PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Masa czy rzeźba ? jaka dieta


InSoMaNiA
11-08-2011, 17:37
mam pytanie chodząc na siłownie co ćwiczycie? żeby być większym? chodzi duża łapa plecy cyce , czy jakaś sylwetka ? jak z brzuchem ? czy lepiej zwiększać ciężar np na sztandze czy zaczać 70kg i robić to w 4 seriach po 12 powtórzeń ? ja ważę 80kg mam 178cm wzrostu lat 21 staż hmm (ja pochodzę trochę na siłke np z 3-6 miesięcy a później przerwa pół roku .obecnie wróciłem po ponad półrocznej przerwie przytyłem 5kg wcześniej 75kg ważyłem i po miesiącu czy dwóch spokojnie te 105kg wycisne gdzie wcześniej mało co dawałem rady) i na ławce wycisne te 102kg na 2 razy w ostatniej , a jak się odżywiacie ? co jecie jak często itp ? :) stosujecie jakieś odżywki ? sorki ,że tyle piszę ale chciałem ,żeby powstał ogólnikowy temat dla wszystkich :) i bez napinki proszę :) sam przyznam wcześniej brałem S+S poszło fajnie ale w wakacje odpuściłem praca 7 dni w tyg i spadło . teraz stosowałem nitrobolon 2 :) efekt fajny ale nie pobudza niestety .. obecnie pracuję na sucho :) i jeszcze jedno :) co zrobić ,żeby mieć lepszy apetyt. konkretnie chodzi mi o śniadania przed pracą, no jak mam zjeść coś rano to aż mnie mdli . nie wiem wcześniej kłaść się spać i wcześniej sobie wstać i odczekać trochę i wtedy zjeść przed pracą ? albo mniej jeśc po południu i późnym wieczorem ? a jak z papierosami czy alkoholem ?

DISCOTEK
11-08-2011, 18:16
a na tej twojej siłce niema instruktora ? o.O trening to sprawa indywidualna ;]

edit : a jeśli już ktoś ma ci tu pomoc to musisz wrzucić swoje zdjęcie

Kapel
12-08-2011, 09:57
Tak jak kolega wyzej. Wszystko zalezy od tego jak wygladasz. Patrzysz na siebie w lustro obierasz sobie jakis cel i do tego zmierzasz.
Papierosy ? nie polecam nawet jesli nic nie cwiczysz.
Alkohol okazjonalnie

Troche chaotyczny ten twoj temat i w sumie to nawet nie wiem o co ci chodzi xD