PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Lesbijska para poniżała adoptowanego syna


Zolczi
13-09-2011, 20:56
Lesbijska para pochodząca z Australii przebierała swojego adoptowanego 6-letniego syna w damskie ciuchy, po czym publikowała poniżające zdjęcia na Facebooku. Sprawą zainteresował się sąd dla nieletnich. Chłopca, któremu nadano pseudonim Campbell, odebrano kobietom, a zdjęcia usunięto z serwisu - czytamy na stronie dailymail.co.uk.
W 2006 roku, gdy Campbell miał 18 miesięcy, zabrano go od biologicznej matki.
Chłopiec wychowywał się razem z sześciorgiem przyrodniego rodzeństwa, a powodem odebrania dziecka z rodzinnego domu były liczne skargi na jego rodziców, którzy rzekomo znęcali się psychicznie i fizycznie nad swoimi podopiecznymi.
W 2009 roku Campbell oraz jego starsza siostra, Abby, zostali adoptowani przez lesbijką parę. Dziewczynka nie przystosowała się jednak do nowego otoczenia i w konsekwencji przeniesiono ją do innej rodziny.
Chłopiec pozostał pod opieką lesbijek, które zaczęły przebierać go w sukienki i publikować zdjęcia w internecie.
Warto dodać, iż jedna z kobiet przygotowuje się do operacji zmiany płci, druga - leczy bezpłodność. Istnieją wątpliwości, czy kobiety były odpowiednimi kandydatkami na rodziców zastępczych.
Pru Goward, mister spraw rodzinnych, zażądał natychmiastowych wyjaśnień od ośrodka adopcyjnego Barnardos, który jest odpowiedzialny za umieszczenie rodzeństwa u lesbijskiej pary. – Konsultuję się z pracownikami Barnardos, aby dowiedzieć się, czy ustalenia dotyczące opieki były właściwe i czy kierowano się głównie dobrem dzieci – mówi.
W międzyczasie o ponowną opiekę nad chłopcem starała się jego biologiczna matka, jednak sąd nie przychylił się do jej próśb. Obecnie Campbell znajduje się pod opieką rodziny, która już zadeklarowała chęć jego adopcji.


onet.pl

ka96rol
13-09-2011, 21:02
tak jest dac dziecko babie :P

zawadzia89
13-09-2011, 21:12
wypraszam sobie. to ze ktos ma niepukladane w psychice to nie znaczy ze trzeba wszystkie kobiety pod kreske oceniac.
wspolczuc chlopcu tego ponizenia :/

Konr@do
13-09-2011, 21:21
moim zdaniem nie powinno się dawać dzieci pod opieke parom homoseksualnym. To jest nie powazne ani geye ani lezby to nie jest dobry material na rodzicow, takze sami sobie winni.

Dj SpideR.
13-09-2011, 21:22
Bez komentarza :)


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


Off Top. Nastepnym razem wysil sie bardziej badz tez nie pisz nic.


_______________________________________________

Zolczi

zawadzia89
13-09-2011, 21:25
taa... "widzialam Twoich rodzicow- fajne chlopaki "

EqualStudio
13-09-2011, 21:32
tak jest dac dziecko babie :P
*babom

ktoś jeszcze jest za adoptowaniem dzieci przez pary homoseksualne?

zawadzia89
13-09-2011, 21:37
oczywiscie ze nikt. to jest chore jakie wzorce daja takie pary dziecku. dla mnie homoseksualizm to choroba psychiczna nie pojmuje jak baba moze siedziec z baba ;/
hetero to jest norma spoleczenstwa. z facetami moze zle ale bez nich jeszcze gorzej wiec nie rozumiem lesbijek :)

gosia691
13-09-2011, 22:09
mi homoseksualizm nie przeszkadza wcale, o ile nie wciąga się w to dzieci, dzieci nie powinny mieć rodziców jednej płci, przecież we wczesnych latach kształtuje się osobowość takiego dziecka, i potem co będzie wieksze i dla niego normą będzie że jest "mamusia i mamusia" a nie "mamusia i tatuś", dopoki go ktoś nie uświadomi że "mamusia i tatuś" to normalny schemat

Andrea32
13-09-2011, 22:33
*babom

ktoś jeszcze jest za adoptowaniem dzieci przez pary homoseksualne?

Ja, ale tylko w niektórych przypadkach, bo pary homoseksualne mogą być lepszymi rodzicami niż ''normalne'' małżeństwo


dla mnie homoseksualizm to choroba psychiczna nie pojmuje jak baba moze siedziec z baba ;/
hetero to jest norma spoleczenstwa. z facetami moze zle ale bez nich jeszcze gorzej wiec nie rozumiem lesbijek :)
Nie pojmujesz bo guzik z pętelką wiesz o parach homo***ualnych, wiesz to co zobaczysz w wiadomościach czy w filmie, bo w rzeczywistości raczej nie miałaś kontaktu z takimi parami :lol2eh1: Dla was lesbijka - to babochłop z perwersyjnym zachowaniem w łóżku,osoba z zaburzeniami chcąca zmienić płeć, gej - wymalowany świr naśladujący głos kobiety, który ubiera się w damskie łaszki

nie rozumiem lesbijek :)

Nie rozumiesz więc po kiego uja się wypowiadasz? Normalna lesbijka ma takie same uczucia jak Ty, tylko że do człowieka tej samej płci. Nie mieszaj choroby z głową (jak w tym przypadku (temat) ) z homo***ualizmem :huh:


:rockon: love has no gender

Raffsky
13-09-2011, 22:40
Jak się chce mieć dziecko to sobie trzeba je zrobić i urodzić(a chłop z chłopem nie może,baba z babą też).Także po temacie.Dewianci jak najdalej od dzieci.

zawadzia89
13-09-2011, 22:40
wiec uwazasz ze homoseksualizm to cos normalnego?
blizej na ten temat sie nie wypowiadalam czy to babochlop czy nie wiec nie oceniaj pod kreske.
kazdy ma prawo do swojego zdania i dla mnie nie jest to normalne i tyle.

a po takiego uja sie wypowiadam ze istnieje oprocz broninego przez CIebie homoseksualizmu wolnosc slowa i roznica pogladow :)

dzieci w rekach par hetero i tyle!

Konr@do
13-09-2011, 22:48
Ja, ale tylko w niektórych przypadkach, bo pary homoseksualne mogą być lepszymi rodzicami niż ''normalne'' małżeństwo


Nie pojmujesz bo guzik z pętelką wiesz o parach homo***ualnych, wiesz to co zobaczysz w wiadomościach czy w filmie, bo w rzeczywistości raczej nie miałaś kontaktu z takimi parami :lol2eh1: Dla was lesbijka - to babochłop z perwersyjnym zachowaniem w łóżku,osoba z zaburzeniami chcąca zmienić płeć, gej - wymalowany świr naśladujący głos kobiety, który ubiera się w damskie łaszki



Nie rozumiesz więc po kiego uja się wypowiadasz? Normalna lesbijka ma takie same uczucia jak Ty, tylko że do człowieka tej samej płci. Nie mieszaj choroby z głową (jak w tym przypadku (temat) ) z homo***ualizmem :huh:


:rockon: love has no gender
Ja tam do lezbijek nic nie mam, niektore fajne dupy ze az zal ;d ale dac dziecka bym niedal i jest miliony powodow do tego ale pisac mi sie nie chce ;d ale pedalow nie uznaje ;p i w dupie mam co inni o tym mysla. Dla dobra dziecka nie powinno sie mu utrudniac zycia od malosci.

Andrea32
13-09-2011, 22:49
wiec uwazasz ze homoseksualizm to cos normalnego?

Mniemam że to pytanie do mnie :huh: więc odpowiadam...TAK
A jeżeli Ty uważasz że homo***ualizm to choroba to współczuje Tobie i osobom z Twoim otoczeniu. Miliony par homo***ualnych na świecie żyje w szczęśliwych związkach mając dzieci


i dla mnie nie jest to normalne i tyle

No jak dla Ciebie może to być normalne jak Ty nic na ten temat nie wiesz :)

Jak się chce mieć dziecko to sobie trzeba je zrobić i urodzić(a chłop z chłopem nie może,baba z babą też).Także po temacie

Jeśli mowa o kobietach, istnieje coś takiego jak SZTUCZNE ZAPŁODNIENIE :) I wtedy już będzie mamusia ... i jej partnerka, facet do szczęścia w tym przypadku potrzebny nie jest, miliony dzieci żyje bez ojców :)



ale dac dziecka bym niedal i jest miliony powodow do tego ale pisac mi sie nie chce ;d Dla dobra dziecka nie powinno sie mu utrudniac zycia od malosci.

Tylko dlatego że dziecko nie będzie miało taty? Co powie kolegom z przedszkola, ze szkoły? Tak?
A jeśli taka para kobiet zaadoptuje np chore albo porzucone dziecko to też źle? Lepiej zostawic takie maleństwo na pastwę losu?

zawadzia89
13-09-2011, 22:58
nie uwazasz ze to poruszenie norm etycznych i religijnych?
Bog stworzyl mezczyzne i kobiete i kazal im sie rozmnazac a nie dwie kobiety.
zdania zawsze beda podzielone i to ze sie denerwujesz tym faktem nic nie zmieni. ja jestem hetero i raczej nie chce wiedziec jak to jest i byc moze dlatego nic nie wiem i raczej nie chce wiedziec

Konr@do
13-09-2011, 22:59
@Anrea Moze dla Cb brak ojca to nic, jednak zauwaz ze odgrywa on spora role w wychowaniu i uksztaltowaniu dziecka, a drwiny innych moze eydaje Ci sie ze to nic ale to zle wplywa na psychike mlodego czlowieka moze doprowadzic do jakichs zzaburzen. Pozatym to napewno wplynie na przyszle wybory zyciowe dziecka, moim zdaniem niekorzystne.

zawadzia89
13-09-2011, 23:01
Napisał Andrea32 Tylko dlatego że dziecko nie będzie miało taty? Co powie kolegom z przedszkola, ze szkoły? Tak?to lepiej jak powie, ze ma dwie matki, albo dwoch ojcow...
no napewno bedzie mialo lepiej w zyciu...

