PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Politycy PiS chcą zamawiać msze w całej Polsce - W dzień wyborów


SchizeQ
15-09-2011, 09:25
Kandydaci PiS do Sejmu i Senatu chcą zamawiać w całej Polsce nabożeństwa w podzięce za beatyfikację Jana Pawła II. Ale tak, by księża odprawiali je w niedzielę wyborczą, podając nazwisko zamawiającego mszę polityka - pisze "Gazeta Wyborcza".

Precedens już jest: w ostatni piątek Jarosław Kaczyński zamówił taką mszę w Wadowicach. Proboszcz tamtejszej bazyliki zgodził się przed nabożeństwem poinformować wiernych, że to prezes PiS jest ofiarodawcą.

Państwowa Komisja Wyborcza uważa, że odczytywanie w dniu wyborów w kościołach nazwisk kandydatów zamawiających msze nie naruszy ciszy wyborczej. To będzie jedynie informacja dla wiernych o ofiarodawcy. Nie będzie więc miała kontekstu wyborczego.

- Jeśli ksiądz podejrzewa, że chodzi np. o promocję własnej osoby, to powinien zachować daleko idącą roztropność i powstrzymać się od informowania, kto za intencją stoi - uważa ks. Robert Nęcek, rzecznik krakowskiej kurii.



// mówiąc w skrócie - ludzie często idą na głosowanie po niedzielnej mszy. A w kościele na mszy z ambony usłyszą: "dzisiejsza msza jest w intencji beatyfikacji JP2, ofiarodawcą jest kandytat PiSu, Pan X".

:huh:

gosia691
15-09-2011, 09:48
jak to nie będzie mieć kontekstu wyborczego? Przecież jakby naprawdę chciał żeby to była msza za beatyfikację i nic poza tym to by nie kazał ludzi informować że to on taki wspaniałomyślny. Kolejny element gry wyborczej :/ Mohery polecą głosować bo ich wspaniałomyślny wódz pozamawiał msze za papieża. Ciekawe do czego jeszcze się posunie żeby wygrać, skoro już wykorzystuje religię ludzi.

sajgoN1
15-09-2011, 13:00
Cóż za zacofana partia..

Raffsky
15-09-2011, 14:54
Cóż za zacofana partia..

No nie jest to dobry pomysł wręcz głupi i szkodliwy.

No ale skoro mówisz o zacofaniu to wódz której partii przed wyborami w 2005 roku wział ślub kościelny by się przypodobać wyborcom i kościołowi,by wszystkie kolorowe magazyny zamieściły piękne zdjęcia z kościoła,by w walce o elektorat katolicki nikt nie zarzucił życia bez ślubu.
No który to wódz najbardziej postępowej partii.Może wiesz?

zawadzia89
15-09-2011, 15:05
Oni kombinuja , zeby Mohery poszly do urn wyborczych. sami nie wiedza jak sie promowac, staraja sie przez kosciol. chyba ich calkiem pogielo! Cisza wyborcza to cisza wyborcza i nie powinno sie mowic nawet intencji skoro to polityk. Chca to ominac mam nadzieje ze sie im nie uda..

lukibaze
15-09-2011, 15:27
Oni kombinuja , zeby Mohery poszly do urn wyborczych. sami nie wiedza jak sie promowac, staraja sie przez kosciol. chyba ich calkiem pogielo! Cisza wyborcza to cisza wyborcza i nie powinno sie mowic nawet intencji skoro to polityk. Chca to ominac mam nadzieje ze sie im nie uda..



Lepsza taka promocja niz mowienie ile panowie zrobili przez 4 lata "dobrego":) Pomysl nie mi oceniac ale juz mnie pomalu to smieszy jak to koryta sie wszyscy pachaja:)

zawadzia89
15-09-2011, 15:33
Niby lepsza ale skoro tego nie robia to byc moze stwierdzili ze to nie dziala i chca wykorzystac inna metode :P metoda na "Rydzyka "

Raffsky
15-09-2011, 16:22
Oni kombinuja , zeby Mohery poszly do urn wyborczych. sami nie wiedza jak sie promowac, staraja sie przez kosciol. chyba ich calkiem pogielo! Cisza wyborcza to cisza wyborcza i nie powinno sie mowic nawet intencji skoro to polityk. Chca to ominac mam nadzieje ze sie im nie uda..

Pomysł nie jest mądry i trafiony ale radziłbym z hasłem mohery dać sobie siana.Łatwo powtarzać po kimś(znaczy po wielokrotnym oszuście i nieudaczniku Donaldzie Tusku) hasełka.Nikt nie próbuje dociec dlaczego ktoś sporą grupę ludzi w wieku emerytalnym zostawił samym sobie z dziadowskim uposażeniem.Ta grupa ludzi nie ma pieniędzy na leki,na jedzenie,na ubranie(dlatego chodzi ubrana jak ubrana),premier własnego kraju dla kórego ciężko i uczciwie pracowali nazywa ich moherami,ciemniakami.A dzięki tym ludziom wielu z waz zarabia,bo ci ludzie z dziadowskich rent wysupłują jakieś grosze dla wnuczków co zapełniają parkiety tańcbud w całym kraju,dają grosze na zakup markowych ciuchów-a co w zamian wyzwiska,poniżenie,brak zrozumienia,samotność i bieda.
Więc nie miejcie pretensji że zjawił się o Tadeusz i zgrupował tych ludzi w karną i zdyscyplinowaną grupę,zachęcił ich do walki o swoje.
Proponuję więcej myślenia a nie operowania hasełkami.

Jeszce raz podkreślam że pomysł Pis-u jeśli to prawda to strzał w kolano.

zawadzia89
15-09-2011, 17:42
ja nie uwazam ich za ciemniakow ale za ludzi ktorzy sa latwowierni i lykaja kazda obietice lepszego zycia. nie tyczy sie wszystkich ludzi, ale jest taka grupa. Dobrze wiesz, ze akcja mszy z inisjatywy politykow to sposob dotarcia do tych ludzi.

