PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Urządzał w domu orgie, córka urodziła mu dziecko!


zawadzia89
13-08-2011, 10:46
Zboczony tatuś z Gorzowa Wielkopolskiego: Urządzał w domu orgie, córka urodziła mu dziecko!


Sprawa dopiero teraz wyszła na jaw, mimo że Dariusz M. paskudny proceder uprawiał od kilku lat! Regularnie gwałcił swoje cztery nastoletnie córki (niejednokrotnie będąc pod wpływem alkoholu) oraz zmuszał je do współżycia również ze swoim kolegą. Jedna z jego ofiar, 13-latka, urodziła mu dziecko, które po kilku miesiącach zmarło – przypuszczalnie ze względu na wady genetyczne.
Sprawą już zajęła się Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wielkopolskim. Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Kara czeka także jego zwyrodniałego kolegę, z którym urządzał orgie we własnym domu, z własnymi córkami. Wstrząsające!o(


źródło papilot.pl

Dave al Mine
13-08-2011, 10:48
kastracja i do celi z gejem !!

Zolczi
13-08-2011, 10:59
kastracja i do celi z gejem !!

gejem?? przeciez on pukal panienki a nie facetow ;)

dlatego (tu juz sie zgadzam) kastracja i do celi ze zboczencem


EDIT
hehe, Dave, wszystko jasne. wystarczylo w odpowiednim kontekscie przeczytac twoja wypowiedz :)

Dave al Mine
13-08-2011, 11:16
gejem?? przeciez on pukal panienki a nie facetow ;)

dlatego (tu juz sie zgadzam) kastracja i do celi ze zboczencem

no własnie o to chodzi...gej go wykorzysta :) gejowi sie zachceto sobie skorzysta na nim...a jemu raczej wesoło nie bedzie :P

Adrian<3trance
13-08-2011, 11:33
Dla mnie to i dla takiego człowieka to 12 lat nie starczy, owszem kastracja da wiele, ale co z tego jak on sobie po 12 latach wyjdzie a te dzieci już taką psyche "zrytą" będą miały na zawsze.

kozaktm
13-08-2011, 11:54
Dla mnie nie na tyle wstrzasajace co zadziwiajace. Poprzez naturalne popedy do czego czlowiek potrafi sie posunac. Ja osobiscie nie zycze mu jak najdluzej w celi bo to juz nie ma sensu. Corki beda przez cale zycie skazane psychiczne. Jedynie z nim zeby postapili tak samo w wiezieniu. Nie ma co odsiadywac 13 czy 25 lat.. Jak teraz wiezienia to wygoda. Powinien chociaz ten rok dzien w dzien byc "konsumowany" przez innych sasiadow z celi. Taka ot nauczka na "przyszlosc" hehe


EDyta : To samo tyczy sie swietnego kumpla ;P.

Xien
13-08-2011, 12:01
Po co kastrować? Od razu na krzesełko i sfajfczyć świnię.. ;]

WeLoveMusic
13-08-2011, 12:21
Zabić i tyle. Nie powinno być miejsca dla takich ludzi

Konr@do
13-08-2011, 12:54
mnie juz nic nie zdziwi, ost juz tyle bylo przypadkow typu gwalt konia itp wiec nic nie jest juz wstanie mnie zadziwic, ale co to za ojciec ktory corke wykorzystuje -,- jak mu malo to niech sobie dziwke wezmie przynajmniej nie ucierpi na tym niewinne dziecko. Do pierdla go wsadza wyjdzie za dobre sprawowanie i to i tak nic nie zmieni , aczkolwiek pewno dostanie tam w dupe od wspolwiezniow. Ale urazu w psychice tych dziewczyn juz nie odwroci -,-

lukibaze
13-08-2011, 14:35
Szkoda ze w takich przypadkach nie ma kary smierci bylo by po sprawie a tak pewnie dostanie pare lat wyjdzie za dobre sprawowanie i z powrotem bedzie gwalcil NIE DLA ZBOCZENCOW

zawadzia89
13-08-2011, 14:41
dla mnie takich ludzi trzeba leczyc przeciez to kompletny brak sumienia.. psychol i tyle