PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Projekt FeelDii & Kez - Kiss Me (Project by NoLine ;))


Novero.
18-08-2011, 20:03
:thumbup:NoLine (Official Profile) | Facebook (http://facebook.com/NoLineOfficial):thumbup:


Witam! :boast:

Robiłem dzisiaj porządek w starych projektach i pomyślałem, że podzielę się z Wami moim pierwszym w pełni ukończonym projektem. :) (mój staż na tamtą chwile wynosił coś ok. miesiąca :wnp:)

Sam Afrojack dzwonił do mnie kilka razy oferując pewną kwotę w obcej walucie za projekt, ale się nie zgodziłem. :doh:

Projekt nie jest mi już do niczego potrzebny, pośmiałem się trochę, a teraz dziele się z początkującymi producentami. :)
Na szybko equalizowałem dźwięki na nowo, ponieważ starego miksu nie dało się słuchać. :LOLL:

Mam nadzieję, że początkującym się przyda. :thumbup:



FeelDii & Kez
Kiss Me
(Remix Project by NoLine)


Odsłuch fragmentu utworu



Projekt



Utwór w projekcie ma długość 3:40min. Nie wiem gdzie się podziała reszta. :bicz:
Wtyki potrzebne do prawidłowego działania to: Izotope Ozone4, Sylenth1, Nexus (XP Omicron) + podstawowe.
Projekt został wykonany na FL Studio XXL v9.0.3



Hasło: NoLine
(zwróć uwagę na wielkie litery)



:thumbup:NoLine (Official Profile) | Facebook (http://facebook.com/NoLineOfficial):thumbup:

DjAquinio
21-08-2011, 12:03
Sam Afrojack dzwonił do mnie kilka razy oferując pewną kwotę w obcej walucie za projekt, ale się nie zgodziłem. :doh:






No staryy nie przesadzaj, afrojack wykonuje telefon do polski raz na 2 miesiące może i do trochę bardziej ogarniętych osób muzycznie.


I za to masz już - u mnie.

DISCOTEK
21-08-2011, 12:12
Sam Afrojack dzwonił do mnie kilka razy oferując pewną kwotę w obcej walucie za projekt, ale się nie zgodziłem. :doh:

to ja dzwoniłem do ciebie haha a tan na serio to weź zmień dilera albo bierz polowe z tego co bierzesz

Adson
21-08-2011, 19:19
I za co go ciśniecie ? ... Udostępnił wam projekt! i jeszcze źle? Napisał z Ironią to o Afrojacku a już nie którzy spina hahaha (Przynajmniej dla mnie to Ironia)

Projekt godny Polecenia :doh:

Pozdro! NoooołLejn xd

Novero.
23-08-2011, 09:52
No staryy nie przesadzaj, afrojack wykonuje telefon do polski raz na 2 miesiące może i do trochę bardziej ogarniętych osób muzycznie.


I za to masz już - u mnie.

haha ktoś tu się nie zna na żartach :oops:

to ja dzwoniłem do ciebie haha a tan na serio to weź zmień dilera albo bierz polowe z tego co bierzesz

taaa? :boast:

M!kE LoW
23-08-2011, 10:32
hahaha przeciez noline żartował ;) omg xD

DjAquinio
23-08-2011, 15:42
up
projekt niczego sobie.

DjKaczorr
18-03-2013, 20:16
proj padl ;c a tak chcialem zobaczyc ;c

DJ Wieczor
20-09-2013, 09:08
mam to na dysku :D i próbuje coś z tego spłodzić ! :D haha :D thanks leci ! :)