Andrea32
13-09-2011, 23:10
nie uwazasz ze to poruszenie norm etycznych i religijnych?
Bog stworzyl mezczyzne i kobiete i kazal im sie rozmnazac a nie dwie kobiety.
zdania zawsze beda podzielone i to ze sie denerwujesz tym faktem nic nie zmieni. ja jestem hetero i raczej nie chce wiedziec jak to jest i byc moze dlatego nic nie wiem i raczej nie chce wiedziec

Nie, nie uważam...

''Bog stworzyl mezczyzne i kobiete i kazal im sie rozmnazac a nie dwie kobiety. ''

No trudno dwóm kobietom zajść ze sobą w ciążę, ale istnieje też coś takiego jak miłość :)
Ludzie nie są tylko maszynami do robienia dzieci

''i to ze sie denerwujesz tym faktem nic nie zmieni''

Ja się nie denerwuję w ogóle, po prostu nieuświadomieni ludzie , tacy jak Ty, nie mają dla mnie prawa głosu jeśli chodzi o tematy par homo***ualnych :)


''ja jestem hetero i raczej nie chce wiedziec jak to jest i byc moze dlatego nic nie wiem i raczej nie chce wiedziec''

No i szczęścia życzę, dużo miłości z partnerem :)

@Anrea Moze dla Cb brak ojca to nic, jednak zauwaz ze odgrywa on spora role w wychowaniu i uksztaltowaniu dziecka, a drwiny innych moze eydaje Ci sie ze to nic ale to zle wplywa na psychike mlodego czlowieka moze doprowadzic do jakichs zzaburzen. Pozatym to napewno wplynie na przyszle wybory zyciowe dziecka, moim zdaniem niekorzystne.


Nie że nic... Zgadzam sie z Tobą, ale myślę że brak ojca nie powoduje u dzieci większych zmian na psychice. Nie mówię tu o utracie ojca bo to co innego. Wybory? Hmm nikt nie ma wpływu na wybory życiowe swoich dzieci (w większym stopniu)

zawadzia89
13-09-2011, 23:19
No i szczęścia życzę, dużo miłości z partnerem :)

dziekowac.

Jezeli chodzi o rodzicow takich dzieci to rzeczywiscie nie maja wplywu na orientacje dziecka bo to tez w jakims sensie ich wybor i moga dorosnac z takich zwiazkow hetero ludzie. Ale sama widzisz dla spoleczenstwa to jest obce i pewnie dlugo moze byc.

Thomas Vodka
13-09-2011, 23:19
Nie że nic... Zgadzam sie z Tobą, ale myślę że brak ojca nie powoduje u dzieci większych zmian na psychice.

Ale presja otoczenia, wyśmiewanie w szkole, w towarzystwie zostawi duże ślady na psychice ;p

Konr@do
13-09-2011, 23:31
Andrea powiem Ci tak moze by to i przeszlo,ale nie u nas gdzie tradycyjny model rodziby to - facet kobieta dziecko, ciezko by bylo zyc bedac ciagle wytykanym, nie sadzisz? Otoczenie ma chcac nie chcac duzy wplyw, wiec to tez nie takie proste, to nie zabawa typu a moze bedzie fajnie, tylko odpowiedzialnosc.

Niko M
14-09-2011, 00:01
tak jest dac dziecko babie :P


Hahaha to pojechałeś ;p dla mnie mega

lukibaze
14-09-2011, 07:17
Homo ***ualisci maja prawo do adopcji ale nie do takiego zachopowania wzgledem dzieci to ich poglad na zycie.. Dlatego za dawaniem jestem oczywiscie po odpowiedniej procedurze .. I tylko odpowiedzialnym ludziom. A tak poza tym mezczyzni czasem katuja swoje dzieci do smierci, wiec nie ma rady na glupote i to nie zalezy od pogladow tylko pojedynczych osob. Widze tu nietolerancje u niektorych osob nie tyle co u Konrado bo jego argumenty poniekad rozumiem, ale u kobiety ktora najlepiej powinna wiedziec ze swiat sklada sie z roznych kultur i z roznych ludzi.
Homo***ualizm to nie choroba..

nie uwazasz ze to poruszenie norm etycznych i religijnych?
Bog stworzyl mezczyzne i kobiete i kazal im sie rozmnazac a nie dwie kobiety.
zdania zawsze beda podzielone i to ze sie denerwujesz tym faktem nic nie zmieni. ja jestem hetero i raczej nie chce wiedziec jak to jest i byc moze dlatego nic nie wiem i raczej nie chce wiedziec


Bogiem sie nie wykrecaj bo jak jestes taka wierzaca to chyba wiesz ze Bog wszystkie dzieci kocha:)

gosia691
14-09-2011, 09:18
Jeśli mowa o kobietach, istnieje coś takiego jak SZTUCZNE ZAPŁODNIENIE :) I wtedy już będzie mamusia ... i jej partnerka, facet do szczęścia w tym przypadku potrzebny nie jest, miliony dzieci żyje bez ojców :)

tak facet nie jest potrzebny do sczęścia ale obu "matkom", a czemu nie pomyślisz o dziecku? Mówisz że miliony dzieci żyje bez ojców, tak łatwo ci to przychodzi? Dziecku na pewno nie jest łatwo, a poza tym co innego jest żyć bez ojca, z SAMĄ matką niż bez ojca, bo jego miejsce zastępuje druga matka. NORMALNYM SCHEMATEM jest to że jest matka i ojciec i nie zaprzeczysz temu, i nie przekonasz nikogo że homoseksualna rodzina jest na porządku dziennym

zawadzia89
14-09-2011, 10:33
Bogiem sie nie wykrecaj bo jak jestes taka wierzaca to chyba wiesz ze Bog wszystkie dzieci kocha:)

Sluchaj mozecie mnie tepic, ze tego nie toleruje ale jakos to ze mnie atakujecie mojego zdania nie zmieni bo nie jestem jakas chorogiewka na wietrze. Jestem wierzaca i od mojej wiary wara:) Bog wszystkie dzieci kocha ale kosciol nie toleruje dewiacji seksualnych, tak jak sztucznego zaplodnienia i tyle.

lukibaze
14-09-2011, 10:45
Sluchaj mozecie mnie tepic, ze tego nie toleruje ale jakos to ze mnie atakujecie mojego zdania nie zmieni bo nie jestem jakas chorogiewka na wietrze. Jestem wierzaca i od mojej wiary wara:) Bog wszystkie dzieci kocha ale kosciol nie toleruje dewiacji seksualnych, tak jak sztucznego zaplodnienia i tyle.


Byc wierzacym to kochac wszystkich ludzi i tolerowac kazdego nawet najwiekszego wroga , jako katoliczka tym bardziej praktykujaca powinnas to wiedziec .... poza tym ja szanuje kazde zdanie tylko nie rozumiem jednego w jednym temacie piszecie ze kosciol zle ze sie o kase upomina (tez jestem tego zdania) a w kolejnym piszecie ze kosciol cos tam nakazuje i miesza sie w zycie ludzi. To bardziej idzie ku hipokryzji a nie wiary wystarczy biblie przeczytac i nauczenia pana Boga napewno nie ma tam napisane nic o antytoleracji....

zawadzia89
14-09-2011, 10:49
jestem wierzaca w Boga a nie kosciol i ksiedza a to roznica .

lukibaze
14-09-2011, 10:55
jestem wierzaca w Boga a nie kosciol i ksiedza a to roznica .



To co mowisz ze kosciol nietoleruje nie masz wlasnego rozumu zeby zyc po swojemu tylko co ci ktos nakresli?? bez sensu.. Poza tym wschod europy jest bardzo nietolerancyjny homo***ualizm kojarzy sie z czyms zlym a ci ludzie moze maja byc potrzebe bycia z ta sama płcia?? to jest ich sprawa ich lozko i nalezy to uszanowac. Co do tematu jeszcze chcialem dodac ze tej parze dziecko powinno byc odebrane skoro do czegos takiego zmuszaja dziecko:) Nie dziwi mnie absolutnie brak tolerancji bo wolnosci slowa tez w polsce do konca nie ma :)

Konr@do
14-09-2011, 10:55
każdy ma swój rozum, jedni to toleruje drudzy nie. Luki sam wiesz ze takie mniejszosci seksualne czy tam wyzaniowe mają ciezko tam gdzie wiekszosc uznaje tradycje i raczej nie jest pozytwynie nastawiona do takich "odmiennosci". Moze jakby zalegazlizowali zwiazki homo to by troszke sie to zmienilo :P Chociaz jakos nie raduje mnie fakt widzzac na ulicy lizacych sie pedalow itd ;d

zawadzia89
14-09-2011, 11:01
No nie ma wolnosci slowa bo powiedziec swoje zdania to Cie atakuja. W zyciu by mnie nie zadowolil widok calujacych sie facetow. mnie to obrzydza po prostu. Dla mnie tradycyjny model rodziny to kobieta mezczyzna i dziecko. i tyle.

lukibaze
14-09-2011, 11:07
Tak rozumiem Cie Konrado:) ja szczerze mowiec tez nie lubie jak ida ulica i sie caluja :P ale ja mysle w inny sposob to ich zycie i kazdy ma prawo zyc po swojemu .. Przykladow jest wiele ze komus sie cos nie podoba i zatruwa zycie innym.. W polityce zyciu itd dlaczego ja do nich nic nie mam takie maja poglady niech maja:)
Zawadzia nie myl wolnosci slowa z przedewszystkim atakowaniem ja nie atakuje. Ja pokazuje ze to co piszesz niczego sie nie trzyma bo idac wiarą moze ci sie to nie podobac ale nie masz prawa takich ludzi w jakis sposob obrazac.

zawadzia89
14-09-2011, 11:21
a jak ich obrazam ? tylko to mi sie nie podoba zreszta popatrz wczesniej niektorzy pisza "lezby" "pedaly" moim zdaniem to jest obrazanie. widzisz to co ja pisze ale wczesniejsze komentarze byly rownie nietolerancyjne.
kloca sie dorosli a dzieci cos traca. taki dziwny jest ten swiat.

