PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : M Balance


Man'dee
08-09-2011, 15:46
Cześć,
Właśnie zakupiłem ten produkt (Opaskę M Balance) i zastanawiam się czy ktoś z was tego używał ?? czy działa ?? skutkuje?? czy działa na zasadzie placebo ??

Sam napiszę opinie po paru treningach z tym gumowym ustrojstwem ;) a puki co ??
Miał to ktoś z was??

Meff
08-09-2011, 16:38
Na mnie opaska działa + 20kg na sztandze przy wyciskaniu i + 40kg jak naciągne ją na udo do przysiadu %)


Nie działa.

Przemekk
31-10-2011, 15:39
Na mnie opaska działa + 20kg na sztandze przy wyciskaniu i + 40kg jak naciągne ją na udo do przysiadu %)


Nie działa.

A czy ta opaska ma działanie poprawy siły ?
Dzieki tej opasce prawdopodobnie czujemy się cały czas komfortowo, pomaga gdy jesteśmy zmęczeni po treningu itd. Brak elementarnej wiedzy w temacie połączony z nieodpartą potrzebą zabłyśnięcia w towarzystwie !

Meff
31-10-2011, 15:47
A czy ta opaska ma działanie poprawy siły ?
Dzieki tej opasce prawdopodobnie czujemy się cały czas komfortowo, pomaga gdy jesteśmy zmęczeni po treningu itd. Brak elementarnej wiedzy w temacie połączony z nieodpartą potrzebą zabłyśnięcia w towarzystwie !

To proszę bardzo, błyśnij i wyjaśnij na jakiej zasadzie to ma działać i pokaż jakies badania potwierdzające skuteczność tego. Czysty marketing, tak samo działała by zwykła frotka, a nawet lepiej bo można w nią pot z czoła wytrzeć ;)

Przemekk
01-11-2011, 08:31
Cytuję:

M-Balance to silikonowa opaska wyposażona w dwa hologramy, które stanowią jej siłę. Opaska M-Balance została zaprojektowana aby w idealny sposób współdziałać z polem energetycznym człowieka. To pomysł ludzi związanych ze sportem, dla ludzi aktywnych zarówno w sporcie zawodowym, amatorskim czy po prostu aktywnych zawodowo.

Meff
01-11-2011, 10:12
Po pierwsze, jak cytujesz, to podaj źródło cytatu, po drugie, nie ma tutaj opisanego mechanizmu działania, równie dobrze mogę nosić 2 magnesy na nadgarstku, tylko co mi to da? Po trzecie, pokaż mi rzetelne badania potwierdzające iż pole energetyczne człowieka ma wpływ na jego samopoczucie po treningu, baaaa, że ma w ogóle jakiś wpływ, wreszcie po czwarte, pokaż jakieś rzetelne badania potwierdzające skuteczność tego produktu. Mówię, czysty marketing, chcesz to wierz w to, pewnie wiele osób z USA w to uwierzy, w końcu tam ciągle wierzą że WWE to prawdziwi wojownicy walczący naprawde ;)

Angelo
01-11-2011, 10:16
Dla mnie to samo, chwyt marketingowy.
Probuja sie sprzedac pseudonaukowymi stwierdzeniami.


"polem energetycznym człowieka"
zamieniasz sie w SSJ4 i rzucasz 200-kilową sztanga po siłowni....

Jesli czujesz sie zmeczony na siłowni to zacznij spac przynajmniej 8 godzin i pij kawe ( nie jest zabroniona w kulturystyce :P )

Po za tym taki mała uwaga: denerwuje mnie cokolwiek co mam na ręce podczas treningu.

http://www.youtube.com/watch?v=rXpWzlWtR04

Kapel
01-11-2011, 12:36
hahaha
Dzieki Angelo za filmik. Dawno tak sie nie usmialem.

Wideo zamieszone przez kolege wyjasnilo chyba bezsensowosc owego produktu =)

SchizeQ
01-11-2011, 13:00
To podstawa dobrego cyklu!!1111
I got one of these a few days ago. At first I was like "This sucks, it dont work it a scam". The next day while I was shitting, something just didn't feel quite right. I looked down and there was a diamond the size of my fist! Right after that I punched my mom AND my dog in the face. PowerBalance: It make you shit diamonds and punch yo moms AND yo dogs in the face! Thanks PowerBalance!


:lol:

BeatDestroyers
01-11-2011, 13:03
hahahaha :D chyba zapodam sobie tą opaskę ;)

Mion
19-12-2011, 22:32
Opaska ta działa, jednak nie w dużym stopniu. Jest ona naładowana jonami dodatnimi, która wpływa na organizm, ale jak można się domyślić - w bardzo małym stopniu, prawie nieodczuwalnym, ale jest to zależne od organizmu po prostu. Jedni czują się lepiej, bardziej komfortowo, inni nie czują nic.

Paul Surety
20-12-2011, 00:29
haha ale się uśmiałem po tym filmie, normalnie nie moge hahaha hahaha, nie wiem czy działa, przepraszam autora tematu, że nie pomogę mu w jego problemie, ale poległem jak koleś próbował go przechylić z opaską i nagle stawiał opór xD

Kapel
20-12-2011, 15:22
Opaska ta działa, jednak nie w dużym stopniu. Jest ona naładowana jonami dodatnimi, która wpływa na organizm, ale jak można się domyślić - w bardzo małym stopniu, prawie nieodczuwalnym, ale jest to zależne od organizmu po prostu. Jedni czują się lepiej, bardziej komfortowo, inni nie czują nic.

Mysle ze jesli juz to nie jest to zasługa opaski tylko ludzkiego umyslu.
Jesli ktos uparcie wierzy to nawet brudna skarpeta pomoze mu w treningu :D

Mion
22-12-2011, 10:50
Mysle ze jesli juz to nie jest to zasługa opaski tylko ludzkiego umyslu.
Jesli ktos uparcie wierzy to nawet brudna skarpeta pomoze mu w treningu :D


Zgodzę się z Tobą w kwestii takiej, że niektórzy ludzie i do pewnego okresu również ja odczuwałem podobnie, dzieki swojej psychice. Kiedy wziałem np. tabletki na przeziebienie, to diametralnie czułem sie lepiej, jednakże uwierz, że jony dodatnie, które faktycznie są w tej opasce, maja pozytywne oddziaływanie na człowieka, ale w bardzo małym stopniu, filmik jest oczywiście przekoloryzowany. ;->

Maniek202020
29-12-2011, 21:11
Wurzut kasy i nic wiecej. Samo sie nic nie zrobi