PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Syn Wałęsy walczy o życie


zawadzia89
03-09-2011, 19:10
Świst przecinanego powietrza, zgrzyt hamulców i huk. Jarosław Wałęsa (35 l.), europoseł PO i syn prezydenta Lecha Wałęsy (68 l.), jadąc na motorze wbił się w bok terenowej toyoty. Uderzenie było tak mocne, że polityka aż wyrzuciło z siedzenia hondy. Spadł 30 metrów dalej..

– Doznał urazu wielonarządowego – mówił tuż po wypadku Robert Gałązkowski, rzecznik Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. To śmigłowiec przetransportował rannego parlamentarzystę do Szpitala Wojewódzkiego w Płocku. Wieczorem trafił jednak do warszawskiej kliniki MON przy Szaserów.
Do wypadku doszło w piątek, ok. godz. 15 w miejscowości Strapkowo, na krajowej „10”, na trasie z Torunia do Warszawy. Warunki jazdy wyśmienite, a droga prosta. Tyle, że na poboczu stała zepsuta ciężarówka. Kierowca (http://www.fakt.pl/tag/kierowca) stał właśnie przy masce i starał się naprawić usterkę. Jego spore auto ograniczało widoczność. Gdy więc 64-letni mężczyzna kierujący terenową toyotą niespodziewanie wyjechał na środek jezdni, nadjeżdżający za nim Jarosław Wałęsa nie zdążył już zareagować i bezpiecznie wytracić prędkości, tylko z impetem odbił się od boku toyoty. Polityka dosłownie wyrzuciło z siedzenia. Motocykl zjechał do przydrożnego rowu. A sam Wałęsa bezwładnie przekoziołkował aż 30 metrów.
Olszewski: Mijałem go
Tą samą drogą jechał w tym czasie samochodem rzecznik klubu PO Paweł Olszewski (32 l.). – Wyprzedzałem ich nawet po drodze, niezbyt szybko – opowiada polityk. Nie wiedział, że motorem jedzie Wałęsa. – Potem był korek i samochody stały, motor się przecisnął. Gdy dojechałem do Strapkowa, motor już leżał na drodze – mówi nam Olszewski.
Policja w domu prezydenta
Obrażenia wielonarządowe – głosił suchy komunikat tuż po wypadku. Ale stan Wałęsy był bardzo ciężki. Lekarze nie ryzykowali przewożenia go karetką do najbliższej kliniki w Sierpcu. Śmigłowcem został przetransportowany do większego, Wojewódzkiego Szpitala (http://www.fakt.pl/tag/szpital) w Płocku.
W tym czasie do domu Lecha Wałęsy (68 l.) w Gdańsku przyjechał patrol policji – funkcjonariusze chcieli oficjalnie poinformować byłego prezydenta, że jego syn, Jarosław, miał poważny wypadek na motorze.

fakt.pl

Gordon_FreeMaN
03-09-2011, 19:33
zakichany bogaty synalek byłego świrowatego prezydencika

jak ja się kulałem na łóżku i płakałem z powodu ogromnego bólu nerki to mi nikt helikoptera na dach nie przysłał, nie było rzeczników prasowych ani fotografów

popieprzony kraj...

_MarCus_
03-09-2011, 19:36
zastanawiam sie jak do tego doszlo jesli kierowca samochodu wlanczal sie do ruchu nie sidzil nadjezdzajacego z tylu motocyklisty. i z tego co widzialem w TV to auto mialo skasowany przod.....
naprawde ludzie nie uwazaja na motocyklistów.....

jau_
03-09-2011, 19:55
Było się nie Wałęsać.