EqualStudio
14-09-2011, 11:25
Ja, ale tylko w niektórych przypadkach, bo pary homoseksualne mogą być lepszymi rodzicami niż ''normalne'' małżeństwo



możliwe, ale nie sądzisz że takie pary powinny świecić przykładem, by zyskać zaufanie wśród ludzi że potrafią wychowywać dzieci?
o sukcesach się nie mówi, porażek się nie zapomina.

Konr@do
14-09-2011, 11:27
każdy widzi to z innego punktu widzenia Ty kierujesz sie religią, ja na to patrze trochę inaczej. Nie przeszkadza mi taka para dopoki nie jest w jakis sposob "nachalna" i zbytnio okazuje swoja orientacje. Co do lezb czy pedalow, to juz utarte okreslenia wiec nie sadze by kogos obrazaly, zreszta nie oto mi chodzilo ;P Kazdy robi co chce, wolny kraj w końcu, także trzeba na to spojrzeć z roznych perspektyw. ;p

zawadzia89
14-09-2011, 11:28
jedno jest pewne czy to byla para homoseksualna czy hetero dziecko powinno miec jak najlepsze warunki a nie byc krzywdzone. bo jak ma isc przez swiat gdy sie je tak traktuje...
a ten post byl nie w Twoim kierunku Kondziu :)

gosia691
14-09-2011, 11:38
chcą sobie być razem kobieta z kobietą lub dwóch mężczyzn niech sobie będą, mnie to nie razi ani nic, niech tylko trzymają się zdala od wychowywania dzieci, które miałyby szansę na normalne życie, w normalnym schemacie. no kto z nas chciałby w takim świecie być wychowywanym przez parę homoseksualną? nie mówiąc że dziecko chłonie wzorce jak gąbka

Konr@do
14-09-2011, 11:44
tak ale z 2 strony jakby to były dzieci np z domu dziecka, gdzie tez nie mialyby zadnego wzorca, i byliby to odpowiedzialni ludzie to jeszcze moze bym zrozumial, w innym wypadku podzileam Twoje zdanie : )

sajgoN1
14-09-2011, 12:48
Pod warunkiem, że nie okazują swojej odmienności publicznie i nie mieszają w ich "miłość" dzieci, to interesują mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg..


Jeśli mowa o kobietach, istnieje coś takiego jak SZTUCZNE ZAPŁODNIENIE :) I wtedy już będzie mamusia ... i jej partnerka, facet do szczęścia w tym przypadku potrzebny nie jest, miliony dzieci żyje bez ojców :)


Przykro mi, ale to chyba najgłupszy argument, jakim mogłaś udowodnić swoje racje ;x
Chyba tego nie przemyślałaś.

Ale presja otoczenia, wyśmiewanie w szkole, w towarzystwie zostawi duże ślady na psychice ;p

Dokładnie ;) Już sobie wyobrażam reakcję rówieśników, którzy wiedzą kim są "rodzice" takiego dziecka...

Andrea32
14-09-2011, 12:57
Homo ***ualisci maja prawo do adopcji ale nie do takiego zachopowania wzgledem dzieci to ich poglad na zycie.. Dlatego za dawaniem jestem oczywiscie po odpowiedniej procedurze .. I tylko odpowiedzialnym ludziom. A tak poza tym mezczyzni czasem katuja swoje dzieci do smierci, wiec nie ma rady na glupote i to nie zalezy od pogladow tylko pojedynczych osob. Widze tu nietolerancje u niektorych osob nie tyle co u Konrado bo jego argumenty poniekad rozumiem, ale u kobiety ktora najlepiej powinna wiedziec ze swiat sklada sie z roznych kultur i z roznych ludzi.
Homo***ualizm to nie choroba..


I to rozumiem, ciesze się że nie każdy ma pusto w główce ;)
Pary homo***ualne TAK karygodne zachowanie wobec dzieci NIE!



Bogiem sie nie wykrecaj bo jak jestes taka wierzaca to chyba wiesz ze Bog wszystkie dzieci kocha:)
:piwo:



tak facet nie jest potrzebny do sczęścia ale obu "matkom", a czemu nie pomyślisz o dziecku? Mówisz że miliony dzieci żyje bez ojców, tak łatwo ci to przychodzi? Dziecku na pewno nie jest łatwo, a poza tym co innego jest żyć bez ojca, z SAMĄ matką niż bez ojca, bo jego miejsce zastępuje druga matka. NORMALNYM SCHEMATEM jest to że jest matka i ojciec i nie zaprzeczysz temu, i nie przekonasz nikogo że homoseksualna rodzina jest na porządku dziennym

Sama wychowywałam dziecko bez ojca, wiem jak to jest :0 I uwierz, dla chcącego nic trudnego. Ciepło rodzinne, dużo miłości, rozmowa. Jeśli się nie umie samemu wychować dziecka to wtedy możesz mieć nieuświadomione dziecko z problemami :)



kosciol nie toleruje dewiacji seksualnych, tak jak sztucznego zaplodnienia i tyle.


Tak wiemy, kościół nie toleruje dewiacji ale toleruje wiele innych rzeczy których my nie tolerujemy :)


Chociaz jakos nie raduje mnie fakt widzzac na ulicy lizacych sie pedalow itd ;d

Ładniej bym to nazwała no ale ok...
Wiele takich par widujesz codziennie na ulicy? Wątpie, ja w swoim długim życiu widziałam raz całująca się parę na ulicy. Przez nietolerancję homo***ualiści się kryją przez to nie mając normalnego zycia, takiego jak Wy

a jak ich obrazam ? tylko to mi sie nie podoba zreszta popatrz wczesniej niektorzy pisza "lezby" "pedaly" moim zdaniem to jest obrazanie. widzisz to co ja pisze ale wczesniejsze komentarze byly rownie nietolerancyjne.
kloca sie dorosli a dzieci cos traca. taki dziwny jest ten swiat.

A nie obrażasz? Samo to że się tu wypowiadasz nie mając zielonego pojęcia o homo***ualiźmie, nie mając w życiu styczności z takimi ludźmi, to już jest obraza :)
Bo oceniasz ludzi po tym co zobaczysz w tv czy przeczytasz w gazecie (skrajne przypadki)


możliwe, ale nie sądzisz że takie pary powinny świecić przykładem, by zyskać zaufanie wśród ludzi że potrafią wychowywać dzieci?
o sukcesach się nie mówi, porażek się nie zapomina.

No sorry, ile jest takich par jak ta? Nie więcej niż ojcowie bijący swoje dzieci :)

sajgoN1
14-09-2011, 13:13
I to rozumiem, ciesze się że nie każdy ma pusto w główce ;)


Dlaczego uważasz, że ktoś kto ma odmnienne zdanie niż Ty, ma pusto w głowie?


Sama wychowywałam dziecko bez ojca, wiem jak to jest :0 I uwierz, dla chcącego nic trudnego. Ciepło rodzinne, dużo miłości, rozmowa. Jeśli się nie umie samemu wychować dziecka to wtedy możesz mieć nieuświadomione dziecko z problemami :)

Ty wychowywałaś, nie byłaś wychowywana. To ogromna różnica. Jestem przekonany, że nie masz pojęcia co siedzi głęboko w psychice dziecka.


Przez nietolerancję homo***ualiści się kryją przez to nie mając normalnego zycia, takiego jak Wy

Dzięki Bogu :)

No sorry, ile jest takich par jak ta? Nie więcej niż ojcowie bijący swoje dzieci :)

Ten Twój fanatyczny feminizm jest przerażający ;x

Thomas Vodka
14-09-2011, 13:20
Dlaczego uważasz, że ktoś kto ma odmnienne zdanie niż Ty, ma pusto w głowie?

Szczególnie to zdanie mi sie spodobało... dlaczego?
Dlatego, że droga Andreo pokazujesz jaka to Ty nie jesteś tolerancyjna dla homoseksualistów, a zdania odmiennego niż Twoje nie potrafisz uszanowac, bo odrazu ktoś jest pusty i tępy i wygaduje głupoty. Homo mi nie przeszkadzają, jak na nich nie musze patrzec. Mamy taki świat a nie inny, gdzie dziecko mające dwóch ojców, albo dwie matki, będzie miało skrzywioną psychike chocby przez to, że otoczenie tego nie POPIERA.

Nie zmienisz tego, tak samo jak tego, że do spłodzenia dziecka jest potrzebny facet i kobieta, a nie dwóch facetów lub dwie kobiety. Tolerancja jest ok, ale wszystko ma swoje granice.

Andrea32
14-09-2011, 13:34
Szczególnie to zdanie mi sie spodobało... dlaczego?
Dlatego, że droga Andreo pokazujesz jaka to Ty nie jesteś tolerancyjna dla homoseksualistów, a zdania odmiennego niż Twoje nie potrafisz uszanowac, bo odrazu ktoś jest pusty i tępy i wygaduje głupoty.




Potrafie uszanować,szanuję, choć zatrzymaliście się w epoce kamienia łupanego... ale z ludźmi którzy nic na temat homo***ualizmu nie wiedzą nie powinnam nawet dyskutowac :)
Np z takimi jak Ty którzy na codzien nie mają do czynienia z homo***ualistami (całe szczęście) :)




a zdania odmiennego niż Twoje nie potrafisz uszanowac, bo odrazu ktoś jest pusty i tępy i wygaduje głupoty.

