PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Tak jeździ Adam Hofman - na czerwonym świetle do restauracji na piwo


Legs Alive!
07-08-2011, 11:12
Tak jeździ Adam Hofman - na czerwonym świetle do restauracji na piwo

http://www.se.pl/s/photos/thumbnails/102964/adam_hofman_pis_1_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg


Nawet przepisy drogowe nie są w stanie zatrzymać Adama Hofmana, gdy jest głodny i spragniony. Poseł PiS pędził przez miasto, przejeżdżając na czerwonym świetle, bo chciał jak najszybciej dojechać do restauracji. Do posiłku zamówił piwo, a potem znów wsiadł do samochodu.

"Fakt" przyłapał Adama Hofmana, jak swoim terenowym volvo pędził przez miasto do restauracji. Nie zatrzymało go nawet czerwone światło na skrzyżowaniu.

W restauracji poseł PiS posilał się w towarzystwie partyjnego kolegi Adama Lipińskiego. Jak twierdzi "Fakt", Hofman do posiłku zamówił piwo. "Z pewnością bezalkoholowe. Bo z promilami we krwi jeździć nie wolno, i poseł, jako ten, który stanowi w Polsce prawo, z pewnością o tym wie." - pisze "Fakt".

Tak więc z pewnością piwo było bezalkoholowe, a jazda na czerwonym świetle przez Hofmana oraz przekraczanie prędkości przez Ziobro to prowokacja.

Dan Slenders
07-08-2011, 11:17
Następny co prawo ma tylko w nazwie.



A to, że politycy PO za nasze pieniądze jeżdżą i bawią się to nic nie piszą, wszystkie media opanowane przez jedną partię

No a PiS to zapier*alał za swoje

maycell
07-08-2011, 11:30
A to, że politycy PO za nasze pieniądze jeżdżą i bawią się to nic nie piszą, wszystkie media opanowane przez jedną partię

MichuSeven
07-08-2011, 12:36
Nic mnie już ku*wa nie żdziwi w tym je*anym pisowskim kraju!! prawo ch*ja warte!!!

oscar wilde
07-08-2011, 20:20
A to, że politycy PO za nasze pieniądze jeżdżą i bawią się to nic nie piszą, wszystkie media opanowane przez jedną partię


a pokaz mi ktora partia gdy rządzi tego nie robi.... wiec nie opowiadaj farmazonow.. bo akurat w wydawaniu NASZEJ kasy najlepsi byli poprzednicy obecnego rządu.... mianowicie wyjazdy wycieczki poselskie do afryki i do Chin, wzmocniona ochrona dla ponad połowy rządu (uj wie po co....)

pod tym wzgledem obecny rząd to sierotki w wydawaniu Naszej kasy.

Raffsky
27-09-2011, 21:11
Największym osiągnięciem suto opłacanej Pitery był wykrycie dorsza za 8 zł.Radzio natomiast zakupił superdrogie ekspresy do kawy.Donek latał regularnie do domu,a jego orszak lecący do Smoleńska był bardziej bizantyjski niż prezydenta.Urzędników przybywa,premie coraz większe,a kolesiostwo kwitnie w najlepsze.

A Hoffman jeśli złamał prawo to mandatem go.

lukibaze
28-09-2011, 07:37
Pojechal?? ukarac skasowac auto i koniec ale ciekaw jestem takich informacji po tej calej smiesznej kampani:) Jak beda jeden z drugim spiewac , bo narazie to szopka jest:P