Raffsky
15-09-2011, 17:56
ja nie uwazam ich za ciemniakow ale za ludzi ktorzy sa latwowierni i lykaja kazda obietice lepszego zycia. nie tyczy sie wszystkich ludzi, ale jest taka grupa. Dobrze wiesz, ze akcja mszy z inisjatywy politykow to sposob dotarcia do tych ludzi.

ale dlaczego żaden dziennikarz,działacz społeczny a także wy nie zastanawiacie się co się stało że ta grupa wcale nie mała szacunkowo około 2 mln,ale znając wiarygodność mediów pewnie z 4-5 mln jest tak wypychana i zaciekle atakowana.Czyżby chodziło o to że zburzą mit cudownych przemian Polski w krainę wiecznej szczęśliwości.Prawda jest taka że w Polsce są ogrone pokłady biedy,odrzucenia i co raz jakiś sprytny to zagospodarowuje np śp A.Lepper.
Ci ludzie mają swoją wspólnotę,akceptują się,tworzą wspólnotę.Niech rządzący dadzą alternatywę.

oscar wilde
15-09-2011, 23:39
zacofany PiS brata się z sektą jak tylko może ;D i jazda! oby po wygrana ;D bo przeciez wiadomo... my- pis wygramy - to wy - czarna zaraza macie dosłownie jak w niebie ;D

bez zgody proboszcza nie bedzie mozna nawet kupic gumki w kiosku! a seks tylko za pozwoleniem miejscowej gosposi! ( chyba ze jestes ministrantem to zakrystia dla Ciebie stoi "otworem")

Konr@do
15-09-2011, 23:51
Jak dla mnie to takie robienie igly z widly. Czemu? Gdyz pis raczej nie musi przekonywac tych moherow gdyz ta akurat grupa spoleczna popiera wlasnie ta partie, a innych raczej tym nie przekona tym bardziej tych na ktorych jest najwiekszy "popyt" czyli mlodych ludzi, wiec jak dla mbie to nawet politycznego wymiaru nie ma.

oscar wilde
16-09-2011, 00:05
ale jednak ma wymiar na tych "niezdecydowanych"...... i niestety partia polityczna zwana zartobliwie "kosciolem" wykorzystuje wpływy kore ma...

abstrac***ąc wogole od katolickiej "nauki" - jednak czesto wskazuje na kogo akurat nalezy zagłosowac... a tego nawet jako katolik, nigdy nie będę popierał. bo mielismy juz takich ktorzy nam mowili jak i na kogo mamy głosować. za te doswiadczenia ja juz bardzo podziekuje.

gosia691
16-09-2011, 11:39
Pomysł nie jest mądry i trafiony ale radziłbym z hasłem mohery dać sobie siana.Łatwo powtarzać po kimś(znaczy po wielokrotnym oszuście i nieudaczniku Donaldzie Tusku) hasełka.Nikt nie próbuje dociec dlaczego ktoś sporą grupę ludzi w wieku emerytalnym zostawił samym sobie z dziadowskim uposażeniem.Ta grupa ludzi nie ma pieniędzy na leki,na jedzenie,na ubranie(dlatego chodzi ubrana jak ubrana),premier własnego kraju dla kórego ciężko i uczciwie pracowali nazywa ich moherami,ciemniakami.A dzięki tym ludziom wielu z waz zarabia,bo ci ludzie z dziadowskich rent wysupłują jakieś grosze dla wnuczków co zapełniają parkiety tańcbud w całym kraju,dają grosze na zakup markowych ciuchów-a co w zamian wyzwiska,poniżenie,brak zrozumienia,samotność i bieda.
Więc nie miejcie pretensji że zjawił się o Tadeusz i zgrupował tych ludzi w karną i zdyscyplinowaną grupę,zachęcił ich do walki o swoje.
Proponuję więcej myślenia a nie operowania hasełkami.

Jeszce raz podkreślam że pomysł Pis-u jeśli to prawda to strzał w kolano.
Wielu z nas zarabia mówisz, z tym że my też na nich zarabiamy. Z czego niby mają te emerytury, które potem wsyłają w dużej części na Rydzyka? bo tak właśnie takie siedzące non stop w kościele BABCIE robią. Wolą oszczędzić na sobie i na wnuczkach a wspomóc Rydzyka. o tym pewnie nie wiedziałeś w takim razie że tak się dzieje.

zawadzia89
16-09-2011, 11:44
Drodzy politycy PISu czy wy nie widzicie ze sie osmieszacie?

Raffsky
16-09-2011, 12:26
Wielu z nas zarabia mówisz, z tym że my też na nich zarabiamy. Z czego niby mają te emerytury, które potem wsyłają w dużej części na Rydzyka? bo tak właśnie takie siedzące non stop w kościele BABCIE robią. Wolą oszczędzić na sobie i na wnuczkach a wspomóc Rydzyka. o tym pewnie nie wiedziałeś w takim razie że tak się dzieje.

Jakbyś nie wiedział to tym ludziom emerytura należy się jak psu buda,za ciężką pracę i płacenie składek.A jak spożytkują tę kasę to jest demokracja.
Powiedz jak jesteś taki mądrala co władza zrobiła przez 20 lat żeby ten stan zmienić.

gosia691
16-09-2011, 16:16
ja nie mówię że im się nie należy. sama twierdzę że emerytury są za niskie. tylko po co potem połowe z tego oddają na kościół?? ja wiem że mogą zsobie zrobić z tym co chcą, ale w takim wypadku nie mam zamiaru takich osób bronić, niech wtedy nie narzejaką. Są też tacy co wiedzą że emerytura jest taka jaka jest i jakoś starają się ją mądrze spożytkować.

Raffsky
16-09-2011, 16:42
Jedno mnie zastanawia że tak głupota ma tyle odsłon i taka zażarta dyskusja ale poniżej jest artykuł z komentarzem Adama Gwiazdowskiego z centrum A.Smitha o propozycjach podatkowych 2 największych partii,a tam znikoma ilość odsłon i zero dyskusji.
Polacy jednak dają sobie wpychać tematy zastępcze!!!!!!!

Zolczi
16-09-2011, 16:45
Napewno nie zaglosuje na takiego goscia ktory bedzie chcial mnie kupic niedzielna msza :)

Raffsky
16-09-2011, 16:51
Napewno nie zaglosuje na takiego goscia ktory bedzie chcial mnie kupic niedzielna msza :)

A na takich co twierdzą że bez kasy wyrwanej z unii nic sami nie jesteśmy w stanie zdziałać,i jak nie ta kasa to "armagedon".Bo w kunszt Napieralskiego to sama lewica nie wierzy.
Polecam opinię Gwiazdowskiego o podatkach i ich ocenę.

zxcvbnmasdfgh
16-09-2011, 16:54
A na takich co twierdzą że bez kasy wyrwanej z unii nic sami nie jesteśmy w stanie zdziałać,i jak nie ta kasa to "armagedon".Bo w kunszt Napieralskiego to sama lewica nie wierzy.
Polecam opinię Gwiazdowskiego o podatkach i ich ocenę.