I kto to mówi panie obrabiaczu ;]

Twoja ulubienica :)

muah ;* <3 ulubienico ;d

zawadzia89
14-09-2011, 13:42
Potrafie uszanować,szanuję, choć zatrzymaliście się w epoce kamienia łupanego... ale z ludźmi którzy nic na temat homo***ualizmu nie wiedzą nie powinnam nawet dyskutowac :)
Np z takimi jak Ty którzy na codzien nie mają do czynienia z homo***ualistami (całe szczęście) :)

Niedlugo wyjdzie, ze wszyscy jestesmy nie z tej epoki..
Dalej oceniasz a nie znasz czlowieka.
Poza tym nie powinnam dyskutowac z ludzmi, ktorzy uwazaja innych za pustych i tepych. Bronisz dewiacji a przecietnych ludzi z wlasnym zdaniem obrazasz.

Niestety nie da rady zmienic w ludziach pewnych przyzwyczajen, tym bardziej ludzie dziwnie odbieraja wychowanie dzieci przez pare seksualna. Dziwi mnie fakt, ze najpierw mowisz, ze takie dziecko bedzie normalne i ze lepiej jakby mialo takich rodzicow jak innych to dlaczego potem stwierdzasz ze wychowywanie dzieci przez takie pary jest na NIE.

Rownie dobrze moge powiedziec, ze mnie obrazasz bo nie mnie znasz i nie masz ze mna stycznosci (na szczescie :)) i mnie krytykujesz.

kellrez
14-09-2011, 14:26
Po pierwsze to najwięcej kłótni jest w związkach lesbijek.
Po drugie promocja homoseksualizmu i lesbianizmu to atak na podstawową komórkę społeczną czyli rodzinę. Niech sobie będą, mi nie przeszkadzają, ale wywyższać ich że oni są najważniejsi? Z tego co widzę to oni są ważniejsi od normalnej rodziny.
Po trzecie to furtka do legalizacji pedofilii, już istnieją takie organizacje.
Po czwarte takie dzieci to idealne kandydaty na przyszłych przestępców.
Po piąte promocja seksu(to już poza tematem), ludzie zainteresowani tylko samym seksem nie interesują się ważnymi sprawami. Są łatwiejsi do kontrolowania i bardziej ulegli. Obecny system kształci nam takie pokolenie, stąd pomysł na seks edukacje od przedszkoli.

Po szóste lubię robić 20 tematów z jednego.
Po siódme, wpadnę wieczorem ; d

Fisteg
14-09-2011, 14:34
Lesbijki - TAK (mam małe marzenie o takiej parce w łóżeczku) :D
Geje - NIE (jak widzę to nóż mi się w kieszeni otwiera)
Takie jest moje zdanie a co do tematu, ja np. nie jestem za tym by takie pary mogły mieć dzieci, bo udało po części się za tolerować ich te "związki" a teraz jeszcze dzieci chcą no bez jaj "daj palec to całą rękę wezmą" i jaką takie dziecko ma przyszłość albo wyrosnąć na geja/lesbijkę (zależnie od płci) albo całe życie mieć rysę na głowie i mega kompleksy jeżeli wyrośnie na normalnego człowieka "czemu nie mam normalnych rodziców jak inni". A i dla mnie to ten cały homoseksualizm jest chorobą a nie jakąś miłością tak samo jak pedofile i inne różne wynalazki. JESTEM TOLERANCYJNY :] do pewnego stopnia.

lukibaze
14-09-2011, 15:05
Po pierwsze to najwięcej kłótni jest w związkach lesbijek.
Po drugie promocja homoseksualizmu i lesbianizmu to atak na podstawową komórkę społeczną czyli rodzinę. Niech sobie będą, mi nie przeszkadzają, ale wywyższać ich że oni są najważniejsi? Z tego co widzę to oni są ważniejsi od normalnej rodziny.
Po trzecie to furtka do legalizacji pedofilii, już istnieją takie organizacje.
Po czwarte takie dzieci to idealne kandydaty na przyszłych przestępców.
Po piąte promocja seksu(to już poza tematem), ludzie zainteresowani tylko samym seksem nie interesują się ważnymi sprawami. Są łatwiejsi do kontrolowania i bardziej ulegli. Obecny system kształci nam takie pokolenie, stąd pomysł na seks edukacje od przedszkoli.

Po szóste lubię robić 20 tematów z jednego.
Po siódme, wpadnę wieczorem ; d


Powiedz to 11 mln ludzi ktorzy maja takie poglady jak ja:) porownujesz pedofilie do homo***ualizmu?? nie tedy droga ... Troszke radze poczytac a nie sluchac ojca Tadeusza, bo brak tolerancji to grzech smiertelny jakbys niewiedzial. To co piszesz to bzdury bo rownie dobrze dzieci sa bite w normalnych rodzinach sa gwalcone przez mezczyzn hetero***ualnych:]


Lesbijki - TAK (mam małe marzenie o takiej parce w łóżeczku) :D
Geje - NIE (jak widzę to nóż mi się w kieszeni otwiera)
Takie jest moje zdanie a co do tematu, ja np. nie jestem za tym by takie pary mogły mieć dzieci, bo udało po części się za tolerować ich te "związki" a teraz jeszcze dzieci chcą no bez jaj "daj palec to całą rękę wezmą" i jaką takie dziecko ma przyszłość albo wyrosnąć na geja/lesbijkę (zależnie od płci) albo całe życie mieć rysę na głowie i mega kompleksy jeżeli wyrośnie na normalnego człowieka "czemu nie mam normalnych rodziców jak inni". A i dla mnie to ten cały homoseksualizm jest chorobą a nie jakąś miłością tak samo jak pedofile i inne różne wynalazki. JESTEM TOLERANCYJNY :] do pewnego stopnia.


Nie ochodzi nas co ci sie marzy i tak pewnie sie zakonczy na recznym :]
Tolerancji nie ma w Polsce i nigdy nie bedzie bo narod jest zbyt zacofany w swojej wiedzy na temat homo***ualizmu z jednym sie zgodze co mowi tu Konrado i Andrea 32:)

Mac Alexander
14-09-2011, 15:14
Jak na mój gust to to, czy ktoś jest homo czy nie, to jest jego prywatna sprawa i tyle. Niech robi co chce.
Ale takie pary nie mogą mieć dzieci i koniec kropka!!!! Jak dla mnie to jest najbardziej oczywista rzecz pod słońcem i nie powinno być żadnej dyskusji!!!!

Jak dziecko ma się wychować w takiej rodzinie na normalnego człowieka???? Po tym dzieciństwie pozostanie mu jedynie skrzywienie psychiczne... :/

Raffsky
14-09-2011, 15:23
Naród Polski nie jest zacofany tylko normalny!!!!!!!!.Koniec kropka.
I jeszcze pytanie do zwolenników homosiów i sodomitów,..macie dzieci?Chcielibyście żeby wasze dziecko trafiło do takiej rodziny zastępczej.
I jeszcze jedna uwaga to że te środowiska zmarginalizują i usuną chrześcijaństwo to same strzela sobie w kolano.W to miejsce przyjdzie ISLAM a oni nie będą się z nimi patyczkować.

Fisteg
14-09-2011, 15:32
Nie ochodzi nas co ci sie marzy i tak pewnie sie zakonczy na recznym :]
Tolerancji nie ma w Polsce i nigdy nie bedzie bo narod jest zbyt zacofany w swojej wiedzy na temat homo***ualizmu z jednym sie zgodze co mowi tu Konrado i Andrea 32:)

Powiedz kim Ty jesteś żeby wypowiadać się że "Tolerancji nie ma w Polsce i nigdy nie bedzie bo narod jest zbyt zacofany w swojej wiedzy na temat homo***ualizmu" obrażasz dużo ludzi i widać też jak telewizja i inne media ogłupia propagując miedzy innymi homoseksualizm który staje się już normalną rzeczą, gdzie jest zdrowe myślenie o normalnej rodzinie ale mniejsza z tym niech się dzielą ta miłością między sobą i niech zostawią w spokoju dzieci bo tylko wyrządzają im krzywdę ja np wolałbym być lany przez ojca a nie mieć całe życie z widokiem całujących się dwóch "ojców" i rysa na bani "mam dwóch tatusiów" albo odwrotnie dwie "mamy" więc u mnie jest Tolerancja ale z rozsądkiem :
Homoseksualizm: TAK
Homoseksualna Para + Dziecko: NIE !!!
(http://www.4clubbers.com.pl/members/lukibaze.html)@lukibaze (http://www.4clubbers.com.pl/members/lukibaze.html) A na ręcznym to możesz sobie sam pojechać przy filmie z udziałem dwóch homoseksualnych mężczyzn :] Pozdro

zawadzia89
14-09-2011, 15:36
@lukibaze (http://www.4clubbers.com.pl/members/lukibaze.html) A na ręcznym to możesz sobie sam pojechać przy filmie z udziałem dwóch homoseksualnych mężczyzn :] Pozdro
Ładnie pocisnales ale masz racje sa za homoseksualizmem a normalnych ludzi obrazaja ...
Ja tez wole wychowanie twarde ojca niz dwoch ojcow. Takie dziecko ma kiepski jak dla mnie autorytet...

Karolinho
14-09-2011, 15:41
Tolerancji nie ma w Polsce i nigdy nie bedzie bo narod jest zbyt zacofany w swojej wiedzy na temat homo***ualizmu

, że tak się wtrącę... ok TY nie jesteś zacofany a MY Polacy niestety jesteśmy. Co w związku z tym? Jesteś "kul" czy jak?

lukibaze
14-09-2011, 15:45
Naród Polski nie jest zacofany tylko normalny!!!!!!!!.Koniec kropka.
I jeszcze pytanie do zwolenników homosiów i sodomitów,..macie dzieci?Chcielibyście żeby wasze dziecko trafiło do takiej rodziny zastępczej.
I jeszcze jedna uwaga to że te środowiska zmarginalizują i usuną chrześcijaństwo to same strzela sobie w kolano.W to miejsce przyjdzie ISLAM a oni nie będą się z nimi patyczkować.


