PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sony obniża ceny konsol


Zolczi
17-08-2011, 15:32
Sony nie udało się utrzymać w tajemnicy informacji na temat obniżki cen konsol z rodziny PlayStation, ponieważ zanim firma ujawniła to podczas swej konferencji, znacznie wcześniej zrobiła to księgarnia Amazon. Nie to jest jednak najważniejsze, lecz fakt, że za sprzęt zapłacimy mniej niż obecnie, co wielu może skłonić do kupienia nowego sprzętu.
Nowa cena konsoli PlayStation 3 wchodzi w życie już teraz i sprzęt na europejskich rynkach kosztuje 249 euro. W Wielkiej Brytanii jest nieco tańszy, ponieważ tam za konsolę zapłacimy 199 funtów, czyli około 940 złotych. Warto dodać, że dotychczas na Starym Kontynencie sprzedało się 22 miliony konsol.
Maleje również cena konsolek PlayStation Portable. Na rynek wkrótce wejdzie kolejny model tego popularnego sprzętu przenośnego, za który zapłacimy w Europie 99 euro.


onet.pl

Xien
17-08-2011, 17:28
Obecnie mam Xbox'a.
Nawet jeśli by mi się sfajfczył, wolałbym kupić nowego X'a niż PS.
Przyznam że posiadam PSP ale tylko z tego względu że to prezent był :P
Nie jestem przekonany co do marki Sony.

_MarCus_
18-08-2011, 11:41
no poczekam jeszcze zobaczymy czy sie obniza :) moze i ja sobie zafunduje :)

Konr@do
18-08-2011, 12:55
Obecnie mam Xbox'a.
Nawet jeśli by mi się sfajfczył, wolałbym kupić nowego X'a niż PS.
Przyznam że posiadam PSP ale tylko z tego względu że to prezent był :P
Nie jestem przekonany co do marki Sony.
ja mam dokladnie odwrotne zdanie ; )
Moim zdaniem Sony było jest i będzie najlepszym producentem konsol.

SchizeQ
18-08-2011, 14:12
Taka jest polityka Sony. Sprzedaje konsole o wartosci duzo wiekszej za grosze. Ale zarabiaja na grach. Co komu po konsoli za 1k, bez gier za 150zl jedna? A stosunek Sony do piratów chyba znaja wszyscy ;)