Krytykujesz go, a tak naprawdę to co napisał- to jest zdanie człowieka niezależnego i z głową na karku. No ale pewnie- LEPIEJ BYĆ MARIONETKĄ
:ide:

Raffsky
16-09-2011, 17:09
Krytykujesz go, a tak naprawdę to co napisał- to jest zdanie człowieka niezależnego i z głową na karku. No ale pewnie- LEPIEJ BYĆ MARIONETKĄ
:ide:
Ale że kto ja marionetka,ja nieprzerwanie głosuję od uzyskania prawa wyborczego na te same wartości i wizje Polski(nigdy nie głosowałem na popłuczyny lewacko-kręto&pseudo solidarnościowe.Ani Pis swoja mszą,ani Po gdyby mnie nawet ozłociła,a Napieralek pustym gadaniem mnie nie przekona.
W obietnice polityków nie wierzę,wybieram tylko ludzi o których coś wiem.
Więc nie wiem co sugerujesz?
To chyba część wyborców lewicy dała się otumanić Tuskowi.

zxcvbnmasdfgh
16-09-2011, 17:20
Nie powiedziałem, że jesteś marionetką.

Zolczi
16-09-2011, 17:41
A na takich co twierdzą że bez kasy wyrwanej z unii nic sami nie jesteśmy w stanie zdziałać,i jak nie ta kasa to "armagedon".Bo w kunszt Napieralskiego to sama lewica nie wierzy.
Polecam opinię Gwiazdowskiego o podatkach i ich ocenę.


Chodzi mi o ten jedyny impuls hmmm ze tak to nazwe... marketingowy :). Ze jest niedziela, dzien wyborow i nagle msza ktorej slucham jest sponsorowana przez pana X ktory na "chwile" przed glosowaniem chce sie ostatni raz przypomniec wyborcom. Ja, jako osoba niezwiazana gleboko z zyciem politycznym nie kupie tego :)

ŁukaszKM
17-09-2011, 21:40
Jak mnie wkurza kiedy ludzie myślą, że są tylko 4 partie! Rozejrzyjcie się dookoła, a nie tylko PO, PiS, SLD, PSL - banda nieudaczników. A co do prezesa PiS to nie mogę na niego patrzeć.

Gordon_FreeMaN
18-09-2011, 06:41
pieprzone stare dziady za nianczenie wnuków by się wzięli zamiast do kościoła łazić

maycell
18-09-2011, 08:04
Jak Gazeta Wyborcza to już wiadomo, że swoje dwa słowa musieli dodać

JJU
18-09-2011, 08:49
mósieli

o jasny gwint, przeszedł sam siebie

kellrez
18-09-2011, 09:31
Jak mnie wkurza kiedy ludzie myślą, że są tylko 4 partie! Rozejrzyjcie się dookoła, a nie tylko PO, PiS, SLD, PSL - banda nieudaczników. A co do prezesa PiS to nie mogę na niego patrzeć.

No właśnie i dzięki temu zataczamy błędne koło...

Jedynie partia Palikota się wybije bardziej, zobaczycie ; )

oscar wilde
19-09-2011, 00:43
dzis Palikot w programie jakby nie ten! spokojny rzeczowy ;D nie pajacował nie wariował ;D no i SLD i PO już zębami szczekają bo to wlasnie im odbiera ten koles poparcie ;)

kolega z PiSu dziś mi powiedział ze radio maryja robiło swoj sondaz w miastach i palikot ma 6,5%.

bedzie ciekawie ;)

Thomas Vodka
19-09-2011, 01:36
celowali w młody elektorat, ale chyba nie wierzą, że uda im sie przyciagnac mlodsze pokolenia. Tonący brzytwy sie chwyta ;p

oscar wilde
19-09-2011, 01:51
rozmawiając dzis tzn w niedziele z palikotem mowił ze wlasnie na wsiach tez moze duzo ugrac. odbierają go ludzie jako tego ktory "ma odwage" głownie poprzez jego barwne akcje czyli penisy łby itp itd....

ale nie zmienia to faktu ze jest to partia jednego aktora - palikota. bez niego to wszystko posypało by sie w kilka sekund. tam nie ma ideowcow sa tylko młodzi ktorzy widzą szanse dla siebie. niestety.

Raffsky
19-09-2011, 09:21
rozmawiając dzis tzn w niedziele z palikotem mowił ze wlasnie na wsiach tez moze duzo ugrac. odbierają go ludzie jako tego ktory "ma odwage" głownie poprzez jego barwne akcje czyli penisy łby itp itd....

ale nie zmienia to faktu ze jest to partia jednego aktora - palikota. bez niego to wszystko posypało by sie w kilka sekund. tam nie ma ideowcow sa tylko młodzi ktorzy widzą szanse dla siebie. niestety.

Przestań pleść bajeczki ludzie znający wartość ciężkiej pracy lenia i karierowicza wyczuwają w jednej chwili.Palikot ugra wśród takich co żadnych zasad i wartości nie uznają-raz lewica,raz prawica kto więcej obieca.

Mike Flyer
19-09-2011, 10:54
Jeśli już jest taki temat poruszany, to ja proponuję przeczytać te dwa artykuły:

Jarosław Kaczyński i jego cud tworzenia. Niezadowolonych | Wirtuoz cudzych emocji - strona 1 - Polityka.pl (http://www.polityka.pl/wybory2011/1519032,1,jaroslaw-kaczynski-i-jego-cud-tworzenia-niezadowolonych.read)

I tutaj jeszcze takie króciutkie, błyskotliwe podsumowanie "owocnych" rządów:

Jak rządził premier Kaczyński | Premier Kaczyński - strona 1 - Polityka.pl (http://www.polityka.pl/wybory2011/1518042,1,jak-rzadzil-premier-kaczynski.read)

Nie będę ukrywał, że po owej lekturze, która rzuca nowe światło na przeszłość Pana Prezesa i streszcza 2-letni okres jego rządów, byłem naprawdę totalnie zszokowany.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to sposób dojścia NSDAP do władzy (na szczęście Prezes i Spółka mimo wszystko mają bardziej cywilizowany sposób "uprawiania polityki")...




Palikot ugra wśród takich co żadnych zasad i wartości nie uznają

Hmm... A na jakiej to podstawie śmiesz tak sądzić? ;>
Jest różnica pomiędzy archaicznym, iście ślepym "kultem wartości" których broń boże nie wolno przekroczyć, a chęcią tworzenia nowych, znacznie lepszych (mam nadzieję, że nie znajdzie się tu nikt, kto śmie sądzić, że jesteśmy na etapie osiągnięcia ideału - do tego przecież nigdy nie dojdzie, ale nasza w tym głowa, aby przeć do przodu i łamać stare stereotypy, zabobony i fobie).

A tak czysto filozoficznie - czym są wartości? Bo nie wiem czy wiesz, ale dzisiaj liczą się zupełnie inne wartości niż sto lat temu - tak więc jakby nie patrzeć nie mamy żadnego szacunku do przeszłych pokoleń - tyle, że takim myśleniem, zamiast iść na przód i budować coraz to lepsze zasady moralności (np. uznanie homoseksualistów za ludzi a nie tylko homoseksualistów, czy też coś co już dawno miało miejsce - zniesienie niewolnictwa), będziemy się tylko cofać i skończymy na paleniu czarownic...