Bardzo normalny rzeczywiscie gdzie nie ma wolnosci slowa ,gdzie ceny zywnosci sa powyzej zarobkow, gdzie podatki kroja 1/3 wypłaty potem sa ucieczki do anglii marudzienie i narzekanie:) nie tolerujesz zdania innego masz problem



Powiedz kim Ty jesteś żeby wypowiadać się że "Tolerancji nie ma w Polsce i nigdy nie bedzie bo narod jest zbyt zacofany w swojej wiedzy na temat homo***ualizmu" obrażasz dużo ludzi i widać też jak telewizja i inne media ogłupia propagując miedzy innymi homoseksualizm który staje się już normalną rzeczą, gdzie jest zdrowe myślenie o normalnej rodzinie ale mniejsza z tym niech się dzielą ta miłością między sobą i niech zostawią w spokoju dzieci bo tylko wyrządzają im krzywdę ja np wolałbym być lany przez ojca a nie mieć całe życie z widokiem całujących się dwóch "ojców" i rysa na bani "mam dwóch tatusiów" albo odwrotnie dwie "mamy" więc u mnie jest Tolerancja ale z rozsądkiem :
Homoseksualizm: TAK
Homoseksualna Para + Dziecko: NIE !!!
@lukibaze (http://www.4clubbers.com.pl/members/lukibaze.html) A na ręcznym to możesz sobie sam pojechać przy filmie z udziałem dwóch homoseksualnych mężczyzn :] Pozdro


Nie jade na recznym bo mam zone:] radze czytac ze zrozumieniem bo jestem tolerancyjny dla gejow i lesbijek a nie jestem gejem ale jesli ktos jest po stronie homoseksualistow wiedze ze w polsce to oznacza bycie gejem ciekawy kraj zes zbudowal:) moze i obrazam ale prawda porostu boli:)

Ładnie pocisnales .


Zycia nie znasz malo wiesz..


, że tak się wtrącę... ok TY nie jesteś zacofany a MY Polacy niestety jesteśmy. Co w związku z tym? Jesteś "kul" czy jak?



Nie mowie o wszystkich mowie o ludziach co kompletnie obrazaja i selekcjonuja ludzi w polsce :) jestem soba kuli nie potrzebuje dzieki bogu:)

Raffsky
14-09-2011, 15:49
[QUOTE=lukibaze;4561488]Bardzo normalny rzeczywiscie gdzie nie ma wolnosci slowa ,gdzie ceny sa powyzej zarobkow, gdzie podatki kroja 1/3 wypłaty potem sa ucieczki do anglii marudzienie i narzekanie:) nie tolerujesz zdania innego masz problem


Normalny w tym sensie że społeczeństwo nie chłonie i uznaje wszelkiej dewiacji(chociaż są spore grupy i pseudoelity które nad tym pracują).A co diagnozy państwa to w sporej częsci się z tobą zgadzam

gosia691
14-09-2011, 15:49
Potrafie uszanować,szanuję, choć zatrzymaliście się w epoce kamienia łupanego... ale z ludźmi którzy nic na temat homo***ualizmu nie wiedzą nie powinnam nawet dyskutowac :)
Np z takimi jak Ty którzy na codzien nie mają do czynienia z homo***ualistami (całe szczęście) :)


Ale dlaczego cały czas próbujesz udowodnić że ty tak dobrze znasz homoseksualizm, aż tak miałaś z nimi do czynienia? i każdego uznajesz za głupiego w tej dziedzinie, każdy doskonale wie co to jest homoseksualizm i każdy ma swoje zdanie i zauważ że większość jest zdania że dzieci i para homoseksualna to złe zestawienie

zawadzia89
14-09-2011, 15:51
Zycia nie znasz malo wiesz..
to ze jestes starszy i masz zone o niczym nie swiadczy a o zyciu wiem wiecej niz ktokolwiek wiec nie oceniaj mnie skoro mnie nie znasz !

I nie przerzucaj swoich problemow na innych :)

Narod jest wporzadku, a Polski mimo Twojej krytyki nie zamienilabym na inny kraj. A skoro jestes nowoczesny i homoseksualizm to taka normalna rzecz to sobie ja popieraj bo Twoje opinie na moj temat po mnie splywaja :P

Karolinho
14-09-2011, 15:52
Bardzo normalny rzeczywiscie gdzie nie ma wolnosci slowa ,gdzie ceny sa powyzej zarobkow, gdzie podatki kroja 1/3 wypłaty potem sa ucieczki do anglii marudzienie i narzekanie:) nie tolerujesz zdania innego masz problem

przepraszam ale zaplułem monitor. ZACOFANIE a SYTUACJA GOSPODARCZA/EKONOMICZNA w kraju to kompletnie co innego. Bredzisz krótko mówiąc.

zawadzia89
14-09-2011, 15:56
ja to nie wiem co ma sytuacja gospodarcza do tematu homoseksualizmu. dla mnie to temat na oddzielna dyskusje.

Nobody
14-09-2011, 15:59
Juz chyba kiedyś pisałem... co do takich par nie mam nic szczególnego, nie popieram ale każdy żyje jak chce. Ale dać dziecko takiej parze.. NIGDY! NIGDY ale to przenigdy sie na to nie zgodze.

Hidden
14-09-2011, 15:59
lukibaze, w jakimś temacie wyznałeś, że nie jesteś Polakiem i podejrzewam, że tu nawet nie mieszkasz, więc jesteś ostatnią osobą, która może nas krytykować, a robisz to przy każdej okazji.

Matan Zajcev
14-09-2011, 16:00
Lukibaze, ciągle pieprzysz o tej tolerancyjności, a ja ci powiem tak: skoro Bóg nie toleruje gejów, to czemu ja mam to robic?

Nie miałbym nic przeciwko gejom i lesbijkom, gdyby nie to, że organizują te parady i domagają się ślubów i adopcji dzieci. Moim zdaniem tacy niezdrowi odmieńcy powinni "siedziec cicho" i życ swoim życiem. Po co im do tego ślub?

lukibaze
14-09-2011, 16:02
to ze jestes starszy i masz zone o niczym nie swiadczy a o zyciu wiem wiecej niz ktokolwiek wiec nie oceniaj mnie skoro mnie nie znasz !

I nie przerzucaj swoich problemow na innych :)

Narod jest wporzadku, a Polski mimo Twojej krytyki nie zamienilabym na inny kraj. A skoro jestes nowoczesny i homoseksualizm to taka normalna rzecz to sobie ja popieraj bo Twoje opinie na moj temat po mnie splywaja :P


OCENIAC MOGE BO POLSKA TO WOLNY KRAJ PRAWDA A MOZE JEDNAK NIE ???
JA NIE MAM PROBLEMOW WIEC NIE BARDZO WIEM O CZYM TY PISZESZ
ZDECYDOWANIE NAROD JEST W PORZADKU SZCZEGOLNIE JAK OSTATNIO OKRADLI POMNIK KOPERNIKA BARDZOOOOOO WPORZADKU :)
MILO ZE OPINIE MOJE PO TOBIE SPLYWAJA BO TO OZNACZA ZE NIE UMIESZ RACJONALNIE WYJASNIC SWOICH MYSLI:)

przepraszam ale zaplułem monitor. ZACOFANIE a SYTUACJA GOSPODARCZA/EKONOMICZNA w kraju to kompletnie co innego. Bredzisz krótko mówiąc.

Jak dziecko sie pluje to mamusia kupuje sliniaczek:]
Nie prawda bo zacofanie to tez sprawa ekonomiczna wyjedz na droge swoim rowerem i pojedzij pol godziny po dziurach a potem powtorz ta czynnosc w innym kraju europy i zobaczysz jak polska jest zacofana:)

Wy naprawde szukacie tematu na 100 postow nie umiecie uszanowac czyjegos zdania macie problem:)


Lukibaze, ciągle pieprzysz o tej tolerancyjności, a ja ci powiem tak: skoro Bóg nie toleruje gejów, to czemu ja mam to robic?

A kto mowi ze Bóg nie toleruje homoseksualizmu???


lukibaze, w jakimś temacie wyznałeś, że nie jesteś Polakiem i podejrzewam, że tu nawet nie mieszkasz, więc jesteś ostatnią osobą, która może nas krytykować, a robisz to przy każdej okazji.


A to w polsce obcokrajowcy nie maja prawa glosu to ciekawe :)

Andrea32
14-09-2011, 16:05
Ale dlaczego cały czas próbujesz udowodnić że ty tak dobrze znasz homoseksualizm, aż tak miałaś z nimi do czynienia? i każdego uznajesz za głupiego w tej dziedzinie, każdy doskonale wie co to jest homoseksualizm i każdy ma swoje zdanie i zauważ że większość jest zdania że dzieci i para homoseksualna to złe zestawienie


Bo mam do czynienia z takimi ludźmi na codzień, z dziećmi par lesbijskich też, poza tym napisałam o parach homo***ualnych 70 stronnicową prace na studia :) Rozmawiałam z wieloma parami, dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy na temat ich ''odmienności'' :) Więc mogę sie pochwalić że więcej na ten temat wiem niż niektórzy z Was :)

''każdego uznajesz za głupiego w tej dziedzinie''

Nie każdego, tylko tych którzy są zieloni na ten temat a próbują za wszelką cenę zabłysnąć, ale niektórym się nie da przetłumaczyć bo mają klapki na oczach :)


Bóg nie toleruje gejów, to czemu ja mam to robic?

Ludzie się zmianiają, więc może i Bóg przeszedł na ''złą strone mocy'' :)

zawadzia89
14-09-2011, 16:07
Lukibaze, ciągle pieprzysz o tej tolerancyjności, a ja ci powiem tak: skoro Bóg nie toleruje gejów, to czemu ja mam to robic?


Zaraz powie, ze Bog tez zycia nie zna i takie tam...

