PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Szydzili z 41-letniej dziewicy. "Zemsta" kobiety


Zolczi
12-09-2011, 20:20
Kristen Haight, pielęgniarka z NYU Langone Medical Center w Nowym Jorku złożyła w sądzie pozew. Oskarża w nim swoich współpracowników o to, że była obiektem ich drwin za to, że jest 41-letnią dziewicą. Kobieta domaga się 45 milionów dolarów odszkodowania - informuje serwis dailymail.co.uk.
W 2007 roku u pielęgniarki zdiagnozowano endometriozę (rozrost błony śluzowej macicy - red.). Jednak dane medyczne zamiast pozostać poufne wyciekły do innych pracowników placówki medycznej. Po tym, jak plotki o stanie jej zdrowia obiegły szpital, szef Haight miał ją do siebie wezwać i kazać wziąć zwolnienie lekarskie. Następnie kobieta została zwolnione z pracy.
Gdy medycy dowiedzieli sie, że Kristen Haight jeszcze nigdy w życiu nie uprawiała seksu mieli się z niej naśmiewać i szydzić. Ponadto dwaj z nich zachęcali ją do uprawiania z nimi miłości.
W pozwie o 45 milionów dolarów kobieta twierdzi, że jej dokumentacja medyczna nie była wystarczająco chroniona przez szpital i że przez to stała się obiektem prześladowania ze strony jej kolegów.


onet.pl

lukibaze
13-09-2011, 07:38
I dobrze co jednemu z drugim ze ***u nieuprawiala?? mam nadzieje ze 45 mln znajdzie sie w jej kieszeni:)

zawadzia89
13-09-2011, 10:45
"tajemnica lekarska" zostala zlamana wiec kobiecie sie nalezy jakies odszkodowanie ale przypuszczam ze ta kwota jest troszke za wysoka, poza tym co to kogos interesowalo ze jest dziewica, oprocz choroby to swiadomy wybor.

M@-Ti
13-09-2011, 15:08
Amerykanie jak sobie "zażyczą" odszkodowanie to od razu z grubej rury.
45 milionów za wyśmiewanie, nieźle. ;)

zawadzia89
13-09-2011, 15:10
nie powiem mentalnosc amerykanska jest naprawde specyficzna u nas nie wiem czy by to przeszlo :)

lukibaze
13-09-2011, 15:19
nie powiem mentalnosc amerykanska jest naprawde specyficzna u nas nie wiem czy by to przeszlo :)


W polsce w sadzie by nawet zlotowki nie zobaczyla, sprawa by sie ciagnela 10 lat i by byla bankrutem oplacajac adwokatow i wszystkie inne rzeczy:)

gosia691
13-09-2011, 15:21
moze i należy jej sie odszkodowanie ale po sumie jaka się domaga widać że chce tą swoją sytuację wykorzystac by się dorobić

Hidden
13-09-2011, 15:29
moze i należy jej sie odszkodowanie ale po sumie jaka się domaga widać że chce tą swoją sytuację wykorzystac by się dorobić

Wzbogacić, nie dorobić.

Konr@do
13-09-2011, 15:38
swoją drogą to ewenement, że da się wytrzymać tyle czasu bez ***u czy innych form ***ualnych <mysli>

zawadzia89
13-09-2011, 15:39
sluchaj sa rozne odchyly moze ta babka nie miala popedu se...go i tyle .

gosia691
13-09-2011, 15:41
a ja myślę że może i miała ochote ale przez ten rozrost moglo cos tam ja bolec i juz, nie wiem

zawadzia89
13-09-2011, 16:02
heh bolec jak bolec moze wiecej byla wystraszona cala sytuacja a moze to byly przyczyny otoczenia. zreszta fakty sa takie ze jej dziewictwo ma wysoka wartosc