P.S. Osobiście zagłosuję na Palikota, mimo, że wiem, iż jest to póki co partia jednego dyrygenta (to samo przecież dotyczy się PiSu, a jakoś mają spory elektorat tylko dlatego, że wykrzykują swoje śmieszne hasełka oparte na anachronicznych wartościach - czysta manipulacja elektoratem).

Dlaczego więc chcę to zrobić? Po prostu dlatego, że chcę aby ten człowiek wszedł do sejmu i zrobił trochę zamieszania.
Żeby pokazał innym partiom, że nie są same i że muszą pracować, jeśli chcą się utrzymać na stołkach, bo pod nimi są inni, którzy tak samo mogą zająć ich miejsce, startując niemalże od zera. :)

oscar wilde
19-09-2011, 11:56
oj Raffsky Raffsky... Ty naprawde nie szanujesz nikogo ;)

po 9 października wszystko się okaże ;) ciekawi mnie tylko kogo wtedy PiS obwini za ewentualną porażke? układ słoneczny? pierwiastkowy? niewystarczające zaangażowanie proboszczow?

osobiście nie daje Palikotowi większych szans.... jednak kto wie ;D tu rzeczywiście może byc wielka niespodzianka.

Raffsky
19-09-2011, 12:03
Od pisma celującego w inteligenckiego czytelnika więcej się spodziewałem niż powielenia schematów jak to zły i brzydki,cwany,nieufny,dwulicowy Kaczyński dzieli naród nie zgadzając się na front jedności narodu pod światłym przywództwem "elyty" z PZPR-owskim rodowodem.

Jak historia uczy narody odchodzące od wartości na których zbudowane jest państwo marginalizują swoją pozycję lub odchodzą w niebyt.

Moje zdanie jest takie - ważniejsze jest przywrócenia ładu medialnego i ich kontrolnej funkcji,niż wpuszczenie do sejmu prostackiego szołmena o leniwej naturze.

JaX
19-09-2011, 13:05
ahahahaahhahaahhahahahahahahahhaahahahhaahahhaahah hahahaaaaaahahahaha


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


off top. troche powagi kolego nie zaszkodzi. hahahahahahahahaha


_______________________________________________

Zolczi




ej no gościu co Ty robisz ? wyraziłem opinie na ten temat...nie po to masz moda.... przecież to śmieszne jest i co tu więcej pisać ?

Mike Flyer
19-09-2011, 13:46
Od pisma celującego w inteligenckiego czytelnika więcej się spodziewałem niż powielenia schematów jak to zły i brzydki,cwany,nieufny,dwulicowy Kaczyński dzieli naród nie zgadzając się na front jedności narodu pod światłym przywództwem "elyty" z PZPR-owskim rodowodem.

Ciekawe gdzie ty masz te "schematy"... Ktoś Ci wyłożył początek politycznej kariery, czarno na białym a ty widzisz w tym jakąś medialną manipulację i oczernianie wspaniałego męża stanu.

Nie wiem czy wiesz, ale PZPR-owski rodowód ma większość polityków, więc nie ma sensu walczyć z wiatrakami - chyba, że po prostu chcesz, aby COŚ się działo.
Ta generacja w końcu wymrze, a my nadal będziemy na etapie kampanii wyborczej (o przepraszam - INFORMACYJNEJ - nie, to naprawdę nie jest manipulacja <lol>) "Gdzie jest krzyż?!".

Zresztą kwestia po PZPR-owskich polityków jest jedną z przyczyn dla których nie zagłosuję na polską lewicę, choć ta opcja polityczna jest najbliższa moim poglądom.

Jak historia uczy narody odchodzące od wartości na których zbudowane jest państwo marginalizują swoją pozycję lub odchodzą w niebyt.

Hmm. No to dam Ci przykład Państw, narodowości zbudowanych na wartościach, których nie można ruszyć - III Rzesza, Irlandia Północna, Afganistan, Korea Północna, Watykan...

Jest za czym tęsknić. :)

A tak poza tym zauważ pewną zależność - ile słyszysz o Korei Południowej? Czy znasz z mediów ich tradycję, historię, wartości narodowe? Czy Oni cokolwiek krzyczą na ten temat? ;>
Nie... Ale za to mogę się założyć, że używasz nie jednego sprzętu elektronicznego który jest produkowany przez korporacje HI-Tech z tego kraju (inną sprawą jest to, że filie mają w chinach, bo po prostu więcej mogą na tym zarobić :D).

To się nazywa zwycięstwo rozumu nad wyimaginowanymi potrzebami. :)

A co my mamy? My mamy pomnik Chrystusa w Świebodzinie, który i tak będzie trzepał kasę z naiwniaków max. tylko przez jakieś 20 lat i nie dłużej, bo podczas budowy nie użyto materiałów które były zalecone przez architekta, aby po prostu zmniejszyć koszta budowy. :D

Witamy w Polsce! :D

Moje zdanie jest takie - ważniejsze jest przywrócenia ładu medialnego i ich kontrolnej funkcji,niż wpuszczenie do sejmu prostackiego szołmena o leniwej naturze.

Ładu? A co masz na myśli? Kontrolę? Tylko przez kogo? I niby co uznajesz za treści dobre a co za złe?

Przeraża mnie takie myślenie... ;/

Że Palikot jest showmanem to się zgodzę, a co do tego, że jest prostacki, to sory... Trochę mocno przeginasz. :P
Sam nie wierzę w to, żeby mu się chciało pracować, choć jego postulaty również wcale nie są mi obce. Ale tu chodzi tylko i wyłącznie o postraszenie innych partii, a On nadaje się do tego zdecydowanie najlepiej - w ciągu krótkiej kampanii jego notowania mocno wzrastają, a tym samym wzbudzają niepokój w szeregach PO i PiS. :P

zxcvbnmasdfgh
19-09-2011, 14:38
osobiście nie daje Palikotowi większych szans.... jednak kto wie ;D tu rzeczywiście może byc wielka niespodzianka.