Swoja droga Ci co bronia takiego czegos sa mniejszoscia i dziecko w rekach takich ludzi to jest czyste szalenstwo.

"MILO ZE OPINIE MOJE PO TOBIE SPLYWAJA BO TO OZNACZA ZE NIE UMIESZ RACJONALNIE WYJASNIC SWOICH MYSLI:)"
ciekawe- i co jeszcze?

"Wy naprawde szukacie tematu na 100 postow nie umiecie uszanowac czyjegos zdania macie problem:)"
- przykro mi ale mam nadzieje ze masz na wzgledzie rowniez siebie.

benek2411
14-09-2011, 16:11
Dlatego homogejofony i homolezby nie powinny mieć prawa do adopcji dzieci, przynajmniej w naszym kraju.

Tak tak - nie jestem tolerancyjny, a to dlatego że model rodziny jest bardzo prosty. Meżczyzna i kobieta mają płodzić dzieci, tak to wyglądało, wygląda i wyglądać będzie. I niech nikt nie pieprzy o jakimś zacofaniu, bo gdyby Bóg (lub ewolucja) chciał żeby gejozy miały dzieci to dałby im możliwość rozmnażania.
Wracając do adopcji - no ludzie jak może ktoś podejmować decyzję za malutkie dziecko? Skąd mogą urzędnicy wiedzieć czy chce mieć dwóch ojców czy dwie matki? A ci którzy najgłośniej krzyczą że to jest normalne, niech się zastanowią czy chcieliby wychowywać się w takiej patologii?!

I na koniec takie oto mądre polskie przysłowie:
"Chore drzewo, daje chore owoce"






:rockon: love has no gender

Joł joł życzę syna pedała i pełnej akceptacji przez rodzinę i otoczenie.

Mówiłaś coś na temat że każdy kieruje się stereotypami na temat wyglądu i zachowań homoseksualistów? Czemu z góry zakładasz co każdy z nas myśli? Jeśli chodzi o mnie to nie myśle o nich w sumie nic, poza tym że budzą we mnie obrzydzenie, a chyba wiesz co to oznacza.

lukibaze
14-09-2011, 16:12
Zaraz powie, ze Bog tez zycia nie zna i takie tam...

Swoja droga Ci co bronia takiego czegos sa mniejszoscia i dziecko w rekach takich ludzi to jest czyste szalenstwo.

"MILO ZE OPINIE MOJE PO TOBIE SPLYWAJA BO TO OZNACZA ZE NIE UMIESZ RACJONALNIE WYJASNIC SWOICH MYSLI:)"
ciekawe- i co jeszcze?

"Wy naprawde szukacie tematu na 100 postow nie umiecie uszanowac czyjegos zdania macie problem:)"
- przykro mi ale mam nadzieje ze masz na wzgledzie rowniez siebie.

Sory ale tak nie powiem i nie mow czegos za mnie:)
Ja jeszcze raz powtorze tak jak w moim 1 poscie do tematu akceptuje homoseksualizm a dawanie dzieci takim parom po naprawde porzadnej procedurze dobro dziecko najwazniejsze jest..
I po co ta nagonka na moja osobe bo nie jestem Polakiem???

zawadzia89
14-09-2011, 16:16
Na mnie wsiadasz bo zycia nie znam i homoseksualizmu tez, a Ty nie znasz Polski, Polakiem nie jestes i tak samo nie masz prawa naszego kraju oceniac pod kreska..

sluszna ta nagonka.

lukibaze
14-09-2011, 16:19
Na mnie wsiadasz bo zycia nie znam i homoseksualizmu tez, a Ty nie znasz Polski, Polakiem nie jestes i tak samo nie masz prawa naszego kraju oceniac pod kreska..

sluszna ta nagonka.


znam Polske lepiej niz ci sie wydaje... zycia nie znasz to prawda co do homo***ualizmu kazdy ma swoje zdanie i jesli ktos nie umie uszanowac to co mam do powiedzenia to juz nie moj problem pozdrawiam wszystkich za i przeciw dla mnie koniec tematu:)

zawadzia89
14-09-2011, 16:21
znam Polske lepiej niz ci sie wydaje... zycia nie znasz to prawda co do homo***ualizmu kazdy ma swoje zdanie i jesli ktos nie umie uszanowac to co mam do powiedzenia to juz nie moj problem pozdrawiam wszystkich za i przeciw dla mnie koniec tematu:)

chyba dla Ciebie :P

To, ze nie obcuje z homo nie znaczy ze zycia nie znam. TAK SAMO TY NIE UMIESZ USZANOWAC WIEC WITAJ W GRONIE NIE ZNAJACYCH ZYCIA :P

gosia691
14-09-2011, 16:22
Bo mam do czynienia z takimi ludźmi na codzień, z dziećmi par lesbijskich też, poza tym napisałam o parach homo***ualnych 70 stronnicową prace na studia :) Rozmawiałam z wieloma parami, dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy na temat ich ''odmienności'' :) Więc mogę sie pochwalić że więcej na ten temat wiem niż niektórzy z Was :)

''każdego uznajesz za głupiego w tej dziedzinie''

Nie każdego, tylko tych którzy są zieloni na ten temat a próbują za wszelką cenę zabłysnąć, ale niektórym się nie da przetłumaczyć bo mają klapki na oczach :)




Ludzie się zmianiają, więc może i Bóg przeszedł na ''złą strone mocy'' :)

no tak mogłam się domyślić, studia, ale to że się kończy studia na jakiś temat to nie znaczy że ma się większą wiedzę na ich temat. Bardziej doświadczenie się liczy, a skąd wiesz czy na tym forum ktoś takiego doświadczenia nie posiada tak samo jak ty? To, co piszą w książkach to co innego niż to jak jest w rzeczywistym życiu. Mówisz że rozmawiałaś z wieloma parami, skąd wiesz czy te rozmowy były szczere z ich strony? Byłaś dla nich obcą osobą prawda? Nie musieli mówić ci prawdy. Nikt nie może zajrzeć w czyjąś psychikę, nie możesz zobaczyć tego co czuje małe dziecko, nie przeczytasz tego w podręczniku akademickim. Od razu zakładasz że nie masz tu z kim rozmawiać o tym i inni są bardziej głupi tylko dlatego że nie prowadzili studiów na ten temat

zawadzia89
14-09-2011, 16:25
Nikt nie może zajrzeć w czyjąś psychikę, nie możesz zobaczyć tego co czuje małe dziecko, nie przeczytasz tego w podręczniku akademickim.

Ładnie powiedziane :) brawo :thumbup:

lukibaze
14-09-2011, 16:26
chyba dla Ciebie :P

To, ze nie obcuje z homo nie znaczy ze zycia nie znam. TAK SAMO TY NIE UMIESZ USZANOWAC WIEC WITAJ W GRONIE NIE ZNAJACYCH ZYCIA :P

Jej ale naprawde czytaj uwazanie nie mowie ze nie znasz zycia bo nie obcujesz z gejami czy lesbijkami, tylko mam na mysli ze myslisz stareotypami mozesz ich nie lubic czy cos, ale chciciaz uszanuj to ze kazdy ma prawo zyc po swojemu kochac kogos chce czy tez zakladac rodzine z kim chce. Wiec naprawde bez sensu jest sie wyzywanie tutaj ja swoimi postami nie chce zadnych pogladow urazic , bo kazdy ma swoja wizje ale tez nikt mi nie moze zabronic wypowiadania sie na dany temat...
Pozdrawiam wszystkich

Zwolennicy to Ci ktorzy ogladają lesbijki na Redtube.



Ciekawe ze akurat Ty o red tube mowisz:lol2eh1::lol2eh1::lol2eh1::lol2eh1::lol2eh1 :

zawadzia89
14-09-2011, 16:29
Tylko, ze krytykujesz moje zdanie i moj poglad a fakty sa takie, ze musisz uszanowac roznice zdan. Ty akceptujesz , Ja - nie jestem przekonana, co nie zmieni faktu, ze tacy ludzie beda dalej zyc i funkcjonowac i tego im nie zabronie. Ale nie musi mi sie wszystko podobac i nie ide glosem wiekszosci badz mniejszosci, po prostu takie jest moje zdanie i presja otoczenia i jakies bezsesowne komentarze tego nie zmienia.

Arthur K.
14-09-2011, 16:37
Dobra, postawcie się na miejscu takiego dziecka, które od ,,malutkiego'' jest wychowywane przez gejów/lesbijki.

Niech już będzie w 5tej klasie podstawówki, idzie sobie korytarzem, spotyka drugie dziecko. Rozmawiają sobie o pierdołach, nagle pada pytanie ,,a Twoja mama jak ma na imię'' ?

- Em...ja nie mam mamy, jestem dzieckiem Stefana i Euzebiusza/Anastazji i Barbary.

Jakby się tak cała szkoła dowiedziała, że to dziecko jest wychowywane przez homoseksualistów, to napierd***i by się z tego biednego dziecka, że szok. Jestem pewien, że psychicznie to wyśmiewane dziecko by tego nie wytrzymało.

,,ej bo tego chlopaka wychowują pedzie, hahaha'' itp.


Jestem na NIE, żeby homoseksualiści mieli prawa do adopcji dzieci.

Niedługo to gdzieś wymyślą jeszcze, że ludzie będą mogli legalnie uprawiać seks ze zwięrzętami -.-

kur*a


niektóre prawa w dzisiejszym świecie są naprawdę popierd**ne

pozdrawiam

Rosen.
14-09-2011, 17:01
Ten temat zawsze bedzie miał przeciwnikow, jak i zwolennikow. Zwolennicy to Ci ktorzy ogladają lesbijki na Redtube.

A dziecka szkoda..

EqualStudio
14-09-2011, 20:26
No sorry, ile jest takich par jak ta? Nie więcej niż ojcowie bijący swoje dzieci :)

spoko. racja po Twojej stronie, ale pary homo są przekreślone już na starcie więc... chcąc, nie chcąc większe kontrowersje i więcej szumu jest wokół par homo adoptujące dzieci niż wokół psychotatusiów.

