PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : ZBIOROWE SAMOBÓJSTWO: 3 nastolatki zagazowały się pod namiotem


zawadzia89
24-08-2011, 12:54
Jak poinformował Fakt.pl, kilka dni temu trzy nastolatki z Niemiec popełniły wspólnie samobójstwo. Każda z nich pochodziła z innej części kraju, a kontakt nawiązały przez Internet. Po kilku rozmowach w Sieci dziewczyny umówiły się na wspólny wyjazd pod namiot. Niestety spotkanie to okazało się zarówno ich pierwszym, jak i ostatnim.
- Nastolatki znaleziono w poniedziałkową noc w namiocie w gęstym lesie w odległości 500 m od najbliższej drogi. Kobiety zatruły się tlenkiem węgla. Prawdopodobnie rozpaliły w namiocie gazowego grilla – donosi serwis.
Policja podejrzewa, że dziewczyny padły ofiarą paktu samobójczego, choć nie jest jeszcze wiadomo, jaki miały w tym cel. Obecnie trwa sprawdzanie ich korespondencji mailowej oraz telefonów komórkowych. Do tej pory udało się ustalić, że najstarsza z kobiet miała 19 lat i była w trakcie leczenia psychiatrycznego.



papilot.pl

cos od siebie: ostatnio problem samobojstw sie poszerza. Zazwyczaj nie zna sie przyczyny smierci danej osoby, osoby te dobrze sie kamufluja i nie wykazuja stanow depresyjnych . Taki przypadek np. powieszenia nastapil u mnie w rodzinie i uwazam ze problem jest powazny i dlatego go poruszam.

_MarCus_
24-08-2011, 13:05
szczeze mowiac to tez slysze coraz wiecej takich histori albo ze ktos probowal popelnic samobujstwo, moje zdanie jest takie ze nastolatki czy nastolatkowie po prostu w wakacje przezywaja jakies traumatyczne dosnania typu np. na plazy nie sa zadowoleni ze swojego ciala, maja inny styl ubioru od rowiesników. Ale chyba najwiekszy arkument ze wszystkich to wakacyjna milosc jakies zauroczenie , koniec wakacji i wszystko pryska jak mydlana banka. to jest przynajmniej moje zdanie.

nie ma sie czym przejmowac, trzeba zaakceptowac samego siebie a jesli innym to sie nie podoba to trudno , LEPIEJ MIEC JEDNEGO PRAWDZIWEGO PRZYJACIELA NIZ 100 ALE FALSZYWYCH.
jak to ktos kiedy powiedzial "osoba dla ktorej sie starasz i poswiecasz i tak cie zostawi"

Paul Electro
24-08-2011, 13:05
ja bym to usunął do kosza
co mnie obchodzi co dzieje się u ''szwabów''

zawadzia89
24-08-2011, 13:14
sluchaj tu nie chodzi o to czy to sa Niemcy czy jakis inny kraj, tutaj chodzi o skale problemu jaki dotyka w ostatnim czasie nasze spoleczenstwo. co kawalek slychac o samobojstwach lub probach. wiecie co wam powiem ?
ostatnio byl przypadek faceta co zabil rodzine i chcial siebie zabic. w wiezieniu dostal specjalna cele zeby nie popelnil samobojstwa. to po co cholere za przeproszenieniem trzymaja morderce?? jak chce sie zabic to niech to robi a nie krzywdzi i odbiera zycie innym

_MarCus_
24-08-2011, 13:29
sluchaj tu nie chodzi o to czy to sa Niemcy czy jakis inny kraj, tutaj chodzi o skale problemu jaki dotyka w ostatnim czasie nasze spoleczenstwo. co kawalek slychac o samobojstwach lub probach. wiecie co wam powiem ?
ostatnio byl przypadek faceta co zabil rodzine i chcial siebie zabic. w wiezieniu dostal specjalna cele zeby nie popelnil samobojstwa. to po co cholere za przeproszenieniem trzymaja morderce?? jak chce sie zabic to niech to robi a nie krzywdzi i odbiera zycie innym

masz tu zupelna racje po co trzymak kolesia ktory posiedzie w wiezieniu za dobre sprawowanie wyjdzie wczesniej, i bedzie mogl zabi kogos chce to niech sam zginie a nie bedzie krzywdzil innych. Wladza zamyka takich ludzi a my podatnicy pracujemy na nich .. i co z tego mamy wychodza z paki i dalej to samo. A jesli chodzi o tych Niemców szczeze mowiac to w Polsce jest tak samo, młodzież calego swiata jest taka sama.

zawadzia89
24-08-2011, 13:51
co najbardziej dziwi to fakt, ze ten czlowiek zabil swoja rodzine bo oni go uratowali 3 razy od samobojstwa. mogl siebie skutecznie zabic i dac zyc swoim dzieciom. Nie wiem dla mnie akt samobojstwa to tchorzostwo przed zyciem. ponoc sekcja zwlok wykazuje stany depresyjne w mozgu samobojcow ale wiele rodzin sie na to nie chce godzic szukajac jednej przyczyny smierci. wiem jedno. samobojstwo jest nieraz zagadka dla wielu rodzin. dlaczego ? dzien wczesniej osoba sie usmiecha, ma plany i planuje nastepny dzien a tu masz..

_MarCus_
24-08-2011, 13:56
czasem jedna sytuacja potrafi wprowadzic czlowieka w deprasje , jakies przezycie, smierc bliskiej osoby. Taki jest zycie nic na to nie powradzimy ale trzeba zyc dalej zeby nie wiem co .... raz jest lepiej a raz gorzej ale zyje sie dalej.

zawadzia89
24-08-2011, 14:08
czego bym nie chciala na zywo zobaczyc to chyba widoku takiego samobojcy

_MarCus_
24-08-2011, 14:20
szczeze to jak bym takiego spotkal na ulicy w ciemnej alejce to niewiem co bym mu zrobil za to co on zrobil innym...

zawadzia89
24-08-2011, 14:28
no ale wisielca chyba tez bys nie chcial spotkac. ja to bym chyba zawalu dostala ;/

_MarCus_
24-08-2011, 14:32
no raczej nie , ale spokojnie jeszcze mloda jestes to nie dostala bys zawalu ewentulanie snil by sie cie po nocach ... to pomysl co musza czuc te osoby ktore sie tym zajmują i przewoza ciala do kostnicy a potem je myja i do loduwek wkladaja albo co sekcje zwlok robia... ci musza miec dobiero przezycia.

zawadzia89
24-08-2011, 14:38
silne nerwy albo przyzwyczajenie. byl wykladowca z Poznania , ktory na przerwach pomiedzy wykladami jadl przy cialach zmarlych kanapki .to bylo na wydziale biologii