PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Platforma wygrała w sądzie z PiS


^Mruczy^
24-08-2011, 15:54
Jest już wyrok sądu w sprawie PO kontra PiS. Platforma zażądała od politycznych oponentów przeprosin za słowa "za rządów Platformy nic się w Polsce nie zmieniło". Sąd Okręgowy w Warszawie opowiedział się po ich stronie. PiS musi przeprosić. Prezes partii jest oburzony.

Proces prowadzony był trybie wyborczym. Wniosek przeciwko PiS do sądu trafił wczoraj a dziś mamy już werdykt w tej sprawie. Sąd orzekł, że Prawo i Sprawiedliwość musi publicznie sprostować wszystko, co posłowie tej partii mówili złego o kampanii informacyjnej Platformy "Polska w budowie". A było tego sporo. Zdaniem PiS, część z 99 wymienianych w broszurze wyborczej PO inwestycji powstawała jeszcze za rządów Jarosława Kaczyńskiego.

PO wygrało, bo przytoczyło szereg dowodów na to, że partia ma swój wkład w zrealizowane i wciąż powstające na terenie całego kraju inwestycje. Pełnomocniczka komitetu wyborczego PO, Elżbieta Kosińska-Kozak, przedstawiła sądowi szczegółową dokumentację czterech przedsięwzięć opisanych w ulotce.

Na sali rozpraw nie pojawił się ani jeden przedstawiciel PiS. Komentując wyrok, rzecznik ugrupowania, Adam Hofman stwierdził, że jego partia nie chce prowadzić kampanii wyborczej w sądzie. Jego szef do całej sprawy podchodzi zupełnie inaczej:


"To ograniczanie wolności słowa. (...) Łapanie za słówka. Znaleziono drobne podstawy do tego orzeczenia - mówi Jarosław Kaczyński - Polska nie jest państwem prawa."


W tym, że nikt z PiS-u nie pojawił się na sali rozpraw, prezes nie widzi nic złego.



gazeta.pl

Malik77
01-09-2011, 21:30
"Polska nie jest państwem prawa"

Brak słów... Panie Jarku, skończ Pan się ośmieszać....

Trixen
02-09-2011, 09:53
dokładnie jak post wyżej... Nie ma słów już do niego. Za to czas jego rządów, to był czas stracony...

Raffsky
03-09-2011, 10:35
Stanislas Balcerac - NowyEkran.pl (http://monsieurb.nowyekran.pl/)

przeczytajcie sobie cały cykl tekstów
Goodbye ITI
(http://monsieurb.nowyekran.pl/)

pod tym linkiem o waszym państwie prawa, a jakby było mało to obejrzyjcie na youtubie " Odkryć prawdę" link ODKRYĆ PRAWDĘ 1/3 - YouTube

trzeba myśleć samodzielnie a nie powtarzać slogany tych co mieli obniżać podatki a je podwyższają

Thomas Vodka
03-09-2011, 11:10
ahhh ten Kaczynski . . . Czy on nie rozumie, że nic już nie ugra (mam nadzieje) Chociaż PO też już nie dostanie odemnie kredytu zaufania, ponieważ nie żyje mi sie lepiej nie mam pracy i większych perspektyw, a to powinno byc priorytetem, a nie podwyżki vatu i inne reformy powodujące, że przy równie marnej płacy coraz więcej kosztuje życie. Dodatnie PKB? Nic więcej jak zasługa exportu.... Dziękuje obu partiom, a za 4 lata podziękuje kolejnej (o ile PO nie zwycięży) , bo bylismy, jesteśmy i będziemy niezorganizowanym narodem.

Co do tematu to przychodzą mi na myśl tylko takie słowa jak: debil, idiota i naiwniak wierzący w sukces swoich chorych pomysłów.