Zolczi
14-09-2011, 20:48
Jak niektorzy moga uwazac homoseksualizm za cos normalnego??
Przeciez ten stan skresla zarowno religia jak i ewolucja. (zalezy w co kto wierzy)
Po to Bóg stworzyl mezczyzne i kobiete zeby sie mnozyli.
Tak samo ewolucja uksztalotowala sie pod katem rozmnazania sie. Jesli to zostanie zaburzone to po ptokach, ludzka rasa wyginie. Dlatego homoseksualizm nie jest normalny. Dla mnie to zaburzenie, choroba. Wystarczy spojrzec ile par na Ziemi jest hetero a ile homo... To chyba daje solidne odwzorowanie tego jaki porzadek powinien byc na swiecie. I prosze na mnie nie najezdzac postami typu "jestes nietolerancyjny" bo tolerancyjny jestem :). Zapewniam ze na widok pary homo nie podniose kamienia by w nia rzucic ani tez nie bede wytykal palcami. Oni i tak juz sa pokrzywdzeni swoja odmiennoscia. Niech sobie zyja we dwoje w swoim domowym zaciszu ale niech nie afiszuja sie swoja odmiennoscia ani nie domagaja sie swoich praw. Bo za chwile okaze sie ze kolejni odmiency, pedofile tez beda chcieli miec swoje prawa. Zdaje sobie sprawe ze homoseksualisci to w porzadku osoby ale nie popieram zdania by dawac im pod opieke dzieci. Wg mnie przyniesie to wiecej zlego niz dobrego

Konr@do
14-09-2011, 20:59
ło matko chwile mnie nie było a tu temat sie rozwinal : D Jasne ze dla przecietnego Polaka (i nie tylko) homoseksualizm to coś nie do przyjęcia, wręcz coś co nas brzydzi, odrzuca od takiego osobnika. Ale mamy wolny kraj, niech robią co chca kazdy niech sie martwi swoja dupą, póki nikt nikomu nie robi nic złego, to stety niestety sa oni takimi samymi obywatelami jak i my. Jak już mówiłem napewno dziecko w takim zwiazku nie bedzie mialo zbyt dobrej młodości czy dalszej przyszłosci, gdyż bedzie obiektem przytyków otoczenia, ze wzgledu na to iz wiekszosc jednak nie zbyt to toleruje. Jesli wszyscy byliby tacy sami to swiat bylby nudny, chociaz naprawde nie moge zniesc widoku takich gejowskich par ; |

zawadzia89
14-09-2011, 21:50
. Jesli to zostanie zaburzone to po ptokach, ludzka rasa wyginie. Dlatego homoseksualizm nie jest normalny. Dla mnie to zaburzenie, choroba
:piwo:

. Niech sobie zyja we dwoje w swoim domowym zaciszu ale niech nie afiszuja sie swoja odmiennoscia ani nie domagaja sie swoich praw. Bo za chwile okaze sie ze kolejni odmiency, pedofile tez beda chcieli miec swoje prawa.

jakby pedofile domagali sie praw to chyba swiad by sie skonczyl..

Zolczi
14-09-2011, 21:57
Ale mamy wolny kraj, niech robią co chca kazdy niech sie martwi swoja dupą, póki nikt nikomu nie robi nic złego

Podpisuje sie pod tym ale z malym "ale". Wszystko do granic zdrowego rozsadku. Sam bedac homo nie chcialbym byc opluwany i wysmiewany z powodu swojej odmiennosci. Ale za przegiecie uwazam legalizacje zwiazkow homo badz tez dawanie im pod opieke dzieci a tym samym kreowanie psychiki i swiatopogladow tychze maluchow. A potem czyta sie o takich tematach jak ten

Raffsky
14-09-2011, 21:58
USA: konferencja zwolenników legalizacji pedofilii



Dzisiaj w Baltimore rozpoczyna się konferencja z udziałem naukowców z kilku znanych ośrodków uniwersyteckich w USA, będą debatować nad tym, jak doprowadzić do legalizacji pedofilii. Uczeni będą zastanawiać się, w jaki sposób przekonać Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne do skreślenia pedofilii z listy zaburzeń psychicznych, podobnie jak to zrobiono w przypadku homoseksualizmu.

Organizatorem konferencji jest grupa aktywistów pedofilskich z instytucji B4U-ACT. Skupia ona psychiatrów, którzy nie mogą pogodzić się z faktem, że skłonność seksualna dorosłych do nieletnich uznawana jest za zaburzenie psychiczne, które należy leczyć.

W konferencji swój udział zgłosili przedstawiciele świata akademickiego z Harvardu, Johns Hopkins University, a także z uczelni w Louisville i Illinois.

Szef organizacji B4U-ACT, Howard Kline pod koniec lipca skrytykował definicję pedofilii, sformułowaną przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne, uznając, że kryteria, w oparciu o które dokonano klasyfikacji, są „niewłaściwe i nie mają podstaw naukowych”. Dodał, że proponowane kuracje dla pedofilów są „nieodpowiednie” i „chybione”. Zdaniem Kline’a, Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne kieruje się przede wszystkim danymi zebranymi po zbadaniu więźniów, a nie wszystkie osoby, które mają skłonność seksualną do nieletnich są przestępcami. Dodał, że jego organizacja „może pomóc APA” w zmianie klasyfikacji pedofilii, „bo są ludzie, którzy piszą na ten temat”.

B4U-ACT klasyfikuje pedofilię jako kolejną „orientację seksualną” i potępia „piętno”, jakie się jej przypisuje. „Nikt nie decyduje o skłonności seksualnej do dzieci i młodzieży. Przyczyna tego nie jest znana. W rzeczywistości, nie są znane także przyczyny skłonności seksualnych do dorosłych osób” – przekonują zwolennicy legalizacji pedofilii, którym nie podoba się fakt leczenia tego zaburzenia.

W swym komunikacie prasowym B4U-ACT poinformowała, że wysłała list do APA, krytykując jej klasyfikację chorób psychicznych.

W wywiadzie dla LifeSiteNews, prof. prawa Judith Reisman, ekspert w dziedzinie etyki seksualnej i pornografii, skrytykowała konferencję w Baltimore. Przyznała, że już w latach siedemdziesiątych spotkała się z licznymi inicjatywami na rzecz legalizacji pornografii dziecięcej. Pedofile wynajęli naukowców, którzy przedstawiali „prace naukowe” na temat pornografii, prostytucji i innych aberracji seksualnych. Swoje wnioski przesyłali parlamentarzystom, których chcieli skłonić do przyjęcia skandalicznych ustaw.

Wskutek podobnych inicjatyw i agresywnych demonstracji sodomici wywalczyli w 1973 r. skreślenie homoseksualizmu z listy chorób psychicznych, sklasyfikowanych w przewodniku Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego. Chociaż do tej pory ukazało się wiele badań naukowych potwierdzających negatywne aspekty homoseksualizmu i jego szkodliwość dla zdrowia, wiele stowarzyszeń psychiatrów milczy na ten temat.

Źródło: LIfeSiteNews.com, AS.



Od dawna pojawiają się komentarze, w których wskazuje się, iż pedofilia będzie kolejnym zboczeniem uznanym za normę. Coraz wyraźniej widać, jakie są skutki wyłączenia sfery seksualnej człowieka spod oceny moralnej. Miejmy nadzieję, że opinia publiczna nie pozwoli się bałamucić pseudonaukowym, skandalicznym bełkotem i sprzeciwi się katastrofalnej promocji niemoralności.

zawadzia89
14-09-2011, 22:00
USA: konferencja zwolenników legalizacji pedofilii

Od dawna pojawiają się komentarze, w których wskazuje się, iż pedofilia będzie kolejnym zboczeniem uznanym za normę. Coraz wyraźniej widać, jakie są skutki wyłączenia sfery seksualnej człowieka spod oceny moralnej. Miejmy nadzieję, że opinia publiczna nie pozwoli się bałamucić pseudonaukowym, skandalicznym bełkotem i sprzeciwi się katastrofalnej promocji niemoralności.
chyba teraz jaja sobie robia...:huh::huh::huh:

sajgoN1
14-09-2011, 22:50
@Raffsky

To się po prostu nie mieści w głowie... Wszystkich tych "naukowców" bym rozstrzelał..

kellrez
15-09-2011, 12:05
Powiedz to 11 mln ludzi ktorzy maja takie poglady jak ja:) porownujesz pedofilie do homo***ualizmu?? nie tedy droga ... Troszke radze poczytac a nie sluchac ojca Tadeusza, bo brak tolerancji to grzech smiertelny jakbys niewiedzial. To co piszesz to bzdury bo rownie dobrze dzieci sa bite w normalnych rodzinach sa gwalcone przez mezczyzn hetero***ualnych:]


Pożyjesz zobaczysz, legalizacja pedofilii i zoofilii będzie kolejnym z zalegalizowanych zboczeń. Bo oni chcą też mieć swoje prawa.. Owszem w normalnych rodzinach też wychowuje się dzieci, które będą idealnym przyszłymi przestępcami. Taki jest system. Sam żłobek ma dla niemowląt ma ogromny wpływ na psychikę. Jakbyś nie wiedział ;]

"Będziesz miłował swoich nieprzyjaciół" - takie przykazanie dodał Jezus Chrystus, szkoda że go nie zacytowałeś ; ) Bóg toleruje wszystko, ostrzega tylko że za takie zachowanie spotka każdego odpowiednia kara.. Jak odda całkowicie władzę, to dopiero będzie się działo..

