PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Policja sprawdzi twoje konto. Bez zgody sądu!


Matan Zajcev
26-08-2011, 10:27
W Sejmie trwa praca nad ustawą, dającą policji nowe szerokie uprawnienia. Przepisy pozwolą policjantom np. sprawdzać stan naszych kont bankowych. Nawet jeśli nie jesteśmy o nic podejrzani - informuje "Gazeta Wyborcza"

Ustawa, którą przedstawił Sejmowi rząd, ma dostosować nasze przepisy do unijnego prawa i ułatwić współpracę polskiej policji z funkcjonariuszami z UE. Jednak wprowadzono do niej także przepisy, które z tą współpracą nie mają nic wspólnego.

Rozszerzono m.in. uprawnienia policji dotyczące technik operacyjnych, czyli m.in. zakładania podsłuchów. Teraz będą to mogli robić w przypadku wszystkich przestępstw umyślnych ściganych z oskarżenia publicznego.

Podsłuch - jak informuje "GW" - policjanci będą mogli założyć np. przy podejrzeniu, że ktoś "znieważa konstytucyjny organ". To oznacza, że mogliby go założyć np. autorowi strony antykomor.pl.

Policjanci będą też mogli - bez zgody sądu - sprawdzać informacje dotyczące stanu naszego konta, rachunków maklerskich, rozliczeń z fiskusem, czy naszych ubezpieczeń emerytalnych.

- Jeśli projekt będzie budził duże kontrowersje, to jesteśmy skłonni zrezygnować z uprawnień, które nie są konieczne do wykonania unijnych decyzji, i powrócić do tego w przyszłym parlamencie - mówi wiceminister spraw wewnętrznych Adam Rapacki.

sfora.pl

JJU
26-08-2011, 10:45
To już przesada jest, a najlepsze że UE nie wymaga takich przepisów. Miejmy nadzieję że nie przejdzie :). Najlepsze że tak po cichu to planują.

CrisPL
26-08-2011, 11:36
To już przesada. Projekt na pewno będzie budził kontrowersje i to nie przejdzie chyba, że UE stwierdzi, że to dobry pomysł, aby dobrać się do oszustów.

Huberto890
26-08-2011, 12:02
To już przesada jest, a najlepsze że UE nie wymaga takich przepisów. Miejmy nadzieję że nie przejdzie :). Najlepsze że tak po cichu to planują.


Po cichu bo niedługo wybory a po to już w ogóle koniec Polski będzie...

JJU
26-08-2011, 12:11
Ale tytuł to powinien być z wielkim znakiem zapytania :)

Projekt, jak wszystko ma swoje złe i dobre strony.

Matt2009
26-08-2011, 12:13
Coraz więszka inwigilacja w życie zwykłego człowieka i naruszanie prywatności.
Mam nadzieję, że ta ustawa nie przejdzie.

Gordon_FreeMaN
26-08-2011, 13:56
ojjj ludzie ludzie.... OBUDŹCIE SIĘ!!! POCZYTAJCIE SOBIE O NOWYM PORZĄDKU ŚWIATA!!!!
to nic innego jak tylko zwiastun powolnego wprowadzania tego zbrodniczego syndykatu....

polecam obejrzeć: Wielkie Oszustwo

Alex Jones - Obama - Wielkie Oszustwo (Napisy PL) 01/12 - YouTube


oraz inne filmy wielkiego patrioty i dziennikarza Alexa Jonesa... może niektórym się oczy wreszcie otworzą...

DJ.Public
26-08-2011, 14:01
jeszcze troche to bedą sprawdzac jak siedzimy na tronie na muszli!!!:):):)

conrad_owl
26-08-2011, 14:42
Proste - chodźmy głosować na kogoś innego niż ci co ustawę chcą wprowadzić. Na kogoś innego niz PO czy PIS. Niechby uprawnieni do głosowania użytkownicy forum dali głosy na jakąś mniejszą partię, nie zaś na złodzieji którzy już pokazali, że nie umieją rządzić - byłoby smiesznie w wynikach ;)

I wszyscy co się napną na moje słowa - tak - nie głosuję ani na PO, ani na PIS a to dlatego, że ja nie daję drugiej szansy gdy raz mnie okłamano. Nawet dziewczynie o figurze modelki - wy też tak zróbcie, a świat będzie lepszy.

r4zor
26-08-2011, 16:29
Budzimy się, wiemy, że coś takiego następuje. Pytanie: co z tego? Zwykli ludzie sami z siebie nie zaczną protestować, nie zatrzymają tego, nie mają takiej władzy... Żeby ludzie się obudzili trzeba kogoś wyżej postawionego, kto ich poprowadzi. A kto to będzie? W Polsce raczej nikt :)

kellrez
26-08-2011, 17:54
Budzimy się, wiemy, że coś takiego następuje. Pytanie: co z tego? Zwykli ludzie sami z siebie nie zaczną protestować, nie zatrzymają tego, nie mają takiej władzy... Żeby ludzie się obudzili trzeba kogoś wyżej postawionego, kto ich poprowadzi. A kto to będzie? W Polsce raczej nikt :)

Ludzie są zbyt zajęci, m.in. bezuczuciowym seksem który odwraca uwagę od ważnych spraw, więc o jakimś większym ruchu oporu to se możesz pomarzyć.

Matan Zajcev
26-08-2011, 18:17
Proste - chodźmy głosować na kogoś innego niż ci co ustawę chcą wprowadzić. Na kogoś innego niz PO czy PIS.


Tylko że władza ma już plan B, oni są przygotowani na to że przegrają wybory. Co więc w takiej sytuacji zrobic. Ano władza doprowadzi do tego, że wybory się nie odbędą. Chociaż oczywiście mogę się mylic.

offcast
26-08-2011, 18:29
a niech sobie sprawdzają.przy moich zarobkach to naprawdę jest co ukrywac

Memciu
26-08-2011, 22:22
Jakby była możliwość to ten kto pierwszy w rządzie to wymyślił , poszedłby do odstrzału.

A kolejni za głupotę.


szkoda słów na to co się dzieje , lepiej uprawiać bezuczuciowy *** jak to napisał kellrez :D

Dan Slenders
26-08-2011, 22:31
NWO zbliża się WIELKIMI krokami...
Tak samo jak pora mojego spania

,więc o jakimś większym ruchu oporu to se możesz pomarzyć.

A ruch oporu przeciwko używaniu mózgu, wielu ludzi w nim działa:)

JJU
26-08-2011, 22:37
Tylko że władza ma już plan B, oni są przygotowani na to że przegrają wybory. Co więc w takiej sytuacji zrobic. Ano władza doprowadzi do tego, że wybory się nie odbędą. Chociaż oczywiście mogę się mylic.

Weź mnie nie rozśmieszaj.

kellrez
27-08-2011, 06:38
A ruch oporu przeciwko używaniu mózgu, wielu ludzi w nim działa:)


NWO to między innymi usunięcie Boga z mózgu ; )

ps. Jestem przekonany że to na razie nie przejdzie.