie jest godny rangi MP. Dzięki za uwagę :D

DJ Kiko
14-11-2011, 18:57
Za takie coś ****ować gościa i tyle ;D

lusa
14-11-2011, 19:11
A ja myślałem że tylko podpieprzył gotowe kity z nowszych Vengeance'ów hueshueshueshueshueshueshues...

Duncan I.
25-11-2011, 06:52
Matko 3 strony pitolenia o takiej... 'osobie' jak LoKKo. Smutne to trochę.