Nic ci nie muszę udowadniać, sam/sami zobaczysz/zobaczycie na własne oczy.

lukibaze
15-09-2011, 12:27
Pożyjesz zobaczysz, legalizacja pedofilii i zoofilii będzie kolejnym z zalegalizowanych zboczeń. Bo oni chcą też mieć swoje prawa.. Owszem w normalnych rodzinach też wychowuje się dzieci, które będą idealnym przyszłymi przestępcami. Taki jest system. Sam żłobek ma dla niemowląt ma ogromny wpływ na psychikę. Jakbyś nie wiedział ;]

"Będziesz miłował swoich nieprzyjaciół" - takie przykazanie dodał Jezus Chrystus, szkoda że go nie zacytowałeś ; ) Bóg toleruje wszystko, ostrzega tylko że za takie zachowanie spotka każdego odpowiednia kara.. Jak odda całkowicie władzę, to dopiero będzie się działo..

Nic ci nie muszę udowadniać, sam/sami zobaczysz/zobaczycie na własne oczy.

ALE JA NIE MOWIE O ZOOFILI, PEDOFILI BO TO JEST DO ODSTRZALU!!!!!!!
Jak jasno napisalem jestem przeciw wszystkim krzywdom robionym dzieciom nie wazne czy przez homo czy hetero***ualnych ludzi ale nie bede krytykowal ludzi za to ze zyja po swojemu i maja np taki poglad a nie inny ... Zadną powtarzam dla tych co nie umieja czytac zadna legelizacja pedofilow czy zoofilow nie ma prawa bytu .. Trzeba odroznic homo od tamtych ludzi widzac ze dla wielu wciaz to samo:)

Dziwne, nie chcesz krytykowac takich odmieńców, a co chwilę krytykujesz Polaków. Rzeczywiście, bardzo tolerancyjny jesteś.

Odmiencow?? haha:) tak na dobra sprawe mi to wisi co myslisz ale nie jedzcie do niemiec ,anglii i szkocji po pieniazki a siedzcie z tylkiem w polsce w swoich luksusach pozdrawiam:)

zawadzia89
15-09-2011, 13:52
ale nikt nie mowi ze homoseksualizm a pedofilia to jest to samo. to zupelnie dwa odrebne swiaty i nie nalezy ich laczyc.

Matan Zajcev
15-09-2011, 14:52
nie bede krytykowal ludzi za to ze zyja po swojemu i maja np taki poglad a nie inny ...

Dziwne, nie chcesz krytykowac takich odmieńców, a co chwilę krytykujesz Polaków. Rzeczywiście, bardzo tolerancyjny jesteś.

Thomas Vodka
15-09-2011, 16:18
Jej ale naprawde czytaj uwazanie nie mowie ze nie znasz zycia bo nie obcujesz z gejami czy lesbijkami, tylko mam na mysli ze myslisz stareotypami mozesz ich nie lubic czy cos, ale chciciaz uszanuj to ze kazdy ma prawo zyc po swojemu kochac kogos chce czy tez zakladac rodzine z kim chce.

A chcialbys byc wychowywany przez 2 facetów z których jeden pełni role mamusi a drugi tatusia?
Bronisz czegoś o czym sam nic nie wiesz ;]

Mniejszosci zawsze krzyczą głośno domagając sie swoich praw, ale są to mniejszosci i to nie one będą dyktowac warunki. A my patrzmy na ich rządania i przyklaskujmy temu ;p

zawadzia89
15-09-2011, 16:24
Warunki dyktuja nam normy i tradycje a norma jest ze hetero para wychowuje i plodzi dzieci.

lukibaze
15-09-2011, 16:40
A chcialbys byc wychowywany przez 2 facetów z których jeden pełni role mamusi a drugi tatusia?
Bronisz czegoś o czym sam nic nie wiesz ;]

Mniejszosci zawsze krzyczą głośno domagając sie swoich praw, ale są to mniejszosci i to nie one będą dyktowac warunki. A my patrzmy na ich rządania i przyklaskujmy temu ;p


Sluchaj ja tez jestem za tym zeby rodzina byla cala facet, kobieta dziecko , ale w tym temacie zaczyna sie temat ze homo***ualisci sa zli a to nie prawda bo to sa tacy sami ludzie jak my ,wiec nie bede ich ocenial. Dawanie dzieci pod opieke homo musi byc w kraju , miescie badz dzielnicy bardzo tolerancyjnej gdzie dziecko bedzie akceptowane:) kazdy ma prawo do wlasnego zycia ..

zawadzia89
15-09-2011, 16:50
oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zycia i tego argumentu nie przebije sie zadnymi komentarzami ale sam widzisz ze bardziej chodzi tu o temat akceptacji tych ludzi przez otoczenie niz samo to ze istnieja.

benek2411
15-09-2011, 17:09
Joł lukibaze Ty z każdym postem się bardziej poniżasz :D Nie wiem czy jesteś taki tępy, czy chcesz uchodzić za nowoczesnego kosmopolitę ale trochę Ci nie pyka:) Zobacz sam:

ALE JA NIE MOWIE O ZOOFILI, PEDOFILI BO TO JEST DO ODSTRZALU!!!!!!!


a teraz:

kazdy ma prawo do wlasnego zycia ..

kolejno:
wiesz ze Bog wszystkie dzieci kocha:)

A TERAZ JUŻ NIE MAM PYTAŃ ZIOM (nacisk na słowo NAJWIĘKSZEGO):
Byc wierzacym to kochac wszystkich ludzi i tolerowac kazdego nawet najwiekszego wroga , jako katoliczka tym bardziej praktykujaca powinnas to wiedziec


Widzę że bardzo się starasz ale żeby zgrywać elo zioma mądrale to trzeba być konsekwentnym i przede wszystkim posiadać rozum :)

lukibaze
15-09-2011, 17:40
Polska Powstała!


Rzeczywiscie patioto powstala:)


Mylisz pojecia gosciu i probujesz sie doczytac czegos czego tu nie ma:)

być konsekwentnym i przede wszystkim posiadać rozum

Nie mam rozumu to prawda:] a wiec podziel sie homofobiczna wiedza na ten temat:) Czytaj ze zrozumieniem bo znizac sie do Twojego poziomu nie bede


Wiek: 19



Tyle w temacie:)

zawadzia89
15-09-2011, 17:57
Luikbaze wiek nie oznacza doswiadczenia zyciowego, jest wielu ludzi co w wieku 19 lat przezyli wiecej niz niejeden po 20, 30 ...

Mlodszy nie oznacza ze nie jest bystry, oczytany i mocny w gebie ;)
poza tym przesadzasz czepiajac sie podpisow i nie ulega watpliwosci ze nie ma to zwiazku z tematem.
sam musisz przyznac ze czasami nie ma konswekwencji w tym co mowisz.


co ma piernik do wiatraka?

jestes tolerancyjny ale wczesniej zaznaczasz ze nie cieszylby Cie widok calujacych facetow...

benek2411
15-09-2011, 18:51
Rzeczywiscie patioto powstala:)


Mylisz pojecia gosciu i probujesz sie doczytac czegos czego tu nie ma:)



Nie mam rozumu to prawda:] a wiec podziel sie homofobiczna wiedza na ten temat:) Czytaj ze zrozumieniem bo znizac sie do Twojego poziomu nie bede




Tyle w temacie:)


Ewidentnie nie masz mi nic do powiedzenia tak jak wszystkim innym w tym temacie:D Głupio Ci że strzelasz gafy i teraz czepiasz się że mam 19 lat:D Nawet mogę mieć i 10 ale nie gadam takich bredni jak Ty, a tak w ogóle żeby wypominać komuś wiek to trzeba być naprawdę parówą na maksa, notabene czemu ty kryjesz swój wiek:)

Co do Polski - nie wiem z czym Ty wyskoczyłeś ale nie zabłysnąłeś za bardzo:)

Mówisz że próbuję doczytać się czegoś czego nie ma? Przecież ja Twoje posty cytuję więc jak nie ma?! hahahahahahaahah no masakra człowieku :)

Zniżać się do mojego poziomu nie będziesz? Pozamiatałem twoimi super poglądami i otwartością tylko i wyłącznie tym co sam napisałeś... moje wypowiedzi same się bronią - twoje co najwyżej ssą:)

Dan Slenders
15-09-2011, 20:10
Homoseksualizm był, jest i będzie zawsze, to nie jest żadna choroba, która da się wyleczyć. Każdy ma prawo do szczęścia, byleby nie ranił innych osób. Ja jestem za związkami partnerskimi, które powinny satysfakcjonować osoby homoseksualne, które chcą się prawnie związać.
Co do adopcji i wychowywania dzieci: nie popieram adopcji z domu dziecka, lecz w przypadku wstąpienia osób w zwiazek partnerski popieram adopcję dziecka partnera ze związku z osobą heteroseksualną czy w przypadku śmierci partnera, jednak dziecko powinno mieć prawo wyboru i powinno się to wszystko w sądzie z poszanowaniem praw wszystkich zainteresowanych stron.
To wszystko co chciałem powiedzieć i nie będę się wdawał w dyskusję, bo jak widzę to tylko sobie ciskacie.

Thomas Vodka
15-09-2011, 22:03
i to by było na tyle.... Na tym poscie zakonczymy juz ten temat, ponieważ nikt nie wniesie tu już nic nowego, a nie ma sensu, żebysmy przez kolejne sto postów przerzucali sie mądrosciami. Kazdy wyrazil swoje zdanie i starczy.

Peace, koniec tematu - zamykam :)

Kokos 1835
16-09-2011, 00:40
Potrafie uszanować,szanuję, choć zatrzymaliście się w epoce kamienia łupanego... ale z ludźmi którzy nic na temat homo***ualizmu nie wiedzą nie powinnam nawet dyskutowac :)
Np z takimi jak Ty którzy na codzien nie mają do czynienia z homo***ualistami (całe szczęście) :)






I kto to mówi panie obrabiaczu ;]

Twoja ulubienica :)

muah ;* <3 ulubienico ;d




Ejjj..... mój fenks jest dlatego, że Cię popieram... a Veexa dlatego, żeby to tak właśnie nie wyglądało... tak to sobie cwaniak wymyślił.

HAHA kokos ^^