PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Skandal w rosyjskim więzieniu. Dyrektor biesiadował ze skazanymi!


Mac Alexander
10-08-2011, 11:31
Tego jeszcze nie było! Dyrektor zakładu karnego pod Moskwą zgodził się na urządzenie w więzieniu balu przebierańców i biesiady z okazji urodzin jednego ze skazanych. Mało tego, sam w nich uczestniczył, zresztą razem ze swymi zastępcami.

Do internetu trafiły szokujące zdjęcia z tej imprezy, na których przebrani za Rzymian dyrektor więzienia i jego dwóch zastępców biesiadują pospołu z przestępcami przy suto zastawionych stołach, m.in. kawiorem i najdroższymi alkoholami. Mężczyzni byli ubrani w ręczniki, futrzane czapy, papierowe maski i korony.
"Urodziny za kratami nie zawsze muszą być smutne" - głosi podpis pod fotografiami.

Maskaradę zorganizowano na cześć jubilata, czyli 26-letniego złodzieja, czekającego w areszcie na sądowy wyrok. Impreza za kratami odbyła się już jakiś czas temu, ale dopiero niedawno jej uczestnicy pochwalili się w sieci swoimi fotkami. Zdaniem rosyjskich obrońców praw człowieka, sam fakt, że grupa aresztantów poprzebierała się za greckich bogów i rzymskich gladiatorów, nie jest skandalem. Przełożonych kierownictwa moskiewskiego aresztu oburzyło co innego.

Na niektórych fotografiach widać długi więzienny stół, uginający się od luksusowych potraw i alkoholu. Sprawę ma zbadać specjalna komisja składająca się z funkcjonariuszy nadzoru więziennego. - Niewykluczone, że kierownictwo aresztu śledczego zostanie ukarane - twierdzą członkowie tej komisji.

Powodów do ukarania jest kilka. Na fotografiach widać butelki, w których mógł znajdować się alkohol. - Tylko jak sprawdzą, czy on tam rzeczywiście był - kpią byli pensjonariusze rosyjskich aresztów, którzy rozmawiali z dziennikarzami moskiewskich gazet.

Łatwiej będzie udowodnić kierownictwu stołecznego aresztu, że pozwoliło na korzystanie z telefonów komórkowych, którymi wykonano zdjęcia. Rosyjscy obrońcy praw człowieka twierdzą, że tego typu imprezy okolicznościowe w zakładach karnych czy aresztach to żadna nowość. Jednak do tej pory opowiadali o nich podczas rodzinnych spotkań strażnicy, a tym razem pochwalili się swoimi osiągnięciami ich uczestnicy.

http://resources2.news.com.au/images/2011/07/21/1226099/029218-russian-prison-toga-party.jpg

Źródła: polskieradio.pl, wiadomosci.dziennik.pl, news.com.au

MAJSTER KLEPKA
10-08-2011, 11:36
takie rzeczy tylko w rosji :D

POPEYUS
10-08-2011, 13:07
Dokładnie, takie rzeczy tylko w Rosji. Ten koleś na dole zdjęcia wygląda zaje****ie. Haha.

MichuSeven
10-08-2011, 13:35
oo kur...a nie mogę że śmiechu ten gość na dole prze zajebisty !! hahaha takie cyrki tylko w rosji

Tomek
10-08-2011, 13:47
Ahahahaha xD
Ja yebie :D
Ciekawe jakiej muzyki słuchali :D

DJ Assimo
10-08-2011, 13:48
takie rzeczy tylko w rosji :D
To samo chciałem powiedzieć :P

DeeJay_YF
10-08-2011, 13:55
Ahahahaha xD
Ja yebie :D
Ciekawe jakiej muzyki słuchali :D
hahaha hahaha hahaha
Wódko ma ;D

Kapel
10-08-2011, 14:40
no co ;d kazdy potrzebuje troche zabawy ;p

Zolczi
10-08-2011, 14:57
Do internetu trafiły szokujące zdjęcia z tej imprezy


Faktycznie jestem w szoku, chyba potrzebny mi psycholog :icon_eek:


Do rzeczy Zolczi....
Hmmm, sytuacja niecodzienna. ale z drugiej strony nie od dzis wiadomo ze w wielu krajach warto trafic do wiezienia gdzie mozna zyc w lepszych warunkach niz na wolnosci. ten przyklad to potwierdza :) ale ze akurat w rosji :>??

Major XD
10-08-2011, 15:48
jest eekyyyypaa ..ale ten a dole to masakra;d

Bilson
10-08-2011, 16:13
ahhh ten rosyjski bimber :D

przynajmniej mieli wesolo i nikt nie myslal zeby zwiac

Marcus Marc
10-08-2011, 17:27
ten na dole to zapewne za lwa był przebrany, ale się uśmiałem, taka akcja hahaha

EqualStudio
10-08-2011, 17:34
banda więźniów okrytych w pasie ręcznikami... nie chce wiedzieć jaki był finał (choć się domyslam)