Niespodzianką będzie jak się dostanie do sejmu, ale na tą niespodziankę szykuje się już od jakiegoś czasu.
Dziś według jakiegoś sondażu 6%. Moim zdaniem osiągnie jakiś wynik właśnnie na granicy 5 %, no chyba, że wydarzy się coś większego przed wyborami ; - )

Raffsky
19-09-2011, 15:16
Mnie przeraża natomiast to że można bezkarnie pisać faszysta o kimś nie mając wiele podstaw(GW robi to ciagle),a samemu jak się usłyszy krytykę używa się "rozgrzanych sędziów"(michnik nie umie stanąć do pojedynku na słowo,kupować mieszkania na powiernictwo jakby się miało coś do ukrycia(michnik),wpychać na zasadzie faworyzacji swoje pisemko do państwowych firm bez przetargów aby zawyżyć nakład(wyborcza,wprost),zawyżać nakład kłamiąc i udawać opiniotwórczą elitę(wprost kara po skargach polityki),nazywać konkurencję faszystowskim pismem ze strachu przed konkurencją(gw ciegle pisze tak o tygodniku "uwarzam ze),pisać wypociny na podrzutach ze służb specjalnych,niszczyćyć ludzi bez odpowiedzialności (Romuald Szeremietiew).Raz pisać o kimś prawicowy fanatyk nie pamiętając że faszyści to socjaliści z dopiskiem narodowi,drukować zdjęcia jednych wiecznie z krzywą miną innych wiecznie uśmiechniętych.
O stanie mediów najlepiej świadczy ostatnia opinia idola władzy T.Lisa.
Do pozostałych stwierdzeń i porównań nawet się nie odniosę bo i nie ma do czego,fantazje rodem z niszowych pisemek lewackich.

A show Palikota ze swinkim ryjem,penisem,spluwą i gorzałą to chamstwo i tyle.Pijany i naćpany Taras(chyba przyszły minister kultury w nierządzie Januszka P.) kompan lżący i straszący policjantów to chyba najlepsze podsumowanie Ruchu Palikota.

gosia691
19-09-2011, 16:40
no to dziwne że ten "pijany showman" jak go określiłeś i takie tam jako jedyny często potrafi coś do rzeczy powiedzieć i wprost co myśli, a nie to co reszta polityków

Raffsky
19-09-2011, 17:10
no to dziwne że ten "pijany showman" jak go określiłeś i takie tam jako jedyny często potrafi coś do rzeczy powiedzieć i wprost co myśli, a nie to co reszta polityków

Czytaj ze zrozumieniem - Taras nawalony i naćpany był,filmik z jego wyczynem można było zobaczyć w necie(cudownie ostatnio znika).
Trzeba odróżnić powiedzieć od zrobić.Już pisałem o miernych wynikach prac jego komisji,leserowaniu sejmowym.Dodam że w jego rodzinnym mieście prawie upadał szpital i co zrobił żeby pomóc - ano nic.
Chcesz poszukaj w necie o jego machlojach finansowych,dziwnych przepływach pieniędzy,kontaktach z Kul i kościołem.

Mi wystarczyły ostatnio popisy Biedronia w dyskusji przedwyborczej - chamstwo,populizm i gatki od rzeczy.
Polecam przykład Hiszpanii - która jest na krawędzi bankructwa po rządach wyzwolicielskiej nowoczesnomyślącej ekipy która zajmowała się gejami,małpami i walką z kościołem przejadając sukcesy gospodarcze poprzedników.

Gordon_FreeMaN
19-09-2011, 17:12
dzis Palikot w programie jakby nie ten! spokojny rzeczowy ;D nie pajacował nie wariował ;D no i SLD i PO już zębami szczekają bo to wlasnie im odbiera ten koles poparcie ;)

kolega z PiSu dziś mi powiedział ze radio maryja robiło swoj sondaz w miastach i palikot ma 6,5%.

bedzie ciekawie ;)


oby Palikot wszedł do Sejmu... Będę na niego głosować.:rockon:

Mike Flyer
19-09-2011, 17:51
Mnie przeraża natomiast to że można bezkarnie pisać faszysta o kimś nie mając wiele podstaw(GW robi to ciagle)

Wybacz, ale zachowanie Pana Prezesa jest doskonałą podstawą, aby napisać coś takiego (np. sławny swego czasu tekst o ukrytej opcji niemieckiej czy też słynne "kondominium").

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. z 1997 r. Nr 78, poz. 483):

Art. 13.

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

Ogólnie dziwne, że Oni jeszcze działają - choć w sumie jak ktoś chciałby ich pozwać, to miałby przerąbane u ponad 30% fanatycznego społeczeństwa...

Poza tym sama praktyka z mszami świętymi za autorytet większości polaków i to jeszcze w dzień wyborów, jest równie niepoprawnym przedsięwzięciem - to jest złamanie kolejnego wpisu do konstytucji traktującego o ciszy wyborczej.

Na pewno nie zagłosuję na kogoś kto w swym programie i kampanii wyborczej łamie najwyższą instancję prawną.

Co do Uważam Rze - tak, to jest prasa czysto rasistowska. Jedyne treści jakie szerzy to nienawiść, więc ja dziękuję za takie coś.

nie pamiętając że faszyści to socjaliści z dopiskiem narodowi

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Dobre. :D

Zapraszam do lektury:

Faszyzm (http://pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm) ;)

Faszyści to nacjonaliści, ale nie socjaliści. Jest spora różnica. Btw. przecież faszyści nienawidzą socjalistów...
Poza tym sama geneza słowa nacjonalista jest zaprzeczeniem socjalisty - odnosi się do jakiejś konkretnej nacji, rasy, a nie do całego społeczeństwa, ogółu (socjal). To jest doktryna czysto prawicowa, odwołująca się właśnie do wartości, boga i kultu państwa/narodu.

Dla przykładu arcybiskup Monachium odprawił mszę świętą dziękczynną za Fuhrera, po pierwszym nieudanym zamachu na jego osobę.

A socjalizm narodowy to ty miałeś w ZSRR...

Naprawdę nie wiem jakie oceny miałeś w szkole, ale wiedzą to ty się nie popisałeś...


Dodam że w jego rodzinnym mieście prawie upadał szpital i co zrobił żeby pomóc - ano nic.
Chcesz poszukaj w necie o jego machlojach finansowych,dziwnych przepływach pieniędzy,kontaktach z Kul i kościołem.

Hmm... Co byś zrobił jakbyś miał sporo kasy i wiedziałbyś, że jakaś firma obok upada? Ryzykowałbyś w inwestycję? A może to jednak Twoja wina, że nie udało Ci się osiągnąć takiego statusu majątkowego jak Janusz Palikot i przez to nie mogłeś dołożyć do upadającego (na bank przez złe zarządzanie) szpitala? ;>

Strasznie płytkie myślenie - postaw się w jego sytuacji. Nie sądzę, abyś chciał się pozbywać pieniędzy ot tak o - nikt by nie chciał. :)

Co do drugiej części wypowiedzi - proszę o jakieś konkretne, zaufane źródło, ponieważ bardzo zaciekawił mnie ten temat. :)

Tylko podkreślam - zaufane źródło, a nie takie, które szerzą teorie spiskowe bez żadnych dowodów i pokrycia z rzeczywistością. :P


przejadając sukcesy gospodarcze poprzedników.