Zolczi
03-09-2011, 20:10
zakichany bogaty synalek byłego świrowatego prezydencika

jak ja się kulałem na łóżku i płakałem z powodu ogromnego bólu nerki to mi nikt helikoptera na dach nie przysłał, nie było rzeczników prasowych ani fotografów

popieprzony kraj...


nie wiesz ze swiat dzieli sie na rownych i rowniejszych?? :)

co do wypadku to coz... nie pierwszy motocyklista i nie ostatni. a ze ze slawnym nazwiskiem?? to juz malo mnio interesuje. na polskich drogach rocznie gina dziesiatki jak nie setki motocyklistow ktorzy placa zyciem za szybka jazde

lukibaze
03-09-2011, 20:28
Wiecie co mi sie nie podoba przede wszystkim to ze nikt nie mowi ile Wałęsa jechal tylko to ze kierowca pojazdu czterokolowego popelnil blad dobra nawet jesli popelnil walesa jechal duzo za duzo ... Ja przestaje wierzyc ze w Polsce bedzie normalnie jak zolczi powiedzial sa rowni i rowniejsi:(

Gordon_FreeMaN
03-09-2011, 20:35
pieprzeni dawcy organów... mięso armatnie

dla mnie człowiek co siada na motocykl to tak jakby siadał na tykającej bombie albo minie przeciwpiechotnej

DjQcyk
03-09-2011, 20:38
pieprzeni dawcy organów... mięso armatnie

dla mnie człowiek co siada na motocykl to tak jakby siadał na tykającej bombie albo minie przeciwpiechotnej


Co innego jeżdzic na motorze , rekreacyjnie , a co innego pędzić jak nienormalny :)

Zolczi
03-09-2011, 20:44
Co innego jeżdzic na motorze , rekreacyjnie , a co innego pędzić jak nienormalny :)

"slimaczyc" sie "setką" scigaczem dla rekreacji?? :) chyba naprawde niewielu jest takich kierowcow co tak jezdza rekreacyjnie. pozatym zlapac stowe na porzadnym scigaczu to przeciez chwila. a od tego do niebezpieczenstwa na drodze to juz tylko chwila

toxicbrother
03-09-2011, 22:30
Jej dzien w dzien ludzie walcza o zycie wiec mnie to nie dziwi
smutne ale nie ma szalu

DjQcyk
04-09-2011, 07:26
"slimaczyc" sie "setką" scigaczem dla rekreacji?? :) chyba naprawde niewielu jest takich kierowcow co tak jezdza rekreacyjnie. pozatym zlapac stowe na porzadnym scigaczu to przeciez chwila. a od tego do niebezpieczenstwa na drodze to juz tylko chwila


Mój tata ma ścigacz , i nie jeżdzi nim więcej jak 100-110.

Zolczi
04-09-2011, 09:22
Mój tata ma ścigacz , i nie jeżdzi nim więcej jak 100-110.


podejrzewam ze nie jest z tej polki zapalonych pasjonatow lubiacych wyciskac z maszyny ile sie da :) albo bardziej nad predka jazde ceni sobie rodzine i ma na tyle zdrowego rozsadku by zapanowac nad tym by nie cisnac scigaczem niewaidomo ile :)


ale i tak kierowcy motorow sa bardzo narazeni podczas jazdy na jakies urazy badz smierc. bo nawet przy tej "setce" w razie jakiegos wypadku na drodze motocyklisty nie chronia zadne pasy ani nic...

Feelthemusic
04-09-2011, 09:25
ale i tak kierowcy motorow sa bardzo narazeni podczas jazdy na jakies urazy badz smierc. bo nawet przy tej "setce" w razie jakiegos wypadku na drodze motocyklisty nie chronia zadne pasy ani nic...

Dawcy ;o Tak to jest. Za duża prędkość ;)

Andre
04-09-2011, 09:45
hmmm dla szaraczka stara karetka z pawulonem by podjechała a tu prosze ... i od razu juz wiadomo ze wina jest kierowcy samochodu no jeszcze lepiej
Jakoś mi go nie zal

Gordon_FreeMaN
05-09-2011, 22:25
hmmm dla szaraczka stara karetka z pawulonem by podjechała a tu prosze ... i od razu juz wiadomo ze wina jest kierowcy samochodu no jeszcze lepiej
Jakoś mi go nie zal


na ratunek do wypadku super przeróbka NIE IVONA.avi - YouTube


ooo, to dla Pana WałENsy jak znalazł

1x2Buła
05-09-2011, 23:06
zakichany bogaty synalek byłego świrowatego prezydencika

jak ja się kulałem na łóżku i płakałem z powodu ogromnego bólu nerki to mi nikt helikoptera na dach nie przysłał, nie było rzeczników prasowych ani fotografów

popieprzony kraj...


