PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Masakra w Libii


r4zor
13-08-2011, 17:12
MASAKRA W LIBII
33 dzieci, 32 kobiety i 20 mężczyzn, zostało zmasakrowanych przez bomby NATO w ośrodku dla uchodźców w Zliten - 08.08.2011. 12 rodzin zostało zmiecionych z powierzchni ziemi !

Cywile znaleźli schronienie w obozie dla uchodźców w Zliten uciekając przed rebelilą Al-Kaidy. Podczas spożywania posiłku i wspólnego świętowania Ramadanu spadła pierwsza bomba. Ci, którzy przeżyli próbowali ratować bliskich ale bomby spadały dalej. W krwawym nalocie zginęło 85 osób w tym 33 dzieci. Zachodnie media nie informowały o masakrze, kilka z nich zamieściło drobne wzmianki m.in. NEWS.YAHOO napisał artykuł "NATO village massacre, rebels in crisis". Oczywiście nagłówek nie spodobał się, więc francuska agencja prasowa AFP, która napisała artykuł zmieniła tytuł na "Tripoli says NATO strike kills dozens of civilians".



!! DRASTYCZNE VIDEO 18+ !!
NATO Murders Continue in Libya, Aug 2011 - YouTube
!! DRASTYCZNE VIDEO 18+ !!

LibyaBLOG (http://libyasos.blogspot.com/)

Brak słów...

Dan Slenders
13-08-2011, 17:14
Nie oszukujmy się, to jest wojna, wszystko się może zdarzyć

Eremo
13-08-2011, 17:16
Boże, to co się tam stało to jest nie do opisania;/

PuCeK
13-08-2011, 17:23
To juz nie sa przelewki swiat ma dosc terroryzmu i teraz takie rzeczy bd sie dziac...

Arthur K.
14-08-2011, 10:46
po minucie wyłączyłem filmik, ja nie mogę patrzeć na takie rzeczy, po prosty za wrażliwy jestem na krzywdę ludzką.

jestem przerażony, tym co się dzieje na tym świecie.

brak słów

[L]una
14-08-2011, 16:06
po minucie wyłączyłem filmik, ja nie mogę patrzeć na takie rzeczy, po prosty za wrażliwy jestem na krzywdę ludzką.

jestem przerażony, tym co się dzieje na tym świecie.

brak słów

ja też ale jakoś oglądnełem
ten gościu cały w kawalkach był wszystko osobno,Masakra!!!!:dol:

Bilson
14-08-2011, 16:17
Teraz juz bedzie coraz czesciej tak.

niestety...

Ludzkosc sama sie powybija nie potrzeba nam komety ani innych katalkizmow

sami siebie sie pozabijaja

tomek1992
14-08-2011, 21:06
juz 3 raz to ogladam i az takiego obrzydzenia nie mialem ;)

Suicide Mouse
15-08-2011, 00:23
Niby technologia i cywilizacja idą do przodu... Ale jak tak dalej pójdzie to wszyscy się nawzajem pozabijają. A ci co przeżyją, będą musieli żyć jak jacyś jaskiniowcy i tworzyć cały świat od nowa...
Moim zdaniem te wszystkie wojny powinny się raz na zawsze zakończyć. Po co to komu? Po co mają ginąć osoby, które nic nikomu nie zawiniły?