Hmm... Nie wiedziałem, że hiszpański rząd jest tak potężny, iż ma wpływ na światowy kryzys! :O
Od dzisiaj żywię do nich większy szacunek - złapać w garść wszystkich przedsiębiorców i klientów na Ziemi - pełen szacun! :D

Raffsky
19-09-2011, 18:34
Kaczyński jest takim samym faszystą jak Kalisz "wrażliwym lewicowcem" a Palikot zwolennikiem wolnego rynku co w mętnej wodzie naszego kapitalizmu na przekrętach zbudował majątek.Udowodnij w sądzie a potem wypisuj .
Pomyśl gdyby zniknął Kaczyński co robił by Żakowski,Kuczyński i cała ta zgraja żyjąca z plucia na niego.
Gdybyś prześledził dyskusję to wiedziałbyś że pomysł mszy uważam za głupi i szkodliwy(chociaż są głupsze w tym kraju).
Mówi ci coś hasło 'narodowy socjalizm" polecam ulubione zródło naszego prezydenta "http://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowy_socjalizm",nie przypinaj na siłę kościoła do faszyzmu bo był on aktywnie zwalczany przez wyżej wymienioną ideologię.
Twoją uwagę o ocenach pominę milczenie składając na brak wychowania.

Nie chodziło o dokładanie własnej kasy tylko wparcie polityczne małej własnej ojczyzny,patronat,negocjacje.

Palikot ukrywa swój majątek na Karaibach? - Onet Wiadomości (http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot-ukrywa-swoj-majatek-na-karaibach,1,3472388,wiadomosc.html)
CBA: Janusz Palikot popełnił przestępstwo - Najnowsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 12.07.2011 (http://www.tvn24.pl/0,1710284,0,1,cba-palikot-popelnil-przestepstwo,wiadomosc.html)

Tych bardziej spiskowych nie przytaczam,a jest ich sporo.Warto prześledzić i wyrobić sobie zdanie na temat udziału Janusza Palikota w sprawie sprzedaży tzw GÓREK CZECHOWSKICH w Lublinie.

Mike Flyer
19-09-2011, 18:47
Przyznam tutaj swój błąd, ale jest to ogólnie dość dziwne.

NSDAP konfiskowało majątki co jest domeną socjalizmu, ale jakby nie patrzeć, sama domena z socjalizmem nie ma nic wspólnego - nadal jest to skrajnie prawicowa ideologia, która odnosi się do kultu nacji czy też narodu.

Co do Kościoła w III Rzeszy - sprawa jest dość skomplikowana. Owszem, masz rację, że był On zwalczany, ale posługiwano się nim również jako środkiem do manipulacji nad obywatelami (np. propagandowe zdjęcia Goebbelsa odmawiającego różaniec).

Ostatecznie trudno jest bezpośrednio stwierdzić na ile były to dobrowolne działania. Można przypuszczać, że Kościół zawarł pakt z III Rzeszą, w celu ochrony własnych wiernych na jej terenie.
Bądź co bądź ja jestem zdania, że było to bardzo pragmatyczne działanie i nie widzę tu żadnej "zbrodni wojennej".

Real
19-09-2011, 19:01
i to jest cała sekta....
chcą głosow od mocherowych beretow? musi byc msza !

Dan Slenders
19-09-2011, 19:04
Z historii dziejów jednoznacznie wynika, że im więcej Kościoła w polityce i rządzeniu tym mniej troski o życie duchowe ludzi. Skąd się wziąły Kościoły protestanckie?

oscar wilde
19-09-2011, 19:16
A show Palikota ze swinkim ryjem,penisem,spluwą i gorzałą to chamstwo i tyle.Pijany i naćpany Taras(chyba przyszły minister kultury w nierządzie Januszka P.) kompan lżący i straszący policjantów to chyba najlepsze podsumowanie Ruchu Palikota.

poczytaj jakiej sprawy dotyczyła konferencja palikota gdzie wystepował z sztucznym penisem i spluwą, następnie wroc na to forum i publicznie przepros.

lub cofnij co powiedziałes. przyzwoitosć wymaga. bo widze ze wogole nie masz pojecia o tym o czym piszesz. a nawet sobie sprawy nie zdajesz z czego zakpiłeś.

kazdemu tez polecam poczytac o co w tym chodziło.

za tą akcje palikot ma u mnie niesamowity plus. mega plus.

Piaszeczki
19-09-2011, 19:20
Państwowa Komisja Wyborcza uważa, że odczytywanie w dniu wyborów w kościołach nazwisk kandydatów zamawiających msze nie naruszy ciszy wyborczej. To będzie jedynie informacja dla wiernych o ofiarodawcy. Nie będzie więc miała kontekstu wyborczego.


Powiedzcie czy trzeba mieć IQ 150 żeby spostrzec że to jest naruszanie ciszy wyborczej?? W tej komisji siedzą chyba jacyś kretyni. Nie zamówią mszy na tydzień przed, jutro, w Wigilie, tylko WŁAŚNIE W DZIEŃ WYBORÓW. No kretyni przez duże K.

Raffsky
19-09-2011, 20:11
poczytaj jakiej sprawy dotyczyła konferencja palikota gdzie wystepował z sztucznym penisem i spluwą, następnie wroc na to forum i publicznie przepros.

lub cofnij co powiedziałes. przyzwoitosć wymaga. bo widze ze wogole nie masz pojecia o tym o czym piszesz. a nawet sobie sprawy nie zdajesz z czego zakpiłeś.

kazdemu tez polecam poczytac o co w tym chodziło.

za tą akcje palikot ma u mnie niesamowity plus. mega plus.

Dobrze wiem jakiej sprawy bo wydarzenia były w moim mieście.Jednak nie powiesz mi ze poseł i ważny polityk nie ma innych form nacisku niż konferencja rodem z pornola.To jest też słabość państwa że tacy ludzie pracują w Policji(temat pracy lubelskiej policji to temat rzeka,a zatrudnianie po koligacjach i za łapówki to norma).Sprawa była ważna a forma zwrócenia uwagi prostacka .

Mike Flyer
19-09-2011, 20:18
Hmm... Prostacka?
Wolałbym to ująć raczej jako "artystyczna". :P

Zauważ, że wszyscy pamiętają to do dzisiaj, a więc jednak było to skuteczne działanie. :P

Jakby powiedziano to "normalnie" to nie obiłoby się takim echem. A tak zaserwowano ludziom konferencję w formie dosadnego happeningu/skandalu. Jak dla mnie strzał w 10. :)

Raffsky
19-09-2011, 20:25
Ja cały czas nie mogę wyjść z podziwu że tam gdzie PIS tam dyskusja na wpisach oceniających propzycje podatkowe,ilość zamkniętych zawodów dla ludzi bez koneksji,wałki przy orlikach - cisza.

Ja uważam że polityk po to został wyposażony w duże uprawnienia żeby nie psuć obyczaju.A taki artyzm niech zostanie dla teatrów eksperymentalnych lub kina wiadomego gatunku.

