PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : OJCIEC-PSYCHOPATA: Przez 41 lat więził i molestował dwie chore umysłowo córki


zawadzia89
27-08-2011, 08:34
Kilka lat temu całym światem wstrząsnęła sprawa Josefa Fritzla, mężczyzny, który przez 24 lata więził i wykorzystywał seksualnie swoją córkę. Kilka dni temu na jaw wyszła sprawa kolejnego ojca-psychopaty. Co ciekawe, całe zdarzenie, tak jak poprzednie również miało miejsce w Austrii.
Jak donosi policja, mężczyzna przez 41 lat więził i molestował swoje dwie chore umysłowo córki. Przetrzymywał je w małym pomieszczeniu kuchennym. Kobiety miały całkowity zakaz wychodzenia z domu. Mężczyzna zabraniał im jakichkolwiek kontaktów ze światem. Groził, że zabije, jeżeli nie wypełnią jego woli – czytamy w The Daily Mail.
Obie kobiety żyły w ciągłym strachu. Ojciec-psychopata wykorzystywał je seksualnie. One jednak nie potrafiły się bronić, bały się o własne życie. Dopiero po wielu latach nadarzyła się okazja do ucieczki. Podczas kolejnej próby gwałtu, mężczyzna przewrócił się i nie dał rady wstać. Kobiety szybko wykorzystały ten moment. Uciekły z domu i wezwały policję. Mężczyzna trafił do aresztu. Brutal prawdopodobnie resztę życia spędzi w więzieniu. Biorąc jednak pod uwagę jego wiek, mężczyzna ma teraz 81 lat, długo tam nie zabawi...




papilot.pl

Gordon_FreeMaN
27-08-2011, 17:44
Ma 81 lat i się go bały?? Śmierdzi mi tu kaczką dziennikarską

lukibaze
27-08-2011, 19:57
Ma 81 lat i się go bały?? Śmierdzi mi tu kaczką dziennikarską


To nie kaczka one byly gwalcone i bite 40 lat wiec umyslowo siadaly kompletnie niestety to kolejny dowod ze w austrii jeszcze sie zle dzieje...

A kim był Hitler? Austryjakiem.
Zawsze wiedziałem, że to popieprzony naród. Nie ma co sie dziwic, że tamtejsza patologia jest nie do pojęcia.


To juz chyba jakas przesada panie Tomaszu propagowanie nienawisci do Austriakow to najgorsze co moze byc... Hitler?? To byl psychpata za ktorym szly tlumy ludzi malo rozwinietych umyslowo i stad sie to wzielo czemu nie mowicie o UB-kach w polsce ktorzy rozkradli polske a dzis jedza za wasze ciezko zarobione pieniadze???? zobacz co sie dzieje w Polsce a od zachodu to raczej z dala bo 50 lat polsce brakuje zeby osiagnac poziom kultury co jest nawet widoczne na tym forum ..
A tak miedzy nami to jesli juz mowimy o historii to zobacz co robil Stalin....

Sanbit
27-08-2011, 19:59
Nie wrzucajcie tematów z plotek.pl / papilot.pl,prosze.

Tomek
27-08-2011, 20:46
Nie wrzucajcie tematów z plotek.pl / papilot.pl,prosze.

i fakt.pl -,-


Przykre. Ale zdaża się i tak ...

Zolczi
27-08-2011, 21:47
Nie wrzucajcie tematów z plotek.pl / papilot.pl,prosze.


akurat ten artykul czytalem dzis na onecie. mozliwe wiec ze to nie jest takie wyssane z palca. chyba ze onet zaopatrza sie u papilota ;)

w kazdym badz razie niby austryjacy, niby taki ogarniety narod a jak widac to i oni maja nawalone we łbach...

lucusDj
27-08-2011, 23:00
paranoja! swiąt nie zna granic!

_MarCus_
28-08-2011, 18:10
naprawde takich ludzi odrazu powinnie na krzeslo elektryczne dawac....
cale zyce gwalcil i przetrzymywal kobiety a poszedl do wiezienia dopiero teraz.... i co jeszcze z 2 lata i umrze ....
ja sie pytam gdzie sa sasiedzi.... gdzie sa patrole osiedlowe....
dla mnie to jest chore takiego czlowieka odrazu na krzeslo albo cos innego aby zalowal tego co zrobill....

Size Matters
28-08-2011, 20:21
w ogolę takich tematów nie wrzucajcie ;x

potem spać nie mogę w nocy . dzięki Wam :X

Divine.
28-08-2011, 22:52
w ogolę takich tematów nie wrzucajcie ;x

potem spać nie mogę w nocy . dzięki Wam :X
Po czymś takim? rofl

Na tym świecie jest coraz gorzej. Serio.

Thomas Vodka
29-08-2011, 00:00
A kim był Hitler? Austryjakiem.
Zawsze wiedziałem, że to popieprzony naród. Nie ma co sie dziwic, że tamtejsza patologia jest nie do pojęcia.

DjQcyk
29-08-2011, 06:35
A wszystko to są kur** dzieci hitlera , więcej nic nie trzeba dodawac.

Dan Slenders
29-08-2011, 07:00
A kim był Hitler? Austryjakiem.
Zawsze wiedziałem, że to popieprzony naród. Nie ma co sie dziwic, że tamtejsza patologia jest nie do pojęcia.

Nie podoba mi się takie myślenie, bo to tylko źródło uprzedzeń.
A u nas ilu jest psycholi, którzy np. udają, że ich piłka nożna interesuje, a ich tak naprawdę interesuje młucka na ustawce? Powiedzenie: Gdyby interesowała nas piłka zostalibyśmy piłkarzami nie wzięło się znikąd. Poza tym nie każdy Niemiec to morderca, nie każdy Chińczyk to komunista czy nie każdy Amerykanin jest opasłą świnią.

Patologia krąży po tym świecie stadami, ja naprawdę nie wiem jak można nie popierać kastracji w takiej sytuacji.