PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Katastrofa samolotu Jak-42 w Rosji. Zginęło 36 osób !


LeonekE&H
07-09-2011, 15:15
Katastrofa samolotu Jak-42 w Rosji. Zginęło 36 osób !


http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i18201_rosjajak42afp.jpeg


36 osób zginęło dzisiaj w katastrofie samolotu Jak-42, który rozbił się nieopodal Jarosławia, w Rosji - poinformowało Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych. Jedna osoba została ranna.


Do katastrofy doszło podczas startu samolotu.
Według relacji z Jarosławia maszyna po starcie rozbiła się i zapaliła. Rozbity samolot znajduje się ok. 500 m od lotniska. Jest rozłamany na dwie części. Jego przód wpadł do Wołgi, a reszta znajduje się na lądzie.
Na pokładzie rosyjskiego samolotu było łącznie 37 osób. W tym trzech członków załogi, zawodnicy, trenerzy, lekarze i personel. Pierwsze informacje mówią o 36 ofiarach. Jedna osoba została ranna - informuje rosyjskie Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych. Według rosyjskiej telewizji Russia Today dużą część załogi stanowili członkowie drużyny hokejowej Lokomotiw.
Jak-42 należał do linii lotniczych Yak-Service. Samolot miał dotrzeć do Kijowa, tam miał odbyć się mecz hokejowy z udziałem drużyn Lokomotiw i Dynamo.

Źródło: Onet.pl

zawadzia89
07-09-2011, 15:19
i znowu ruskie ... czemu mnie to nie dziwi.

Vision_
07-09-2011, 20:42
Na pokładzie rosyjskiego samolotu było łącznie 37 osób.
Więc jakim cudem zginęły 44 osoby ?
Wiadomo, stare graty nie lepsze od TU-154 M.

Miko34
07-09-2011, 22:57
To straszne... jak widzę listę zawodników, którzy byli na pokładzie tego samolotu... Pavol Demitra, Ruslan Salei, Karel Rachunek, Karlis Skrastins... Brak mi słów, nie dochodzi do mnie to, że już nigdy nie zobaczymy ich w akcji... Nie mówiąc o tych młodszych, przed którymi była jeszcze cała kariera :(

lukibaze
08-09-2011, 09:50
Straszne naprawde cala druzyna zginela brak slow wielu z tych zawodnikow to swietni gracze nie raz ich podziwialem za ich gre:(