ŁukaszKM
19-09-2011, 20:27
Zagłosuję na Ruch Palikota, mimo że połowa startujących to przedstawiciele RACJI - skrajnej lewicy, reszta to ludzie walczący o własne przekonania (zalegalizowanie narkotyków miękkich, związków homoseksualnych). Mam nadzieję, że otrzyma 5 % i wniesie coś nowego do sejmu. Jeszcze rozważam KNP, ale póki co nie ma ich na listach w moim okręgu.

zxcvbnmasdfgh
19-09-2011, 20:49
reszta to ludzie walczący o własne przekonania (zalegalizowanie narkotyków miękkich, związków homoseksualnych).


Te przekonania Palikota to akurat są lewicowe ; d więc nie wiem, Ty rozgraniczasz ich na lewicowych i niby lewicowych ; d ... ?

ŁukaszKM
19-09-2011, 21:27
Ja bym Ci poradził czytać dokładniej ;) 'reszta' - czyli właśnie członkowie Ruchu Palikota.

zxcvbnmasdfgh
19-09-2011, 21:42
Zagłosuję na Ruch Palikota, mimo że połowa startujących to przedstawiciele RACJI - skrajnej lewicy, reszta to ludzie walczący o własne przekonania

No ja z tego wnioskuję, że niektórzy kandydaci Palikota są lewicowi, a drudzy niby-lewicowi. Tak to napisałeś ; d

Davidex
19-09-2011, 22:43
Zagłosuję na Ruch Palikota, mimo że połowa startujących to przedstawiciele RACJI - skrajnej lewicy, reszta to ludzie walczący o własne przekonania (zalegalizowanie narkotyków miękkich, związków homoseksualnych). Mam nadzieję, że otrzyma 5 % i wniesie coś nowego do sejmu. Jeszcze rozważam KNP, ale póki co nie ma ich na listach w moim okręgu.


Kilkanaście dni temu w Superstacji bodajże w "nie ma żartów" Pan Janusz wcale nie ukrywał że jest poważnie zainteresowany koalicją z PO. Także bądź świadomy że w pewnym sensie głosujesz na PO.


hah doczytałem Twój post do końca. Ty chyba nie za bardzo znasz się na polityce. Korwin jest zdecydowanie przeciw legalnych związków "homosiów"

Dan Slenders
19-09-2011, 22:45
Kilkanaście dni temu w Superstacji bodajże w "nie ma żartów" Pan Janusz wcale nie ukrywał że jest poważnie zainteresowany koalicją z PO. Także bądź świadomy że w pewnym sensie głosujesz na PO.


Równie dobrze można powiedzieć, że Palikotowi najlepiej by się rządziło z Platformą, tak samo z resztą mówi SLD i PSL.

ŁukaszKM
20-09-2011, 06:43
hah doczytałem Twój post do końca. Ty chyba nie za bardzo znasz się na polityce. Korwin jest zdecydowanie przeciw legalnych związków "homosiów"

Czy ja wspominałem coś o manifestach Korwina? RACJA to nie KNP kolego.

ŁukaszKM
20-09-2011, 06:46
Kilkanaście dni temu w Superstacji bodajże w "nie ma żartów" Pan Janusz wcale nie ukrywał że jest poważnie zainteresowany koalicją z PO. Także bądź świadomy że w pewnym sensie głosujesz na PO
To tak samo jak ktoś głosuje na SLD i PSL - partie, które pójdą na każdy układ. Czyli zostaje PiS, choć i tu nie jest pewne, że nie poszliby do koalicji z Platformą.

Mike Flyer
20-09-2011, 11:36
Co w tym dziwnego?
Wolę platformę niż PiS - jeśli ktoś twierdzi, że w najbliższej dekadzie rząd będzie miał coś wspólnego z gospodarką to się grubo myli - te wybory to kwestia światopoglądowa. W nich rozstrzygną się takie rzeczy jak wolności obywatelskie, etc.

Od początku wiedziałem, że Palikot będzie chciał być w koalicji, liczę na to, że to PO wygra - dlaczego - bo nie chcę PiSu i tyle, a żadna inna alternatywa na dzień dzisiejszy nie jest realna. Po prostu nie zgadzam się z ich przekonaniami i już.

A głosując na Palikota, mam nadzieję, że umożliwię mu wejście do sejmu i zrobienie trochę zamieszania w rządzie (skoro będzie w koalicji, to na bank będzie również i w rządzie).

Raffsky
20-09-2011, 12:51
Co w tym dziwnego?
Wolę platformę niż PiS - jeśli ktoś twierdzi, że w najbliższej dekadzie rząd będzie miał coś wspólnego z gospodarką to się grubo myli - te wybory to kwestia światopoglądowa. W nich rozstrzygną się takie rzeczy jak wolności obywatelskie, etc.


No to jak się ma do tych wolności ostatnia ustawa ograniczająca dostęp do informacji uchwalona cichaczem, nocą(moze ona służyć temu aby utajnić ile płacimy za km autostrady,a w porównaniu np do Czech i Słowacji przepłacamy za km nawet do kliku mln euro),nasłanie ABW na krytyków prezydenta,największa ilość podsłuchów,utajnienie ekspertyz prezydenckich doradców...takich przykładów jest mnóstwo.Pis nie ukrywa że jest za silnym państwem,natomiast PO dyma wszystkich banialukami,a za plecami wprowadza rozwiązania antydemokratyczne.
Światopogląd i wolność obywatelska dotąd będzie miała znaczenie póki grill i lodówka będzie pełna,a z tym już jest różnie.


Od początku wiedziałem, że Palikot będzie chciał być w koalicji, liczę na to, że to PO wygra - dlaczego - bo nie chcę PiSu i tyle, a żadna inna alternatywa na dzień dzisiejszy nie jest realna. Po prostu nie zgadzam się z ich przekonaniami i już.


Palikot nie ma nic żadnego zaplecza eksperckiego poza tym od dewiacji seksualnych,a czy będzie w sejmie zobaczymy.Zaprzyjażnione media stają na głowie ale to chyba za mało.

A głosując na Palikota, mam nadzieję, że umożliwię mu wejście do sejmu i zrobienie trochę zamieszania w rządzie (skoro będzie w koalicji, to na bank będzie również i w rządzie).


Polityk powinien ciężko pracować i rozwiązywać problemy i sprawy wyborców,a nie robić zamieszanie i show.

Mike Flyer
20-09-2011, 13:55
Polityk powinien ciężko pracować i rozwiązywać problemy i sprawy wyborców,a nie robić zamieszanie i show.

Zgadzam się. Ale problem w tym, że PiS robi znacznie większe show, a cała polityka sprowadza się do szukania winnych własnych niepowodzeń i tworzenia wyimaginowanych problemów.

