PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Po 21 godzinach obudził się w kostnicy!


zawadzia89
11-08-2011, 17:27
W rankingu najbardziej traumatycznych zdarzeń bez wątpienia na wysokiej pozycji znalazłoby się pogrzebanie żywcem. Tym razem prawie do tego doszło, ale mężczyzna, który uznawany był za zmarłego, ocknął się w samą porę.
Do niezwykłego zdarzenia doszło w południowoafrykańskim Johannesburgu, kiedy to pewien 50-latek obudził się niemal po dobie od stwierdzenia zgonu - donosi huffingtonpost.com.
Rodzina mężczyzny zadzwoniła do zakładu pogrzebowego po tym, jak lekarze potwierdzili, że ten nie żyje. Pracownicy przybyli na miejsce i rutynowo sprawdzili ewentualne bicie serca czy puls. Wtedy nic nie wskazywało na zadziwiające zakończenie tej historii.
Ciało zostało schowane w zamkniętej komorze chłodniczej w kostnicy, ale kolejnego dnia w zakładzie usłyszano przeraźliwy krzyk. Żaden z pracowników nie miał odwagi wejść do środka. Obawiano się, że to... zjawa.
Zadzwoniono na policję. Uzbrojeni funkcjonariusze weszli wreszcie do środka i oswobodzili uwięzionego mężczyznę. Był blady, ale żył. Przetransportowano go do szpitala, skąd został szybko wypuszczony. Nic mu nie dolegało.
Wieść o "zmartwychwstaniu" 50-latka zaskoczyła rodzinę, która zebrała się w domu, by omówić szczegóły pogrzebu. Mężczyzna przyznaje, że przez kilka dni po uwolnieniu z kostnicy śniły mu się koszmary, ale teraz jego kondycja psychiczna jest już w znacznie lepszym stanie.


:icon_eek:


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


brak godzinnego odstepu miedzy tematami. prosze zapoznac sie z regulaminem. Tym razem daruje, nastepnym razem przyznam warna :)


_______________________________________________

Zolczi

_Maciek
11-08-2011, 17:31
o w morde, cale szczescie ze go nie pogrzebali, bo jakby sie obudzil w trumnie ??;o to byloby dopiero tragiczne.
Ale dziwna ta sytuacja, co serce mu nagle samo zaczeelo bic?:D

Jak to mawia Ferdek Kiepski " sa rzeczy na tym swiecie ktore sie fizjologom nie sinly " xD

xxTeDYxx
11-08-2011, 17:43
No dobra, miał farta.
Ale niektóre trumny są otwierane na życzenie i widać podrapane wieko trumny.

Także coś w tym musi jednak być.

Mac Alexander
11-08-2011, 21:11
Jak ja słyszę takie historie... Brrr... Chyba zdecyduję się na kremację, jeśli przytrafiłoby mi się takie coś to chociaż spaliliby mnie zanim bym coś poczuł...

Feelthemusic
11-08-2011, 21:24
Coś jest na rzeczy... Też słyszałem o tym, że ludzie "zmarli" budzą się i te podrapane wieka.