ehhh widze dalej niz nie zmadrzales :< gdyby nie ten "Swirowaty prezydencik" to teraz bylbys rosjaninem :XXXX zrob tyle co Walesa a o TWoim synu tez moze kiedys cos napisza:X a TWoj bol nerki to ja mam gleboko w dupie tak jak i pewnie reszta spoleczenstwa bo jestes tylko kolejna szara jednostka ktora siedzi i marudzi na wszystko co go otacza:<

Raffsky
05-09-2011, 23:42
ehhh widze dalej niz nie zmadrzales :< gdyby nie ten "Swirowaty prezydencik" to teraz bylbys rosjaninem :XXXX zrob tyle co Walesa a o TWoim synu tez moze kiedys cos napisza:X a TWoj bol nerki to ja mam gleboko w dupie tak jak i pewnie reszta spoleczenstwa bo jestes tylko kolejna szara jednostka ktora siedzi i marudzi na wszystko co go otacza:<

A pamiętasz te 100 milionów co obiecał,a "nocną zmianę",a wspieranie lewej nogi.Pi...epszenie.A "pomroczność jasna" i nauczycielka na wózku,bez odszkodowania.A wyzwiska konkurentów.A pijackie balangi z Kiszczakiem
masz zdjęcie pod tym linkiem
Słowo na niedzielę: "My PJN" - 1normalnyczlowiek - NowyEkran.pl (http://normalny.nowyekran.pl/post/25716,slowo-na-niedziele-my-pjn)
kolejny gęgacz zadowolony pod dyktando salooonu.

Gordon_FreeMaN
06-09-2011, 09:10
ehhh widze dalej niz nie zmadrzales :< gdyby nie ten "Swirowaty prezydencik" to teraz bylbys rosjaninem :XXXX zrob tyle co Walesa a o TWoim synu tez moze kiedys cos napisza:X a TWoj bol nerki to ja mam gleboko w dupie tak jak i pewnie reszta spoleczenstwa bo jestes tylko kolejna szara jednostka ktora siedzi i marudzi na wszystko co go otacza:<


To Ty się dokształć historii bo gdyby nie Michaił Gorbaczow który przeprowadził takie coś jak PIERESTROJKA umożliwiło przemiany demokratyczne w środkowej Europie

idąc dalej - człowiek niedokształcony, marny elektryk i zadymiarz zakładowy, właśnie taki sam typ człowieka o którego mnie oskarżasz

poza tym - gdyby nie pan Bielecki, to Wałęsa nie miałby za wiele do powiedzenia na arenie międzynarodowej

no i oczywiście - tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie Bolek w latach siedemdziesiątych

więc tu nie pierdziel i nie mydl oczu dzieciom które mogą ten temat oglądać

gdyby nie Gorbaczow to Wałęsa by pasł białe niedźwiedzie na Syberii

a co do Twojego dissu... podoba się on tylko ludziom takiego pokroju jak Ty :) już nie nazwę by Twój koleś mnie nie zbanował

onetonet
06-09-2011, 13:07
szalal jak glupi to teraz ma .

Konr@do
06-09-2011, 13:29
wielka sensacja, na drogach ginie codziennie tysiące niewinnych ludzi, o których nikt nic nie mówi, a on być może z własnej głupoty doprowadza do wypadku i wielkie halo. Jak jużpisali wyżej chłopaki są równi i równiejsi, a do umierających nieraz brakuje karetki, a tutaj mają na helikoptery. A jesli z hego winy to smiem watpic zeby postawiono mu jakies zarzuty ;P

rysiek112
06-09-2011, 16:24
Ja to chciałbym powiedzieć że to nie w Stropkowie był ten wypadek tylko w Szumaniu. wiem bo mieszkam bardzo blisko ;p