W przypadku samego Palikota, to robi on hapenningi ale w celu naświetlenia pewnych problemów. M.in. za to ma moje uznanie. :)

Raffsky
20-09-2011, 14:13
Zgadzam się. Ale problem w tym, że PiS robi znacznie większe show, a cała polityka sprowadza się do szukania winnych własnych niepowodzeń i tworzenia wyimaginowanych problemów.

Jakieś przykłady czy tylko ogólniki.
Większego show niż Tusk i jego PR-owa ekipa nie było i nie będzie,przy calej mojej antypatii dla lewicy nawet Miller działał trochę za kurtyną.Tu królowało ogłupianie i dzielenie polaków pod hasłami miłośći,łajdactwo podniesiono do roli zaszczytu,interes kraju i ludzi zrównano z interesem Tuska i PO.Kreatury zaczęto nagradzać,państwo ledwie dyszy,a program z roku 2007 ogłasza się jako program do zrealizowania teraz(co robiono przez 4 lata-ja nie wiem ale może ty mi powiesz.
I wszystko z zasadą- "nikt wam tyle nie da co ja wam obiecam"

Mike Flyer
20-09-2011, 14:19
Przykłady?

Biała księga, "gdzie jest krzyż?!", śmierć Barbary Blidy... Można by długo wymieniać...

Raffsky
20-09-2011, 14:37
Przykłady?

Biała księga, "gdzie jest krzyż?!", śmierć Barbary Blidy... Można by długo wymieniać...

Biała księga jest elementem demokracji,państwo w wiadomym temacie się nie popisało że takie wydarzenie miało miejsce.A raport rządowy to był dopiero show ze zdjęciami z blogerskich stron bo śledczy na miejsce nie wzięli aparatu(nawiasem mówiąc jeden z blogerów zainkasował niezłą sumkę za użycie zdjęć z jego strony).

Krzyż temat rzeka - jestem przeciwny upolitycznianiu tej sprawy tu przyznaję ci częściowo rację,robiły to obie strony,brak szybkiej reakcji kościoła.Niepotrzebne dolewanie oliwy do ognia przez media.

Natomiast na trumnie Blidy tańczyli (Kaczyński,Ziobro,Miller,Kalisz najbardziej czyniąc swoją trampolinę wyborczą,Komorowski,Tusk,Halicki,Kwaśniewski,red "hiena roku" Nawrocki i inni)wszyscy zapominając o sednie sprawy: zarzutach,mafii węglowej i rozkradaniu kasy z górnictwa przez pośredników solidarnie ponad podziałami.

Mike Flyer
20-09-2011, 15:56
Biała księga jest elementem demokracji,państwo w wiadomym temacie się nie popisało że takie wydarzenie miało miejsce.A raport rządowy to był dopiero show ze zdjęciami z blogerskich stron bo śledczy na miejsce nie wzięli aparatu(nawiasem mówiąc jeden z blogerów zainkasował niezłą sumkę za użycie zdjęć z jego strony).


Problem tylko w tym, że biała księga to nic innego jak szerzenie kolejnych teorii spiskowych - ja naprawdę jestem zagorzałym przeciwnikiem takich działań.

Tak poza tym ciekawe jaki resort dostałby sam Macierewicz w przyszłym rządzie (oczywiście w ewentualności gdyby PiS doszedł do władzy) - ten człowiek powinien się chyba poddać badaniom psychiatrycznym.

A co powiesz np. o tym, iż limuzyna Pana Prezesa jedzie ponad 140km/h po środku Wrocławia w biały dzień? ;>
Niby nic, a jednak. To jest po prostu chore.

Tak samo jak kwestia tych mszy, którą sam skrytykowałeś. To nic innego jak chęć obejścia konstytucji. Zresztą podczas swoich dwuletnich rządów nie raz to robili, wykorzystując do tego celu "policję rządową" czyli po prostu CBA.


Dlatego wybacz, ale uważam, że sama nazwa partii czyli "Prawo i Sprawiedliwość" jest wraz z zestawieniem modelu ich działania najczystszą formą hipokryzji...
Chyba, że to należy odczytywać jako - obchodzimy "Prawo" i wymierzamy własną "Sprawiedliwość".

Raffsky
20-09-2011, 17:08
Problem tylko w tym, że biała księga to nic innego jak szerzenie kolejnych teorii spiskowych - ja naprawdę jestem zagorzałym przeciwnikiem takich działań.

Problem zaczął się tym że ludzie odpowiedzialni za bezpieczeństwo delegacji biorący ciężki szmal z naszych podatków olali swoje obowiązki(w komercyjnej firmie zostali by wywaleni na zbity ryj a tu dostają nagrody,medale i awanse.Rząd nie zadbał o przejrzystość i profesjonalizm w śledztwie (będąc sędzia we własnej sprawie)i zaczęły się spekulacje.

Tak poza tym ciekawe jaki resort dostałby sam Macierewicz w przyszłym rządzie (oczywiście w ewentualności gdyby PiS doszedł do władzy) - ten człowiek powinien się chyba poddać badaniom psychiatrycznym.

Poznaj najpierw kartę Maciarewicza - opozycjonisty,współtwórcy KOR-u a póżniej go obrażaj.Ja np uwielbiam jak swoim stoickim sposobem bycia rozwala atakujących go pismaków(rozniósł kiedyś w wywiadzie hienę Nawrockiego).Tak samo mozna wysłać do psychiatryka tych co spekulowali bez dowodów że prezydent lub Jarosław kazał lądować(jakby by były już Rosjanie by się postarali albo GW).
Na siłę dorabiana gęba paranoika może świadczyć że jednak ktoś się go boi,"pokaż mi swoich wrogów...a powiem ci kim jesteś"

A co powiesz np. o tym, iż limuzyna Pana Prezesa jedzie ponad 140km/h po środku Wrocławia w biały dzień? ;>
Niby nic, a jednak. To jest po prostu chore.

Mandat,gdzie odpowiednie służby.

Tak samo jak kwestia tych mszy, którą sam skrytykowałeś. To nic innego jak chęć obejścia konstytucji. Zresztą podczas swoich dwuletnich rządów nie raz to robili, wykorzystując do tego celu "policję rządową" czyli po prostu CBA.

Natomiast kto nasłał CBA na Palikota jak zacząl chlapć gebą,kto wstawił do CBA policjanta odpowiedzialnego za nieprawidłowości w sprawie Olewnika(polecam list otwarty Włodzimierza Olewnika do premiera RP który znajdziesz w sieci).Kto kazał podsłuchiwać prezydenta RP,za czyich rządów wzrosła podatność na "samobójstwa" świadków i osób na wysokich stanowiskach.
Natomiast za rządów PO rolę "policji rzadowej" godnie przejęło ABW z nietykalnym,niezatapialnym gen Bondarykiem na czele.